Teraz jest 19 mar 2024, 11:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
w ten o to sprytny sposob metoda malych krokow kolejny raz jakakolwiek dyskusja na temat TP zjechala do offtopicowego bagienka.
---
Garet napisał(a):
Siedze i czytam... patrze na to i nie moge wyrobic ze smiechu...
Caly ten balagan z mojego punktu widzenia jest dokladna kopia kazdego balaganu tego forum.
Za kazdym razem argumenty sa takie same i za kazdym razem prowadzi to do coraz wiekszego rozpadu sceny. Przykro mi patrzec jak twor, ktory z takim poswieceniem tworzylem wraz z cala masa swietnych ludzi schodzi na psy.
Zawsze szczycilismy sie tym, ze nie jestesmy jakims CSem. Ze na forum panuje kultura, ze nie graja dzieciaki zaraz po przedszkolu i nie ma flamu na forum.
Zrezygnowalem z adminowania i pisania newsow wlasnie przez ta atmosfere. To co sie zrobilo z tej sceny to jakas parodia odstraszajaca normalnych ludzi od brania udzialu w tym burdelu. Pamieta ktos jeszcze atmosfere wokol Team Poland z Pepseem na czele? Cala scena zjednoczyla sie w jednym celu: pomoc TP zajsc jak najdalej i gdyby nie jeden pieprzony mecz w polfinale to mielibysmy zloto IMO. Ale nie to bylo wtedy wazne. Wazny byl klimat i to jak TP jednoczyla ludzi na IRCu i na forum.
Nie chce sie wdawac w dyskusje. Chcialem tym postem postawic nagrobek zjednoczonej scenie BFa w Polsce. To co sie w danym momencie dzieje to nawet nie nedzna namiastka klimatu, ktory byl kiedys. A ja jak wszystkie dinozaury musze wyginac. Nie zostawie forum, bo zamierzam zejsc z pokladu ostatni kiedy juz wszystko szlag trafi. Pozostaja tylko wspomnienia, bo awantura wokol tego NC przekonuje mnie, ze nadziei juz nie ma i ze ludzie nie ucza sie na wlasnych bledach.
W sumie to takie polskie...

niestety lub stety, jestem kawalkiem sceny bf i uzytkownikiem forum bf.pl od premiery bf2... i razi mnie od poczatku to, o czym wspomina Garet. polskie piekielko, niektorzy ciagle zyja jakims wczoraj lub nawet przedwczoraj.
mam dla Ciebie Garet dobra nowine-scena BF2 (bo ta jako tako znam z obserwacji) nie jest taka jaka by mogla wygladac na podstawie tych dyskusji na forum. nie jest tak zle! polskie klany radza sobie coraz lepiej, lecz "scena" to nie tylko klany, sporo ludzi gra w luznych grupach 4fun, dzieja sie lepsze lub gorsze inicjatywy (typu akcje 90s), na polskich serwerach ludzie z czasem troche sie"ogladzili" imo.
ale tak jak wspomnialem-mozna wyrobic sobie mylny obraz sceny, oceniajac ja na podstawie tych paru topicow w ktore ktos saczy troche jadu tu i owdzie.

peace & love& hande hoch :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:15 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Splinter - musisz wyedytować kilka zdań, bo nigdzie tak nie napisałem... (wiesz o co chodzi) :wink:

st3f4n - Poza pisaniem na bf.pl mam pracę, rodzinę i klan w którym gram, więc nie zawsze mam czas napisać o wszystkim. Dlaczego nie piszę o EC :?: nie wspominam także o OC i co :?: nie mam na to czasu, a jak pewnie zauważyłeś, a może nie, jestem jedyną osobą piszącą o BF2. Już kilka razy apelowałem, co za problem skrobnąć cokolwiek od siebie i podesłać. Jaki problem jest w napisaniu mi np. poprzez GG, zagraliśmy dziś mecz, info tutaj...

Poza mną newsy wpisują także: Kamillos - BF'42 i Trojnix - wszelkie modyfikacje... ale to jest za mało osób, żeby pisać absolutnie o wszystkim.
Jak widać dużo osób się wypięło na bf.pl i zamiast pomóc w utrzymaniu tego co jest, eh...... przemilczę, żeby nie urazić nikogo.

Ethan - jeśli info nie dociera do łącznika to jaki masz problem w wysłaniu info do redakcji bf.pl :?: namiary do wszystkich są (w szczególności do mnie). Nie uważasz, że to też jest zlewanie bf.pl i promowanie bfcentral.pl :?:
Poza tym mówisz o zjednoczeniu i promowaniu sceny BF w Europie... Czy zjednoczenie uważasz poprzez wybranie większości składu Wilda do TP :?: Czy promowanie sceny uważasz poprzez wybranie większości składu Wilda do TP :?:
Promowanie to to jest, ale nie sceny, tylko własnego klanu, bo w Europie nie będą mówić Team Poland wygrał Nations Cup, tylko Team Wilda wygrał Nations Cup (bo większość osób pochodzi z tego klanu). Zresztą jak sam napisałeś, gdyby nie zmiana przepisów to nie zmieniłbyś składu. Dalej mówisz mi o promowaniu sceny :?:
Proszę inne osoby, o nie pisanie nic nt. tego co napisałem do Ethana, ponieważ interesuje mnie tylko jego odpowiedź.

Luki - przestańcie się kłócić nt. bfcentral.pl vs bf.pl ,bo każdy ma swoje racje, a jak wspomniał st3f4n o pomijaniu niektórych rzeczy poprzez poszczególne portale, każdy portal coś pomija... w mniejszym lub większym stopniu...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Fakt Garet... ta scena juz niczym nie rozni sie od sceny Cs'a... Mozna tez zapomniec o takich wydarzeniach jak np Lan Party w Poznaniu... teraz juz nikt nie bedzie organizowal takich rzeczy... bo po co, dla kogo?? :roll:
Zarzucacie tutaj,ze hermetyzm sceny bf'42 byl czyms zlym... wg mnie to wlasnie przyciagalo-nie kazdy mogl od razu czuc sie czlonkiem tej "elyty" (po Warszawsku trochie 8) ) Wg mnie scena sie zmienila na gorsze,a nie na lepsze...
Nie zapominajcie, ze jest to topic o "team Poland" a nie o historii sceny czy o ogladalnosci portali o bf'ie :wink:

P.S. Wojtas ale z Ciebie szpaner :lol:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
JabbaH napisał(a):
Tak, czasy TP w 42. Zjednoczenie sceny. Ale fajna ściema. Grałem w VPKI, nikt nas o nic nie pytał, ale wszystko było ok. My się również nie pluliśmy bo wiedzieliśmy gdzie nasze miejsce w szeregu. Co do klimatu to fakt zmieniło się. Wtedy napisanie pierwszego posta kończyło się zjechaniem przez masterów i starych wyjadaczy. Teraz jest trochę lepiej.

To jest wlasnie podejscie, ktore prezentuja teraz przeciwnicy TP. VPKI nie graly? Czemu! Przeciez VPKI byly wtedy na ktoryms tam miejscu w CB i mialy niesamowite doswiadczenie! Czemu VPKI nie zostaly wybrane przez kapitana Pepseego? Niech pomysle...
Co do pisania postow to jesli post nie mial kompletnie sensu, byl powtorzeniem czy horrorem gramatyczno ortograficznym to co sie dziwic? Scena robila wtedy za moderatorow cala swoja masa. Teraz moderuje pare osob i na kazdym kroku powstaja kretynskie offtopiki, a szukajac jakiejs informacji w tym balaganie mozna sie zdrowo pogubic.
Wracajac do balaganu wokol TP. Moim zdaniem zaczal sie juz w okolicach Vietnama. I mysle, ze wina lezy po obu stronach konfliktu.
Kilku "pieniaczy wiedzacych wszystko lepiej" zrobilo nagonke na niektorych ludzi. Z kolei niektorzy ludzie obrazili sie jak male dzieci "wzieli zabawki z piaskownicy i przeniesli sie do swojej".
Zawsze staralem sie nie byc przywiazany do jednego klanu i utrzymywac znajomosci i kontakty wsrod wszystkich i mysle, ze brak tego elementu powoduje niespojnosc i klotnie.

przsoi napisał(a):
mam dla Ciebie Garet dobra nowine-scena BF2 (bo ta jako tako znam z obserwacji) nie jest taka jaka by mogla wygladac na podstawie tych dyskusji na forum. nie jest tak zle! polskie klany radza sobie coraz lepiej, lecz "scena" to nie tylko klany, sporo ludzi gra w luznych grupach 4fun, dzieja sie lepsze lub gorsze inicjatywy (typu akcje 90s), na polskich serwerach ludzie z czasem troche sie"ogladzili" imo.
ale tak jak wspomnialem-mozna wyrobic sobie mylny obraz sceny, oceniajac ja na podstawie tych paru topicow w ktore ktos saczy troche jadu tu i owdzie.

Dzieki :D Jak tylko zmienie karte graficzna to pewnie pogram troche na serverach i sam zobacze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
Jak juz mowilem wczesniej (to tylko sprostowanie) BFC bedzie wspierac kazda inicjatywe sceny. Newsy u nas sie pojawiaja roznie, wczesniej, pozniej i wogole. To ostatnie dlatego ze nie wszyscy maja czas pisac o wszystkim, staramy sie jedynie pisac o tym co jest na 100% pewne. Poza tym nie zawsze jest czas i tutaj bardzo dobrze rozumiem redaktorow bf.pl :)
Ludzie prowadzacy BFC wcale nie wypieli sie na BF.pl. Tu chodzilo o cos innego a mianowicie gdyby nie aiv ktory wypial sie na pare osob i odmowil im newsmenow to by nadal istnialo tylko bf.pl. Z uwagi ze nie mialem gdzie pisac informacji stwierdzilem ze stworze drugi portal.

Moim zdaniem mamy dwa portale ktore powinny sie uzupelniac bo nie sposob jest wszystkiego ogarnac. Od poczatku tak twierdzilem i twierdze nadal. To tyle ode mnie w temacie bf.pl - bfcentral.pl.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Luki napisał(a):
Moim zdaniem mamy dwa portale ktore powinny sie uzupelniac bo nie sposob jest wszystkiego ogarnac. Od poczatku tak twierdzilem i twierdze nadal. To tyle ode mnie w temacie bf.pl - bfcentral.pl.

Zgadzam sie z autorem...


Natomiast co do postow wczesniejszych i mowieniu o tym ze scena zmienila sie na lepsze to chyba jednak nie do konca... Odrazu mowie ze nie chodzi mi tu o klany i cale to zamiesznie ale o samo forum bf.pl

Forum nie zmienia sie na lepsze... owszem godne pochwaly sa inicjatywy gdzie ludzie potrafia sie zjednoczyc by powstal jakis meczyk 4fun albo zeby stworzyc 64 slotowy polski serwer, ale sa rowniez i minusy sceny jak np. mnostwo postow ktore musze czytac po 20 razy bo wszyscy maja problem z patchem 1.12 a nie chce im sie szukac wiec co chwile zakladaja nowy temat o tym samym... :roll: nastepnie jest multum odpowiedzi nic nie wnoszacych do tematu bo kazdy zleje autora a sam zaklada swoj dupny temat gdzie nikt nie mowi na temat (po 2 poscie wlacznie z autorem)... Co chwile ktos zaklada temat o tym ze ktos kogos zastrzelil i jaki on jest nie dobry... pol sceny zleje tego kto to napisal a drugie pol zacznie sie klocic z pierwsza polowa ze autor ma racje... temat dupny cala dyskusja dupna ale ludzie sie ciesza bo dla nich wyznacznikiem tego kto jest "wazny" na forum jest wyznacznik napisanych postow... :roll: i oni sie ciesza bo maja +1 post :roll: Polskie serwery to przesyt "szklanek" i jemu podobnych graczy gdzie wszedzie jest ty(L)ko zawisc o sprzet :roll: Jak ktos kogos tlucze na spawnie to leca wyzwiska ale jak innego dnia ta osoba zdobedzie heli to sama tlucze wszystkich na spawnie i jest dobrze :roll: Wyzwiska wyzwiska i wyzwiska... tego chyba komentowac nie musze bo wciagu jednej rundy jestem w stanie, czytajac czyjes "rozmowki" przypomniec sobie wszystkie polskie "zwroty" ktorych nauczylem sie w podstawowce... Glupi temat za temat goni inny glupi temat... Tak naprawde temat o TP, chociaz sa tu ciagle klotnie i pojazdy, to mimo wszystko chyba jeden z najnormalniejszych i najsensowniejszych tematow na tym forum... :roll: Moim zdaniem forum/scena schodzi na psy... :roll:

To ze nasze rodzime klany maja coraz lepsze wyniki to nie zasluga sceny... to zasluga klanow i jego czlonkow... tego ze trenuja chca cos znaczyc na scenie BF-a w Europie... i bardzo dobrze bo mimo roznych spiec i roznego rodzaju sytuacji, kibicuje wszystkim co maja Polska flage obok swojej nazwy (no moze poza dniem kiedy graja sparing albo mecz w OC z nami :wink: ). Natomiast ogolnie biorac pod uwage nasza scene i cala jej otoczke to moim zdaniem nasza scena leci po rowni pochylej w dol...

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Garet napisał(a):
To jest wlasnie podejscie, ktore prezentuja teraz przeciwnicy TP. VPKI nie graly? Czemu! Przeciez VPKI byly wtedy na ktoryms tam miejscu w CB i mialy niesamowite doswiadczenie! Czemu VPKI nie zostaly wybrane przez kapitana Pepseego? Niech pomysle...



no wlasnie my jako UKF tez bylismy pominieci wtedy jak i wiele innych klanow - ale czy byly jakies flame wtedy ? Nie, bo kazdemu zalezalo na dobru ogolnym i chcial aby wygrala Polska, a nie zalezalo kazdemu na plakietce "bylem w team poland" - w zeszlym roku pieniacze doszli do glosu - sklad zostal wybrany przez scene i mielismy "prawdziwa" reprezentacje Polski - przypomnijcie sobie ile meczy wygrali... w tym roku ponownie zastosowalismy metode na Pepseege i nalge pieniacze sie obudzili...

Czytajac zawartosc tego topicu dochodze do wniosku, ze zyjemy w coraz bardziej popieprzonym kraju, w ktorym "Lepperyzm" staje sie coraz bardziej popularny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Cytuj:
Ethan - jeśli info nie dociera do łącznika to jaki masz problem w wysłaniu info do redakcji bf.pl namiary do wszystkich są (w szczególności do mnie). Nie uważasz, że to też jest zlewanie bf.pl i promowanie bfcentral.pl


ad1. Na domowym kompie mam namiary do Ciebie Tomas, natomiast z miejsca gdzie wysylalem info takowych nie mialem. Moje nastawienie do bf.pl jest wynikiem wielu zdarzen jakie mialy tu miejsce i dotyczyly klanu w ktorym gram oraz mojej osoby. Przez to ciezko jest mi szukac namiarow na redaktorow tego serwisu i podsylac im informacje... ale to juz moj prywatny uraz do bf.pl i jak juz napisalem mam ku temu powody...Tomas na pewno nie zlewam na bf.pl, ale inicjatywa nie bedzie nigdy po mojej stronie. Jesli ktos sie ze mna skontaktuje poprosi o wywiad czy komentarz do meczu udziela go bez problemu, ale na pewno nie bede "surfowal" za Toba.

Inna sprawa ze nigdy jeszcze zaden newsmen czy tez redaktor bf.pl nie napisal do mnie w sprawie informacji o Team Poland. Inaczej sprawa ma sie z portalem e-sports.pl gdzie regularnie udzielam informacji i wywiadow bo jest zainteresowanie z ich strony. Podobnie sprawa wyglada z gotfrag.com gdzie ukaza sie takze wywiady z kapitanami druzyn narodowych oraz planowane jest przedstawienie druyn narodowych.

Cytuj:
Poza tym mówisz o zjednoczeniu i promowaniu sceny BF w Europie... Czy zjednoczenie uważasz poprzez wybranie większości składu Wilda do TP Czy promowanie sceny uważasz poprzez wybranie większości składu Wilda do TP


ad2. Tak Tomas uwazam ze promowanie sceny odbywa sie poprzez druzyne narodowa, tyle ze ta druzyna musi cos osiagnac, musi miec wyniki. Czy Adam Malysz wypromowalby skoki narciarskie gdyby nie jego wielko forma i wiele sukcesow? Tak samo jest w przypadku Battlefielda, jesli nie bedzie wynikow i awansu do czolowki europejskiej to nikt na nas nie spojrzy. Scena europejska pamieta Team Poland BF 1942, poniewaz ta druzyna osiegnala najwiecej ze wszystkich polskich druzyn narodowych. Dlatego uwazam ze w druzynie narodowej musza byc najlepsi gracze ze sceny, a to ze na scenie Battlefielda 2 Team Wilda posiada wielu bardzo dobrych graczy to zasluga osob prowadzacych ten zespol i ich klanowiczow. Nasza scena ma wciaz zbyt maly potencjal i dlatego uznalem ze glownym celem jest ja promowac poprzez zajecie dobrego miejsca w obecnej edycji NC. Jednoczyc scene mozna w okol NC, wspierajac druzyne narodowa, ktora swoimi osiagnieciami ma szanse wspomoc dalszy rozwoj sceny. Aktualnie nie da sie tej sceny i promowac i jednoczyc, nie wypromujesz sceny biorac graczy z wielu klanow i nie zjednoczysz jej bazujac na graczach z kilku najlepszych zespolow.

Cytuj:
Promowanie to to jest, ale nie sceny, tylko własnego klanu, bo w Europie nie będą mówić Team Poland wygrał Nations Cup, tylko Team Wilda wygrał Nations Cup (bo większość osób pochodzi z tego klanu). Zresztą jak sam napisałeś, gdyby nie zmiana przepisów to nie zmieniłbyś składu. Dalej mówisz mi o promowaniu sceny


Zgodze sie z Toba, ze poprzez NC promuja sie takze gracze ktorzy graja w druzynie narodowej. Natomiast nie zgodze sie ze w Europie ludzie mowiliby ze Team Wilda wygralaby NC. Z cala pewnoscia NC i ewentualny sukces bylby utozsamiany z tym zespolem. Poraz kolejny zgodze sie z Toba Tomas ze gdyby nie zmiany przepisow sklad Team Poland pozostalby bez zmian z przewaga graczy z Team Wilda, ale tak samo bez zmian w regulaminie sklad Niemiec skladalby sie z graczy Uto (xuffix), a sklad Szwecji z graczy Team Dignitas/Team9.

Na koniec Tomas powiem tyle, uwazam ze obecny Team Poland ma szanse wypromowac nasza scene, natomiast jesli chodzi o zespoly grajace na niej to uwazam ze czesc gra glownie dla dobrej zabawy, a wiele z nich wciaz jest za slabe zeby grac na poziomie reprezentacji narodowych. Pozatym trzeba zastanowic sie czy gra sie dla zabawy czy dla wyniku i dalszych korzysci z e-sportu. Ja gram dla wyniku i do tego potrzebuje najlepszych graczy jakich moge miec w druzynie bazujac na obecnym regulaminie tych rozgrywek. Dlatego jako kapitan TP bede staral sie zajac dobre miejsce na koniec rozgrywek, tak aby klanu ktorym zalezy na dobrych wynikach mogly skorzystac z tego co osiagnie TP.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 18:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Ethan skoro dales rade zamiescic info na BFcentral to mozesz skopiowac wszystko i podeslac komus z nas, to nie jest jakas ujma i mam nadzieje ze nie musimy za Toba latac i Cie o to prosic ...jeszcze jedno po co taka osoba jak stefan ktora nie potrafi wypelnic prostych obowiazkow? Pisalem kiedys do Ciebie na gg zmien go bo sie nie nadaje i bedzie kicha (i tak jest), no ale dla was jest wszystko ok. Wiec trwajcie przy swoim.
zdravim

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 18:35 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Nie ma to jak pochwalić sie apartamentem. "Jakie to polskie" :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 20:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Meewosh47 napisał(a):
Nie ma to jak pochwalić sie apartamentem. "Jakie to polskie" :D


Nie ma to jak zawisc. Jakie to polskie. :D
Na nastepnym lanie w Poznaniu (jak bedzie) ludzie znowu beda u mnie kimali :)
zdravim

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 21:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Wojtas napisał(a):
Meewosh47 napisał(a):
Nie ma to jak pochwalić sie apartamentem. "Jakie to polskie" :D


Nie ma to jak zawisc. Jakie to polskie. :D
Na nastepnym lanie w Poznaniu (jak bedzie) ludzie znowu beda u mnie kimali :)
zdravim


Wojtas chciał powiedzieć że robi parapetówe na Lanie :D

_________________
Wilda`MZS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):
Ethan skoro dales rade zamiescic info na BFcentral to mozesz skopiowac wszystko i podeslac komus z nas, to nie jest jakas ujma i mam nadzieje ze nie musimy za Toba latac i Cie o to prosic ...jeszcze jedno po co taka osoba jak stefan ktora nie potrafi wypelnic prostych obowiazkow? Pisalem kiedys do Ciebie na gg zmien go bo sie nie nadaje i bedzie kicha (i tak jest), no ale dla was jest wszystko ok. Wiec trwajcie przy swoim.
zdravim


Czy jak w sejmie uchwala ustawe, to poslowie zapieprzaja do telefonow i dzwonia do gazet ? Czy moze to dziennikarze czatuja na miejscu i zbieraja materialy ? Moze jeszcze Ethan ma pisac wam posty ? to moze odrazu niech je postuje.. po co sie meczyc. Zalosne. Najlepiej wziasc wszystko z tacy i jeszcze objechac, ze kelner byl za pozno. ZENADA

btw: i ciekawe jak powstal np. ten news: http://esports.pl/?id=post&post_id=1879325279

dlaczego ten serwis nie mial klopotow.. mimo to, ze autor nawet nie gra w BF2 (przynajmniej narazie)

poprostu rece opadaja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 22:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
bcj napisał(a):
btw: i ciekawe jak powstal np. ten news: http://esports.pl/?id=post&post_id=1879325279

dlaczego ten serwis nie mial klopotow.. mimo to, ze autor nawet nie gra w BF2 (przynajmniej narazie)

poprostu rece opadaja

Nom, mi też opadły jak przeczytałem tego newsa... taki... bardzo obiektywny :lol:

EDIT:
resztę usunąłem, bo nie widzę podstaw do dalszych dyskusji :D

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Tom@s napisał(a):
bcj napisał(a):
btw: i ciekawe jak powstal np. ten news: http://esports.pl/?id=post&post_id=1879325279

dlaczego ten serwis nie mial klopotow.. mimo to, ze autor nawet nie gra w BF2 (przynajmniej narazie)

poprostu rece opadaja

Nom, mi też opadły jak przeczytałem tego newsa... taki... bardzo obiektywny :lol:

EDIT:
resztę usunąłem, bo nie widzę podstaw do dalszych dyskusji :D


Jeżeli redaktor nie ma pojęcia o Bf2 to się nie dziwie.

Jak przyszedłem do Was w wakacje na forum panował jakiś dziwny spokój i harmonia ( śmiej się śmiej ). Teraz czytając któryś raz podobny temat czytam tylko posty znajomych nicków bo więm że przeważnie są sensowne. Co do całego " zlewania sceny " to jak dla mnie nic nie da. Będzie więcej chamstwa i brudu na forum. Gdzie są moderatorzy? Wielu ma moda a mało kiedy widzę żę posty są zamykane/usuwane czy choćby pilnowane. Co do samych wywiadów i reportaży można przecież wyznaczyć kogoś chętnego do ich pisania. Wojtas lub inny przeczyta oceni poprawi i wrzuci. Wszyscy będą zadowoleni i nie będzie zgrzytów na forum. Ludzie to nie Sejm...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL