Teraz jest 24 kwi 2024, 02:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
Ja czegos tu nie rozumiem - sami wybraliscie Ethana na lidera TP. Zastrzegl on sobie na samym poczatku, ze zostanie nim tylko pod warunkiem wybrania sklad wg. wlasnych uznan. Zgodziliscie sie na to (przynajmniej pare klanow - innych sprzeciwu oficjalnie nie widac) wiec w czym problem?

Byl wybor na poczatku : TP 4 Fun czy TP majace realne szanse wygrac.
I jakie koneksje znowu.. o czym pierdzielicie! Ethan wie najlepiej jak graja gracze z Wildy bo widzi ich codziennie, widzi jak wygrywaja z jakimi przeciwnikami. Skoro ten klan jako calosc jest w stanie walczyc z najlepszymi (glownie, dzieki zgraniu, czego nie da sie osiagnac w ciagu 2-3 tygodni) to nie dziwne, ze sklad zostal taki a nie inny zaproponowany.

Takie rozwiazanie nie przeszkadza jakos innym reprezentacjom (Team Germany, Sweden...), ktore sa zdecydowanymi faworytami w tych rozgrywkach...


ps.

Czesc Wojtus ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 20:48 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
Jasne cala Polska rzeczywsitosc... :/
Dlaczego nie moze byc u nas jak w Niemczech czy innych krajach gdzie scena reprezentowana jest przez najlepszych? Przeciez kazdemu powinno zalezec na jak najwiekszym sukcesie glownej reprezentacji.
Jesli Wam nie odpowiada taka druzyna nic nie stoi na przeszkodzie by zmontowac druga druzyne. Wtedy rozegra sie krajowe eliminacje tak jak to mialo miejsce w Szwajcarii w BF42 i wyloni sie najlepszy team.
Takie jest zycie... zrozumcie to wkoncu. Wszedzie tak jest nawet w pracy. Zawsze najlepsi sa zatrudniani i premiowani. Taka jest logika dzisiejszego swiata, tak mi sie wydaje....
Poza tym nie mam juz komuny ze wszystko dla wszystich i dodatkowo rowno.

Jeszcze jedno. Jaka grupa trzymajaca wladze? Gdybyscie nie chcieli Ethana na kapitana to by tego nie bylo.
Nie wiem czemu ale czytajac te Wasze posty to przypominaja mi sie lekcje historii o rozbiorach Polski gdzie oczywiscie dobro ogolu sie nie liczylo, tylko dobro jednostek tzw "prywata".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
:cry:




8)

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Jak czujecie się urazeni, obrazeni, skrzywdzeni przez los :D robcie swoja reprezentacje, chetnie odstapie miejsca w skladzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2005, 11:43
Posty: 63
Lokalizacja: Zielona Góra
Szkoda czasu na te dysputy Panowie , bo jak ktoś już kiedyś napisał ostanie Wam się ino sznur.
Ethan bierz chłopaków i do roboty, Trzymam Kciuki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2004, 15:29
Posty: 16
Lokalizacja: Toruń
MZS oddychaj :)

_________________
Swoje miejsce na wszystko
wszystko na swoim miejscu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:17
Posty: 736
Lokalizacja: Warsiawka
hu hu ha, hu hu ha, nasza wilda zla :) a my jej sie nie boimy, tylko z 6mm dowalimy, hu hu ha, hu hu ha, wojtas to kawal bu-ka-ka ;)

_________________
? gdzie się podziały tamte Wake`i, gdzie tamten świat ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
A nawet jesli wszyscy byli by z wildy to co? Pare osob juz to pisalo. Sami liderzy wybrali Ethana na kapitana. Ethan wybral najlepszy squad bo czy to sie komus poodoba czy nie wilda jest aktualnie najlepsza i od poczatku bylo wiadomo, ze to oni beda w NC glownie sie przewijac. Moze czas odstawic dziwna "dume" i popatrzec na to z perspektywy dobra ogolnego? Maja reprezentowac NAS wszystkich. I osobiscie ciesze sie ze bedzie to mocna reprezentacja. Zapedy jednego czy drugiego "mastaha", ktory liczyl na miejsce w squadzie mnie nie interesuja. Chce by po prostu nasz team mial szanse to wygrac i tyle...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:01 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
Lailonn napisał(a):
A nawet jesli wszyscy byli by z wildy to co? Pare osob juz to pisalo. Sami liderzy wybrali Ethana na kapitana. Ethan wybral najlepszy squad bo czy to sie komus poodoba czy nie wilda jest aktualnie najlepsza i od poczatku bylo wiadomo, ze to oni beda w NC glownie sie przewijac. Moze czas odstawic dziwna "dume" i popatrzec na to z perspektywy dobra ogolnego? Maja reprezentowac NAS wszystkich. I osobiscie ciesze sie ze bedzie to mocna reprezentacja. Zapedy jednego czy drugiego "mastaha", ktory liczyl na miejsce w squadzie mnie nie interesuja. Chce by po prostu nasz team mial szanse to wygrac i tyle...


brawo przynajmniej ktoś potrafi to zrozumiec
A wojtas przypominasz mi leppera swoimi wypowiedziami... :lol: 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:17
Posty: 736
Lokalizacja: Warsiawka
bo lepper, to jego wujek ;)

_________________
? gdzie się podziały tamte Wake`i, gdzie tamten świat ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2003, 13:50
Posty: 471
Lokalizacja: Łodz
a wy przypominacie PIS (chcecie zdominowac cala scene).
Luki pewnie chcialbys zeby wojtas byl lepperem bo latwo bylo by go kupic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
nie chcemy zdominowac calej sceny, chcemy tylko by byla rozpoznawalna i znana w calej Europie. Mam dosc ciaglego bycia na szarym koncu. Pora chyba to zmienic... Ale nie, zawsze sie znajda osoby ktore zamiast sie pogodzic z tym co jest to musza pokazywac swoje ja. Skoro tak bardzo chcecie Team Poland to Wilda chetnie ustapi, nikt przeciez nas do tego nie zmusza. Mozecie tworzyc wlasna wspolna reprezentacja, organizowac treningi, udostepniac i tworzyc taktyki itd. Powodzenia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Lepper to mój ojciec a moja matula to Hujarska...A tak serio dlaczego Lepper? Ja przedstawilem pomysl jak mogla by wygladac rekrutacja do TP. Wybrac po 2-3 przedstawicieli z klanu a nie caly Wilda team. To nie jest sprawiedliwe taki stan rzeczy jaki mamy teraz.Niby czemu mam sie z czymś godzic jak mi sie to nie podoba? Nie rozumiem. Nikt nie chce zeby wilda sie odwracala dupa, chodzi nam tylko zeby wszyscy mieli rowne szanse i byli traktowani na rowni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Wojtas napisał(a):
Lepper to mój ojciec a moja matula to Hujarska...A tak serio dlaczego Lepper? Ja przedstawilem pomysl jak mogla by wygladac rekrutacja do TP. Wybrac po 2-3 przedstawicieli z klanu a nie caly Wilda team. To nie jest sprawiedliwe taki stan rzeczy jaki mamy teraz.Niby czemu mam sie z czymś godzic jak mi sie to nie podoba? Nie rozumiem. Nikt nie chce zeby wilda sie odwracala dupa, chodzi nam tylko zeby wszyscy mieli rowne szanse i byli traktowani na rowni.

dokladnie tak jak powiedzial wojtas.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Wybrac po 2-3 przedstawicieli z klanu a nie caly Wilda team. To nie jest sprawiedliwe taki stan rzeczy jaki mamy teraz.


Wybrano najlepszych graczy. Wildziaki sa juz zgrane o czym kazdy wie a zgranie teamu jest bardzo wazne. Zlepek po 1 z kazdego klanu gowno by zrobil...

Cytuj:
Nikt nie chce zeby wilda sie odwracala dupa, chodzi nam tylko zeby wszyscy mieli rowne szanse i byli traktowani na rowni.


Sry ale "nam" znaczy komu? osobom, ktore mialy ambicje byc w tym teamie ale sie nie dostaly i maja zal ? Kazdy chcialby byc w reprezentacji - to oczywiste. Takie uznanie i prestizowa pozycja byla by mila dla "dumy". Ale trzeba byc realista i nie zachowywac sie jak dziecko.

Kto powiedzial, ze nie byli wszyscy traktowani na rowni? Szansza, szansa, szansa...przeciez wszystkie klany ja maja 24 na dobe. Tylko jakos nie widze aby, ktoremus udalo sie pokonac Wilde i to od dosc dawna nie?

Wyglada na to, ze czesc osob myslala, ze bedzie w squadzie bo jest z znanego i dlugo dzialajacego klanu. Bardzo dobrze, ze zadecydowaly umiejetnosci graczy a nie ich tag czy znajomosci.

Ciezko po prostu usiasc na tylku, zaakceptowac prawde i dopingowac REPREZENTACJE? Nie Wilde lecz REPREZENTACJE !! Bo tym ten squad wlasnie ma byc-jest !


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL