Teraz jest 19 mar 2024, 13:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2006, 13:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Sklad Team Poland BF2 sezon 2005/2006

Kapitan: Ethan

DarthPrivate
Goku
HENIEK
Javo
Kaspar
Kayne
Maniek A.
MichaL_A.
Mlody
MohammedZaherSzah
oleum
Pepelu
St3f4n

EDIT
Mam prośbę do wymienionych, przedstawcie się krótko scenie ( osiągniecia, dotychczasowe klany, staż...)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Witam nazywam sie Maniek Andrzejczak. Mieszkam w Grodzisku Maz.
Zaczynalem gre w csie w caffe, pozniej jak internet w domu sie pojawil zaczolem grac w bf42 w PRGK-42 gdzie zdobylismy 2 dywizje OC i w Team Poland 4 miejsce. Pozniej powstalo enclave z fuzji PRGK-42 i arcy. Jako enclave wzielismy udzial w Euro Cupie i wygralismy lana w polsce, gralem w 1szym skladzie i zajelismy 1sze miejsce, 2gi sklad zajol 2gie miejsce. Po czym gralem w NBrigade przez jakis czas, ktory sie zakwalifikowal do Euro Cupa, ale przed Euro Cupem przeszlismy do UKF, bo angielski troche wkorza na meczach, duzo chaosu. W UKF zajelismy 3cie miejsce w OC 2giej dywizji. Rownierz wygralismy jako UKF lana battlefront. A w BF2 Jako g0 zajelismy 4 miejsce w Polish cupie.
Pozdrawiam wszystkich jutro Studniowke mam :D

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
a czy wejscie na strone i zajrzenie w dzial members jest bariera nie do przejscia :?:

No nic skoro jednak tak to prosze:

Achievements:

Team Achievements:

2004/2005:
- 3rd place - ClanBase Battlefield 1942 Conquest OpenCup Spring 2005 Second League

2005:
- 2nd place - Battlefield 1942 LAN - Poznań
- 3rd place - Battlefield 1942 Polish League (hosted by ClanBase) Premier League
- 1st place - Battlefield 1942 Polish Infantry Cup (hosted by ClanBase) Premier League
- 3rd place - Battlefield 2 Polish Cup powered by http://www.bfcentral.pl (with UKF)
4th place - EA Games Battlefield 2 LAN - Warsaw Game Show (with UKF)
- 3rd place - ClanBase EU Battlefield 2 8vs8 ladder (08.12.05 - present) (with UKF)

Community activities:
2004 - 2005 - Team Poland Battlefield 1942 (Member)
2005 - BF2 EA Games (Beta Tester)
2005 - Battlefield 1942 Polish League (hosted) Premier League Clan Base (Administration Staff)
2005 - Battlefield 1942 Polish Infantry Cup Premier League Clan Base (Administration Staff)
2006 - Team Poland Battlefield 2 (Member)

Clan history:
Since 2003 - IRS (Member)
Since 2004 - EJW.42 (Member; not Everybody Johnnie Walker :P )
Since 2004 - FS (Member)
Since 2005 - UKF (Member & Infantry Section Leader )

http://www.ukfclan.pl/vwar/member.php?a ... mberid=212

_________________
Kayne


Ostatnio edytowano 7 sty 2006, 14:41 przez Zbawca, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 10:10
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Achievements:

Team Achievements:

2004:

4th place - EA Games Official Polish LAN (international event) - Battlefield 1942 Warsaw (with ejw red)
4th place - ClanBase Battlefield Vietnam Europe Conquest (with ejw)
- 2nd place - EA Games Official Polish LAN - Battlefield Vietnam Warsaw (with ejw gold)
- 3rd place - EA Games Official Polish LAN Final (international event) - Battlefield Vietnam Warsaw (with ejw gold)

2005:

- 2nd place - Battlefield 1942 Polish Infantry Cup (hosted by ClanBase) Premier League (with UKF For Fun)
- 3rd place - Battlefield 2 Polish Cup powered by http://www.bfcentral.pl (with UKF)
4th place - EA Games Battlefield 2 LAN - Warsaw Game Show (with UKF)
- 3rd place - ClanBase EU Battlefield 2 8vs8 ladder (08.12.05 - present) (with UKF)

Community activities:

2004 - Team Poland Battlefield Vietnam (Member)
2005 - Polish Infantry Cup BF1942 (Administration Staff)
2006 - Team Poland Battlefield 2 (Member)

Clan history:

Since 08.2003 - 02.02.2004 - Soldiers of Honor (Clan Leader)
Since 02.02.2004 - 15.02.2004 - Immediate Response Squad II (vice Clan Leader)
Since 15.02.2004 - 15.05.2005 - Everybody Johnnie Walker (Member)
Since 06.2004 - Everybody Johnnie Walker (Clan Leader)
Since 11.2004 - 12.2004 - United-Forces.bfv (Clan Leader)
Since 15.05.2005 - UKF 4 FUN (Member)
Since 17.06.2005 - UnKnown Fighters (Member)


http://www.ukfclan.pl/vwar/member.php?a ... mberid=272

_________________
.:[ I've seen my master do this a hundred times. How hard can it be? ]:.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2003, 23:09
Posty: 437
Lokalizacja: Warszawa
To ja też się dorzuce;P

--------------------------------------------------------------------------
Name: Michał Wengierow
Birthday: 21.06.1984 (Age: 21)
Country: Poland
City: Warszawa
Gadu-Gadu: 1263813
School: Warsaw University of Technology
Work: Profesional chess arbiter and trainer
Hobby: Chess, Fotonic, Theory of light, Blondies, Friends

--------------------------------------------------------------------------

Achievements:

Personal Achievements:

2004:

- 1st place - ClanBase Europe Ladder 1on1 Chess

Team Achievements:

2004:

- 3rd place - EA Games Official Polish LAN (international event) - Battlefield 1942 Warszawa (with ejw black)

4th place - ClanBase Battlefield Vietnam Europe Conquest (with ejw)

4th place - EA Games Official Polish LAN - Battlefield Vietnam Warszawa (with ejw black)

- 3rd place - EA Games Official Polish LAN Final (international event) - Battlefield Vietnam Warszawa (with ejw gold)

2005:

- 2nd place - Battlefield 1942 Polish Infantry Cup Premier League Clan Base 2005 (with UKF For Fun)

- 3rd place - Battlefield 2 Polish Cup powered by http://www.bfcentral.pl (with UKF)

4th place - EA Games Battlefield 2 LAN - Warsaw Game Show (with UKF)

- 3rd place - ClanBase EU Battlefield 2 8vs8 ladder (08.12.05 - present) (with UKF)


Community activities:

2005 - EA Games & Polish Community Lan - Battlefield 1942 Poznań (Supervisor)
2005 - BF2 EA Games (Beta Tester)
2005 - EA Games Official BF2 Preview Warsaw (Organize Staff)
2005 - ESL BF2 (Game Developer)
2005 - http://www.bfcentral.pl vortal (Founder & Editor in Chief)
2005 - Polish Cup BF2 (Organize Staff)
2005 - Warsaw Game Show (Press Team)
2006 - Team Poland Battlefield 2 (Member)

Clan history:

Since 2003 - 03.2005 - Everybody Johny Walker (Member)
(ACN---> ONZ---> nextLevel---> Everybody Johnnie Walker---> Elite Mates---> Everybody Johnnie Walker---> United Forces---> Everybody Johnnie Walker---> ONZ)

Since 2004 - Everybody Johnnie Walker (vice Clan Leader)

Since 03.2005 - UKF (Member)

Since 2005 - UKF Team Manager (Administration & Propaganda Staff)

-----------------------------------------------------------------------------------


http://www.ukfclan.pl/vwar/member.php?a ... mberid=232

_________________
Obrazek
The eye sees only what mind is prepared to comprehend.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2003, 11:35
Posty: 1528
Lokalizacja: G.M.
Czesc mam na imie Michał jestem bratem Mańka i zawsze gralismy razem wiec osiagniecia mamy takie same :) .

_________________
Michał A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
Tytuł tematu > SKŁAD TP.KOMENTARZE !!! > wiec komentuje

Z tego co widze,czyli po wpisach wyzej nie kazdy kuma o co chodzi,ale komentujac przedstawienie sie graczy z TP, mozna powiedziec np.że sa doswiadczonymi graczami na scanie BF,są znani,nie zawsze lubiani,ale kogo to,i uważam, że takich nam trzeba w TP. TP z założenia jak myśle ma być przekrojem sceny BF2 i to sie udało.Wybrano najleprzych z najleprzych i to jest ok,ale zawsze znajda sie tacy,którym to nie odpowiada ,bo sie nie załapali,bo uważaja,że jak graja w BF2 6 michów to powinni repreznyowac kraj nasz w TP,bo wszysko już wiedza i umieja.Niestety wybiera sie ludzi ze starej gwardii, ze stazem kilku letnim i dobrze,bo sa zgrani i sie znaja jak łyse konie, a to daje gwarancje,że nas nie zawiodą > mam nadzieje .Powodzenia i jak pisałem wszesniej "nie dajcie dupy"GG panowie :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 18:07
Posty: 235
Lokalizacja: Warszawa
Własnie panowie każdy moze się burzyć że go tam nie ma...
ale moim zdaniem lepiej niech squad jest taki jak teraz i coś osiągnie a nie bedzie po 1 osobie z każdego klanu i zajmiemy ostatnie miejsce w grupie bo typ A z klanu X nie bedzie na trenie typ B z klanu Y utraci połączenie z netem w czasie meczu...
Squad jest znany a tym badziej każdy ze squadu coś sobą w bf'a reprezentuje. I o to chodzi panowie!

_________________
<--słodki ten zwierzaczek ale na szczęście to nie ja!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Witam, Nazywam sie Dawid "st3f4n" Stefański. Jezeli chodzi o moja "historie" postaram sie ja Wam krotko przedstawic, a mianowicie rozpoczela sie ona od gry DF BHD, w ktora gralem przez prawie 2 lata, poczatkowo w klanie Guns Of Marki, w klanie stworzonym przez znajomych z mojego miasta. Niestety G.O.M rozpadl sie po kilku miesiacach, z braku checi do gry klanowiczow. Moim nastepnym (i obecnym) klanem jest Close Quarter Fighters (CQF), w ktorym jestem od ponad roku, piastujac stanowisko jednego z adminow CQF. Jezeli chodzi o osiagniecia klanowe niemam zbytnio czym sie chwalic, poczatkowo G.O.M jak i CQF byly klanami 4fun, jednak po pewnym czasie CQF podeszlo powaznie do gry, zajmujac drugie miejsce w cup'ie organizowanym przez polski klan =GROM= (ktory obecnie posiada sekcje BF2), awans do fazy "playoff" w cup'ie organizowanym przez wegierski klan DFH (cup caly czas trwa), w laderze CB przez wiekszosc czasu zajmowalismy miejsce w pierwszej "10". W BF 2 gram od premiery, jestem jednym z redaktorow portalu bfcentral.pl, jednym z cupadminow w CB Open Cup, Euro Cup oraz Nations Cup'a. Najwiecej "roboty" mialem w OC gdzie wpisywalem wiekszosc polskich jak i czesc wynikow zagranicznych klanow do systemu w CB. Tyle moge o sobie powiedziec ...

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2006, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Powodzenia chlopaki, szczegolnie maniek i michał ;) nie dajcie dupy, pokazcie co Grodzisk w bfie potrafi :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sty 2006, 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
R2D2 napisał(a):
Tytuł tematu > SKŁAD TP.KOMENTARZE !!! > wiec komentuje

Z tego co widze,czyli po wpisach wyzej nie kazdy kuma o co chodzi,ale komentujac przedstawienie sie graczy z TP, mozna powiedziec np.że sa doswiadczonymi graczami na scanie BF,są znani,nie zawsze lubiani,ale kogo to,i uważam, że takich nam trzeba w TP. TP z założenia jak myśle ma być przekrojem sceny BF2 i to sie udało.Wybrano najleprzych z najleprzych i to jest ok,ale zawsze znajda sie tacy,którym to nie odpowiada ,bo sie nie załapali,bo uważaja,że jak graja w BF2 6 michów to powinni repreznyowac kraj nasz w TP,bo wszysko już wiedza i umieja.Niestety wybiera sie ludzi ze starej gwardii, ze stazem kilku letnim i dobrze,bo sa zgrani i sie znaja jak łyse konie, a to daje gwarancje,że nas nie zawiodą > mam nadzieje .Powodzenia i jak pisałem wszesniej "nie dajcie dupy"GG panowie :lol: :lol: :lol:


w 10000% popieram,Panowie powodzenia zycze i niedajcie Dupencji.3mam za was kciuki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2006, 12:11 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Witam,

Nazywam sie Tomasz "Ethan" Lukas, urodzilem sie 12.01.1981 w Bytomniu, aktualnie mieszkam w Katowicach. W 2005 roku ukonczylem wydzial zarzadzania na Uniwersytecie Slaskim specjalizacja e-marketing. Mam wiele zainteresowan m.in tenis stolowy, bilard, e-sports, a takze zwiazane z praca: PR, marketing, ZZL. W gry on-line zaczalem grac nie tak dawno temu bo dopiero w 2001 roku. Pierwsza i zarazem jedyna gra ktorej sie poswiecilem jest seria Battlefield, ponizej dolaczylem liste osiagniec jakie udalo mi sie zdobyc razem z kolegami z zespolu Team Wilda.

Osiagniecia:

2006

ESL winter Cup 1/4 Final (aktywne)
ClanBase Euro Cup 1/4 Final (aktywne)

2005

Grudzień 2005, ClanBase International League, Conquest 16, 1st place Battlefield 2
Listopad 2005, WGS 2005 Lan Party, 1st place Battlefield 2
Listopad 2005, European Cyber League Raptor Cup, 2nd place Battlefield 2
October 2005, Polish Cup 2005 by BFcentral.pl, 1st place Battlefield 2
September 2005, Eliott Ness Summer Cup, 1st place Battlefield 2
July 2005, Semi-final PC Zone-Jolt Cup Battlefield 2
July 2005, Semi-final Lehnitz Cup Battlefield 2
July 2005, ClanBase International League, Conquest 16, 2nd place Battlefield 2
July 2005, ClanBase International League, Conquest 32, 1st place Battlefield 2
May 2005, ClanBase OpenCup, 2nd place Battlefield Vietnam

2004

December 2004, World Tournament, 1/16 final Battlefield Vietnam
December 2004, ClanBase OpenCup Quarterfinal Battlefield Vietnam
December 2004, ClanBase International League, 1st place Battlefield Vietnam
November 2004, LAN Party 3, Warsaw, 1st place Battlefield Vietnam
September 2004, ClanBase Battlefield Vietnam Hosted Cup Quarterfinal Battlefield Vietnam
July 2004, Gamesnel Cup, 1st place Battlefield Vietnam
June 2004, LAN Party 2, Warsaw, 1st place Battlefield Vietnam

Oprocz osiagniec on-line pomogłem w przygotowaniu dla TVP3(Katowice) reportazu o grach i uzaleznieniu.
Podczas Warsaw Game Show 2005, udzielilem wywiadu TV dla portalu http://www.neostrada.pl.
Jestem także redaktorem na portalu bfcentral.pl, gdzie odpowiadam m.in za organizowanie imprez ( Polish Cup), konkursów od strony marketingowej. Jako hobby przeprowadzam wywiady z roznymi klanami oraz opisuje poszczegolne ligi i mecze polskich zespolow.
W przeszlosci pelnilem funkcje admina w ClanBase oraz wspolorganizowalem Nations Cup (Battlefield Vietnam).
W zeszlym roku pelnilem takze funkcje kapitana w reprezentacji Battlefield Vietnam.

pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Yo !

Nazywam się Łukasz "MohammedZaherSzah aka MZS" Baranowski, mam 21 lat i mieszkam w Wejherowie. Aktualnie studiuje socjologie. Poza studiami i e-sport'em gram w siatke, często chodzę do kina z koleżankami i takie tam :D.

*Clanhistory

BattleField 1942:

- arcy (aristocracy) POL
- enclave (Team Enclave) POL

BattleField Vietnam:

- enclave (Team Enclave) POL
- PvP.bfv (Player versus Player) SWE
- K˛ (Project K˛) GER
- LoH (Legion of Honour) GER

BattleField BF2:

- dignitas (Team Dignitas) EU
- Wilda (Team Wilda) POL

*Awards

BattleField 1942:

- 1 place Eastern Front CUP (enclave)
- 1 place Lan Party Warsaw (enclave)

BattleField Vietnam:

- 3 place Lan Party Warsaw (enclave)
- 2 place CB OpenCup I (PvP)
- 1 place PCZone Cup (PvP)
- 1 place CB OpenCup II (Legion of Honour)

BattleField 2:

- 2 place TWL BF2 EU Global Crisis 2005 (Dignitas)
- 2 place RAPTOR-GAMING Ultimate (Wilda)
- 1 place CB Conquest 16 (Wilda)
- 1 place CB Conquest 32 (Wilda)
- 1 place LanParty WGS (Wilda)

Jak sobie przypomnę wiecej to dopisze...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2006, 10:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Mam oficjalna prośbę do "rzecznika" TP o to by podal dane reszty składu TP którzy to sami nie chcieli oficjalnie sie przedstawic. Niestety nie odpowiada on na moje prośby na gg tak jak Kapitan TP...Moze tu zajrzy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2006, 16:59 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas na gg ani na IRC-u niedostalem zadnej wiadomosci od Ciebie, pozatym funkcjonuje kanal IRC-a #teampoland.bf2 na ktorym mogles sie zemna skontaktowac. Co do przedstawienia reszty osob z skladu, postaram sie uczynic to jak najszybciej o ile dane osoba zgodzi sie na napisanie takich informacji.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL