Teraz jest 16 kwi 2024, 09:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2007, 19:42 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2006, 21:15
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Witam

Wiem, że to nie na temat, ale nie mam gdzie zadać tego pytania a jestem graczem od dawna. Mam nadzieje, że mi pomożecie, a nie tylko wasza pomoc ograniczy się doi opierniczania mnie za to, że pisze na tym forum.

Mianowicie kupiłem nie dawno nagrywarkę http://www.komputronik.pl/Napedy_optycz ... ,id,32495/
i wsadziłem ja do kompa i chciałem coś wypalić i nie da się. Nagrywarka odmawia pracy, zn. jak nagrywa po dochodzi do 1% potem wywala błąd, i nie che pracować. Nagrywarka jest fabrycznie nowa, więc odrzucam jej uszkodzenie. Macie jakieś pomysły ?

Drugi problem składa się z tego iż mój komp zaczyna piszczeć zawsze podczas gdy gram w BF 1942 czy inną grę. Nie potrafię tego usunąć. Jeszcze w tej sprawie proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam, że pisze o sprawach technicznych na tym forum, ale jako gracz i członek społeczności BF prosze was o pomoc forumowicze.

_________________
Battlefield : Bóg, Honor, Ojczyzna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2007, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
a)jakiego programu używasz do nagrywania ?
b)może jakiś wiatraczek ci piszczy i nie koniecznie przy graniu tylko włącza sie w momencie gdy ty uruchamiasz jakąś aplikacje

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2007, 20:12 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2006, 21:15
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
1. To tak używam Nero bodajże wersja 6.0, ale i przy DvD Shink'u nie chce cholerstwo nagrywać.
2. Piszczy tylko podczas grania. Jak nie gram czyli np. przeglądam sieć to nie piszczy. Wiatraczki mam dociśnięte nie ma żadnych luzów. Chciałem już urwać głośnik - ten z płyty głównej bo z jej okolic to się dźwięk wydobywa, ale nie będę ryzykował uszkodzenia jej - za duży wydatek na nową.
Jakieś inne pomysły. Najbardziej zależy mi na tym nagrywaniu, bo nie po to płacę żeby nie działała. Ostatecznie przejadę się do sklepu, ale pierw trzeba upewnić się, że to nie moja wina. Dlatego proszę o inne pomysły.

_________________
Battlefield : Bóg, Honor, Ojczyzna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2007, 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
a masz oryginał nero?

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2007, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Jedyne co może piszczeć, to chyba dysk twardy :) w grach jest obciążony, podczas surfowania po necie - nie; tzw. "myśli" :P Nie wiem... może spróbuj ustawić komputer prosto, albo lekko poprzekrzywiać :P

+

Pawciu napisał(a):
a masz oryginał nero?


:lol:

Co do nagrywania... parę razy zdarzyło mi się coś takiego... jak tylko przypomnę sobie cio było nie tak, to dam znać :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 00:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Co do piszczenia, moze to bufor klawiatury sie blokuje. Sprobuj przytrzymac kilka klawiszy na raz (3 i wiecej) i zobacz czy tez bedzie piszczal.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 06:06 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2006, 21:15
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Tak oryginał Nero chociaż wątpię by tutaj chodziło o oprogramowanie, bo raczej trzeba by coś w ustawieniach nagrywarki ustawić nie wiem co dlatego pytam.
Dalej komp stoi prosto, że prościej się nie da... :cry:
Dobra jeżeli dyski piszczą to jak to naprawić ? Ustawić pod innym kątem komp ? Stoi prosto próbowałem w niego już walić, szturchać itd. podczas grania, bo miałem nadzieję, że zlikwiduję przyczynę piszczenia jednak nie dał za wygraną... :cry:
Kolejne bufor klawiatury piszczy jak piszczy jak nacisnę 3 klawisze i więcej to chyba oczywiste, może źle zrozumiałem. Proszę o kolejne rady jeśli jeszcze jakieś nasuwają się wam do głowy.

_________________
Battlefield : Bóg, Honor, Ojczyzna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 08:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Możesz jeszcze co do piszczenia pokombinować z kartą graficzną, która również może być przyczyną tych odgłosów, bo coś jej nie zgrywa się z tą grą. Wiele było takich problemów, że karta graficzna nie lubiła bfa 1942 :D

Co do nagrywarki to czy wgrywałeś wszystkie sterowniki albo oprogramowanie dołączone do niej na płycie ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 09:04 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2006, 21:15
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Nie nie wgrąłem bo nie było nic dołączone. Karta graficzna może nie lubić BF 1942 no to co nie lubi niczego ? CoD 2, KOTR II:SL, Max Pyane 2, Fable, G I, G II:RN, G III tego także mogą nie lubić bez przesady. Proszę o jakieś sensowniejsze rady - bez urazy oczywiście.

_________________
Battlefield : Bóg, Honor, Ojczyzna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 09:09 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Zasilacz, być może za słaby zasilacz masz.

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 10:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
NightKnight napisał(a):
Kolejne bufor klawiatury piszczy jak piszczy jak nacisnę 3 klawisze i więcej to chyba oczywiste, może źle zrozumiałem.

Nie wiem, jak Tobie, ale mi podczas grania w bf'a czesto zdarza sie nacisnac 3 klawisze na raz. Stad moje pytanie. Przy okazji ilosc klawiszy zalezy tu od klawiatury.

Wracajac jednak do piszczenia. Nie masz przypadkiem ustawionego w biosie alarmu jesli przekraczana jest temperatura procka?
W ogole, czy ten pisk to dzwiek glosnika systemowego?
Jesli tak, a pewien jestes, ze to nie jest jakis soft/urzadzenie zglaszajace problem, to mozesz sprobowac tego :arrow: Klik!

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 18:08 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2006, 21:15
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Głośnik systemowy jest wyłączony, a to co jest w linku tez zrobiłem i nadal piszczy :cry: Macie jeszcze jakieś inne pomysły ? :cry: Ja już mam dosyć po prostu wezmę młotek i po sprawie. A tak serio to jeśli jeszcze coś macie w zanadrzu to podajcie.

_________________
Battlefield : Bóg, Honor, Ojczyzna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, 21:20 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
swistako napisał(a):
Co do nagrywarki to czy wgrywałeś wszystkie sterowniki albo oprogramowanie dołączone do niej na płycie ?

NightKnight napisał(a):
Nie nie wgrąłem bo nie było nic dołączone.


Poszukaj na stronie producenta najnowszego firmware'u do swojego napędu.
Mimo wszystko jednak wydaje mi się, że kupiłeś wadliwy model lub został on uszkodzony podczas transportu.

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL