Teraz jest 28 mar 2024, 17:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Tom@s napisał(a):
Splinter - musisz wyedytować kilka zdań, bo nigdzie tak nie napisałem... (wiesz o co chodzi) :wink:

st3f4n - Poza pisaniem na bf.pl mam pracę, rodzinę i klan w którym gram, więc nie zawsze mam czas napisać o wszystkim. Dlaczego nie piszę o EC :?: nie wspominam także o OC i co :?:


Sorki za tak pozno odpisuje na twoj post, rozumiem, ze masz rodzine, prace, klan w ktorym grasz i niemasz czasu na wszystko. Ale uwierz, tez pracuje (dodatkowo sie ucze) mam rodzine, dziewczyne, tez gram w klanie i niebylem wstanie napisac tego raportu w tym samym dniu, dodatkowo niegralem w tym meczu wiec zeby dowiedziec sie jak przebiegala rozgrywka musialem kogos spytac, kazdy byl zmeczony po meczu wiec nie bede meczyl kogos zeby mi to opowiedzial, napisalem go dzien po mecz, tym samym dajac wam "powod" do zjechania mnie (postaram sie aby wiecej sie to powtorzylo). Wracajac do twoich news'ow, podobno nie piszesz o OC, ale widze tam wynik meczu T.reserve vs NDC. Euro Cup to cup gdzie wystepuja najlepsze klany europy i kazdy powinnien byc dumny, ze polakom udalo sie tam wystapic, a co najwazniejsze cos osiagnac i jest to napewno informacja ktora powinna znalesc sie w news'ie nawet sam wynik, ale po co? Zeby niebylo OT, mecz z Wlochami odbedzie sie prawdopodobnie 25 stycznia, przeciwnik nie potwierdzil jeszcze daty. Planuje przeprowadzic kilka wywiadow przed meczowych (z kapitanem - przed meczowe emocje itp, oraz z scena "co sadzi o meczu" "jaki wynik obstawia") oczywiscie raport bedzie dostepny odrazu po meczu.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Tom@s napisał(a):
bcj napisał(a):
btw: i ciekawe jak powstal np. ten news: http://esports.pl/?id=post&post_id=1879325279

dlaczego ten serwis nie mial klopotow.. mimo to, ze autor nawet nie gra w BF2 (przynajmniej narazie)

poprostu rece opadaja

Nom, mi też opadły jak przeczytałem tego newsa... taki... bardzo obiektywny :lol:

EDIT:
resztę usunąłem, bo nie widzę podstaw do dalszych dyskusji :D


Tez sie skusilem by to przeczytac i moge powiedziec ze żałuje że to zrobiłem...widac gosciu jest ze scena za "pan brat". Obiektywnosc i fachowosc bija po oczach...ale czego mozna sie spodziewac po dziecku ktore ma taki debilny nick...bcj i Ty czytasz takie rzeczy? :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:20 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas masz racje krytykuj i za nicki, nazywasz kogos dzieckiem chociaz nawet nieznasz osoby, oceniasz go po jednym news'ie, porazka. Jestem ciekaw czy w realu tez tak lubisz oceniac ludzi ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:29 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
Specyfik napisał(a):
Tom@s napisał(a):
bcj napisał(a):
btw: i ciekawe jak powstal np. ten news: http://esports.pl/?id=post&post_id=1879325279

dlaczego ten serwis nie mial klopotow.. mimo to, ze autor nawet nie gra w BF2 (przynajmniej narazie)

poprostu rece opadaja

Nom, mi też opadły jak przeczytałem tego newsa... taki... bardzo obiektywny :lol:

EDIT:
resztę usunąłem, bo nie widzę podstaw do dalszych dyskusji :D


Jeżeli redaktor nie ma pojęcia o Bf2 to się nie dziwie.

Jak przyszedłem do Was w wakacje na forum panował jakiś dziwny spokój i harmonia ( śmiej się śmiej ). Teraz czytając któryś raz podobny temat czytam tylko posty znajomych nicków bo więm że przeważnie są sensowne. Co do całego " zlewania sceny " to jak dla mnie nic nie da. Będzie więcej chamstwa i brudu na forum. Gdzie są moderatorzy? Wielu ma moda a mało kiedy widzę żę posty są zamykane/usuwane czy choćby pilnowane. Co do samych wywiadów i reportaży można przecież wyznaczyć kogoś chętnego do ich pisania. Wojtas lub inny przeczyta oceni poprawi i wrzuci. Wszyscy będą zadowoleni i nie będzie zgrzytów na forum. Ludzie to nie Sejm...

widzisz... o to chodzi ze jak ktos zaczyna poprawiac i moderowac to nie wszystkim sie to podoba szczegolnie tym moderowanym
co nie? :lol: :wink:

st3f4n napisał(a):
Wojtas masz racje krytykuj i za nicki, nazywasz kogos dzieckiem chociaz nawet nieznasz osoby, oceniasz go po jednym news'ie, porazka. Jestem ciekaw czy w realu tez tak lubisz oceniac ludzi ...

widzisz... wojtas ma wspanialy dar oceniania ludzi w mig... jeszcze nie widzialem zeby sie pomylil...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:34 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
Specyfik napisał(a):
Tom@s napisał(a):
bcj napisał(a):
btw: i ciekawe jak powstal np. ten news: http://esports.pl/?id=post&post_id=1879325279

dlaczego ten serwis nie mial klopotow.. mimo to, ze autor nawet nie gra w BF2 (przynajmniej narazie)

poprostu rece opadaja

Nom, mi też opadły jak przeczytałem tego newsa... taki... bardzo obiektywny :lol:

EDIT:
resztę usunąłem, bo nie widzę podstaw do dalszych dyskusji :D


Jeżeli redaktor nie ma pojęcia o Bf2 to się nie dziwie.

Jak przyszedłem do Was w wakacje na forum panował jakiś dziwny spokój i harmonia ( śmiej się śmiej ). Teraz czytając któryś raz podobny temat czytam tylko posty znajomych nicków bo więm że przeważnie są sensowne. Co do całego " zlewania sceny " to jak dla mnie nic nie da. Będzie więcej chamstwa i brudu na forum. Gdzie są moderatorzy? Wielu ma moda a mało kiedy widzę żę posty są zamykane/usuwane czy choćby pilnowane. Co do samych wywiadów i reportaży można przecież wyznaczyć kogoś chętnego do ich pisania. Wojtas lub inny przeczyta oceni poprawi i wrzuci. Wszyscy będą zadowoleni i nie będzie zgrzytów na forum. Ludzie to nie Sejm...

widzisz... o to chodzi ze jak ktos zaczyna poprawiac i moderowac to nie wszystkim sie to podoba szczegolnie tym moderowanym
co nie? :lol: :wink:

st3f4n napisał(a):
Wojtas masz racje krytykuj i za nicki, nazywasz kogos dzieckiem chociaz nawet nieznasz osoby, oceniasz go po jednym news'ie, porazka. Jestem ciekaw czy w realu tez tak lubisz oceniac ludzi ...

widzisz... wojtas ma wspanialy dar oceniania ludzi w mig... jeszcze nie widzialem zeby sie pomylil...

... do tego bardzo odwazny przed komputerem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:47 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
jak male dzieci sie klocicie :lol: I nawet nie wiem po co bo jak slusznie Wojtas zauwazyl zlewa nas jego zdanie (jak i jemu podobnych), a kazda kolejna jego wypowiedz powodoje (przynajmniej u mnie) atak naglej radosci :lol:

a i btw. nie wiem czy zauwazyliscie ale cup sie juz zaczal wiec dziwne ze dalej prowadzicie ta smieszna krucjate ktora nie ma juz szans niczego zmienic.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:48 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
st3f4n - po prostu jak się do czegoś zobowiązuję, to potrafię przesunąć spotkanie czy cokolwiek innego, by zrobić to do czego się zobowiązałem (tj. raport z meczu itp). O to mi chodzi, o nic innego :D


Ogólnie rzecz biorąc, szkoda że TP towarszyszy taka atmosfera, ale jak widać część chce coś zrobić, część ma to w dupie i się nie udziela, część dała sobie spokój, a jeszcze inni chcą coś wiedzieć na ten temat, co i jak... Może przy okazji następnych turnieji itp będzie to lepiej zrobione... :wink:


Zbawca napisał(a):
(...) a kazda kolejna jego wypowiedz powodoje (przynajmniej u mnie) atak naglej radosci (...)

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie... for fun :D

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:56 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Tom@s a ja teraz odwroce twoje stwierdzenie, skoro zobawiazales sie prowadzic portal BF.pl, to musisz pisac o wszystkim i niemozesz sie zaslaniac brakiem czasu, poniewaz sam sie zglosiles na stanowisko redaktora, nawet jezeli mam malo czasu, pisze o rzeczach waznych, a Euro Cup to obecnie prawie najwazniejsza rzecz, po NC oczywiscie. Kazdy popelnia jakies bledy, nikt niejest doskonaly. Najgorsze jest to, ze ludzie widza wady u drugiej, a siebie uwazaja za swietych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Zbawca napisał(a):
jak male dzieci sie klocicie :lol: I nawet nie wiem po co bo jak slusznie Wojtas zauwazyl zlewa nas jego zdanie (jak i jemu podobnych), a kazda kolejna jego wypowiedz powodoje (przynajmniej u mnie) atak naglej radosci :lol:

a i btw. nie wiem czy zauwazyliscie ale cup sie juz zaczal wiec dziwne ze dalej prowadzicie ta smieszna krucjate ktora nie ma juz szans niczego zmienic.


Najpierw naucz sie pisac a pózniej komentuj moje wypowiedzi ok?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:31 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
nie i co mi teraz zrobisz :?: :lol:

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:42 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):

Najpierw naucz sie pisac a pózniej komentuj moje wypowiedzi ok?


Widze, ze skonczyly sie juz Tobie wszystkie argumenty... Zreszta skonczyly sie chyba juz na 2 stronie... czas chyba juz skonczyc ten topic... Wojtas niczym Lepper wie wszystko najlepiej i absolutnie zadna argumentacja tego nie zmieni.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:54 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
kurde Wojtas mial sam do tego dojsc, nie pomagaj 8)

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2005, 12:35
Posty: 60
Lokalizacja: Sieradz
Przede wszystkim gratulacje dla TP z okazji zwycięstwa nad Szwajcarami i życzenia dalszych:).

Zrugany przez st3f4n5 obiecałem sobie nic więcej na boardzie nie pisać , ale po lekturze 7 stron topicu zaryzykuje przynajmniej jedną refleksję.Bardzo mi się podobało co napisał die_hard o powodzie dla którego klimat wokół reprezentacji jest taki niekorzystny. Rzeczywiście pierwszym problemem jest na ile reprezentacja jest "naszą reprezentacją" , a drugim problemem , o czym pisze Wojtas, skąpe informacje o jej poczynaniach. Ostatni, szczególnie po obietnicy st3f4n5, jest łatwy do wyeliminowania.Gorzej z pierwszym. Gram słabo , mój skill napewno nie predysponuje mnie do ubieganie się o miejsce w składzie , umiejętnościami o lata świetlne ustępuje kolegom z Wildy ale z drugiej strony spędzam przy tej grze 2-3 godziny dziennie , jestem "zrzeszony" :D , czytuje informacje co się w naszej grze dzieje więc chyba mam prawo czuć się pełnoprawnym członkem "polskiej sceny BF2".Obserwując sposób wyboru członków reprezentacji , traktowanie niektórych "nowych autorów" postów na boardzie , czy chociażby oglądając film o lanie w Warszawie na serwerze bf central , łatwo wyciągnąć wniosek , że polska scena BF2 sprowadza się dosłownie do paru klanów.Szkoda , że członkowie takich klanów jak mój dowiadują się o wyborze składu TP post factum. Można przynajmniej spróbować zagadnąć adminów "gorszych klanów" czy w swoich szeregach nie mają jakiś wybitnych indywidualności , albo chociaż poinformować o fakcie rekrutacji do składu TP. Fronki w patriotycznym uniesieniu pisze , że skład tworzony był nie po to by reprezentować jednostki czy graczy na serwerach ale dla Polski :shock: .Polskę reprezentuje przecież nie tylko TP ale także polskie klany grające w ligach europejskich. Zakwalifikowanie do składu , niekoniecznie z obowiązkiem wystawienia ich w poszczególnych meczach , ale z ich udziałem w organizacji gry drużyny , poznaniu taktyki , udziałem w treningach mocno podniosłoby poziom gry ich klanów a i informacje o sukcesach ich klanowi kumple mieliby z pierwszej ręki.

_________________
Pozdrawiam Romek Stępniewski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 14:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
st3f4n napisał(a):
Tom@s a ja teraz odwroce twoje stwierdzenie, skoro zobawiazales sie prowadzic portal BF.pl, to musisz pisac o wszystkim i niemozesz sie zaslaniac brakiem czasu, poniewaz sam sie zglosiles na stanowisko redaktora, nawet jezeli mam malo czasu, pisze o rzeczach waznych, a Euro Cup to obecnie prawie najwazniejsza rzecz, po NC oczywiscie. Kazdy popelnia jakies bledy, nikt niejest doskonaly. Najgorsze jest to, ze ludzie widza wady u drugiej, a siebie uwazaja za swietych.

[ostatnie OT]
Po pierwsze to nie Ja prowadzę portal bf.pl, ja tylko zgłosiłem się na newsmana, bo w dalszym ciągu główno-prowadzącym jest aiv.
Po drugie z pozostałymi newsman'ami ustaliliśmy podział obowiązków, żeby nie wchodzić sobie w paradę... Niestety nikt nie wziął pod swoje skrzydła OC i EC, więc niestety o tych turniejach nie ma zbyt wielu info. Próbowałem, ale mi się nie udało pisać o wszystkim, nie mam aż tyle czasu... Może nabór nowych newsmanów poprawi sytuację :D ...bo namawiam parę osób :D

Poza tym, żeby nie zbaczać z tematu:
Kiedy mecz z Włochami i kiedy możemy się spodziewać jakiś pierwszych informacji :?:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 14:55 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
st3f4n napisał(a):
Zeby niebylo OT, mecz z Wlochami odbedzie sie prawdopodobnie 25 stycznia, przeciwnik nie potwierdzil jeszcze daty. Planuje przeprowadzic kilka wywiadow przed meczowych (z kapitanem - przed meczowe emocje itp, oraz z scena "co sadzi o meczu" "jaki wynik obstawia") oczywiscie raport bedzie dostepny odrazu po meczu.

Pozdrawiam


przeczytaj ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL