Teraz jest 29 mar 2024, 10:17

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2006, 15:34
Posty: 217
Lokalizacja: Łuków
@Thuga
Tak.
Nie chce mi sie wyjaśniać.
Nic takiego nie napisałem.

_________________
'Cause You Know That I Can!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
1.Metz wybierając Team Poland nie wiedział że SMS=Headshot.Uprzedzając pytanie nie powiedziałem bo nie pytał.


Glupszego wytlumaczenia nie znalazles? Co wiecej wynika z tego, ze zatajanono bardzo wazny fakt przed kapitanem zespolu. Co wiecej skoro nei mial pojecia kto to to na jakiej podstawie go przyjal? ot na scenie pojawil sie "nowy" gracz i bah do TP trafil? Ktos go polecil. Ciekawe kto?

Cytuj:
2.Co do skilla Headshota bez cheatów to IMO jest on jednym z najlepszych graczy w Polsce.Poświęca na grę bardzo dużo czasu i są tego wyniki.


Mowisz tak na podstawie...? Wiadomo jaka jest czolowa 30 graczy w kraju i bynajmniej nie ma tam HeadShota.

Cytuj:
3.IMO nie ma o co się tak oburzać.Chłopak za jeden błąd, w którym ja miałem udział, ponieważ nie negowałem jego cheatowania zapłacił 480zł(420 za 3 kopie BF2 i 60zł za cheaty) oraz tym, że poleciało tyle obelg(często chamskich) pod jego adresem.


Nie tobie decydowac czy odkupil winy czy nie. TP reprezentuje cala scene!

Cytuj:
4.Co do tego czy Headshot dalej cheatuje to nie mam najmniejszych wątpliwości, ponieważ go dosyć dobrze znam i nawet w sytuacji kiedy mógł pod nowym nickiem nabyć cheaty za darmo nie zrobił tego.Pozatym mogę za niego poświadczyć np. moją kopią BF2.


Ukrywales i zezwalales mu na cheatowanie. Poswiadczyc to ty mozesz (...)
teraz dodatkowo zatailes tak wazna sprawe. Dla mnie sytuacja jest oczywista. Headshot Out i fragmaster tez powinien out jako wspolwinny calej sytuacji oraz jak sam napisal cheatowania HSa.

Cytuj:
EDIT:Można wiedzieć dlaczego Headshot dostał miano "wielokrotnego cheatera"?


Glupi?

Cytuj:
Chłopak za jeden błąd, w którym ja miałem udział, ponieważ nie negowałem jego cheatowania zapłacił 480zł(420 za 3 kopie BF2 i 60zł za cheaty)


Nie wiem jak ty ale ja uzywam 1 kopii gry. Osoba zbanowana musi kupic drugą. Aby pojawila sie potrzeba trzeciej kopii nalezy wylapac kolejnego bana. Sam napisales. 60zl jeszcze za cheaty zaplacil? Jakis ty dobrze zorientowany. Ciekawe jak to sie dzieje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:41 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
Thug@ napisał(a):
FragMaster napisał(a):
Więc:

2.Co do skilla Headshota bez cheatów to IMO jest on jednym z najlepszych graczy w Polsce.Poświęca na grę bardzo dużo czasu i są tego wyniki.
quote]

A skąd to wiesz?Grałeś z nim kiedy nie używał cheatów?
A jeżeli jest taki dobry jak mówisz to po co mu były czity??
Jak ktoś długo gra to nie oznacza, że jest już jakimś pro

Co do cziterów mam takie samo podejście jak 90s,dożywotni ban i niech grają w TIBIE!!!!!


Hmm, jeżeli kazdy będzie wyrazał swoje zdanie o cheater'ach to zaraz zrobi sie tu wielki burdel.

Raczej jest to temat o TeamPoland i wypadałoby tylko o nim się wypowiadac...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Topic jest silnie moderowany i dyskusje nie zwiazane z TP beda usuwane!


HS 2x cheatowal i teraz znowu gra.
FM znajac go z reala i wiedzac co robi bral w tym wszystkim udzial aby teraz jesczze zatajac jego dane przed Metzem. Według mnie nalezaloby to cale towarzystwo wypierniczyc na zbity pysk. TP to rpzede wszystkim ZASZCZYT i kwestia HONORU a tu obaj osobnicy jak widac zadnej z powyzsyzch wartosci nie uznaja. Dlatego oficjalnie prosze kapitana zespolu o zajecie stanowiska w ich kwestii.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Nie no kolejny się znalazł mądry...
Proszę Cię... podaj mi jakiś dowód na to, że kiedyś cheatowałem :D :?: Nie no to już mnie rozwala... 90s sobie to wyimaginował i teraz wszyscy zapaleni moi przeciwnicy jakoś też w to uwierzyli. Lailonn, mogłeś sam podjąć się kierowania TP i mogłeś sam wybierać squad, jeśli uważasz, że "Headshot nie znajduje się w czołowej 30 polskich graczy" to tylko Twoje zdanie, widocznie Metz miał inne zdanie na ten temat. Poza tym myślę, że Metz jednak wiedział... :) może wiedział - nie do końca, ale na pewno się domyślał, zawsze mógl spytać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Proszę Cię... podaj mi jakiś dowód na to, że kiedyś cheatowałem Very Happy


Przyznales sie to RAZ
Kolega z reala pisze o tym to DWA
Zdaje sie i screeny byly ale nie pamietam juz.

Nie jestem twoim przeciwnikiem. Jestem przeciwnikiem cheatowania i chocby nie wiem kogo sprawa dotyczyla pisalbym to samo. Ja nie moglem nic prowadzic z paru pwoodow. m.in. z tego, ze co wiele razy pisalem wycofalem sie z gry klanowej w BF2 chocby z powodu pracy i nowych studiow.

Cytuj:
Metz miał inne zdanie na ten temat. Poza tym myślę, że Metz jednak wiedział...


Metz ponoc nie wiedzial. Myslisz, ze wiedzial czyli pewnosci nie masz. Skad wiec 1 czesc wypowiedzi?

edit:

http://www.punksbusted.com/cgi-bin/memb ... ery=Search To TRZY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2006, 22:08
Posty: 17
FragMaster napisał(a):
(...)


3. 480zł... wielka szkoda, ale jak to się mówi, ktoś go do tego zmuszał? Siłą mu sprzedał i zainstalował cheaty? Siłą je odpalił? Został zmuszony do kupna 2 (tak właściwie to czemu 2?) kolejnych kopii?
Nie? Sam się o to prosił? Tak. Błędy kosztują, dlatego lepiej uczyć się na cudzych.
4. Żebyś kiedyś na takich poświadczeniach się nie przejechał... ; ) W takich przypadkach poświadczyć można co najwyżej samemu sobie przed samym sobą.

Headshot napisał(a):
(...)że "Headshot nie znajduje się w czołowej 30 polskich graczy" to tylko Twoje zdanie, widocznie Metz miał inne zdanie na ten temat.

To już nie jest domyślanie się, tylko stwierdzenie faktu. Czy ktoś jeszcze widzi w tym jakiś problem?

Headshot napisał(a):
podaj mi jakiś dowód na to, że kiedyś cheatowałem

http://www.punksbusted.com/cgi-bin/memb ... accCheck=1
ajajaj przejęzyczenie(?) straszna rzecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Lailonn napisał(a):
Cytuj:
Proszę Cię... podaj mi jakiś dowód na to, że kiedyś cheatowałem Very Happy


Przyznales sie to RAZ
Kolega z reala pisze o tym to DWA
Zdaje sie i screeny byly ale nie pamietam juz.


Hmm proponuję, drogi Lailonnie nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo od której strony byś nie czytał posta Fraga, od lewej, prawej czy środka - nie znajdziesz tam nic wskazującego na to, że cheatowałem dwa razy. Jeśli uważasz, że są z tego screeny to je z łaski swojej ZNAJDŹ, bo niestety muszę Cię zmartwić, ale takie nie istnieją.

fork - wybacz mi, ale Ty również powinieneś nauczyć się dostrzegać podteksty w niektórych postach :) Raz się do tego publicznie przyznałem i przeprosiłem, zresztą każdy o tym wie. Niestety w tym poście mówiłem o tym DRUGIM razie, który podobno miał miejsce, ale niestety mi nic o tym nie wiadomo :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 19:49
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
Smutne jest to że gdyby taka sytuacja miała za czasów BF:V czy '42, to nikt by Cie nawet na swojego ts'a nie wpuścił, nie mówiąc już o tym że nigdy byś już nie zagrał w żadnym szanującym się polskim klanie. Dwa czy trzy miesiące temu złapano Cię na czitach, a teraz masz reprezentować polską scene bf'a w nations cupie?? Sorry ale to jest tak żenujące, że szkoda słów...
Mam nadzieję że jedynym powodem dla którego tam jesteś jest to, że Metz nie wiedział z kim ma doczynienia.
Mogę tylko dodać, że gdyby jakimś cudem okazało się że grasz w NC infantry, natychmiast zrezygnowałbym z tego rodzaju przedsięwzięcia.


Ostatnio edytowano 26 paź 2006, 22:03 przez bennybranco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2006, 15:34
Posty: 217
Lokalizacja: Łuków
Nie.Wiesz, niektórzy jeszcze grają klanówki w bf2 w tym Metz.SOF grał z nami nie raz więc miał podstawy.Ja go nie polecałem.

Wg Ciebie.A tak dla informacji IMO=In My Opinion.BTW:Skąd wiesz skoro jesteś retired?

Znaczenie skrótu IMO=Patrz wyżej.

Nie napisałem, że mu zezwalałem, tylko że tego nie negowałem.Przecież nie jestem jego ojcem i nie mogę mu niczego zabronić.Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to na szczęście nie jesteś kapitanem TP.

I dont think so.

Bravo Sherlocku.Headshot kupił drugą kopię bo pierwsza została zbanowana(BTW:Można już na niej normalnie grać.Ciekawe).A trzecią kupił tylko po to,aby grać z nami klanówki na nowym nicku bo na drugiej kopii nie mógł grać na nowym nicku bo nawet dziecko potrafi sprawdzić listę nicków danego guida.Tak oczywiście może jeszcze wmówisz mi, że ja też cheatuje:/

EDIT:Żeby nie było jest to wypowiedź odnośnie postu pierwszego postu Lailonna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
ehh... panowie z FF czy tam pukawka nie wiem jak się team teraz zwiecie, skończcie te żałosne usprawiedliwianie się.
FragMaster napisał(a):
Nie napisałem, że mu zezwalałem, tylko że tego nie negowałem.Przecież nie jestem jego ojcem i nie mogę mu niczego zabronić.Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to na szczęście nie jesteś kapitanem TP.

To jest co najmniej śmieszne. Pokazujesz tylko że pozwalałeś na cheatowanie headshota i musiało to wam odpowiadać skora pozwalałeś na to również na klanówkach.
FragMaster napisał(a):
Bravo Sherlocku.Headshot kupił drugą kopię bo pierwsza została zbanowana(BTW:Można już na niej normalnie grać.Ciekawe).A trzecią kupił tylko po to,aby grać z nami klanówki na nowym nicku bo na drugiej kopii nie mógł grać na nowym nicku bo nawet dziecko potrafi sprawdzić listę nicków danego guida.Tak oczywiście może jeszcze wmówisz mi, że ja też cheatuje:/

w takim razie po co kupił 3 ? :D:D:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Jeżeli wiedziałeś i nie negowałeś to znaczy, że przyzwalałeś na to. W prawie coś takiego nazywa się zatajeniem prawdy.
Przykład z życia(nie daje jako porównanie tylko jako przykład)
Wiesz, że ktoś ukradł telefon. Policja "wpada" na trop tej osoby i stawia ją przed sądem. Policja dowiaduje się też, że nie poinformowałeś jej o tym, że wiesz o kradzieży. Czyli zataiłeś prawdę.
Mówisz, że chciał(chce) grać klanówki, że dziecko umie sprawdzić listę nicków danego guida. Kupił nową grę i zmienił nicka żeby dalej grać, tyle że na czystym koncie - kolejny raz oszukał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 18:16
Posty: 152
Lokalizacja: Otw(R)ock
Nic mi do tego ale cheater w reprezentacji kraju ??? Tak, to może byc tylko polska...
Do tego jeszcze ma czelnośc mówic, że nic mu nie zrobimy. To już szczyt...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Hmm proponuję, drogi Lailonnie nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo od której strony byś nie czytał posta Fraga, od lewej, prawej czy środka - nie znajdziesz tam nic wskazującego na to, że cheatowałem dwa razy. Jeśli uważasz, że są z tego screeny to je z łaski swojej ZNAJDŹ, bo niestety muszę Cię zmartwić, ale takie nie istnieją.


Screena ci pokazalem i to nei tylko ja. Dwa, ze sie przyznales wiec nie wiem co mam ci udowadniac. Co do kolegi po fachu to ci zacytuje JEGO wypowiedz:


Cytuj:
3.IMO nie ma o co się tak oburzać.Chłopak za jeden błąd, w którym ja miałem udział, ponieważ nie negowałem jego cheatowania zapłacił 480zł(420 za 3 kopie BF2 i 60zł za cheaty) oraz tym, że poleciało tyle obelg(często chamskich) pod jego adresem.


Widze wyrazne 3 kopie Bf2. Grasz teraz na trzeciej. Oczywiscie pozostale 2 nie dzialaja bo kot nasikał na cd-key i sie rozmazal ;]

Gdy cala sprawa wyszla na jaw Headshot pisal, iz nie zamierza zmieniac nicka bowiem uwaza, ze byloby to oszustwo wzgledem sceny. Hipokryzja jak sie patrzy!

FragMaster dziecko(zakladam, ze masz tyle lat co kolega) nie ucz mnie znaczenia skrotow.

jak mowisz o cheatowaniu HSa to ustal z nim wpierw 1 wersje bo on teraz wmawia nam, ze w ogole nie cheatowal.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
ten sklad (poprzez obecnosc czitera w nim) troche przypomina rządzacą koalicje, w ktorej tez nikomu nie przeszkadza ze ktos w rzadzie ma pare prawomocnych wyrokow.

ale chlewik.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL