Teraz jest 28 mar 2024, 14:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2006, 14:03 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Poprzedni temat zamknąłem i go nie usunę, zostawię dla ewidencji. Jeśli wystąpi zjawisko dalszego flame'a to obiecuję wam, że posypią się bany i będzie spokój. Zrozumiano?




Wszelkie inne dyskusje na temat osiągnięć/składu/itp itd Team Poland proszę kontynuować w tym temacie!

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:05 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
No to grzecznie napisze, prosze o usuniecie Fragmastera i Robe z Team Poland, osoby ktorym nie przeszkadzalo ze ich kolega czituje (chelpiac sie przy tym swoimi sukcesami), a potem jeszcze mu pomagaja wrocic po cichu na scene nie sa mile widziane w TP.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Taką decyzje może podjąć tylko kapitan reprezentacji. I moim zdaniem tak powinien właśnie zrobić. Tom@s - daj spokój, to nie jest piaskownicowa przepychanka tylko dość poważna sprawa, jakiej na scenie BFa jeszcze nie było (a wszystko co było wydaje się śmiesznie małe w porównaniu do tego co mamy obecnie). Ja bardzo lubie kulture, rozwiązania polubowne, negocjacje i pacyfizm. Ale są poziomy chamstwa gdzie trzeba dać w morde i stanąć twardo po którejś stronie. Albo się jest zimnym albo gorącym. Nigdy letnim.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
dołączam się do prośby Kayne, należy usunąć z TP graczy Pukawki vel fF-team, nie interesuje mnie ich skill itp, ale ich zachowanie, zatajanie ważnych informacji jest po prostu chamstwem, stwierdzenie FragMastera że Metz nie pytał czy to headshot, woła o pomste do nieba !. Znalezienie na ich miejsce 2 osób raczej nie będzie trudne, gdyż jeszcze kilku graczy dobrych zostało którzy grają w 2

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 paź 2006, 17:05 przez Exil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2006, 15:34
Posty: 217
Lokalizacja: Łuków
Więc skoro scenie tak bardzo zależy żebym nie był w Team Poland to nie będę.Ja się tam wcale jak niektórzy mogą myśleć nie pchałem.Pozatym nie wiem czy miał bym czas na treningi(Szkoła) i nigdy nie miałem doświadczenia w Conqescie.A co do tej całej afery to ja nie popierałem zmiany nicka przez Headshota bo wiedziałem że będzie jak jest.Pozatym tolerowałem to że HS z nami gra pod innym nickiem ponieważ bez niego nie mielibyśmy sqadu nawet na 4on4 a bez cheatów HS jest dobrym graczem.Wiem że to głupie tłumaczenie ale tak było.To wszystko co miałem do powiedzenia.

_________________
'Cause You Know That I Can!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 18:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
FragMaster napisał(a):
Więc skoro scenie tak bardzo zależy żebym nie był w Team Poland to nie będę.Ja się tam wcale jak niektórzy mogą myśleć nie pchałem.


No tak, teraz to juz kazdy robi łaske, ze gra w TP, ogolnie to na sile wszystkich werbowali.

Cytuj:
Pozatym nie wiem czy miał bym czas na treningi(Szkoła) i nigdy nie miałem doświadczenia w Conqescie.


To po kiego grasz w TP ?!

Sorry ale czytajac takie wypowiedzi odnosze coraz wieksze wrazenie, ze to jakis zart.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2006, 20:56
Posty: 233
Lokalizacja: .....
Popieram Morthaga, jeśli nie ma on doświadczenie w Conquescie to po co przyjmował wogule propozycje grania w TP :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 15:28
Posty: 71
Zastanawiam się jak bardzo można naginać pewne elementarne zasady i obyczaje, aby usprawiedliwić lub podtuszować konkretne wydarzenia. W ogóle dziwi mnie fakt, że na niektóre tematy się dyskutuje! Sprawa jest ewidentna, nawet nie trzeba nic specjalnie przedstawiać - sami zainteresowani się skutecznie torpedują.

_________________
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 27 paź 2006, 21:24 przez Nol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Nol napisał(a):
Zastanawiam się jak bardzo można naginać pewne elementarne zasady i obyczaje, aby usprawiedliwić lub podtuszować pewne wydarzenia. W ogóle dziwi mnie fakt, że na pewne tematy się dyskutuje!


A wiadomosci, informacje, fakty etc czasami ogladasz?? jesli "oni" moga to czemu nie my....moze sie uda....przykre

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, 18:15
Posty: 45
Lokalizacja: Gdansk
Zycze z calego serca powodzenia nowemu klanu Team Poland, zeby sprzyjaly im spawnowanie sie na meczach, swietne pingi na wszystkich miedzynarodowych i nietylko serwerach. TP jako jeden z niewielu klanow moze swoim skladem graczy ktorzy wiedza co robia i nigdy nie dadza sie zaskoczyc, skopac tylki najlepszym zagranicznym klanom, pokazac, ze z bialo czerwonymi lepiej nie zadzierac. Napewno gdy byl wybierany sklad do nowego klanu nie bylo pomylek, kazdy dozuca do klanu swoje 5 groszy, ma swoje przeznaczenie i bez tej osoby nie moze odbyc sie mecz. Duze halo zrobil Pan sMS(headshot), lista zbanowanych Polskich graczy nie konczy sie na Headshot'cie, czemu takie malo halo przy innych osobach zbanowanych przez PB. Odpowiedz jest prosta, zaden syf do bf2 graczowi nie daje wszystkiego gdy nie umie sie grac, to trzeba czuc, wiedziec co trzeba zrobic w odpowiedniej sytuacji. Wiadomo daje to przewage, ale jak sie nie umie grac to zaden wallhack nic nie da... Mialem przyjemnosc grac z Headshotem na publicznych serverach, i na 1 meczu, napewno to co widzialem co robi Headshot z Ak 101 i M16 to zaden cheat zarazem wierze gdy mialem przyjemnosc z nim grac, to nie uzywal zadnego wallhaka poprostu chec zobaczenia tego co zakazane, a PB nie wybiera. Napewno w kazdym z nas przelecala taka mysl, co by bylo gdybym go widzial przez sciane, lub cos innego, ale napewno bez umiejetnosci dobrego i solidnego grania nic to nie da. TP zycze udanej wspolpracy w skladze i samych zwyciestw.


Ostatnio edytowano 28 paź 2006, 00:07 przez Rajzon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
:lol: Zastanawiam się czy to prowokacja czy faktycznie ktoś jest ciężko w czapke zjechany :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 15:28
Posty: 71
Lepiej myśleć, że ktoś jest w czapke zjechany - jest więcej zabawy przy takim podejściu :D

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
1 post...dzwine. Pewnie sam Headshot to napisał...

Gdybym się mylił to kłonie przed Nim cieżko zjechaną czapkę
:lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Ekhm Rajzon to raczej |DT|Rajzon... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2006, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, 18:15
Posty: 45
Lokalizacja: Gdansk
Cytuj:
1 post...dzwine. Pewnie sam Headshot to napisał...

Nie, to nie Headshot napisal, tylko Rajzon[pl] z klanu [DT] grywajacy na serwerze Krap. Kolega wyslal mi ten topic zebym sobie poczytal, i stwierdzilem ze sie zarejestruje i wypowiem sie na temat TP.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL