Teraz jest 16 kwi 2024, 13:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:07 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2003, 14:23
Posty: 418
Lokalizacja: Poznań
ojej113 napisał(a):
Z tego co pamiętam, to Wilda miała być kręgosłupem drużny, więc nie czepiajmy się UKF-u.
Dlaczego 5 osób z UKF-u musiało grać na (o ile wiem) "home mapie" Wildy? Czyżby kręgsłup olał resztę ciała?? :?:


pragne zaznaczyc ze Wilda nie posiada home mapy, a kazda mape trzeba traktowac jako home - i z tego zalozenia my wychodzimy, btw 5 osob z UKF jest zgloszonych w Team Poland, 3 z Team Wilda, pozatym grac moga tylko 3 osoby z 1 klanu, i nastepne : MZS juz nie gra w TP. dziekuje za uwage ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
a co obrazil sie czy co? Czy poszedl do tych co teraz sa na topie (tak jak juz wczesniej w karierze potrafil robic :lol: )..I dlaczego pr0 gracz stefan i pr0 informator o niczym nam nie mowi? :x

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2003, 14:23
Posty: 418
Lokalizacja: Poznań
wiesz co z MZSem nie wiem, za nerwowy jest... :), a stefan o niczym nie mowi bo nic nie wie, a nie wie dlatego ze nie moze zlapac osob z tp, zreszta luki pisal cos w komentsach ze raport sie pojawil (nie wnikam)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Czyli przerost formy nad trescia :) Nachodza mnie jeszcze inne skojarzenia z Ferdydurke Gombrowicza...nie wiem czemu :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Wojtas napisał(a):
I dlaczego pr0 gracz stefan i pr0 informator o niczym nam nie mowi?


Dzisiaj Team Poland rozegra mecz z Team Russia w ramach kolejnego meczu fazy grupowej tego rocznej edycji Nations Cup. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 naszego czasu, prawdopodobnie odbędzie sie relacja "live" na kanale #teampoland.bf2. Wszystkich fanów e-sportu jak i battlefield 2 serdecznie zapraszamy.

Tydzień III (30 styczeń - 6 luty)
Polska - Rosja

Dalian Plant News o meczu
Szczegóły w ClanBase
Szczegóły na forum TP
Skład
Raport
Wynik ogólny: 169-267
Jako : 000-267
Jako : 169-000




Kilka słów przed meczem powiedział Wilda`Ethan.cs4u
Przed meczem z Rosją, rozegraliśmy dwa sparingi: z klane FBI oraz starcoma. Obydwa sparingi wygraliśmy. Udało nam się przygotować i sprawdzić najważniejsze założenia taktyczne. Z meczu na mecz lepiej wygląda zgranie, które będzie mieć olbrzymi wpływ na przebieg rywalizacji z Wielką Brytanią. Narazie jednak czeka nas mecz na Dalian Plant z ekipa rosyjską. Obydwa klany rosyjskie Team Rivera oraz Team LeGion potrafią dobrze grać tą mapę, a ich gracze stanowią filar reprezentacji Rosji. Zapowiada się zatem zacięta rywalizacja, liczymy na wsparcie naszej sceny i gorący doping na #teampoland.bf2. Mecz jest ustalony na godz 19:00 więc nie powinien za bardzo kolidować z późniejszymi meczami klanowymi.


Lineup:

Heniek
MZS
Ethan
Młody
Zbawca
oleum
Kaspar
Javo
Maniek_A

Podsumowanie meczu:
Mecz wczorajszy był olbrzymim szokiem dla wielu graczy. Reprezentacja Rosji zaprezentowała solidny poziom oraz przede wszystkim zgranie dzięki któremu nas pokonali. Ogólnie wczoraj zagraliśmy bardzo słaby mecz poniżej naszych możliwości. Do tego doszły problemy z pingami u paru osób. Reprezentacja Rosji była wczoraj drużyną lepszą, my natomiast zagraliśmy dużo poniżej tego co prezentowaliśmy w meczach kontrolnych. Po stronie Chińskiej popełniliśmy proste błędy, a niestety Dalian Plant jest tego typu mapą gdzie jeden błąd może zadecydować o losach całego meczu.


skomentuj | st3f4n, 2006-02-04 17:06:13

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
i to ma byc raport z meczu? ja juz to czytalem?Chodzi mi o RAPORT

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:15 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Zachowania MZSa nawet nie che mi sie komentowac :roll:
Pieciu nas jest bo ostatnio wzmocnilismy sie o 2 graczy ktorzy akurat w TP graja, chcialbym odrazu zaznaczyc ze na wszystko zezwolil admin cupa.
A co do wyniku to coz, nie da sie wygrac kiedy brakuje checi i motywacji do robienia czegokolwiek co ta wygrana mialo by ulatwic. Niestety wyglada to tak jakby sytuacja jeszcze sie pogarszyla wiec nie spodziewal bym sie ,na ta chwile, rewelacji w meczu z Anglikami. Choc jesli zamiast strzelac fochy i obrazac sie na caly swiat zaczniemy przygotowywac sie do meczu to mozna jeszcze spokojnie wyjsc do top 6 play off. Wystarczy tylko chciec

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
To moze opisz to zachowanie, bo wiem ze dziecko z niego jest ale nie wiem do jakiego stopnia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:43 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):
a co obrazil sie czy co? Czy poszedl do tych co teraz sa na topie (tak jak juz wczesniej w karierze potrafil robic :lol: )..I dlaczego pr0 gracz stefan i pr0 informator o niczym nam nie mowi? :x


pr0 Wojtasie, taki uczony czlowiek jak ty chyba rozumie zadania "rzecznika" czy to rzadu czy jakies firmy. Informuje o tym, na co mam pozwolenie. A o tym, ze MZS niegra juz w TP dowiedzialem sie 5 min temu ...


btw. od kiedy to ja "pr0" jestem dla Ciebie?

ps. Wojtas z ocena osob to prosze cie wstrzymaj sie, napewno niemasz do tego prawa ... zreszta ty lubisz jezdzic po ludziach, szkoda ze za kompem


pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Zbawca napisał(a):
Zachowania MZSa nawet nie che mi sie komentowac :roll:


...a mi twojej gry.


Zrezygnowałem z gry w TP, ponieważ nie potrafie grać w składzie w którym 60% graczy nie myśli i nie słucha co się do nich mówi. Ja niestety nie mam nerwów na takich ludzi :) Taki już jestem że gram po to żeby wygrywać, a nie po to żeby sobie pograć tak jak połowa składu TP.

_________________
Wilda`MZS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
st3f4n napisał(a):
Wojtas napisał(a):
a co obrazil sie czy co? Czy poszedl do tych co teraz sa na topie (tak jak juz wczesniej w karierze potrafil robic :lol: )..I dlaczego pr0 gracz stefan i pr0 informator o niczym nam nie mowi? :x


pr0 Wojtasie, taki uczony czlowiek jak ty chyba rozumie zadania "rzecznika" czy to rzadu czy jakies firmy. Informuje o tym, na co mam pozwolenie. A o tym, ze MZS niegra juz w TP dowiedzialem sie 5 min temu ...


btw. od kiedy to ja "pr0" jestem dla Ciebie?

ps. Wojtas z ocena osob to prosze sie wstrzymaj sie, napewno niemasz do tego prawa ... zreszta ty lubisz jezdzic po ludziach, szkoda ze za kompem


pozdro


Czyli na raporty tez nie masz pozwolenia? :) Nie musisz mi tłumaczyć czym sie zajmuje rzecznik wiem o tym doskonale (dlatego tak oponowałem bys Ty nim nie był)...btw a gdzie Ty dla mnie jestes pro? To jest ironia :)
Nie bede sie wstrzymywał z ocena bo troche znam ze sceny MZSa (dluzej niz Ty)...lubie jezdzic po ludziach nie tylko za kompem ale i w zyciu :) (oczywiscie tylko po tych co sobie zasłużyli)Może sie kiedys spotkamy to Ci zademonstruje ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas jak mam cos opisac skoro niegralem na tym meczu? Zmyslac niebede, co do roli rzecznika to raczej niewiesz nic o tym, zreszta o 19.00 zawyczaj na TVN leca "FAKTY" looknij, naprawde warto i zobacz czy rzecznik rzadu pyta opinie publiczna czy ustawy im sie podobaja albo opisuje dzien premiera.

Co do spotkania, bardzo chetnie i zniecierpliwoscia czekam az po mnie w realu pojedziesz.

pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Co do dzieci. Tak wojtas, jestem 22 letnim dzieckiem i jeszcze gram w gierki komputerowe. Z tego co wiem to ty też grasz, powiedz mi ile ty masz lat :)

_________________
Wilda`MZS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
MohammedZaherSzah napisał(a):
Zbawca napisał(a):
Zachowania MZSa nawet nie che mi sie komentowac :roll:


...a mi twojej gry.


Zrezygnowałem z gry w TP, ponieważ nie potrafie grać w składzie w którym 60% graczy nie myśli i nie słucha co się do nich mówi. Ja niestety nie mam nerwów na takich ludzi :) Taki już jestem że gram po to żeby wygrywać, a nie po to żeby sobie pograć tak jak połowa składu TP.

To pewnie dlatego grasz po kilku (ponoc 6-7) piwach bo to pomaga ci wygrywac, drzesz przez 20 minut morde zeby sie na tobie spawnowac ,zagluszajac przy tym komandera, kiedy wszyscy robia w tym momencie cos innego przy tym w wiekszosci znajduje sie w sprzecie badz tez broni flagi, wygrywa sie pewnie rowniez taktyka ktora wymyslil bym czytajac gazete z rewelacjami na temat mocherowych beretow popijajac przy tym kawe. A juz napewno wygrywa sie obrazajac ludzi z ktorymi sie gra, a po wszytskim strzela focha mowiac to oni sa be, a my zajebisci. Gratuluje podejscia, az dziw bierze ze ktos chce z toba jeszcze w tym kraju w klanie grac. Moze rzeczywiscie lepiej ze nie "zaszczycasz" nas juz swoja obecnoscia.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 19:49
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
lol żenada panowie, wyjaśnijcie to sobie na privie, bo tylko dajecie niektórym satysfakcje......


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL