Teraz jest 29 mar 2024, 00:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:23 
skonczcie juz tą TEAMPOLANDGATE !!! sklad wybrany i uwazam ze jest bardzo dobry... dajcie sobie siana... osobiscie sam widzialem zachowanie stefana na serwerach i go nie pochwalam, ale wydaje mi sie ze skoro ethan mu zaufal to powinnismy dac mu szanse 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
fajnie ze admini zrobili nowe podforum ale opcja 'pisanie tylko dla zarejestrowanych' rowniez by sie przydala

ps tak samo z usowaniem wlasnych postow - opcja wlaczona

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Uwielbiam gdy ktos jest na tyle odwazny by pisac jako gosc i kogos obsmarowac. Eh Powinna byc opcja tlyko zarejestrowani an wszystkich dzialach to by bylo moze fajniej :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:18 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
nierozumiem niktorych, ludzie czego wy oczekujecie? Moim obecnym zadaniem w Team Poland jest informowanie sceny o poczynaniach TP, co staram sie czynic. Domyslam sie w czym problem, w tym ze "nowy" odrazu idzie do TP jako PR, w tym wlasnie problem, kazdy pewnie by chcial zeby to zadanie powierzone zostalo jakies osobie z starej sceny '42. Jezeli chodzi o moja "historie" postaram sie ja Wam krotko przedstawic, a mianowicie rozpoczela sie ona od gry DF BHD, w ktora gralem przez prawie 2 lata, poczatkowo w klanie Guns Of Marki, w klanie stworzonym przez znajomych z mojego miasta. Niestety G.O.M rozpadl sie po kilku miesiacach, z braku checi do gry klanowiczow. Moim nastepnym (i obecnym) klanem jest Close Quarter Fighters (CQF), w ktorym jestem od ponad roku, piastujac stanowisko jednego z adminow CQF (dla dociekliwych: adminow w CQF jest 3: Dr4go, Darek, st3f4n). Jezeli chodzi o osiagniecia klanowe niemam zbytnio czym sie chwalic, poczatkowo G.O.M jak i CQF byly klanami 4fun, jednak po pewnym czasie CQF podeszlo powaznie do gry, zajmujac drugie miejsce w cup'ie organizowanym przez polski klan =GROM= (ktory obecnie posiada sekcje BF2), awans do fazy "playoff" w cup'ie organizowanym przez wegierski klan DFH (cup caly czas trwa), w laderze CB przez wiekszosc czasu zajmowalismy miejsce w pierwszej "10". W BF 2 gram od premiery, jestem jednym z redaktorow portalu bfcentral.pl, jednym z cupadminow w CB Open Cup, Euro Cup oraz Nations Cup'a. Najwiecej "roboty" mialem w OC gdzie wpisywalem wiekszosc polskich jak i czesc wynikow zagranicznych klanow do systemu w CB. Tyle moge o sobie powiedziec ...

Niektorzy pisza o moim karygodnym zachowaniu na serwerach, wypominajac jak to Tk’nelem goscia, nieraz widzialem bluzgajacych klanowcow z roznych polskich klanow, czy ze ktos zrobil TK zeby zajac heli, ba nawet padalem ofiara takich manewrow, normalne zdarza sie kazdemu, zly dzien itp. Nie robilem jednak tysiecy ss zeby kogos osmieszyc, ale chyba niektorych rajcuje zrobienie z kogos szmaty publicznie, przekreslajac go przez jedno zagranie. Przeczytalem tez o szacunku, jak moze szanowac osobe ktore nie szanuje ciebie? Moze na niektore posty zaregowalem nie tak jak potrzeba, jednak taki juz jestem, za co tych ktorych urazilem bardzo przepraszam.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Mam pytanko, wiadomo juz kiedy rozgrywane beda pierwsze mecze :?:

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:38 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
pierwsze sparingi zostaly rozegrane, wyniki sa podane na inny dziale. Oficjalnych meczy mozna sie spodziewac za jakies 2-3 tyg

pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Lailonn napisał(a):
Zdarza sie. kazdy pewno zrobil cos glupiego. Ja czasem zabijam goscia, ktory pcha sie do heli po raz 20 tylko po to by po 5s spasc a my przez to przegrywamy. Albo medyka, ktory nie leczy(jak ma mzly dzien :D) Jednak widze w twoim cytacie jedna wazna rzecz, ktora pominales:

"Moge obiecac, ze postaram sie aby taka sytuacja sie nie powtorzyla
sorry"


A to ciekawe co tu napisales... zdarza Ci sie ze kogos zabijesz... ale jak ktos Ciebie z tk-owal z naszego klanu to pierwsze co zrobiles to strzeliles temat na forum, a nastepnie odpusciles dopiero jak delikwent zostal wywalony z klanu... a przypominam ze nasz klanowicz rowniez obiecal ze zrobil to ostatni raz i przeprosil... wiec gdzie tu konsekwencje :?:

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 20:24 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
JUHA napisał(a):
... a nastepnie odpusciles dopiero jak delikwent zostal wywalony z klanu... a przypominam ze nasz klanowicz rowniez obiecal ze zrobil to ostatni raz i przeprosil...


hmm... naprawde???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
lol?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
A to ciekawe co tu napisales... zdarza Ci sie ze kogos zabijesz... ale jak ktos Ciebie z tk-owal z naszego klanu to pierwsze co zrobiles to strzeliles temat na forum, a nastepnie odpusciles dopiero jak delikwent zostal wywalony z klanu... a przypominam ze nasz klanowicz rowniez obiecal ze zrobil to ostatni raz i przeprosil... wiec gdzie tu konsekwencje


Zdarza sie, ze zabije. ZABIJE l.poj. Natomiast tamta sytuacja to bylo ewidentne tkowanie przez okolo 20m z jednoczesnym bluzganiem na calego. Co wiecej nie mialem wplywu na sposob rozwiazania sytuacji. Z tego co pamietam napisalem tylko, ze licze na jakas reakcje od "wladz" klanu. Dodatkowo granie na pl serverku wymaga specjalnego zachowania bo tu cie kazdy "zna" natomiast to, ze ktos kogos tknal na serverze z francji itd raczej malo kogo obchodzi. Zauwaz tez, ze napisalem iz tknac MOGE(nie koniecznie) kogos kto leci co chwile do heli chociaz nie ma bladego pojecia o grze tym urzadzeniem i ma wyniki 1:20 a druzyna traci jedn oz najwazniejszych narzedzi walki. Tamta sytaucja byla lekko odmienna. To m.in. Twoj kolega sie ciagle rozbijal i gdy ja "dopchalem sie" do heli, w ktorym szlo mi dobrze zaczela sie cala "zabawa". Sa to wiec 2 zupelnie inne sprawy o odmiennym podlozu sytuacyjnym oraz przebiegu. prosze cie wiec nie porownuj. Takie rozmowy to chyba nie ten temat nie? :P jakby co to PM

ps. Server polski-zna sie adminow i takie przypadki mozna omowic i wyciaganc konsekwencje. Ja jesli kogos TKne(a musze miec powod dosc dobry) licze sie z mozliwoscia wylapania bana na tym serverze. Ale zapraszam do moich statystyk i zoabczysz, ze bylem kickowany zaledwie 43 razy a banowany(na 5m) 4. 95% tych kickow to wynik blednego bombardowania czy tez zwyklego wypadku...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Czyli rozumiem ze jak ktos nie umie jezdzic czolgiem albo latac heli to moge pakowac mu srut w d*** :?: sorry takie uzasadnienie mnie nie przekonuje... :roll: Musisz miec powod dosc dobry zeby zropbic tk... to ze medyk Ciebie nie wyleczy to dobry powod zeby mu poslac kulke :?:

EDIT: Klanowicz zostal usuniety, bo taka byla nasza decyzja rzeczywiscie, bo zachowal sie chamsko. Zgadzam sie ze byla roznica w tk, ale osobiscie tlumaczenia ze niektore tk sa dopuszczalne bo ja jestem lepszy, mnie nie przekonuja... to tyle z mojej strony, nie bede pisal na priv bo temat dawno sie skonczyl.

Zeby nie bylo OT, kiedy planowane sa nastepne sparingi TP :?: wiadomo juz :?: i czy jest mozliwosc jakiegos uczestniczenia duchowo podczas nich :?: 8)

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Ostatnio edytowano 5 sty 2006, 21:05 przez JUHA, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 21:04 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Lailonn napisał(a):
ps. Server polski-zna sie adminow i takie przypadki mozna omowic i wyciaganc konsekwencje. Ja jesli kogos TKne(a musze miec powod dosc dobry) licze sie z mozliwoscia wylapania bana na tym serverze. Ale zapraszam do moich statystyk i zoabczysz, ze bylem kickowany zaledwie 43 razy a banowany(na 5m) 4. 95% tych kickow to wynik blednego bombardowania czy tez zwyklego wypadku...

hm... zaledwie ?? fajna samoocena :) mnie kicknęli "aż" 5 razy... ale mniejsza z tym...

Skończcie się kłócić, bo to temat do kłótni... yy sry, wypowiedzi o TP, a nie sprzeczki między poszczególnymi piaskownicami :)

CQF Drago - czemu bawisz się w adwokata Stefana :?: po to żeby pokazać, że istniejesz :?: bo Stefan ładnie wybrnął z sytuacji, która się wytworzyła, a Ty dalej dajesz popisy głupoty...

JUHA - stfu, albo kolacji nie będzie :lol:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Tom@s napisał(a):
CQF Drago - czemu bawisz się w adwokata Stefana :?: po to żeby pokazać, że istniejesz :?: bo Stefan ładnie wybrnął z sytuacji, która się wytworzyła, a Ty dalej dajesz popisy głupoty...


Ponieważ jestem jednym z adminów CQF i jeśli temat dotyczy stefana, dotyczy również CQF. Myślę, że nie trudno zrozumieć.! ? Do tego jestem adminem serwera na którym pewne sytuacje miały miejsce.

Mój poprzedni komentarz nie miał związku ze stefanem tylko Waszym „byłym” graczem.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 21:31 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
*CQF*Dr4go napisał(a):
(..)
i jeśli temat dotyczy stefana, dotyczy również CQF. Myślę, że nie trudno zrozumieć.! ?
(...)

Pozdrawiam

Tylko dlaczego zaniżasz poziom tego tematu i nie potrafisz odróżnić rozmowy ze Stefanem, a klanem CQF. Jakbyś nie zauważył sprawa nie dotyczy Waszego klanu, lecz tylko jednego gracza, więc zbytnio nie masz podstaw do gadania. :P
Na forum publicznym każdy powinien obronić się sam i potrafić wybrnąć z tej sytuacji. Jakoś nie zauważyłem mojego CLa wypowiadającego się w mojej obronie (bo to w końcu nie jest jego sprawa).

Pozdrawiam też :)

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 21:50 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Tom@s napisał(a):
*CQF*Dr4go napisał(a):
(..)
i jeśli temat dotyczy stefana, dotyczy również CQF. Myślę, że nie trudno zrozumieć.! ?
(...)

Pozdrawiam

Tylko dlaczego zaniżasz poziom tego tematu i nie potrafisz odróżnić rozmowy ze Stefanem, a klanem CQF. Jakbyś nie zauważył sprawa nie dotyczy Waszego klanu, lecz tylko jednego gracza, więc zbytnio nie masz podstaw do gadania. :P
Na forum publicznym każdy powinien obronić się sam i potrafić wybrnąć z tej sytuacji. Jakoś nie zauważyłem mojego CLa wypowiadającego się w mojej obronie (bo to w końcu nie jest jego sprawa).

Pozdrawiam też :)


Poziomu tego tematu się już zaniżyć chyba nie da. Odpuść sobie to daremne komentowanie bo również „dajesz popisy głupoty...”

Pozdrawiam


Koniec OT GL&HF TP!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL