Teraz jest 26 kwi 2024, 06:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:20 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
mcmt napisał(a):
Widze, ze wjezdzaja do tematu "znafcy much".

Samsung (nazywany tez Szajsung) byl zawsze najtansza, najwolniejsza i statystycznie najawaryjniejsza alternatywa jesli chodzi o dyski. Opieram te statystyke nie tylko na przeplaconych testach w chipie czy innym czasopismie, ale rowniez na wlasnej praktyce jak i o znajomych, ktorzy m.i. sa serwisantami. Troche tych dyskow przerobilem, ale napewno zaraz pojawi sie nastepny "TurboDynoMan", ktory zawstydzi mnie i powie, ze przerobil wiecej i ma wiecej znajomosci i on bedzie uwazal, ze samsung jest "najlepsze"! - Nie wdaje sie w polemike z takim kims, bo nie ma sensu.

Jesli chodzi o telefony, to bylo juz dno. Jedyna zaleta byla cena. - Tu rowniez dyskusja na ten temat nie ma sensu.

Ale nie ma chyba nic gorszego niz naped samsunga... Jedyny naped, ktory na moich wlasnych oczach ZDEMATERIALIZOWAL plyte. Nigdy nie zapomne tego uczucia i miny kumpla, gdy wyjechala nam pusta szufladka. Rysowanie, kiepskie glowice, awaryjnosc... Chyba najgorsze napedy.

Kierowany doswiadczeniem wiem, ze na forum zawsze znajdzie sie zakompleksiony posiadacz i zacznie pisac jaki to samsung nie jest wspanialy a jak zabraknie argumentow to pojdzie o kolor wyswietlacza...

Aktualnie:
Widac ewidentnie, ze polityka firmy zostala zmieniona, Samsung poszedł w jakość. Ostatni monitor, który miałem, byl 19'' LCD TFT Samsunga z 4ms reakcji (jeden z pierwszych z taka reakcja) - byl dobrym rozwiazaniem, jak wiadomo gralem troche ekstremalnie. Dzisiejsze dyski rowniez sa juz dobre tak samo jak telefony, powiem wiecej; wyglada na to, ze stane sie chyba posiadaczem OMNI o ile nie przegra w rywalizacji z HTC. O napedach dawno nic nie slyszalem a za zwyczaj jak sie slyszy to juz cos zlego, takze wnioskuje, ze jest lepiej.

Narazie mam monitory Samsunga, niedlugo bede mial telefon i zobaczymy. Moje zaufanie bardzo trudno odzyskac.


[offtopic]

@mcmt, najpierw mnie pojechałeś bo powiedziałeś jaki to Samsung jest be, a na koniec napisałeś, że jakość ich produktów się poprawia :lol:. I muszę Cię zaskoczyć bo... ja cały czas pisałem nie o zamierzchłych czasach, gdy Samsung był naprawdę shitem, ale pisałem o teraźniejszości gdzie naprawdę umacniają swoją pozycję bo zaczynają przykładać się do jakości swoich produktów. Sprzęt każdej firmy jest awaryjny a o Samsungu mówi się najwięcej bo... jak coś jest tanie to ludzie się na to rzucą. Jakimś fanboyem Samsunga nie jestem i wcale nie mówię, że jest najlepszy tylko podkreślam to, że dużo się zmieniło w porównaniu do wcześniejszych lat. Dlatego Peace & Love ;)

[/offtopic]

No i jaka została podjęta decyzja? Jakiś konkretny model już wybrałeś?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2009, 18:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
He he ... ciekawy temat się zrobił :twisted:
Zresztą zawsze się robi jak mcmt pisze swoje %#$^&.

Zaskakujące jest jednak to, że postanawia dyskutować z ludźmi na tematy współczesne podając argumenty z epoki kamienia łupanego gdzie dinozaury srały po skałach jak dziś gołębie.

I żeby nie było - Samsung produkował shit, pamiętam ... bo moja siostra miała kiedyś "jamnika" (magnetofon dwukasetowy - wypas) Samsunga i ... zepsuł się w dwa lata (radio odbiera do dzisiaj - kasety szlag wtedy trafił) :)
Żeby nie było też - sam posiadam w domu tylko dekoder Polsatu firmy Samsung.

Jednak znam sie co nieco na tematyce telewizorów (i LCD i plazmowych) i tutaj Samsung obecnie robi naprawdę niezły sprzęt a przede wszystkim (szok dla niektórych) naprawdę bezawaryjny (i to w porównaniu do takich marek jak Sony czy Sharp).
Nie jest to już producent "budżetowy" a raczej klasy "średniej" - w państwach cywilizowanych (czyt. gdzie ludzie zarabiają normalnie) klasy najpopularniejszej.
Stąd kilkanaście nagród EISA jakie otrzymał Samsung za swoje matryce LCD i telewizory (całościowo).

Samsung jest też bardzo ceniony za swoje pamięci DDR oraz dyski HDD serii SpeedPoint - bardzo szybkie i stosunkowo mało awaryjne (tu prowadzi obecnie Seagate który wtapia z co drugą serią dysków).


Tak więc zanim zaczniesz polemikę dot. rzeczy współczesnych (dla większości) odwiedź parę for traktujących na temat a potem wypisuj swoje uprzedzenia, których nabrałeś ładnych kilka(naście) lat temu, a które mało kogo tutaj interesują ... bo ludzie tu pytają co kupić a nie co kupowało się w 1995 roku ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL