Teraz jest 28 mar 2024, 12:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Zbawca napisał(a):
Liptona nie ma bo nawet nie slyszalem o takim graczu, wiec wniosek z tego taki ze nie jest to wystarczajaco skillowy gracz.


To widać jak kapitan TP zna polską scenę :) Respect

Zbawca napisał(a):
nad metzem sie zastanawialem, ale nie ma on doswiadczenia (tak przynajmniej uwazam) w meczach z najlepszymi gdzie skill to nie wszystko a liczy sie przedewszystkim myslenie.


Czy Metz nie ma doświadczenia w grze z najlepszymi...? Nie do mnie należy to oceniać, ale to raczej nie jest odpowiedni argument imo...

No ale nic.. TP już wybrany więc GL HF z resztą Europy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Wiem, mówiłeś, ze chodzi tutaj o niektórych graczy, którzy Twoim zdaniem są a nie powinni być w TP. Ok, ale zakładajac, że CL TP powiedział dlaczego nie Metz, czy inni, to kogo widzisz innego jeszcze? Przychodzisz krytykujesz, dając do zrozumienia, że będzie tylko wstyd, a patrząc na umiejętności Twojego klanu czy Twoich nie powinieneś, bo nie jesteś od nikogo w składzie TP, z którym ja grałem spary zdecydowanie lepszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:31 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Teraz sami specjalisci sie znajduja do krytykowania, a jakos na poczatku nikt sie nie palil do wziecia sie za TP. No ale jak juz ktos cos probuje zrobic to mozemy wyjsc z ukrycia i zaczac rzucac blotem. gratuluje

ja juz sie w tym topicu wypowiadac nie bede, bb

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2006, 15:34
Posty: 217
Lokalizacja: Łuków
Nie napisałem że nie powinni tylko że mam wątpliwości.To czy jestem lepszy czy nie to nie wiem bo Benka czy Sawika na 1.4 w akcji nie widziałem.A z resztą WhoCares :wink:

_________________
'Cause You Know That I Can!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Javo napisał(a):
lol, naprawde ciebie nie rozumiem, rzucasz sie ze nie ma w TP ludzi z pukawek (bo o to ci chodzi) .Wszystko byloby ok gdybys mial jakiekolwiek podstawy do takiego zachowania. Chcieliscie grac przeciwko TP zagraliscie, dostalisci baty i nadal ci malo 0o. Roba zacznij cos grac bo na razie tylko gadasz...ale coz mozna byloby sie innego po tobie spodziewac, chcesz byc dobry chociaz w jednej rzeczy :)

EOT


Nie rzucam sie tylko dziwi mnie ze wystawiliscie do skladu ludzi ktorzy "oficjalnie" nie graja juz w bf'a czyli sawik i benek ( :lol: ). Ale nie chce sie klucic. No nic widze ze trzeba bedzie wam tylko kibicowac , powodzenia.
A tak BTW to dlaczego nie ma ekipy 8vs8 ? 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Cytuj:

A tak BTW to dlaczego nie ma ekipy 8vs8 ? 8)




bo cqn bez squad jump. jest nudny?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:47 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Roba, bo nie ma tylu ludzi dobrych i nikt sie nie chce podjąc....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
LipToN Earl Grey napisał(a):
Cytuj:

A tak BTW to dlaczego nie ma ekipy 8vs8 ? 8)




bo cqn bez squad jump. jest nudny?

Jak sie potrafi grac to nic nie jest nudne :)
Solimo napisał(a):
Roba, bo nie ma tylu ludzi dobrych i nikt sie nie chce podjąc....


No wiesz moze i by sie tam ktos znalazl ale wsumie masz racje za duzo ludzi olalo sobie 2 i poszlo do 2142


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2005, 01:38
Posty: 78
Lokalizacja: Wrocław
LOL. Jak sie na tym forum zaczyna dyskusja o TP to zawsze mozna liczyc na niezly ubaw.
GL&HF dla TP.

_________________
>>> http://www.kononowiczstuff.glt.pl <<< nowe filmy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Zbawca napisał(a):
Teraz sami specjalisci sie znajduja do krytykowania, a jakos na poczatku nikt sie nie palil do wziecia sie za TP. No ale jak juz ktos cos probuje zrobic to mozemy wyjsc z ukrycia i zaczac rzucac blotem. gratuluje

Dokladnie to samo bylo z ostatnim NC. Nikt nie chcial dupy ruszyc, zeby sie tym zajac albo pomoc a pozniej bluzgi lecialy rowno, ze to jest zle, a tamto fee.

Niektorzy naprawde powinni zmienic swoje nastawienie do tego typu spraw. Jezeli nie jestescie zainteresowani prowadzeniem repry to spoko. Ale jak narazie tylko rzucacie klody pod nogi innym osobom, ktore znalazly czas i checi aby poprowadzic zespol. Kayne sie zglosil na funkcje kapitana, zadnych glosow sprzeciwu nie bylo, wybral sklad taki a nie inny i powinniscie jego zdanie uszanowac.

Jak narazie poczatek jest dokladnie taki sam jak ostatnio. I pewnie dzieki temu "wsparciu" sceny, TP znow bedzie miec wiatr w plecy i daleko nie zaleci..

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 18:05 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
RedStar napisał(a):
Jak narazie poczatek jest dokladnie taki sam jak ostatnio. I pewnie dzieki temu "wsparciu" sceny, TP znow bedzie miec wiatr w plecy i daleko nie zaleci..


taki sam jak od 3 lat... dlatego Polska nigdy nic nie osiagnie i nie mowie tu o esporcie.. :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
bcj napisał(a):
RedStar napisał(a):
Jak narazie poczatek jest dokladnie taki sam jak ostatnio. I pewnie dzieki temu "wsparciu" sceny, TP znow bedzie miec wiatr w plecy i daleko nie zaleci..


taki sam jak od 3 lat... dlatego Polska nigdy nic nie osiagnie i nie mowie tu o esporcie.. :P


wsparcie? Przeciez wiadomo ze jaki sklad by nie byl kazdy bedzie kibicowal TP
Ale jesli chlopaki nie potrafia grac pod presja to pretensje raczej do nich kierowac niz do reszty sceny

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2006, 00:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2003, 00:36
Posty: 202
Lokalizacja: Warszawa
Ale tu się człek ciekawych rzeczy dowiaduje: VGAMES zmieniony dla Wildy; Ff przegrywa, bo było nagrywane na komórkę; Zbawca jest wszechwiedzący i nieomylny (sorry, ale wyjmij sobie za przeproszeniem kij z miejsca gdzie słońce nie dochodzi, bo takie podejście nie zjedna Ci przyjaciół). Innym radzę też luz włączyć. Pojawił się kapitan, wybrał sobie skład. Dajcie mu się wykazać.
PS Gdzie są obrońcy moralności z NC w BF2?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2006, 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
kolejny zwykły dzień na forum bf.pl :)

HF : )

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2006, 01:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
właśnie czemu nie ma Liptona :D nikt tak nie rozpierdziela teamu jak on :D a już tak serio to imo skład jest dobry, nawet bardzo :) benuś, sawik i kmx for de łin :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL