Teraz jest 28 mar 2024, 21:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 21:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Maniek A. napisał(a):
Pozniej roach, ktory prowadzil NBrigade, a teraz team9, wiec napewno gorzej nie mialem ;)

podobno go wywalili z t9?

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 21:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Panowie - zbierzcie się do kupy i trenujcie a nie żale wylewacie na forum. I wygrajcie następny mecz, bo chyba was na to stać. Przynajmniej ja w to wierze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
RedStar napisał(a):
Maniek A. napisał(a):
Pozniej roach, ktory prowadzil NBrigade, a teraz team9, wiec napewno gorzej nie mialem ;)

podobno go wywalili z t9?


Podobno team9 nie ma? :D
poszli grac w classica pod nazwą pro.evo, bo team9 sie rozpadlo kompletnie (chodzi mi o multiklan).

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2006, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wracajac do tematu:

Podsumowanie kapitana TP:
Ostatnio mam coraz mniej czasu na granie, co się wiąże ze zmianą pracy itd... uważam, że ma to też duży wpływ na reprezentację. Jeżeli chodzi o mecz z Rosją to była to totalna porażka z naszej strony. Mimo że rozegraliśmy mecze kontrolne dostaliśmy nauczkę od reprezentacji Rosji która była notowana niżej od nas. Rosjanie zaprezentowali bardzo dobre zgranie, czego nie można powiedzieć o naszej drużynie. Po meczach kontrolnych z klanami starcoma i FBI wydawało się, że Team Poland bardzo szybko opanował grę na Dalian Plant. Niestety w meczu popełniliśmy kilka błędów które zaważyły na wyniku końcowym.

My jako US

Mieliśmy dobry start przejęliśmy 2 flagi w polu + posiadaliśmy naszą bazę, niestety nie potrafiliśmy zamknąć Rosjan w bazie chińskiej. Ataki były bardzo nieudane, brakowało zgrania w kluczowych momentach, ponadto przepuściliśmy kilka razy jednostki rosyjskie w rejon kominów oraz dźwigów skąd Rosjanie starali się zaatakować naszą bazę.

My jako Chiny
Po stronie chińskiej zupełnie nie wyszła nam taktyka, nie przejęliśmy flag w polu a Rosjanie widząc naszą słabszą grę uderzyli nam na bazę co skończyło się dla nas fatalnie.

Wnioski:
Głównym problemem jest moja osoba, gdyż jak napisałem na wstępie mam bardzo mało wolnego czasu, co wpływa na przygotowanie taktyczne reprezentacji. Ponadto zespoły grające w reprezentacji grają w innych turniejach co skutecznie utrudnia organizowanie sparingów, staramy się grać dwa sparingi tygodniowe co nie jest łatwym zadaniem.
Teraz widać, że o kilkanaście tygodni za późno wzięliśmy się za tworzenie Team Poland. Mecz z Rosją przekonał mnie, że w tym Nations Cup będzie nam strasznie ciężko rywalizować z drużynami z wyższej półki.



Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Witam,

Dopero dzisiaj znalazlem troche czasu, aby wejsc na to forum. Jak juz zapewne wiecie z reprezentacja jest zle. Wynika to glownie z faktu ze nie mam kiedy sie zajac repra, nie mam czasu zeby zorganizowac trening taktyczny bo nie wiem czy uda mi sie na niego dotrzec i ustalic taktyke dobrac sklad na mecz i zajac sie innymi sprawami organizacyjnymi. Tak naprawde repra spotyka sie dwa razy w tygodniu chodz w ostatnim tygodniu w ogole nie spotkalismy sie glownie dlatego ze nie bylem osiagalny wieczorem.
W klanie ostatnio tez malo gram, a wszelkie sprawy organizacyjne przejeli inni gracze, przychodze na gotowy mecz, dostaje taktyke co mam robic itd...

Reprezentacja musi trenowac, musi cwiczyc, niestety w obecnej sytuacji jest to dosc trudne. Inna sprawa to taka, ze repra wystartowala o kilkanascie tygodni za pozno, w decydujacych momentach brakuje zgrania. Gracze, którzy zostali powołani na pewno maja skilla i maja checi, niestety bez regularnego grania razem ze soba sam skill nie wystarczy, w tej grze liczy sie przede wszystkim team play i dobra taktyka a to natomiast wymaga czasu.

Poza tym na meczu moze grac w danej chwili tylko 3 graczy z jednego klanu.

Nadchodzace mecze w Nations Cup'ie z reprezentacja Anglii oraz Niemiec zapowiadaja sie bardzo ciezko.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2006, 11:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
To teraz powiedz nam Ethan cos czego nie wiemy :!: Czy sa jakies szanse na zebranie sie do kupy i wygranie czegoś czy reszta meczy bedzie też w plecy?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2006, 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Patrze sobie dzisiaj jak wyglada uklad tabeli w NC w naszej grupie i wbija mi sie strona glowna NC, a tam meczyk rozegrany przez Team Russia i UK... luzik, ale patrze wynik i :shock: Russia - UK 505-0 :shock:

Ktos mi wyjasni czy Rosja taka dobra czy UK takie dno teraz osiagnelo :?: :? Sadzac po wczesniejszych komentarzach to Rosja taka dobra nie jest, ale wynik z UK naprawde szokujacy :shock:

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:39 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Wojtas na pewno bedziemy starali sie pokonac Anglie w nadchodzaca niedziele. Nie moge zagwarantowac ze uda nam sie ta sztuka. Uwazam ze problemem nie powinien byc takze mecz z Izraelem. Natomiast z Niemcami nie mamy zadnych szans.

W tej chwili musze rozszerzyc kadre zeby pokryc luke jaka powstala po odejsciu MZS'a.

Problemem jest natomiast fakt ze od kilku dni mam mase pracy i wracam zbyt pozno do domu zeby moc przygotowac zespol do spotkan w NC.

Jak bedzie to dalej wygladac ciezko powiedziec, ale bedzie zdecydowanie pod gorke...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2006, 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
MohammedZaherSzah napisał(a):
Co do dzieci. Tak wojtas, jestem 22 letnim dzieckiem i jeszcze gram w gierki komputerowe. Z tego co wiem to ty też grasz, powiedz mi ile ty masz lat :)


"We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing."
George Bernard Shaw

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2006, 17:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Czy kolejne mecze będą rozgrywane na patchu 1.2?? Bo jeżeli tak to będziecie mieli niezłą gimnastyke.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2006, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Jaką tam gimnastyke? Nie bedzie bunnyhopów ani delfinków :D[/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2006, 19:31 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Niestety ale wyglada na to ze kolejnych meczy nie bedzie.Ethan moglby cos na ten temat napisac i pewnie to predzej czy pozniej zrobi, ale mam nadzieje ze napisze prawde bez koloryzowania rzeczywistosci.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2006, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
szykuje sie kolejna burza wokol TP...? no coz... ciekawe jak to tym razem bedzie wygladalo. :roll:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2006, 19:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Z tego co udało mi sie dowiedzieć to rozdział Polacy w NC można uznać za zamkniety...Gratulacje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2006, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Gratulacje dla wojtasa który jak zwykle najwiecej zrobił. :?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL