Teraz jest 28 mar 2024, 14:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:12 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
zenada jest jego zachowanie, mogl nie podjudzac teraz juz naprawde mam gdzies co sobie ktos o tym pomysli i czy ma z tego satysfakcje czy nie.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 03:49
Posty: 37
Lokalizacja: Spała
wojtas jak glownym zrodlem dla ciebie jest CB to fajnie masz:) Polecam bfcentral.pl, bf.pl. Wszystko ładnie opisane jeszcze tego samego dnia co dostali :lol: jak taki spragniony info jestes to daj stefanowi maila i niech stefan tobie specjalna subskrycje uruchomi :wink:

Stefan fakt faktem troche dajesz plame:> nawet na TSie cie nie widac wogole a jeszcze dodatkowe rzeczy jak admin PC06 bierzesz na siebie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Zbawca. No wypiłem kilka piwek tamtego dnia, bo dostałem 4 z dwóch egzaminów na studiach, taki odruch studencki :) Nie piłem dlatego że bede grał wieczorem mecz w TP z rosja :lol: Wyobraź sobie że za każdym razem kiedy krzyczałem, spawn`owac sie na mnie, najpierw wciskam TAB i patrze czy ktoś nie żyje. Zawsze przynajmniej 2 osoby nieżyły. Co do taktyk, to w tej grze liczy sie tylko pierwszy atak (2 pierwsze minuty), a potem tylko zgranie drużyny.

Na koniec niespodzianka dla Ciebie, w Wildzie prawie wszyscy krzyczą na meczu. Czasami to wygląda jak jakiś mecz na stadionie :lol:

_________________
Wilda`MZS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 19:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
st3f4n napisał(a):
Wojtas jak mam cos opisac skoro niegralem na tym meczu? Zmyslac niebede, co do roli rzecznika to raczej niewiesz nic o tym, zreszta o 19.00 zawyczaj na TVN leca "FAKTY" looknij, naprawde warto i zobacz czy rzecznik rzadu pyta opinie publiczna czy ustawy im sie podobaja albo opisuje dzien premiera.

Co do spotkania, bardzo chetnie i zniecierpliwoscia czekam az po mnie w realu pojedziesz.

pozdro


Hola hola kolego prrryyy...czy Ty sie aby nie zapedzasz? Widze ze urosłeś :lol: (Fakty :lol: )

EpYoN nie wiem skad u Ciebie przeświadczenie , że moim głównym zródlem informacji jest CB :roll:

MZS mam 27 lat ale dzieckiem juz nie jestem mimo ze gram :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
MohammedZaherSzah napisał(a):
Wyobraź sobie że za każdym razem kiedy krzyczałem, spawn`owac sie na mnie, najpierw wciskam TAB i patrze czy ktoś nie żyje. Zawsze przynajmniej 2 osoby nieżyły. Co do taktyk, to w tej grze liczy sie tylko pierwszy atak (2 pierwsze minuty), a potem tylko zgranie drużyny.


PS: Raz sprawdzilem kiedy sie darles, i wszyscy byli alive, i kazdy byl gdzie indziej, po twojej pro wypowiedzi, ktora musialbym bym ocenzurowac w conajmniej 40%. To byl raz, moze bylo tak jak mowisz, wiec tutaj tez nie masz w 100% racji.

PS2: Jezeli uwazasz ze mix z 3 klanow zagra ze zgraniem po 2 tygodniach to widze, ze masz male pojecie o grze. Za kazdym razem wchodzisz do gotowych teamow, gdzie tylko ty musisz sie zgrac z reszta, a reszta juz sie rozumiesz, wiec moze nie wiesz jak wyglada stworzenie teamu malo zgranego i ile cierpliwosci trzeba i pracy.

IMO ty sie nie nadajesz na TP, tylko i wylacznie przez brak pojecia jak tworzy sie team, a tym bardziej jak sie zgrywa. TP w bf42 wyszlo tak dobrze, bo czesto arcy i PRGK-42 gralo na ffa duzo i sie zgrywali i wiedzieli kto co potrafi itp. Bo byla mala scena + malo servow. Pojecie o samej grze masz o graniu, ale nic poza tym. Jestes typowym dobry graczem, ale imo w organizacje i dowodzenie sie nie nadajesz.

PS3: Pojechali nas taktyka Ruscy i zgraniem i wykorzystaniem naszych bledow, a my zesmy ich ewidentnie zlekcewazyli.

PS4: tyle z mojej strony End Of Story.

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 03:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Maniek A. napisał(a):
MohammedZaherSzah napisał(a):
Wyobraź sobie że za każdym razem kiedy krzyczałem, spawn`owac sie na mnie, najpierw wciskam TAB i patrze czy ktoś nie żyje. Zawsze przynajmniej 2 osoby nieżyły. Co do taktyk, to w tej grze liczy sie tylko pierwszy atak (2 pierwsze minuty), a potem tylko zgranie drużyny.
PS: Raz sprawdzilem kiedy sie darles, i wszyscy byli alive, i kazdy byl gdzie indziej, po twojej pro wypowiedzi, ktora musialbym bym ocenzurowac w conajmniej 40%. To byl raz, moze bylo tak jak mowisz, wiec tutaj tez nie masz w 100% racji.


hehe, to kiedy sprawdzałeś mnie w czasie meczu TP :lol: To czemu nie zrobiłeś suside`a, i nie spown`owałeś się na mnie mądralo ?:D

Maniek A. napisał(a):
PS2: Jezeli uwazasz ze mix z 3 klanow zagra ze zgraniem po 2 tygodniach to widze, ze masz male pojecie o grze. Za kazdym razem wchodzisz do gotowych teamow, gdzie tylko ty musisz sie zgrac z reszta, a reszta juz sie rozumiesz, wiec moze nie wiesz jak wyglada stworzenie teamu malo zgranego i ile cierpliwosci trzeba i pracy.


Myślałem że gram w "Team Poland" zespole najlepszych graczy w polsce, którzy potrafia wszystko zrobić w każdej sytuacji, widocznie się myliłem... :lol:

Maniek A. napisał(a):
IMO ty sie nie nadajesz na TP, tylko i wylacznie przez brak pojecia jak tworzy sie team, a tym bardziej jak sie zgrywa. TP w bf42 wyszlo tak dobrze, bo czesto arcy i PRGK-42 gralo na ffa duzo i sie zgrywali i wiedzieli kto co potrafi itp. Bo byla mala scena + malo servow. Pojecie o samej grze masz o graniu, ale nic poza tym. Jestes typowym dobry graczem, ale imo w organizacje i dowodzenie sie nie nadajesz.


Ja mam brak pojęcia jak się tworzy team? :lol: w przeciwieństwie do ciebie miałem dobrych nauczycieli arcy, enclave, pvp, k-clan, dignitas, wilda :D

Maniek A. napisał(a):
PS3: Pojechali nas taktyka Ruscy i zgraniem i wykorzystaniem naszych bledow, a my zesmy ich ewidentnie zlekcewazyli.


Taki pro maniek zlekceważył przeciwnika, nie mozliwe :lol:

Maniek A. napisał(a):
PS4: tyle z mojej strony End Of Story.


Z mojej strony tak samo, dzieki za wspólną gre.

_________________
Wilda`MZS


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 13:56 przez MohammedZaherSzah, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 05:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
dobranoc :lol:

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
I zrobilo sie nie milo :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Lailonn napisał(a):
I zrobilo sie nie milo :?

a jak sie mialo zrobic jak sie dostaje od teoretycznie slabszego przeciwnika

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
A mówiłem, powtarzałem.... :D :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:53 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
EpYoN napisał(a):
Stefan fakt faktem troche dajesz plame:> nawet na TSie cie nie widac wogole a jeszcze dodatkowe rzeczy jak admin PC06 bierzesz na siebie.


Jak mozesz pokaz dokladnie gdzie daje plame ( moze zmienie sie na lepsze ) , co do bywania na TS'ie to bywam na nim kiedy sa oficjalne mecze.

Co do rzeczy ktore biore na siebie niepowinno Cie interesowac ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Ty stefan jakis dziwny koles jestes...wszyscy wytykaja Ci bledy tylko ty trwasz przy swoim jak uparty osiol...Pokazac ci błedy? Prosze bardzo. 5 lutego był mecz z Rosja dzis mamy 10 luty a raportu jak nie bylo tak nie ma...Twój styl wypowiadania sie (wiesz co to znaczy dobry PR?)...Dzieki Twojej osobie nie wiemy nic co sie dzieje w TP (rozumiem masz zakaz informowania :lol: )Nie ma co zacny rzecznik :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
To moze ja ci napisze. Rzecznik TP powinien byc najlepiej poinformowana osoba w teamie. Powinien wiedziec szybciej niz Ethan i lepiej niz admini w CB. Powinien wszystko czego sie dowie przetwarzac na info dla sceny i publikowac. Powinien rozmawiac z czlonkami TP jak najczesniej, byc na kazdym treningu, na kazdym sparingu i na kazdej pogadance o taktyce jaka jest organizowana. Powinien tez odpowiadac na kazde zadane przez scene pytanie i nie wykrecac sie niewiedza, ale tym "ze jestem tylko rzecznikiem" bo to stawia rzecznika w zlym swietle jako rzecznika.
Wystarczy takie tlumaczenie czy dodac cos jeszcze?
Jak dla mnie jestes jako rzecznik spalony juz samymi wypowiedziami w stylu:
Cytuj:
"Wojtas jak mam cos opisac skoro niegralem na tym meczu?"

Nie przykladasz sie chlopaku, a niektorzy weterani chcieliby wiedziec co sie dzieje z TP.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:02 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 03:49
Posty: 37
Lokalizacja: Spała
Cytuj:
"Wojtas jak mam cos opisac skoro niegralem na tym meczu?"

Stefan to powiedz jakie sa wg ciebie twoje obowiazki jako rzecznik???

Czemu ma mnie nie obchodzić jak na cos nie masz czasu(albo checi) a drugie jeszcze bardziej czasochlone bierzesz na siebie??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Mohi, akurat te klany co zes podal, byly gotowe i zgrane, jak ty zes dolaczyl, albo zes od nich uciekal, jak przegrywaly :lol: czyli to co ja pisalem, wyrwales z kontekstu ;)

Ani jeden z tych klanów nie mial okresów przejsciowych, bo ludzie musieli sie zgrac, bo jak trzeba czekac na wyniki, to podkulasz ogon i uciekasz zamiast grac dalej. Przyklad, PvP bylo gorsze od k-clan to zes poszedl do k-clan, dignitas nie byl tak dobry, jak teraz, uciekles do wildy. I zawsze mowiles, ze nie chcesz grac w teamie, ktory przegrywa i darujesz sobie tutaj jest to samo.
A jesli chodzi o mnie to tez mialem dobrych nauczycieli tak jak: Pepsee prowadzil TP, ktore zajelo 4 miescje w NC, prowadzil PRGK-42, ktore wygralo dywizje 2ga w OC i prowadzil enclave, ktore gralo w EC. Pozniej roach, ktory prowadzil NBrigade, a teraz team9, wiec napewno gorzej nie mialem ;)

WoW przyznales sie do bledu :) a raczej do swojego dziwnego myslenia, ze mix moze wygrac z kolesiami, ktorzy non stop trenuja :)

A jesli chodzi o mnie to jak cie sprawdzalem i pilnowalem flagi, gdzie caly czas jeepy przyjezdzaly to sobie sam odpowiedz. To po raz, a po dwa ci co zyli mieli swoje zadania,a ty zamiast sie spytac czemu nikt sie na tobie nie spawnowal to zes wszystkich opieprzal, bo cie zabili ;D

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL