Teraz jest 28 mar 2024, 21:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2006, 22:08
Posty: 17
Headshot napisał(a):
fork - (...)

Obawiam się, że sposób w jaki to zapisałeś eliminuje 'podtekst', który chciałeś wyrazić.

FragMaster napisał(a):
Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to na szczęście nie jesteś kapitanem TP.


Kolejna wypowiedź o podobnym wydźwięku. Jesteście aż tak pewni, że Metz uzna to (sMS = headshot) za nic nie znaczący zbieg okoliczności.

FragMaster napisał(a):
że ja też cheatuje

Proszę bardzo - jesteś cheaterem (jeśli nie wiesz dlaczego - powodu szukaj w słowniku).

---
greetings


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 31 sie 2005, 13:48
Posty: 123
Lokalizacja: Oleśnica
Prezes chyba każdy juz na forum wie ,że jesteś mistrzem ciętej riposty, i to co zadecyduje metz jest raczej bezapelacyjne.


Ostatnio edytowano 26 paź 2006, 22:27 przez ARIAN, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
(to do Lailonna)

Nie no gratulacje rozumowania... Powiedzieć Ci, dlaczego? No ok, zrobię to specjalnie dla Ciebie.

Otóż ok, pierwszy CD-Key został zbanowany. Kupiłem nową grę, ok - grałem na niej pod nickiem [69]Headshot[69], więc nawet jakbym zmienił nicka na sMS^ to nic by to nie dało, bo przecież każdy może sprawdzić, kim naprawdę jestem. Teraz sam pomyśl: po co mi 3 kopia gry? No własnie... Z poświęcenia. Tylko i wyłącznie z poświęcenia dla klanu i m.in. dla tej gry. Kupiłem 3 kopię Battlefield'a tylko i wyłącznie po to, żeby nie wzbudzać podejrzeń i zataić to na tak długo, jak to możliwe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 13:58
Posty: 289
Lokalizacja: Wawa
Pierwszą rzeczą, którą chciałem napisać jest to że NIE MIAŁEM POJĘCIA, że gracz o nicku sMS^ to "nasz" słynny HEADSHOT i nie miałem nawet podstaw by się ku temu domyślać!!!

sMS'a wypatrzyłem grając razem z Ff|team w infantry oraz na FFA. Zobaczyłem, że ów gracz ma naprawdę dobrego skilla i przede wszystkim myśli logicznie grając. TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TEJ PODSTAWIE WYBRAŁEM sMS'a do Teamu Poland jako rezerwowego gracza. A ponieważ już spora część lepszych graczy infantry (w tym miedzy innymi z Wildy) gra teraz w nowego BF'a i prócz JabbaH'y reszta osób z Wildy nie chciała grać w Nations Championship, więc wybór dobrych graczy był naprawdę trudny.

Oczywiście nie pozwolę na to aby TP reprezentował były cheater także proszę się nie obawiać gry tego zawodnika w żadnym meczu. Zostaje on skreślony z listy TP i na jego miejsce mam nadzieje ze uda mi się znaleść innego gracza.
I tu też prośba do Was, abyście napisali kogo ewentualnie widzicie w TP zamiast sMS'a. Wybór przy ilości graczy którzy pozostali jest naprawde niewielki więc liczę też na wszelkie sugestie z Waszej strony.

PS: w TP zagra również mcmt - tego zawodnika chyba nie trzeba przedstawiać nikomu.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Headshot czyli chciales nas wszystkich oszukac oraz zlamales dane nam slowo. To wcale nie poprawia twojej sytuacji...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Cytat z dnia Sob Sie 19, 2006 8:09 pm
Headshot napisał(a):
Po trzecie i chyba najważniejsze... W tej chwili w żaden sposób nie utożsamiam się z ani jednym klanem Battlefield 2 i/lub grupą osób w tą grę grającą. To, że to ja dostałem bana świadczy o tym, że TYLKO I WYŁĄCZNIE JA UŻYWAŁEM SHITÓW, A OSOBY KTÓRE GRAŁY ZE MNĄ NIE MAJĄ I NIGDY NIE MIAŁY Z TYM NIC WSPÓLNEGO. Jedyne co mogę powiedzieć o Team Pukawka to fakt, że jest to grupa skillowych, naprawdę porządnych, uczciwych ludzi. Nikt z tego klanu nie wiedział, że próbowałem takiej zagrywki i zapewniam, że od momentu, w którym się o tym dowiedzieli... w w/w klanie mnie już nie ma. Ostatnie dwie sprawy...

Skoro wiedziały, że masz i używasz to kolejny raz skłamałeś czyli oszukałeś.

Headshot napisał(a):
Nicka nie mam zamiaru zmieniać, bo uważam, że jest to po prostu nie jest fair. Klanu szukał nie będę z dwóch powodów: od początku, kiedy nick Headshot jest rozpoznawany na scenie bf.pl zawsze grałem z tą samą grupą ludzi i zmieniać tego nie mam zamiaru, a Team Pukawka dał jasno do zrozumienia, że nie jestem tam mile widziany i nie przyjmą mnie z powrotem ani pod nickiem Headshot, ani jakimkolwiek innym. Po drugie jak zauważyliście stałem się rozpoznawalny na scenie raczej jako "czarny charakter", i pojawienie się mnie w jakimkolwiek polskim klanie zepsułoby jego wizerunek.

Skoro nicka nie zamierzasz to dobrze, bo to by było oszustwo...
Skoro uważasz, że pojawienie się w jakimkolwiek klanie popsuło by jego wizerunek to po co pojawiasz się w TP? Jemu nie popsujesz wizerunku? TP jest przecież reprezentacją Polski.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:37 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2004, 22:20
Posty: 616
Lokalizacja: Szczecin
Metz napisał(a):
Oczywiście nie pozwolę na to aby TP reprezentował były cheater także proszę się nie obawiać gry tego zawodnika w żadnym meczu.


Uff :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
InterMan napisał(a):
Wczoraj w godzinach wieczornych szerokim echem odbiła się na scenie sprawa przyłapania Headshota na cheaterstwie, u gracza o nicku Headshot został wykryty wallhack.
Headshoot został natychmiast usunięty z klanu i mamy nadzieję, że nie tylko z klanu, ale i z całej sceny BF2. Oczywiście każdy ma swój pogląd na ten temat i nic tego nie zmieni, jednak nikt w klanie o cheaterstwie nie wiedział Headshot oszukał także nas klanowiczy i naraził cały klan na ataki ze strony całej sceny. Nie chowamy głowy w piasek nie mamy nic do ukrycia, kiedy tylko zauważyliśmy, że Headshot jest usuwany z serwerów zgłosiliśmy się do Fiskusa, aby sprawdził logi oraz screeny punkbustera na serwerze Enclavy na którym graliśmy mecz.
Nie chowamy tez głowy w piasek jesteśmy źli nie dlatego, że tracimy gracza, ale dlatego, że przez jego głupote i brak odpowiedzialności możemy być wszyscy postrzegani jako oszuści.
Scena jest rządna krwi i to niestety widać, ale nie mamy zamiaru chować głowy w piasek mamy zamiar pojechać na Lan Party i udowodnić, że jeden oszust nie zniszczy tego co przez kilka miesięcy budowało wiele osób. Mamy nadzieję, że Headshoot zanim na dobre skończy swoją "zabawę" w BF-a 2 będzie miał na tyle honoru, aby przeprosić scene oraz nas jako klan bo jeszcze tych przeprosin się nie doczekaliśmy.


Jak widać nic z tego nie wyszło...

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:08 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2004, 04:05
Posty: 499
Lokalizacja: Zabrze
Pomagałem troche Metzowi w doborze składu i chciałem powiedzieć, że również nie miałem pojęcia o tym, że sMS to Headshot... sMSa kojarzyliśmy jako dobrego gracza. Teraz, wiedząc kim naprawdę jest, oczywiście nie można pozwolić aby reprezentował Polskę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ciekawa jest tez druga sprawa. Przy zlapaniu HSa caly jego klan honorowo go wywalil i wyparl sie jakoby wiedzial o jego cheatowaniu. Dzis wiemy, ze klan WIEDZIAL a co wiecej pomogl zmienic nick Headshotowi(jakkolwiek smiesznie to brzmi) aby ten mogl grac w nim dalej bez narazania sie na ataki sceny. Czy ktokolwiek poza mna widzi w tym jeszcze wielka hipokryzje i najwyzklejsze chamstwo calego zespolu wzgledem sceny? :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
Wobec takich dowodów tez uważam ze ff.team/pukawki nie będą dobrymi reprezentantami polskiej sceny :? :? :| :|

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
marteen napisał(a):
Wobec takich dowodów tez uważam ze ff.team/pukawki nie będą dobrymi reprezentantami polskiej sceny :? :? :| :|

Sory masz coś do mnie ? może sam lepiej zagrasz jak ci coś nie pasuje to nie komentuj całego klanu. Widziałeś jak gramy ? Masz pewność ze będziemy złymi reprezentantami ?? weź się zastanów co ty piszesz bo żal mi ciebie. Jak zagramy jakiś mecz to wtedy skomentujesz bo jak na razie nie masz podstaw do stwierdzania takich faktów. ( to był mój ostatni post w tym temacie. )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Roba_PL napisał(a):
marteen napisał(a):
Wobec takich dowodów tez uważam ze ff.team/pukawki nie będą dobrymi reprezentantami polskiej sceny :? :? :| :|

Sory masz coś do mnie ? może sam lepiej zagrasz jak ci coś nie pasuje to nie komentuj całego klanu. Widziałeś jak gramy ? Masz pewność ze będziemy złymi reprezentantami ?? weź się zastanów co ty piszesz bo żal mi ciebie. Jak zagramy jakiś mecz to wtedy skomentujesz bo jak na razie nie masz podstaw do stwierdzania takich faktów. ( to był mój ostatni post w tym temacie. )

bueheh czlowieku on ma w duzym D jak gracie.Nie bedziecie dobrymi reprezentantami bo jako klan-> za posrednictwem Fragmastera i Headshota skompromitowaliscie sie na calej linii(Pisze WY bo to wynika z tego co pisali Ci panowie wyzej).Jeszcze loluja tymi swoimi postami argumentujac jakies bzdury kolejnymi bzdurami..smiech na sali,dno i metr mulu...nazwijcie to jak chcecie ale scena BF2 wlasnie zrownala sie poziomiem ze scena CS'a.Cieszcie sie ze trzon starej sceny juz nie zaglada na forum bo by was tak zjechali ze by wam portki spadly od nadmiaru brazu w waszych przy-krotkich spodenkach.

P.S. Czym byloby TP bez jakiejs obsuwy? BEZCENNE :lol: :lol:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 00:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2003, 00:36
Posty: 202
Lokalizacja: Warszawa
Powiem jedno: większej hipokryzji niż w wykonaniu członków klanu Ff, czy pukawka nie widziałem jeszcze na polskiej scenie. Jest to po prostu żałosne jak najpierw się go piętnuje, by za chwile pod nowym pseudo przyjąć ponownie. Czysta bezczelność i tyle. Taki skill, taki wspaniały gracz. Szkoda tylko że z banem. Gratki dla całego Ff. Właśnie udowodniliście scenie, że:
a) wiedzieliście co robi HS
b) nie przeszkadzało wam to
c) pewnie dalej nie przeszkadza
Gratz i jeszcze raz gratz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 00:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
Roba_PL napisał(a):
marteen napisał(a):
Wobec takich dowodów tez uważam ze ff.team/pukawki nie będą dobrymi reprezentantami polskiej sceny :? :? :| :|

Sory masz coś do mnie ? może sam lepiej zagrasz jak ci coś nie pasuje to nie komentuj całego klanu. Widziałeś jak gramy ? Masz pewność ze będziemy złymi reprezentantami ?? weź się zastanów co ty piszesz bo żal mi ciebie. Jak zagramy jakiś mecz to wtedy skomentujesz bo jak na razie nie masz podstaw do stwierdzania takich faktów. ( to był mój ostatni post w tym temacie. )


Mah napisał(a):
Jako iż jestem byłym graczem Ff|Team byłem na ts'ie przy podejmowaniu większości decyzji. Byłem też przy tej, o której chce tutaj wspomnieć. W składzie Team Poland znajduję się dobrze znany wszystkim HeadShot (Team Pukawka, Ff|Team). Widnieje on na liście jako sMS i jak się nie mylę to już jego 3 kopia Battlefield 2. Jak już wspomniałem byłem przy decyzjach klanowych, byłem także przy wymyślaniu nowego nick'a dla HeadShot'a.


FragMaster napisał(a):
3.IMO nie ma o co się tak oburzać.Chłopak za jeden błąd, w którym ja miałem udział, ponieważ nie negowałem jego cheatowania


Headshot napisał(a):
Nicka nie mam zamiaru zmieniać, bo uważam, że jest to po prostu nie jest fair. Klanu szukał nie będę z dwóch powodów: od początku, kiedy nick Headshot jest rozpoznawany na scenie bf.pl zawsze grałem z tą samą grupą ludzi i zmieniać tego nie mam zamiaru, a Team Pukawka dał jasno do zrozumienia, że nie jestem tam mile widziany i nie przyjmą mnie z powrotem ani pod nickiem Headshot, ani jakimkolwiek innym. Po drugie jak zauważyliście stałem się rozpoznawalny na scenie raczej jako "czarny charakter", i pojawienie się mnie w jakimkolwiek polskim klanie zepsułoby jego wizerunek.


no sorry ale jak dla Ciebie 2+2 nie jest 4 to o czym mamy rozmawiać :shock: :roll: , jak dla mnie zarówno Headshot aka SMS, jak i pukawka/ff.team (mimo zapowiedzi o kompletnym rozstaniu się z Headshotem przyjmują go ponownie i pomagają mu znowu "zaistnieć" na scenie BF2 :roll: ) są spaleni... zresztą nie jest tylko moje zdanie :|

PS. Widziałem jak graliście i słyszałem o Twych częstych "obawach" grania z lepszymi od siebie :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL