Teraz jest 24 kwi 2024, 03:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2005, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 19:47
Posty: 828
Lokalizacja: Siedlce
Morgus napisał(a):
w tym sęk ze format nie pomaga! ramu mam 768 wiec nie za malo! kurde no:( cos mi sie zdaje ze to jakies uszkodzenie mechaniczne jakiejs czesci w kompie:( tylko ze przez to nawet nie moge zainstalowac bf2 demo bo po uruchomieniu instalacji zaczyna czytac 5 min a pozniej sie wiesza :( :( :( :(


Sprawdź RAM programem
Nie pamietam jak sie nazywał, moze Ram szfankuje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2005, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2005, 14:11
Posty: 410
Lokalizacja: Szczecinek
No więc mam cholernie błachy problem... Ale nie wiem, jak go rozwiązać :wink:

Nie moge zmienic kompozycji... Do wyboru mam tylko "Klasyczny Windows", a program "Style XP" zmienia jedynie ikony i tapete.

Any ideas?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
lamko ściągnij UXThemeMultiPatcher4.0..odlbokowuje mozliwość zmiany "skinów" w XP.

Kiedyś, uzywalem WidowsBlidns, tez good.

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2005, 14:11
Posty: 410
Lokalizacja: Szczecinek
mirobanan1 napisał(a):
lamko ściągnij UXThemeMultiPatcher4.0..odlbokowuje mozliwość zmiany "skinów" w XP.

Kiedyś, uzywalem WidowsBlidns, tez good.


thx misiu pysiu aka rambo, zaraz wyprobuje i powiem, czy dalo jakis efekt...

___________________________________________________________________________

It doesn't work...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2005, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2005, 14:11
Posty: 410
Lokalizacja: Szczecinek
Dobra, Windowblinds zadziałało, thx misiu pysiu
Nie chcesz pożyczyc 3 zł? :lol:


Ostatnio edytowano 30 gru 2005, 21:32 przez Zaalbar[PL], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
ja mam problem niezwiazany z bf'em, ale poniewaz na innych forach zwiazanych z hl'em2 nie dostalem odpowiedzi proboje i tutaj. Otoz: niedawno powrocilem do half-life'a2, lecz okazuje sie ze nie jest to takie proste. Uruchamiam gre, wczytuje sie menu glowne. Po chwili gra minimalizuje sie i wyskakuje taki oto error:
"dsp_loadpresetfile: unable to open 'scripts/dsp_presets.txt"
klikam ok, po czym wyswietlala sie 2 nastepne errory: hl2 wykonal nieprawidlowa operacje blalblabla..... i steam wykonal nieprawidlowa operacje blablabla.... w efekcie laduje na pulpice, a wszystko dziala normalnie.
mam windows 98, 2.0ghz, radeona 9000pro i 512ddr ram. Moze ktorys z forumowych specow wie co z tym zrobic???

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2004, 23:45
Posty: 144
Lokalizacja: Katowice
MóJ komp

procesor AMD Athlon XP+ 2000 1667 mhz / kręcony na 1820 mhz

Pamięć 786 mb 333 mhz

płyta główna MSI kt4v

grafa gf A6600 td WinFast Leadtek

mam problem gdy gram lub cos robie na kompie zwisa sie nie mozna nic zrobic nawet alt ctrl del
mam nową grafe grafa gf A6600 td WinFast Leadtek , przedtem miałem jakąs 8 mb (pozyczoną od kolegi), jeszcze wczesniej gf 5200 galaxy wszystko było dobrze grafa zwisa się po losowym czasie np. 5 20 50 minut
obojętnie od tego co robie na kompie przeglądam www, instaluje cos czy gram

miałem zasilacz 350 wat megabajt ale wymieniłem go na tracera 400 W ,
teraz te zwisy sa żadziej ale są .
LINK do forum na którem też opisałem mój problem
http://www.nvision.pl/forum/index.php?s ... 321729.com
Co radzicie ?

_________________
ASG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sty 2006, 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2005, 11:33
Posty: 17
Ja radze, abys najpierw napisał po polsku ten tekst.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2006, 00:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Chce kupić proca i płyte. Głównie pod bf2 to ma być, bo nic bardziej obciążającego nie używam :)
Vatzeque pomagał mi wybrać i wybrał A64 3000+ którego chce wziąść, ale płyty nie wiem jaką do niego. Mogłby ktoś kto sie zna napisać wg http://www.proline.pl/shop.php?kat=P%B3yty+g%B3%F3wne+dla+AMD
Chyba że ktoś ma lepszy pomysł, co się bardziej opłaci. Kumple mi trują żeby wziąść jakiegos intela z 2mb cache ale nie wiem co mi to da :)
Tak do 800zł góra żeby było :]

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2006, 01:49 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
Jako ze takowy uniwersalny temat tu sie znalazl, nie widzialem potrzeby zakladania oddzielnego, a wiec do rzeczy.

W moim "5 letnim pudle" znajduje sie legendarna(i rewolucyjna zapewne jak na tamte czasy) karta SaundBlaster Live! Value (1024?), jak wiadomo jest to jeszcze stara 4 kanalowa wersja na chipie EMU10K1.

Po zmianie na XP, zostalem zmuszony zainstalowas nowsze stery pod XP, od creativow, niestety w poruwnaniu do starych(2001r) brakuje mi kilku opcji i programow...Pytanie mam takie: Czy nieoficjlane sterowniki ktore sie tak chwali - KX project, sa naprawde takie dobre? czy ktos tu z nich korzysta? Same drivery maja 22Mb a full z opragramowaniem 175..., ponoc daja znacznie lepszy dxwiek i maja pelno opcji....Prosze o wasze opinie na ten temat :)[/list]

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2006, 09:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2004, 16:44
Posty: 1184
Lokalizacja: Giżycko
Gdyby udało mi się zmusić ten bajer do działania... Niestety, na moim SoundBlaster24 Live! nie chcą chodzić.

Tak, czy siak na forum tweak.pl bardzo je sobie chwalą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
dulek000 napisał(a):
Gdyby udało mi się zmusić ten bajer do działania... Niestety, na moim SoundBlaster24 Live! nie chcą chodzić.


Dulek -> ;)

FAQ napisał(a):

Q: Does kX Driver support SB Live! 24 Bit, Extigy, Audigy2 NX, Audigy LS, USB, Firewire or AC97 audio hardware?

A: NO. These cards are not compatible and there will be NO support for them.




Sterowniki nie obłsuguję twojego SB...

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2006, 23:39 
Offline

Dołączył(a): 10 lip 2005, 22:42
Posty: 695
Lokalizacja: Białystok
Dumch napisał(a):
Chce kupić proca i płyte. Głównie pod bf2 to ma być, bo nic bardziej obciążającego nie używam :)
Vatzeque pomagał mi wybrać i wybrał A64 3000+ którego chce wziąść, ale płyty nie wiem jaką do niego. Mogłby ktoś kto sie zna napisać wg http://www.proline.pl/shop.php?kat=P%B3yty+g%B3%F3wne+dla+AMD
Chyba że ktoś ma lepszy pomysł, co się bardziej opłaci. Kumple mi trują żeby wziąść jakiegos intela z 2mb cache ale nie wiem co mi to da :)
Tak do 800zł góra żeby było :]


ale ty chcesz płyte za 800 zł czy komplet? :lol: i nie napisałeś najważniejszego czy ma być na agp czy pci ale jak agp to:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13940 mój braciak posiada taką z a64 3200, 1gb ramu i 6600gt i mówił ,że wszystko ok działa i jest naprawdę tania :P
a pci:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24025

może nie jestem wielkim znawcą :lol: :oops: 8) ale myślę ,że to dobry sprzęt :P

ps. i lepiej kup 3200+ na pewno będzie lepiej chodzić i nie będzie to wiele droższe :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, 22:21 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
No dobra..taki błachy problem, po przesiadce na XP z 98, i instalacji BF'a stwrdziłem pewien spadek
wydajnosci w BF'e, pomimo iż mam low detail (a zakupieł dodatkową pamieć) fps średnio 40-60, a na
infantry mod nawet spada do 26 :/, na 98 nie mailem takowego problemu pomimo iz mialem 2x mniej ramu, pogrzebałem troche w ustawieniach itp, i patrze przyspieszenie sprzętowe pełne, agp w trybie x4 włonczone wiec powinno byc dobrze, ale lookem tera ostatnio i cos takiego:

Obrazek
niby przyspieszenie pełne, ale o co chodzi z tym napisem co zaznaczyłemna czerwono? Może to być przyczyną słabej wdyajnośći wyświetlanego obrazu? Nie uszkodze tym..np karty?
i jescze tu:

Obrazek

niby wszystko gra, włanczam zaawansowan ustawienia i na samym dole jest opcja przyspieszenia sprzetowego...i rotfl: -> screen
Niby mam wyłąoczone, czy jak włończe to ma niby być lepiej (szybciej?) i nie powinno mi uszkodzic karty?
i o co chodzi z tym 2x, 2xq, 4x i 4xS???
p chyba niejest opcja filtrowania anizotropowego i anttyaliasingu?
Wiem że problem taki błachy, ale cóz, tak to bywa jak sie zalicza do społeczności o bardziej

ztrollowanym..hmm...usposobieniu? :P


UPDATE...

Obrazek

jakieś pomysły?

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, 17:05
Posty: 22
Lokalizacja: Warszawa
mam pytanie co jest lepsze athlon czy intel od battlefielda 2 :?: :?:

_________________
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=95330


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL