Teraz jest 28 mar 2024, 10:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Metz napisał(a):
Pierwszą rzeczą, którą chciałem napisać jest to że NIE MIAŁEM POJĘCIA, że gracz o nicku sMS^ to "nasz" słynny HEADSHOT i nie miałem nawet podstaw by się ku temu domyślać!!!


Dlatego w Team Poland grali zawsze sprawdzeni i znani scenie zawodnicy a nie jacys ludzie z łapanki na ffa. Niestety po przejsciu wiekszosci graczy i klanow na bf2142 ta druzyna jest jaka jest tzn. wybrana z "tego co zostalo". Wlasnie z tego powodu troche na sile robiony ten cup w naszym wykonaniu imo. Cos w stylu "ok, zrobmy ta sklad, lepiej zeby byl niz ma go nie byc) Chcem sie mylic i zycze powodzenia TP, ale widze na jakiej podstawie zostawali wybierani zawodnicy. Ogolnie no offence, gralem z wieloma ludzmi z tego skladu (z wieloma gram nadal) i darze je sympatia, jednak mowie jaki obraz mi sie z tego wszystkiego wylania. Ocenimy po rozegranym turnieju, teraz i tak za pozno na gadanie, lepiej ten czas poswiecic na gre sparow i szlifowanie umiejetnosci aby cos pokazac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 02:05 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Headshot napisał(a):
(to do Lailonna)

Nie no gratulacje rozumowania... Powiedzieć Ci, dlaczego? No ok, zrobię to specjalnie dla Ciebie.

Otóż ok, pierwszy CD-Key został zbanowany. Kupiłem nową grę, ok - grałem na niej pod nickiem [69]Headshot[69], więc nawet jakbym zmienił nicka na sMS^ to nic by to nie dało, bo przecież każdy może sprawdzić, kim naprawdę jestem. Teraz sam pomyśl: po co mi 3 kopia gry? No własnie... Z poświęcenia. Tylko i wyłącznie z poświęcenia dla klanu i m.in. dla tej gry. Kupiłem 3 kopię Battlefield'a tylko i wyłącznie po to, żeby nie wzbudzać podejrzeń i zataić to na tak długo, jak to możliwe.

to kupuj 4 bo jutro z shazem pogadam i mu przedstawie screeny na dowod ze sms= headshot. Kazdy wiedzial ze to twoj nowy nick ale do tej pory nie bylo na to niezbitych dowodow, a tu taka niespodzianka niedosc ze podajesz historie swoje nicka to jeszcze przyznajesz sie do cheatowania a nawet podajesz cene jaka za te smieszne programy zaplaciles. Plus koledzy pisza ze wiedzieli ale im to nie przeszkadzalo. Czuj sie zbanowany na 5 lat w esl, zreszta Ff team pewnie tez beknie. Gratuluje glupoty.

Cale szczescie w Team Poland infantry graja ludzie ktorzy sobie zasluzyli na to, bez pomocy zadnych dopalaczy.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 02:17 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Roba_PL napisał(a):
marteen napisał(a):
Wobec takich dowodów tez uważam ze ff.team/pukawki nie będą dobrymi reprezentantami polskiej sceny :? :? :| :|

Sory masz coś do mnie ? może sam lepiej zagrasz jak ci coś nie pasuje to nie komentuj całego klanu. Widziałeś jak gramy ? Masz pewność ze będziemy złymi reprezentantami ?? weź się zastanów co ty piszesz bo żal mi ciebie. Jak zagramy jakiś mecz to wtedy skomentujesz bo jak na razie nie masz podstaw do stwierdzania takich faktów. ( to był mój ostatni post w tym temacie. )


Widzialem jak gracie (nie ma sie czym chwalic), widzialem dowody na to ze headshot czitowal (moze robi to dalej kto wie), widzialem jak ty grasz (az dziw ze tak plumkasz), widze takze ze zarowno ty jak i twoi koledzy wiedzieliscie ze headshot czitowal (mimo ze uparcie przez 3 miesiace mowiliscie ze tak samo oszukal was jak i scene), wiec po pierwsze mam pewnosc ze bedziecie zlymi reprezentantami, po drugie to mnie ciebie zal, po trzecie jak zagracie to dopiero bedzie kompromitacja.

ps. wolalbym zeby to byl twoj ostatni post na tym forum ale o tak duzo nie smiem prosic, wiec tematem sie zadowole.

ps2. przepraszam za 2 posty pod rzad ale przynajmniej jeszcze kilka debilnych i chamskich postow panow z Ff zasluguje na oddzielna riposte.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 05:06 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Co za syf. Rozumie że klan zawsze staje murem za swoimi ludźmi, ale nie w takim przypadku. Nie za śmierdzącym cheaterem. Jak dla mnie to was nie ma. I mam nadzieje że inni gracze klanowi i bezklanowi nie będą chcieli mieć z wami do czynienia. Mam nadzieje że Cooler tu dotrze i zapozna się z waszą twórczością - Lailonn - nie tnij wszystkiego - zostaw coś dla decydentów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 08:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ja tylko wycialem prywatne wycieczki wzgledem 90s Ariana, ktore to nijak sie maja do sprawy TP ;]

Mozna chyba uznac sprawe za zakonczona skoro Metz wydalil sMS ze skladu. Zastanawia mnie tylko reszta teamu Ff...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Po pierwsze: reprezentacja w takim składzie nie ma poparcia sceny i nie ma prawa mienić się nazwą reprezentacji Polski
Po drugie oczekuję usunięcie z niej wszystkich graczy teamu Ff - sorry osoby które w sposób świadomy sprzyjają używaniu dopalaczy nie mają moralnego prawa do brania udziału w przedsięwzięciu.
Po trzecie jeśli to się nie stanie oczekuję iż wszyscy normalni gracze zrezygnują z przedsięwzięcia pod nazwą Team-cziter Poland! w przeciwnym wypadku stają się współwinni na równi z graczami pukawki

Najwyższy czas na twarde i zdecydowane stanowisko sceny - mam nadzieje iż osobom o podobnej moralności 2142 się nie spodoba.

I pomyślec że mieliśmy pretensje do ludzi odpowiedzialnych rozpadu TP za kasę - przecież tamto to mały pikuś w porównaniu do tego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 11:26 
Offline

Dołączył(a): 31 sie 2005, 13:48
Posty: 123
Lokalizacja: Oleśnica
Czy ktoś z was ma coś do mnie ? Bo zauważyłem zbyt duże wyogólnianie na forum. Zrobiłem coś komuś ? HeadShot nie gra w TEAM POLAND i dobrze. Faktem jest ,że HS na forum został słusznie oceniony za czyn który popełnił.

90s. Sorki za mój post z porównaniem. ( twój kolega mnie trochę zbulwersował )

Jeżeli chcecie nie będę się udzielał na forum ani grał w BF2. Wystarczy jedno słowo bo widze ,że takie klany jak WC, Wilda, PL4FC nie życzą sobie gry z naszym klanem a nawet nie klanem co grupką która chciała jeszcze zagrać w BF2.


Jeżeli już chcecie najeżdżać na klan to lepiej najeżdżajcie na HS-a Fraga i mnie bo klanu jako takiego teraz nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 11:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Arian do tej pory myślałem ze w waszym klanie czarnym baranem był Headshot a teraz poprostu wydaje mi się że nieliczni u was są normalni

Pytasz kto - Nie wiem - czy źle że stosujemy odpowiedzialność zbiorową - a jakie mamy inne przesłanki najpierw się zarzekacie że nie macie z syfem nic wspólnego potem się okazuje że nie tylko przymykacie oko ale nawet pomagacie odpowiedz mi co mamy o tym sądzić - uwież mi jakby u nas znalazł się ktoś kto to robi i byśmy go nie wywalili to więcej z tym tagiem bym nie zagrał. I nie mówcie że każdy ma prawo bładzić bo ten akurat przypadek to jakby ślepy we mgle


Ostatnio edytowano 27 paź 2006, 11:37 przez dramich_wwa, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 31 sie 2005, 13:48
Posty: 123
Lokalizacja: Oleśnica
a dokładnie kto ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
dramich_wwa napisał(a):
I pomyślec że mieliśmy pretensje do ludzi odpowiedzialnych rozpadu TP za kasę - przecież tamto to mały pikuś w porównaniu do tego.

moze niezupelnie o kase... z czystej ludzkiej zazdrosci i zawisci sklad pierwotnie ustalony przez Ethana by tak torpedowany, ze skonczylo sie jak sie skonczylo.
gdyby wtedy [a byl to wg mnie szczyt popularnosci BF2 i przy okazji moment bardzo wysokiej formy TW ktora miala byc trzonem TP] zagrali w tym NC, nasza scena moze teraz mialaby co milo wspominac, moze cieszyc sie z jakiegos zlotego pucharu?
ale lepiej bylo wymyslac wtedy jak to lepszy jest sklad demokratyczny, z lapanki.
teraz macie sklad z lapanki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Nie dyskutujmy tutaj o tamtym bo nie ma to sensu chciałem jedynie pokazać punkt odniesienia - Ethan zachował się źle - ale jest aniołem w porównaniu do tej "afery"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:11 
Offline

Dołączył(a): 14 cze 2005, 09:07
Posty: 872
Lokalizacja: Midlands, UK
To nie afera.. to po prostu żart.. Szkoda że mało śmieszny :?

Podwójna moralność to takie typowe dla Polaczków.. Szkoda mi was.

_________________
Drunk_Musketeer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Nie rozumiem czym sie tu podniecać. Metz nie wiedzial ze sMS to headshot i go wzial bo dobrze grał. Potem dowiedzial ze to on i go wywalił z TP więc dajcie sobie siana bo sprawa wydaje mi sie zamknięta.

Powiem tylko ze niejednokrotnie gralem z pukawkami i tez nie wiedzialem ze sMS to headshot bo i skąd mialem wiedziec? Nie obserwuje skladu pukawki i co sie z nimi dzieje non stop.


Sklad z łapanki rozumiem ze jest zawsze wtedy kiedy nie ma w nim członków TW? Nic nie mam do Wildy, ba nawet ich lubie ale czasami duma niektórych osób przyprawia mnie o mdłości....
Darujmy sobie rozmowy na temat poprzedniego TP bo co bylo a nie jest nie liczy sie w rejestr. Generalnie kazdy potrafi krytykowac ale zeby zrobic cos samemu to nie nie, lepiej niech ktoś inny sie zaangażuje a potem fajnie mozna go zjechac.

Mordoklej napisał(a):
Podwójna moralność to takie typowe dla Polaczków.. Szkoda mi was.


Stul morde prosze. (jeśli to łamie regulamin to przepraszam ale co innego mogłem napisać)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Schodzi to wszystko na psy...


PS:
KWA - to było TeamPoland :lol:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Mordoklej napisał(a):
Podwójna moralność to takie typowe dla Polaczków.. Szkoda mi was.


a ty to co niby? co ty jestes?...ze zdjecia to jakos znajomo wygladasz :twisted:

Pewnie ze OT...fajfokloku

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 paź 2006, 13:45 przez WiecejMocy, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL