Teraz jest 19 mar 2024, 13:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polska-Wlochy
PostNapisane: 25 sty 2006, 20:39 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
dzis ku zaskoczeniu kazdej ze stron (w szczegolnosci naszej) mamy zagrac mecz z Wlochami. Niestety system CB sie delikatnie mowiac zepsul i dowiedzielismy sie o tym fakcie 5 minut temu :roll:

Wiec dzis na #teampoland.bf2 odbedzie sie na 99% relacja, o zadnych innych shoutcastach nic nie wiadomo choc dzis juz mnie nic nie zdziwi.

Mecz odbedzie sie na masthurze.

Wiecej informacji wkrotce, stay tuned

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2006, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Team Poland vs Team Italy
Time: 21.00
Map: Mashatuur City

W dniu dzisiejszym Team Poland rozegra kolejny mecz fazy grupowej tegorocznego Nations Cup'a. Mecz niespodziewany, z powodu bledu systemu CB, ktory caly czas pokazuje niepotwierdzone wyzwanie. Nasza reprezentacja niemiala czasu rozegrac kolejnych sparingow, dlatego bedziemy zmuszeni bazowac na doswiadczeniu zdobytym w wczesniejszych sparingach. Przewidziana jest relacja "live" na kanale #teampoland.bf2, zapraszam wszytkich fanow BF2 :)

Przed mecz'em kilka slow powiedzial kapitan TP:
Dzisiaj dosc niespodziewanie przyjdzie nam sie zmierzyc z druzyna narodowa Wloch. Blad w systemie CB spowodowal ze wyzwanie nie zostala potwierdzone i mecz nadal widnieje jako outgoing challange. Wlosi mecz potwierdzili kilka dni temu. Nie rozegralismy zadnego sparingu, wiec bedzie polegac na naszym doswiadczeniu i umiejetnosci dostosowania sie do zmieniajacego sie pola walki. O 20 rozpoczynamy spotkanie taktyczne, mamy nadzieje ze ta godzinka wystarczy, aby przygotowac sie i zaprezentowac dobry poziom. Relacja live bedzie prowadzona na kanale #teampoland.bf2 [red.: przynajmniej na razie Włosi zgodzili się grać na serwerze Team Wilda gdzie jest zainstalowany score-bot


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2006, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
411-0 dla Team Poland :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2006, 23:17 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Dzisiaj Team Poland rozegralo dosc niespodziewanie kolejny mecz w fazie grupowej, wszystko za sprawa bledu w systemie CB, ktory pokazywal "wyzwanie do zakceptowania". Mecz rozpoczal sie z drobnym opoznieniem na niemieckim serwerze Team Wilda. Caly mecz ukladal sie po naszej mysli, trzymajac przeciwnika na Ticket Drain'ie, pierwsza runda w calosci zagrana w oslabieniu, przyczyna tego byly problemy z laczem gracza Javo. Pomimo oslabienia Team Poland osiagnelo pozytywny wynik 188:0. Nastepna runda przebiegala po naszej mysli, po przejeciu "Meczetu" i "dolnej" flagi atakowalismy baze przeciwnika, po krotkiej walce udalo nam sie ja przejac z wynikiem 223:0. Mecz mozemy uznac za udany, calosciowy wynik 411:0 dla Team Poland.

Pelny raport:
Mecz z Wlochami był pewnym zaskoczeniem dla naszej drużyny, rano otrzymaliśmy maile z informacją o meczu kiedy to mecz widniał w systemie jako "outgoing challange". Niestety ze względu na trwające rozgrywki Euro Cup i Open Cup nie udało się rozegrać sparingów na Mashturze więc bazowaliśmy na taktyce przygotowanej godzinę przed meczem oraz na naszym zgraniu. Niestety szczęście nam nie dopisywało i w pierwszej rundzie straciliśmy naszego czołgistę i cała runde rozegraliśmy w siedmiu. Było to pewne utrudnienie i zostaliśmy zmuszeni do szybkich roszad w składzie. Mimo osłabienia udało się wygrać. Druga runda przebiegła bardzo podobnie, dobraliśmy ósmego gracza i zamkneliśmy Włochów.
Wynik mógłbyć bardziej imponujący i powalający niemniej biorąc pod uwagę fakt, że rozegraliśmy ten mecz z marszu można być zadowolonym z osiągniętego rezultatu.
Czeka nas teraz spotkanie z rosjanami na mapie Dalian Plant do którego musimy się dobrze przygotować. Później pauzujemy jeden tydzień w ClanBase i wznawiamy rozgrywki od meczu z Wielką Brytanią, meczu od którego będzie zależeć czy zdołamy awansować do ścisłej czołówki Nations Cup.
Dziękuje wszystkim graczom za dobrą gre, fanom za doping na ircu i zapraszam do kibicowania podczas nadchodzących spotkań Team Poland na kanale irc: #teampoland.bf2

Line up:
-Kayne
-Maniek_A
-Mlody
-MZS
-Javo (5 min 1 rundy)
-Ethan (com)
-Kaspar
-Heniek
-st3f4n


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 00:01 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 03:49
Posty: 37
Lokalizacja: Spała
była relacja czy znowu freestyle splintera:>?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 00:04 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
byl scorebot :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 02:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Do mnie dopiero po 24 doszlo, ze to nie byl zapowiadany sparing, a officjal :wink:
Oj cb, cb :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 03:49
Posty: 37
Lokalizacja: Spała
Do mnie tak samo:( Kiedy gracie coś następnego w tym NC ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Owe 'lekkie utrudnienie' (brak 8-go gracza) to oslabienie calego zespolu o 12,5% :P, wiec gj guys!

ps. Ten Zbawca to chyba Kayene czy jakos odwrotnie... Generalnie jestem jego cicha wielbicielka i teraz nie wiem co mam sobie wytatuowac na lewym posladku :|...

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:14 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 03:49
Posty: 37
Lokalizacja: Spała
"Ich liebe Zbawca vel Kayne" 8)
A czy Wojtas albo Tomas na ferie zimowe pojechali ze nic nie pisza :idea: :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
A co tu pisac...wszyscy wiedza jakie jest włoskie wojsko :D :wink: i jacy z nich żołnierze...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:11 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas mam pytanko, podobno bardzo interesujesz sie Team Poland BF2, czemu nie byles na kanale IRC'a gdzie byl scorebot? Widac wlasnie twoje zainsteresowanie ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Już Ci niezwłocznie odpowiadam. W tym czasie byłem na szkoleniu w Zbiroży
( http://www.hpm.com.pl/zbiroza.htm ). A o godzinie 21 to (nie wiem czy mogę do tego sie przyznać) piłem alkohol i dobrze się bawiłem. Zadowolony?
Dasz mi usprawiedliwienie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Stefan, skoncz, po co znow pieprzyc te same glupoty przez kolejne n stron?
Jesli ktos siedzi w domu, to o tej porze zazwyczaj gra cw. Jesli nie, to tym bardziej ciezko, zeby ogladal kolorowe punktciki wyswietalajace sie na ircu.

Wojtas, a cieplo chociaz bylo? :wink:
Jesli ew tp wygra z niemcami czy z uk, to tez powiesz, ze slabo graja, czy ze akurat mieli tea time? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
A idz Splinter zimno jak w Suwałkach...najlepsza byla droga powrotna..chce wyprzedzac tira redukcja na 4 a tu koła sie slizgaja i miela w miejscu :shock: Ale dojechałem i jak widać ku radości innych żyje .
Jak TP wygra z niemcami to powiem ze nasi mieli szczescie i trafili na OktoberFest i wszyscy gracze byli pijani. No koniec offtopa 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL