Teraz jest 17 cze 2024, 13:59

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2005, 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
Headshot napisał(a):
8) Mam takiego troszkę przestarzałego kompa:...


był tu gdzieś pan co ma jeszcze bardziej "przestarzałego kompa" (miał go w podpisie)
zeby ci BF2 lepiej chodził dołóż kolejne 128 do grafy i przeczyść winde z badziewia.
wiecej ramu niema ogromnego znaczenia.
jak zmienisz na nowe płyte czy proca i pozostaniesz przy intelu to zmienisz i ram (DDR2) i grafe (PCIE) a to napewno w 1000 sie nie zmiescisz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 01:13 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Raix napisał(a):
był tu gdzieś pan co ma jeszcze bardziej "przestarzałego kompa" (miał go w podpisie)
zeby ci BF2 lepiej chodził dołóż kolejne 128 do grafy i przeczyść winde z badziewia.
wiecej ramu niema ogromnego znaczenia.
jak zmienisz na nowe płyte czy proca i pozostaniesz przy intelu to zmienisz i ram (DDR2) i grafe (PCIE) a to napewno w 1000 sie nie zmiescisz.


Heheh mojego kompa w sumie już nie ma z czego czyścić :lol: Grafy na PCI-E na pewno nie wezmę, bo na razie zostaję przy tej, co mam. Jest pare płyt głównych pod Socket 775, które obsługują pamięci DDR i grafę na PCI-E. A tak prawdę mówiąc to wolałbym coś z AMD. No jeśli rzeczywiście "nie ma co wymieniać" no to... poczekamy do jeśeni - wtedy coś się wymieni :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2005, 01:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Obrazek

co sadzicie o tym zestawie?co ew zmienic itd?

Limit cenowy to 4000zl i musi byc w zestawie monitor '19 :wink:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2005, 01:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Monitor to już nie taki problem jak kiedyś - radze zobaczyć tą stronke http://www.radiotonalwernia.com/

Monitory są nieco "stare" - 2-3 lata mają około (leżenia w magazynie), ale wszyscy znajomi którzy kupili są zadowoleni. Jeżeli chcecie mieć duży monitor za niską cene - to chyba jest to niezła opcja.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2005, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
a co lepiej wziasc: 6600gt czy 6800le ? chodzi mi glownie o gre w bf2 wiec jesli przy odblokowanym LE bede mial jakies krzaczki to podziekuje :wink:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 02:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2005, 11:15
Posty: 18
Lokalizacja: Koszalin
Morgus napisał(a):
w tym sęk ze format nie pomaga! ramu mam 768 wiec nie za malo! kurde no:( cos mi sie zdaje ze to jakies uszkodzenie mechaniczne jakiejs czesci w kompie:( tylko ze przez to nawet nie moge zainstalowac bf2 demo bo po uruchomieniu instalacji zaczyna czytac 5 min a pozniej sie wiesza :( :( :( :(


moze troche pozno odpisuje ale powinienes sprawdzic czy na plycie glownej niemasz juz rozwalonych kondensatorow

_________________
Dobrze celować, rzadko pudłować...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 02:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
die_hard napisał(a):
a co lepiej wziasc: 6600gt czy 6800le ? chodzi mi glownie o gre w bf2 wiec jesli przy odblokowanym LE bede mial jakies krzaczki to podziekuje :wink:


http://www.icomp.pl Firma gwrantuje modowalnosc karty w 100% i specialnie takie wybiera a nastepnie wysyla do klienta. Wiec taka karta nie powinna generowac bledow typu "krzaczki", "szachownice" i innego rodziaju artefaktow oczywiscie przy o/c w rozsadnych granicach :)

Pozdro boby :)

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 02:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
Headshot napisał(a):
Raix napisał(a):
był tu gdzieś pan co ma jeszcze bardziej "przestarzałego kompa" (miał go w podpisie)
zeby ci BF2 lepiej chodził dołóż kolejne 128 do grafy i przeczyść winde z badziewia.
wiecej ramu niema ogromnego znaczenia.
jak zmienisz na nowe płyte czy proca i pozostaniesz przy intelu to zmienisz i ram (DDR2) i grafe (PCIE) a to napewno w 1000 sie nie zmiescisz.


Heheh mojego kompa w sumie już nie ma z czego czyścić :lol: Grafy na PCI-E na pewno nie wezmę, bo na razie zostaję przy tej, co mam. Jest pare płyt głównych pod Socket 775, które obsługują pamięci DDR i grafę na PCI-E. A tak prawdę mówiąc to wolałbym coś z AMD. No jeśli rzeczywiście "nie ma co wymieniać" no to... poczekamy do jeśeni - wtedy coś się wymieni :P


Ludzie wymysliji takie cos jak przejscowka z AGP na PCI-E (czyli ze do plyty z PCI-E podlaczysz karte na AGP) ...

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, 21:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
Nie wiem czy ktoś czyta ten topic ale w sumie nie chce mi sie nowego zakładać :)
Otóż wymieniłem ostatnio kompa i zamontowałem na pokładzie Leadteka 6600GT. Teraz zastanawiam się czy warto niedługo inwestować w kolejnego i puścić je w SLI czy poczekać aż lepsze karty potanieją,sprzedać tego złoma i kupić nową. Jak ktoś ma jakieś sugestie to prosiłbym o podzielenie sie nimi ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Potem to se dołóż troszku $ i kup Xboxa 360, albo PS 3 :DDD
Pograsz se w FF XIII i nie bedziesz myslal o GPU :D

Taka tam sugestia :P :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2005, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
Dobra ja tu walne swojego problema.

Otóż osoby czytające poradyy Xelo powinny wiedziec co mi sie ptrzytrafiło :lol:

Otóż odkąd bawiłem sie ze zmianami jakosci dźwięku w BF'e zauważyłem(jak narazie raz i tylko raz!) iż wentylator wbudowany w zasilacz...przestał się kręcić(jednoczesnie zwiększyła się głośność peceta, spowodowana ponad dwukrotnym zwiekszeniem obrotów drugie o wentyaltora zamontowanego ponizej)

Zanim jednak to zauważyłem wszedłem do everesta sprawdzić szybkość wentylatora - patrze : 6000 ob/m co stanowiło ponad dwukrotną norme :shock: . Wyłączyłem kompa, poruszałem troche wentylatorem w zasilaczu i teraz działa...chociaż odnosze wrażenie że kręci sie znacznie wolniej (z obserwacji)

Moja pytanie jest takie: co moge zrobić by to sie niepowturzyła, znaczy co moge zrobić prócz przeczyszczenia zasilacza sprężonym powietrzem i wysmarowania łożyska wentylatora. Chyba nie ma sensu kupować nowego zasilacza???

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2005, 22:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
kup nowy zasilacz :) najlepiej jakis porzadny.. np. >>> http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4e454f5445435f56343230325f53494c564552 :)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2005, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
nie ma sensu kupowac takiego zjefajnego zasilacza na taki slaby sprzet jak mój.

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sie 2005, 00:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
mirobanan1 napisał(a):
nie ma sensu kupowac takiego zjefajnego zasilacza na taki slaby sprzet jak mój.


a podales dla jakiego kompa ? :roll:


wiec nie marudz... 8)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sie 2005, 09:15 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
racja :P. A wiec komp przed narodzeniem battlefield'a :P
PIV 4 , 1,4ghz
5 pełnych zajętych slotów pci (nie ma sensu pisać co w nich jest)
i jeden naped optyczny a wiec mocnego zasilacza nie trza.

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL