Teraz jest 16 kwi 2024, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 gru 2009, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Witam. Mam problem, a dokładnie brak dźwięków w sieci. Wiem już, że to nie jest flash, mozilla. Znalazłem interesujący temat:
http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=72051
http://www.bercik64.republika.pl/FIX%20 ... Player.reg

Jednak o co dokładnie chodzi ? Jak mam to wpisać, utworzyć ?; ) Dzięki.

A może inne propozycję.

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2009, 00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Ściągnąć plik REG (prawym myszy na tym drugim linku i wybrać Zapisz element docelowy) następnie go uruchomić, czyli kliknąć dwa razy (lub prawym myszy i wybrać Uruchom)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2009, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Jest zapisz element docelowy jako, ale w notatniku...I raczej tego nie uruchomię. Druga sprawa, czy ręcznie mogę zmienić te wartości w rejestrze ? ;)

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2009, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Nie rozumiem za bardzo w czym jest problem, ponieważ ja potrafię zapisać i uruchomić plik z tego linku:
http://www.bercik64.republika.pl/FIX%20by%20mgr.inz.Player.reg
Ma on rozszerzenie *.reg więc po dwu-kliku na nim następuje modyfikacja rejestru, system ewentualnie pyta się czy wykonać modyfikacje rejestru. W notatniku tego nie otwieraj, bo i po co. Możliwe że masz pokiełbaszone coś ze skojarzeniem plików (reg), dlatego się w notatniku otwiera. Na właściwościach pliku możesz to sobie zmienić.

Ręcznie też możesz edytować rejestr, o ile wiesz co, gdzie i na jakie wartości pozmieniać. Kopia zapasowa jest wskazana zanim coś zmienisz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2009, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Ok, ale na co zmienić we właściwościach. Otwórz za pomocą? Powiem szczerze, że jakieś pojęcie o komputerach mam, w rejestrze nie jedno robiłem, ale ten plik jakoś mi nie działa i nie mam opcji nawet zapisania w .reg. Ręcznie wiem gdzie to zmienić, ale skoro można szybciej ;)

I jeszcze jedno, mam proces mplayer2.exe i wiem, że jest to proces media playera, ale ja go nie używam, więc dlaczego jest uruchomiony. Proces jest z program files, czyli niby nie wirus.

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2009, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2009, 21:41
Posty: 1
Lokalizacja: Piekielnik
Właśnie widzę jak się znasz na kompach... :lol:

Masz zmienione funkcje uruchamiania plików *.reg. Powinieneś włączać je za pomocą programu regedit.exe znajdującego się w C:\Windows lub C:\Windows\system32 (nie pamiętam dokładnie).

To raz... :arrow: A dwa, że musisz mieć poważnie "nakombinowane" w systemie, skoro po kliknięciu PPM (dla lam: PPM = Prawy Przycisk Myszy) na ten plik, nie masz do wyboru, z menu kontekstowego, które się wyświetla, opcji: Scal

:idea: Po jej kliknięciu powinno Ci się pojawić okienko: "Edytor Rejestru" zawierające komunikat/zapytanie:
:?: Czy na pewno dodać informację w x:\lokalizacja\Twojego\pliku\z\rozszerzeniem.reg do rejestru?

Ale Ty to już powinieneś wiedzieć skoro jesteś taki oblatany w komputerach.... :lame: NC


[EDIT]
Aha - to że jest z Program Files, to znaczy, że nie wirus? Bo to wirusy nie mogą się instalować w Program Files? Kto Ci nagadał takich głupot :?: :shock:
:lame:


Dobry (znaczy nie dla Ciebie - dobry w sensie, że naprawdę dobrze napisany i przez to groźny) wirus potrafi zainfekować nawet instrukcje systemowe. W takim przypadku możesz nawet nie wiedzieć, że svchost, csrss, services, rundll32, lsass (swego czasu było głośno o wirusie o nazwie Sasser - zajmował się właśnie tym plikiem), a nawet twój ulubiony Saper, Pasjans, czy Kalkulator może być zainfekowany i przy każdym uruchomieniu wyrządzać masę szkód w systemie (albo jak Sasser ujawniać się wyłączając Ci w najmniej pożądanym momencie kompa, albo jak większosć współczesnych wirusów wyłączając Ci przeglądarkę, gdy tylko w google wpiszesz antywirus, albo wejdziesz na stronę takiego, chcąc go pobrać).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2009, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Spokojnie znać się znam. Było tak namieszane, że nawet nie dało się zapisać w .reg, więc mi nie mów.. Po drugie już to naprawiłem. Po 3 wiem jakie procesy gdzie mają się uruchamiać i skoro są uruchomione gdzie indziej, to nie są to pliki systemowe. Po 4 nie bądź złośliwą mendą, bo daleko tu nie zajdziesz pisząc głupoty i wstawiający głupie emoty. Skoro nie dało się zapisać, to jak mogłem wykonać twoje polecenia miszczu wszechświata ? Jak chcesz sobie poszydzić z ludzi to nie tutaj. Polecam www.samosia.pl. Napisałem niby nie wirus, bo wszystko wskazywało na to, że nie, ale tego nie wykluczyłem. Teraz wiem skąd ten proces...Cześć.

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL