Teraz jest 20 kwi 2024, 00:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:12 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):
Fronki nie musisz robic nic na sile ( a poza tym to kto Ty jestes? )


Wojtas a Ty kto jestes ? bedziesz sie teraz licytowac kto dluzej czyta forum ? To ma byc wyznacznikiem jakosci czlowieka ?

Ty nawet nie grasz w BF2 a jedziesz po wszystkich... Wierz mi poza battelfield.pl tez istnieje zycie, a Twoja misja niszczenia kazedej nowo zalogowanej osoby na forum staje sie juz zenujaco nudna i nie na miejscu.

/przepraszam ale po raz kolejny nie wytrzymalem - a teraz jedz po mnie dowoli jesli odczuwasz z tego przyjemnosc - mnie to grzeje/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
bcj napisał(a):
Wojtas napisał(a):
Fronki nie musisz robic nic na sile ( a poza tym to kto Ty jestes? )


Wojtas a Ty kto jestes ? bedziesz sie teraz licytowac kto dluzej czyta forum ? To ma byc wyznacznikiem jakosci czlowieka ?

Ty nawet nie grasz w BF2 a jedziesz po wszystkich... Wierz mi poza battelfield.pl tez istnieje zycie, a Twoja misja niszczenia kazedej nowo zalogowanej osoby na forum staje sie juz zenujaco nudna i nie na miejscu.

/przepraszam ale po raz kolejny nie wytrzymalem - a teraz jedz po mnie dowoli jesli odczuwasz z tego przyjemnosc - mnie to grzeje/


Mnie to ziebi co cie grzeje :D
Nie nie jade po wszystkich nowych,zapytalem sie kto to jest bo go nie znam, to po pierwsze. Nie licytuje sie z nikim a jade po tych komu sie nalezy. Po Tobie nie mam powodu jechać i tego nie robie nie rób ze mnie jakiegos złego ducha sceny. A co do zycia poza scena to wyobraz sobie ze mam takowe (ale nie mam pojecia skad u Ciebie przeswiadczenie ze battlefield.pl to cale moje zycie?) Przyczepiles sie do jednego posta w ktorym to zapytalem sie goscia kto on jest i mowisz ze to juz nudne ze tepie wszystkich nowych,daruj sobie bo to moj pierwszy raz...po prostu zdziwil mnie post kogos kogo pierwszy raz widze i text ze Kaspar go namowil tak jakby to był gosc znany scenie od lat...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):
bcj napisał(a):
jak narazie graja dobrze - czyt. zlali przeciwnika - wiec darujmy te drobne niedociagniecia. Licze na to, ze Stefan poprawi sie ^^


Z tego co czytałem to gracze szwajcarscy stosuja ta sama taktyke co ich koledzy z Gwardii Szwajcarskiej tzn byc zołnierzami którzy nigdy nie strzelaja...zatem troche mnie dziwi sytuacja ze stracilismy tyle ticketow :lol: ... nie ukrywajmy ze Szwajcarzy to lamki.gratuluje wygranej


Wojtas poraz kolejny wypowiadasz na temat o ktorym pojecia niemasz, Strike At Karkand to bardzo nierowna mapa, od MEC ( MEC - jedna ze stron, "araby") i zeby ja wygrac duzym stosunkiem "pukntow" musisz byc w posiadaniu caly czas wszystkich 3 flag, jest to o tyle trudne pozniewaz niecale 100 m dalej jest spawn piechoty US (nieprzejmowalny) a 200 m dalej spawn Czolgu i APC (nieprzejmowalny). Wiec przeciwnik musi byc wyjatkowym paralitykiem, zeby pozwolic tak sie pojechac. Od strony US Team Poland pojechalo Szwajcarow 272:0, wiec przestan sie czepiac.
Prosze cie poraz kolejny abys wstrzymal sie z krytycznymi uwagami do konca NC, wtedy bedzie wiadomo co TP osiagnelo i bedziesz mogl jechac po wszystkich dowoli.

Wracajac do Fronkiego, jak ty mozesz kogokolwiek znac jak niegrasz w BF2? Chyba ze oceniasz ludzi po ilosci na forum :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:58 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
fronki napisał(a):
co do stefana to nie kazdy jest dzieckiem boarda i niesiedzi online 24/7.

Ja się przyczepię tylko do tego zdanka, bo reszta wypowiedzi jakoś nie jest zbytnio związana z tematem.
Tu nie chodzi o to, żeby Stefan siedział 24/7 przy BF i na bf.pl ...ale jeżeli reprezentacja ma mecz, a on jest rzecznikiem tej reprezentacji to zwykły obowiązek funkcji jaką sprawuje wymaga poświęcenia swojego czasu, aby posiedzieć podczas meczu, posłuchać i tuż po jego zakończeniu napisać choćby wzmiankę typu:
Dziś wygraliśmy ze Szwajcarią tyle i tyle... Więcej info jutro, bo dziś jestem na maksa zmęczony, no i trzeba oblać zwycięstwo...
...po takim zdaniu nie byłoby żadnych pretensji, skarg, tylko grzecznie poczekalibyśmy, aż napisze ten raport... a tak żadnego info, nic, i trzeba się dopytywać ludzi co i jak...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:07 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Masz racje moglem tak zrobic, ale chcialem napisac wynik wraz z raportem, mialem zamiar uczynic to zaraz po meczu, niestety niegralem wiec ktos musial mi strescic przebieg meczu ( thx dla Kaspara :) ) Czlowiek uczy sie na bledach, przed meczem z Wlochami jak i po beda stosowne informacje.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
st3f4n napisał(a):
Wojtas napisał(a):
bcj napisał(a):
jak narazie graja dobrze - czyt. zlali przeciwnika - wiec darujmy te drobne niedociagniecia. Licze na to, ze Stefan poprawi sie ^^


Z tego co czytałem to gracze szwajcarscy stosuja ta sama taktyke co ich koledzy z Gwardii Szwajcarskiej tzn byc zołnierzami którzy nigdy nie strzelaja...zatem troche mnie dziwi sytuacja ze stracilismy tyle ticketow :lol: ... nie ukrywajmy ze Szwajcarzy to lamki.gratuluje wygranej


Wojtas poraz kolejny wypowiadasz na temat o ktorym pojecia niemasz, Strike At Karkand to bardzo nierowna mapa, od MEC ( MEC - jedna ze stron, "araby") i zeby ja wygrac duzym stosunkiem "pukntow" musisz byc w posiadaniu caly czas wszystkich 3 flag, jest to o tyle trudne pozniewaz niecale 100 m dalej jest spawn piechoty US (nieprzejmowalny) a 200 m dalej spawn Czolgu i APC (nieprzejmowalny). Wiec przeciwnik musi byc wyjatkowym paralitykiem, zeby pozwolic tak sie pojechac. Od strony US Team Poland pojechalo Szwajcarow 272:0, wiec przestan sie czepiac.
Prosze cie poraz kolejny abys wstrzymal sie z krytycznymi uwagami do konca NC, wtedy bedzie wiadomo co TP osiagnelo i bedziesz mogl jechac po wszystkich dowoli.

Wracajac do Fronkiego, jak ty mozesz kogokolwiek znac jak niegrasz w BF2? Chyba ze oceniasz ludzi po ilosci na forum :)


Moj post miał wyrazne zabarwienie humorystyczne... :shock: Widze, ze musze jednoznacznie zaznaczac kiedy pisze z humorem zeby rozluznic atmosfere.
Wyobraz sobie ze znam sporo ludzi nie grajac w BF2..a Fronki to jak mowilem to gosc ktorego nie znam ani z BF1942 ani z Vietnama. Oceniam tez po postach ale nie po ich ilosci tylko po stylu ich pisania.
zdravim

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
niepoczulem humoru


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):
Nie nie jade po wszystkich nowych,


moze mam pecha i tylko trafiam na takie posty - nie wiem :P

Wojtas napisał(a):
zapytalem sie kto to jest bo go nie znam, to po pierwsze.


tia, ale z tonu ogolnej wypowiedzi i czytajac miedzy wierszami dalo sie odczuc pewna z gory zakladana niechec, podobna ktora skierowales w kierunku Stefana :P

Wojtas napisał(a):
Nie licytuje sie z nikim a jade po tych komu sie nalezy.


Stefan zawalil racja nalezalo sie, po reszcie nie bardzo :P

Wojtas napisał(a):
Po Tobie nie mam powodu jechać i tego nie robie nie rób ze mnie jakiegos złego ducha sceny.


Nie musze z nikogo robic zlego ducha :P Wyrazilem wlasna opinie, czytelnika (sporadycznego co prawda, ale zawsze) tego forum :P

Wojtas napisał(a):
Przyczepiles sie do jednego posta w ktorym to zapytalem sie goscia kto on jest i mowisz ze to juz nudne ze tepie wszystkich nowych,daruj sobie bo to moj pierwszy raz...


nie jednego, jesli mnie pamiec nie myli to niedawno tez sie gdzies przyczepilem - poprostu denerwuje mnie taka fala niecheci i docinek, ktore powstaly wokol NC - I wiadomo, ze wszystko nie jest super idealne jakby tego kazdy chcial - jak w zyciu.. jak nie obejzycie jakiegos meczu w pilke nozna - to wyniku tez musicie poszukac - a to w newsach a to u znajomych etc. Mecz ze szwajcaria byl transmitowany na irc - jesli ktos jego nie ogladal i nie poznal wyniku w momencie jego zakonczenia - jest sam sobie winien i powinien sie uzbroic w cierpliwosc - informacje o wynikach pojawily sie dosc szybko - w pewnym serwisie, ktorego nazwy nie wymienie, ale ktorego nazwe i tak wszyscy znaja :P Racja tez, ze Stefan powinien zaraz po meczu napisac 3 slowa tutaj - napisal pozniej, wytlumaczyl sie, przeprosil imo wszystko powinno byc w pozadku. I zamiast "niszczyc" kogos na forum, czasami warto pomoc, cos podpowiedziec - po przeciez chyba chodzi o to, aby faktycznie kazdy mial szybki dostep do informacji o NC, a nie o to, aby za wszelka cene udowodnic, ze osoby zaangazowane w NC robia cos zle.


Wojtas napisał(a):
po prostu zdziwil mnie post kogos kogo pierwszy raz widze i text ze Kaspar go namowil tak jakby to był gosc znany scenie od lat...


No wlasnie... widzisz pierwszy raz.. heh a grasz w BF2 ? nie musisz odpowiadac na pytanie - bo wszyscy dobrze wiemy, ze nie - Tak sie sklada, ze Fronki jest na scenie BF2 od samego poczatku, czyli od wyjscia demo BF2. I prosze przyjmij do wiadomosci, ze scena BF2 jest nowa scena, mloda scena i nie liczy sie tutaj, ze ktos gral wczesniej w BF42, czy w BFV - jak sam pewnie zauwazyles sledzac poczynania polskich klanow, mimo ze niektorzy grali w BHD czy tez w ET to tez daja rade - w sumie Fx osiagnal drugie miejsce w PL Cup - a przeciez nie grali wczesniej w BFV lub BF42.

Juz mnie powoli drazni to podejscie - nie grales od demo w BF42, to nie mozesz miec zdania, opinii i w ogole nie liczysz sie na scenie. Tak sie sklada, ze tych wyjadaczy z 42 grajacych i odnoszacych sukcesy w BF2 jest niewiele - czesto zostaly same nazwy klanow - a dobrzy gracze sa nowi na scenie - i jakims cudem dobrze graja.. bez tego wieloletniego doswiadczenia.

P.S. Nie bede robic za adwokata Fronkiego, wiec niech sie sam przedstawi jesli czuje taka potrzebe (w co w sumie watpie ^^)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:30 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
bcj napisał(a):
Mecz ze szwajcaria byl transmitowany na irc - jesli ktos jego nie ogladal i nie poznal wyniku w momencie jego zakonczenia - jest sam sobie winien i powinien sie uzbroic w cierpliwosc - informacje o wynikach pojawily sie dosc szybko
(...)

Widać, że mało wiesz, bo nawet na tym serwisie, którego nazwy nie chcesz wymienić napisano:
Ethan napisał(a):
Z dużym zamieszaniem serwerowym na początku, wkońcu obie drużyny zgodziły się by grać na serwerze zaproponowanym przez Szwajcarów, dlatego też nie było transmisji przez mIRC'a.

Więc gdzie ta Twoja transmisja :?: Czy wypowiedzi dwóch osób piszących co chwilę trzy po trzy co i jak uważasz za transmisję :?: śmiech na sali...

bcj napisał(a):
Racja tez, ze Stefan powinien zaraz po meczu napisac 3 slowa tutaj - napisal pozniej, wytlumaczyl sie, przeprosil
(...)

Myślę, że gdybym nie założył tego tematu raportu dalej by nie było, a tym bardziej przeprosin...

Ale mniejsza z tym... napisał co chcieliśmy i obiecał poprawę... Oby faktycznie się poprawił, bo jak nie to nasze lwy w Koloseum czekają :lol:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Wojtas napisał(a):
Nie nie jade po wszystkich nowych,zapytalem sie kto to jest bo go nie znam, to po pierwsze.

jako moderator forum na pewno znasz ta opcje Obrazek

---
@Fronki, pozdrów caly Fx :)

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Tom@s napisał(a):
Widać, że mało wiesz, bo nawet na tym serwisie, którego nazwy nie chcesz wymienić napisano:
Ethan napisał(a):
Z dużym zamieszaniem serwerowym na początku, wkońcu obie drużyny zgodziły się by grać na serwerze zaproponowanym przez Szwajcarów, dlatego też nie było transmisji przez mIRC'a.

Więc gdzie ta Twoja transmisja :?: Czy wypowiedzi dwóch osób piszących co chwilę trzy po trzy co i jak uważasz za transmisję :?: śmiech na sali...


transmisja ala Kaserek - ale Ty chyba tych czasow niestety nie pamietasz. Scorebota nie bylo z przyczyn nie zwiazanych z TP - jak widac bardzo doceniles prace i trud paru osob, ktore mimo braku mozliwosci postawienia ircbota zdecydowaly sie transmitowac przebieg meczu recznie - dlaczego qrwa wszyscy sa wiecznie nie zadowoleni....

P.S. A mrozy w polsce beda czyja wina i koszmarem nocnym zgotowanym przez was ? Kaczynski, ZDM czy moze tez Team Poland ?

P.P.S. Dochodze do wniosku, ze robienie czegokolwiek dla szanownej sceny jest bez sensu.. bo i tak wszyscy uslysza "smiech na sali", ale licze na to, ze next time zobaczymy profesjonaliste Tomasa w akcji


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:03 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
bcj napisał(a):
P.S. A mrozy w polsce beda czyja wina i koszmarem nocnym zgotowanym przez was ? Kaczynski, ZDM czy moze tez Team Poland ?

Chyba da się podciągnąć pod kaczkę :lol:

bcj napisał(a):
P.P.S. Dochodze do wniosku, ze robienie czegokolwiek dla szanownej sceny jest bez sensu.. bo i tak wszyscy uslysza "smiech na sali", ale licze na to, ze next time zobaczymy profesjonaliste Tomasa w akcji

Na moje szczęście nie zobaczysz, bo jakbym miał współpracować z takim "prO" jak Ty, to... :lol: Wpierw naucz się pisać nicki innych poprawnie, a potem pogadamy o profesjonaliźmie... :lol:
Gdyby nie było niedociągnięć moglibyśmy tylko narzekać na wynik, ale niedociągnięcia są więc...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 23 paź 2005, 23:39
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
:) siema, z tymi pozdrowieniami to ciężko bo większości z nich juz nie widze, skończyli z graniem na jakiś czas.

tomas on mógł po prostu nie zdarzyć, miął jeden kiepski dzień a wy juz robicie topic o tym. Tak was to boli ze to on a nie Ty jest pr tp ?

z wojtasem nie będę polemizował bo nie rozmawiam z nieznajomymi, zainstaluj irca wpadnij na ff.org albo UKF.pl to się poznamy ^^

to był tylko 1 post…

_________________
Fear Factory ATI - http://www.FearFactory.pl
#FF.org @ quakenet
#ukf.pl @ quakenet
--------------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Tom@s napisał(a):
Na moje szczęście nie zobaczysz, bo jakbym miał współpracować z takim "prO" jak Ty, to... :lol: Wpierw naucz się pisać nicki innych poprawnie, a potem pogadamy o profesjonaliźmie... :lol:


spoko, szanse marne - nie biore udzialu w tym i nie sadze, abym bral w nastepnym.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:09 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
fronki napisał(a):
to był tylko 1 post…


z bardziej blahych powodow gineli ludzie... a my tylko sobie dyskutujemy :) Wiesz, zabijam czas w pracy w oczekiwaniu na weekend ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL