Teraz jest 14 maja 2024, 20:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 11:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2003, 13:50
Posty: 471
Lokalizacja: Łodz
st3f4n napisał(a):
Co do BHD góralem pod różnymi nickami, masz prawo mnie nie pamiętać, ponieważ Wasz klan nie grał już w tą grę, jak to tłumaczyliście za dużo cheaterów.
A burczymucha zaczal dopiero w to grac jak juz mozna bylo czitowac na calego :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Dajcie już człowiekowi spokój.
Niech się wykaże. Może będzie to robił wyśmienicie. Kto wie.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Ostatnio edytowano 4 sty 2006, 12:28 przez MataDor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 12:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Matador zobacz wyzej on juz sie wykazał buńczucznoscia...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2003, 13:50
Posty: 471
Lokalizacja: Łodz
Dokladnie :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2004, 15:48
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa
Po takiej odpowiedzi Stefana na post PfT-Romka Mr Stefan sam powinien sie podac do "dymisji" jesli ma za grosz szacunku dla sceny BF'a. Zenada i zal dupe sciska ze taki kolo cokolwiek łączy.

P.S. Nie wypowiadalem sie w tym temacie bo klan ETCS jest klanem 4fun i nie dorastamy do piet tuzom BFa ;) ale jak ktos taki jak Stefan ma sie tutaj panoszyc i nas informowac to niech sie Lider TP zastanowi nad sensem w ogole nas informowania. Pozdro dla TP i powodzenia!

_________________
ETCS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
lol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Urzekła mnie Wasza historia….


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
co do Stefana i jego ekipy nich poprawia swoje zachowanie czy slownictwo na serwerach, bo jesli dalej zachowuja sie jak buraki bluzgajac na wszystkich to ja nie chcem byc reprezentowany przez taka osobe (czlonka polskiego klanu).

ps. Romek zadal pytanie, na ktore nasz "lacznik" powinien jak najbardziej odpowiedziec, skoro byl tak znana osobostoscia z doswiadczeniem.

EDIT:
skad wiedzialem, ze zaraz odpowie adwokat Drago, dla ktorego Stefan jest przynajmniej bostwem i codziennie modli sie za niego...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
ej, wiesz co? masz racje ;p cqf to najgorszy klan i jak tylko gdzies wejda na serwer to od razu sypia sie tk i bluzgi (ze o innych tajemniczych 'akcjach' nie wspomne)
podejrzewam ze podpisali pakt z samym diablem :idea:


Ostatnio edytowano 4 sty 2006, 17:09 przez phill, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
morthag napisał(a):
co do Stefana i jego ekipy nich poprawia swoje zachowanie czy slownictwo na serwerach, bo jesli dalej zachowuja sie jak buraki bluzgajac na wszystkich to ja nie chcem byc reprezentowany przez taka osobe (czlonka polskiego klanu)

ps. Romek zadal pytanie, na ktore nasz "lacznik" powinien jak najbardziej odpowiedziec, skoro byl tak znana osobostoscia z doswiadczeniem. ...


Żenada!!! zacznij od siebie i swojego klanu.

morthag napisał(a):
EDIT:
skad wiedzialem, ze zaraz odpowie adwokat Drago, dla ktorego Stefan jest przynajmniej bostwem i codziennie modli sie za niego...


Hmmm, a co zabraniasz ??? Jakbyś nie wiedział to jestem jednym z adminów cqf i będę się wypowiadał w sprawach dotyczących membersów naszego klanu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Ludzie czy wy nic innego nie macie do roboty tylko pisac jakies pomowienia i zawracac mi glowe totalnymi duperelami.

Proponuje zrobcie sobie ksiazke zazalen i wpisujcie sie co wam sie nie podoba. Nie bedziemy lustrowac graczy z kadry...

Tak jak bylo mowione Stefan bedzie informowac scene czy to sie komus podoba czy nie, taka pelni funckje w TP i end off topic. Jak wam sie nie podoba to nie odwiedzajcie tego tematu. Przez dziwne posty ja musze dzwonic do ludzi z innej sceny i pytac sie czy ktos pelnil taka role czy inna, ostatni raz robie z siebie idiote.

Jak ktos ma jakies pytania to kontaktujcie sie ze mna poprzez GG.

Na dniach powstanie kanal irc gdzie bedziemy mogli kibicowac reprezentacji, ogladac bot'a meczowego i kontaktowac sie z graczami z kadry.

Mam prosbe do adminow tego serwisu zeby stworzyli dodatkowe forum dotyczace nations cupa. Nie da sie wszystkiego przedstawiac w jednym watku w ktorym porusza sie mase zbednych tematow.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 17:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
A myślałem, że to już koniec afery :lol: ale robi się tutaj co raz ciekawiej...

Powołajmy komisję śledczą :!: Zlustrujmy wszystkich :!: :lol:

Nie no... Miałem nadzieję, że nic już mnie nie zdziwi w tym kraju, szczególnie po Kaczce Prezydenckiej, ale jednak...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 10:02 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Jeszcze raz zwracam sie z prosba do adminow tego forum, aby stworzyli dzial nations cup, gdzie bedzie mozna zamieszczac info o TP. Pisze tutaj gdyz nie wiem kto pelni te funkcje. Tomas moze orientujesz sie kto ma uprawnienia ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 10:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Ethan napisał(a):
Jeszcze raz zwracam sie z prosba do adminow tego forum, aby stworzyli dzial nations cup, gdzie bedzie mozna zamieszczac info o TP. Pisze tutaj gdyz nie wiem kto pelni te funkcje. Tomas moze orientujesz sie kto ma uprawnienia ?


Spokojnie, spokojnie bedzie takie podforum. U was jest ale i tak nie ma na razie co czytac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Gratulacje! Z Vicky dopingujemy cale TP :).
Myslimy juz o jakies dywersji podczas waszego meczu z UK... Barbeque nieopodal Londynu juz nam sie raz udalo ;), wiec teraz moze cos z teleinformatyki chlopaki ;).

ps. Ta Zbawca to jakas Kayne chyba :oops: 8)

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL