Teraz jest 19 mar 2024, 07:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 04:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Siedze i czytam... patrze na to i nie moge wyrobic ze smiechu...
Caly ten balagan z mojego punktu widzenia jest dokladna kopia kazdego balaganu tego forum.
Za kazdym razem argumenty sa takie same i za kazdym razem prowadzi to do coraz wiekszego rozpadu sceny. Przykro mi patrzec jak twor, ktory z takim poswieceniem tworzylem wraz z cala masa swietnych ludzi schodzi na psy.
Zawsze szczycilismy sie tym, ze nie jestesmy jakims CSem. Ze na forum panuje kultura, ze nie graja dzieciaki zaraz po przedszkolu i nie ma flamu na forum.
Zrezygnowalem z adminowania i pisania newsow wlasnie przez ta atmosfere. To co sie zrobilo z tej sceny to jakas parodia odstraszajaca normalnych ludzi od brania udzialu w tym burdelu. Pamieta ktos jeszcze atmosfere wokol Team Poland z Pepseem na czele? Cala scena zjednoczyla sie w jednym celu: pomoc TP zajsc jak najdalej i gdyby nie jeden pieprzony mecz w polfinale to mielibysmy zloto IMO. Ale nie to bylo wtedy wazne. Wazny byl klimat i to jak TP jednoczyla ludzi na IRCu i na forum.
Nie chce sie wdawac w dyskusje. Chcialem tym postem postawic nagrobek zjednoczonej scenie BFa w Polsce. To co sie w danym momencie dzieje to nawet nie nedzna namiastka klimatu, ktory byl kiedys. A ja jak wszystkie dinozaury musze wyginac. Nie zostawie forum, bo zamierzam zejsc z pokladu ostatni kiedy juz wszystko szlag trafi. Pozostaja tylko wspomnienia, bo awantura wokol tego NC przekonuje mnie, ze nadziei juz nie ma i ze ludzie nie ucza sie na wlasnych bledach.
W sumie to takie polskie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 09:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Eee tam Garet nie przesadzaj...co mam siedziec cicho jak mi sie cos nie podoba? I to ma byc takie polskie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 11:34 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Widze ze tutaj bez zmian... a szkoda.

Pare osob pisalo ze nie mialo info o meczu Polska vs Szwajcaria. Takowy news został zamieszczony na forum BFcentral dnia 10 stycznia, a mecz byl potwierdzony w ClanBase na 18 stycznia. Również na Bfcentral został zamieszczony HOT NEWS informujacy o meczu pomiedzy tymi reprezentacjami wraz z podaniem informacji o relacji na kanale #teampoland.bf2.

Relacja z meczu byla, score bota skutecznie wyeliminowal nam admin CB ktory zadecydowal o rozegraniu meczu na serwerze niemieckim Szwajcarow, ktory nie mial wgranych plikow serwerowych obslugujacych score bota.

Relacja poprowadzil Splinter, Epyon oraz Stefan informujac zgromadzonych co dzieje sie na serwerze. Nie widzialem na kanale irc'a Team Poland ani Tomasa ani Wojtasa wiec BF.pl nie mial info na czas.

Info na Bfcentral zamiescilem ja gdyz z miejsca z ktorego sie laczylem nie moglem otworzyc witryny battlefield.pl, informacje pozniej zredagowal Luki i dodal kilka elementow wizualnych. Niestety nie mialem takze mozliwosci skontaktowac sie ze Stefanem (gg nie przekazalo info, a irca nie posiadalem) dlatego tez info sie nie pojawilo na tym vortalu.

Informacje o Team Poland przekazuje Stefan, ale wczesniej sa one konsultowane ze mna. Ja biore odpowiedzialnosc za wyniki tej reprezentacji oraz za tresc jaka pojawia sie w sieci. Jezeli cos pojdzie nie tak to ja za to odpowiem przed scena, wiec cala ta dyskusja na tym forum po raz kolejny nic nie wniosla konstruktywnego, kolejny flame na Stefana ze nie zamiescil info.

A wracajac do NC to kazdy inny gracz ze sceny mogl sie podjac tego wyzwania i stworzyc reprezentacje, tylko ze nikt nie chcial wziasc na siebie tej odpowiedzialnosci argumentujac to brakiem czasu itp... ja tego czasu mam rownie malo, ale cholernie zalezy mi na rozwoju tej sceny i promocji Battlefielda na polskiej scenie e-sportu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 12:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Z tego co wiem to nadal głównym portalem o Battlefield jest Bf.pl...wiec pytam sie dlaczego newsy i informacje szybciej docieraja do portalu Wildy. Uczciwosc nakazuje by informacje byly przkazywane rownoczesnie i tu i tu. No ale oczywiscie znowu sie czpiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
hmmm Wojtas nie wiem jak z Twoja wiedza na temat portali, ale do dzisiaj Team Wilda posiada jedynie strone: http://www.wilda.pl . Poza tym BFcentral został stworzony przez Lukiego, ktory jest glownym administratorem tego serwisu. Team Wilda jako stowarzyszenie nie zakladal zadnego portalu, nie wprowadzaj Wojtas w blad ludzi i firm ktore z nami wspolpracuja, thx.

Mozliwe ze Bf.pl jest glownym portalem, ma wiecej uzytkownikow itd, ale szkoda ze nie przedstawia wszystkich informacji dotyczacych polskich klanow grajacych w poszczegolnych ligach i jest negatywnie ustosunkowane do niektorych klanow jak i druzyn narodowych. Szkoda ze takie stanowisko utrzymuje glowny prowadzacy ten serwis, oraz jeden z moderatorow tego forum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:00 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas jezeli to jest glowny portal o Battlefiled 2 to powiedz mi czemu niema to news'ow o poczynaniach Team Wilda w Euro Cup'ie? Jezeli niewiesz to przypomne Ci ze Euro Cup to Cup do ktorego zostaja zaproszone najlepsze zespoly z europy. Chlopaki pokazali na co ich stac dostajac sie do 1/2 finału i maja szanse wygrac Euro Cup'a. Teraz ja sie troche po czepiam ...

Ps. pytanie rowniez do szanownego redaktora Tom@s'a


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
st3f4n napisał(a):
Wojtas jezeli to jest glowny portal o Battlefiled 2 to powiedz mi czemu niema to news'ow o poczynaniach Team Wilda w Euro Cup'ie? Jezeli niewiesz to przypomne Ci ze Euro Cup to Cup do ktorego zostaja zaproszone najlepsze zespoly z europy. Chlopaki pokazali na co ich stac dostajac sie do 1/2 finału i maja szanse wygrac Euro Cup'a. Teraz ja sie troche po czepiam ...

Ps. pytanie rowniez do szanownego redaktora Tom@s'a


WoW Ty potrafisz pisac :!:
Ja nie jestem Newsmanem wiec to pytanie nie do mnie. Nie mysl sobie ze wprowadzam jakas cenzure i zabraniam pisac o różnych eventach w których wystepuje Wilda.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Skoro niejestes Newsmanem, niegrasz w BF2 to powiedz mi na jakiej podstawie mowisz ze bf.pl to glowny portal o battlefield'zie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Nie wiem moze na podstawie statystyki dziennych odwiedzin http://www.battlefield.pl ?
Czy musze grac w BF2 by o tym wiedziec?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:25 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Czyli porownywales statystyki odwiedzin bf.pl i bfcetral.pl tak? Mozesz przedstawic te statystyki?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2003, 00:36
Posty: 202
Lokalizacja: Warszawa
Tak, czasy TP w 42. Zjednoczenie sceny. Ale fajna ściema. Grałem w VPKI, nikt nas o nic nie pytał, ale wszystko było ok. My się również nie pluliśmy bo wiedzieliśmy gdzie nasze miejsce w szeregu. Co do klimatu to fakt zmieniło się. Wtedy napisanie pierwszego posta kończyło się zjechaniem przez masterów i starych wyjadaczy. Teraz jest trochę lepiej. bf.pl stało się raczej głównym forum o bf'ie. Ale to tylko MOJE zdanie.
I żyby nie było OT.
st3f4n odpowiedział, wydaje mi się, że temat zamknięty. Chyba, że rozkręcamy jakąś kłutnie pokroju: prgk vs. ukf; wilda inf cup.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
st3f4n napisał(a):
Czyli porownywales statystyki odwiedzin bf.pl i bfcetral.pl tak? Mozesz przedstawic te statystyki?


Nie dla psa kiełbasa, za mały jesteś. Tyle ode mnie.Kończe to jałowe gadanie bo nic sie nie zmieni i tak. Wracam do wykańczania mieszkania-moje nowe hobby
8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:35 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas niewymiekaj, caly czas miales ochote do pisania, a teraz co?


Ostatnio edytowano 21 sty 2006, 13:40 przez st3f4n, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:37 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
A miałem nic nie pisać. Grrr... :)

Wojtas, myslalem ze wyjasnilismy sobie sprawe z portalami. BF.pl bylo pierwsze, ma wiecej uzytkownikow przez co z pewnoscia jest czesciej odwiedzane. Nic nie widze w tym dziwnego i sie zgodze ze BF.pl to główny portal. Istnieje przeciez od grubo ponad 3 lat i tutaj swoje poczatki mialy chyba wszystkie polskie klany i inicjatywy.
Nie rozumiem tylko dlaczego nadal twierdzisz ze BFC to portal Stowarzyszenia Team Wilda? Przez to ze jestem w wildzie to z gory portal napisany przeze mnie od 0 jest skazany na niepowodzenie i brak uznania? To tak samo moge mowic ze BF.pl to portal PRGK bo zalozyl go aiv, a obecnie moge mowic ze BF.pl to portal FSPQR i PRGK bo z tych klanow pochodza newsmeni. Sam chyba w tym widzisz (jesli jestes rozsadnym czlowiekiem) ze to jest bezsensowny sposob myslenia.
BFC prowadzi polityke otwarta dla wszystkich. Dlatego tez mamy redaktorow z duzej ilosci klanow (CQF, enclave, UKF, Wilda, 3C). Wspolpracujemy takze z PRGK (EST podsyla mi informacje o swoim klanie) itd i te informacje umieszczamy bez ingerencji w ich tresc. Wiec nadal nie rozumiem dlaczego mowisz ze to portal Wilda?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Wiem Luki ze odwaliles kawal dobrej roboty bo to widac i jest to godne uznania. I masz racje nie ma co mowic kto jest pierwszy a kto nie. Ja jak pisalem juz nie zmienie nic co bym chcial zmienic i uwazam ze strzepie jezyk na darmo a ze lubie rozmawiac z ludzmi na poziomie to sie udzielam...szkoda ze odpowiada tylko na moje posty stefan z ktorym jakos nie mam ochoty pisac :P

PS
Tu mozecie wysylac bomby moi fani, poznaniacy chyba wiedza gdzie to jest.
http://img7.imageshack.us/my.php?image=pict00010gg.jpg

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL