Teraz jest 23 maja 2024, 19:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2010, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
guten tag moi przyjaciele. jak w temacie dajcie jakieś takie sztuki laptopów do max. 1336 zł.
KONIECZNIE z oknem (windows'em) xp. nie musi być wybajerowany ani nic, ale zeby chodziły gry typu II wojna światowa. Szukałem w necie ale jakosik kulawo. jakbyście wiedzieli gdzie idzie taki sprzęt sobe sprawić to dziękuję za wszelką pomoc. Cena może sie wahać tak od 1300 do 1400 zł.
dziękuje za pomoc i okazane zrozumienie.

pozdrawiam :)
------------------------------------------------------------------------------------------
dobra już mam :)
ale mama nie chce sie zgodzić, jak ją przekonać???
możecie doradzić albo coś? 5 maja mam urodzinki, ale nie chce mi sie czekać kwartału.
Moją mamę wogule denerwuje jak kupuje coś z przediału wogule wyższego niz 20 zł.
np. o nowy telefon ględziłem 2 tygodnie (on był za 400 zł)
ten lapto co chce chodzi za tak 900-800 zł.
więc jak macie jakieś pomysły co by tu powiedzieć to thx.

ps. mam starsze rodzeństwo (brata[tylko]) i 2 komputery ale cholernie słabe :(
więc żeby nie było tekstu typu
"powiedz starym że nie będzie kłótni kto ma grać"
za wszelaką pomoc dziękuje

pozdrawiam :mrgreen:

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 00:42 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
laptop - fajny bajer i lans przed kolegami z podstawowki..
za 1300 i do gier? :stupid: laptopy do grania to sie zwa alienware :P
marne sznse. szukaj czegos z dedykowana karta grafiki na poziomie geforce 6600 nie mniej
ati ci nie polecam.
tak czy siak za te 1300 moglbys pozadnie zupgradeowac pceta...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 01:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
jokermen napisał(a):
guten tag moi przyjaciele. jak w temacie dajcie jakieś takie sztuki laptopów do max. 1336 zł.
KONIECZNIE z oknem (windows'em) xp. nie musi być wybajerowany ani nic, ale zeby chodziły gry typu II wojna światowa. Szukałem w necie ale jakosik kulawo. jakbyście wiedzieli gdzie idzie taki sprzęt sobe sprawić to dziękuję za wszelką pomoc. Cena może sie wahać tak od 1300 do 1400 zł.
dziękuje za pomoc i okazane zrozumienie.

pozdrawiam :)
------------------------------------------------------------------------------------------
dobra już mam :)
ale mama nie chce sie zgodzić, jak ją przekonać???
możecie doradzić albo coś? 5 maja mam urodzinki, ale nie chce mi sie czekać kwartału.
Moją mamę wogule denerwuje jak kupuje coś z przediału wogule wyższego niz 20 zł.
np. o nowy telefon ględziłem 2 tygodnie (on był za 400 zł)
ten lapto co chce chodzi za tak 900-800 zł.
więc jak macie jakieś pomysły co by tu powiedzieć to thx.

ps. mam starsze rodzeństwo (brata[tylko]) i 2 komputery ale cholernie słabe :(
więc żeby nie było tekstu typu
"powiedz starym że nie będzie kłótni kto ma grać"
za wszelaką pomoc dziękuje

pozdrawiam :mrgreen:


To już lepiej kup coś nowszego do kompa bo na laptopie za 900 zł to se nawet filmu nie obejrzysz :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 02:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Ja proponuję przez wakacje popracować i kupić we wrześniu nowego wypasionego lapka za własną kasiorkę co by starzy skminili że nie jesteś pijawką.

Joł!!! :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 22:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
żeby se zrobić upgradekować kompa musisz dobrać szprzęt odpowiedni i sterowniki i wogóle

żebym se kompa unowocześnił musiołbych wydać z 1000 zł. bo to procesor i karta graficzna. a do tego jeszcze sterowniki i nie umie grzebać w bebechu komputera. a co do laptopa to nioe musi być taki na którym gta 4 pójdzie na full detalach albo sh 5 też na full, ale zobaczcie jakie te gry mają wymagania, śmieszne. Nie wiem czy ktoś przeczytał ale w 5 maja mam urodziny więc nie musze zbyt harować(<- nie wiem czy nie ma błędu).

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 23:23 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
skladanie kompa to jak ukladanie klockow lego... ale trzeba miec troche wiecej niz 12 lat.. ;/ i umiec czytac instrukcje.... a za tysiaka kupisz komponenty do kompa ktore pozwola ci pograc w gry... za 1000 nie kupisz laptopa ktory pozwoli ci pograc, chyba ze w pasjansa....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 03:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
Przychylam się do zdania innych. Wydając 900 zł na laptopa maksymalnie w bf 1942 pograsz (a tym raczej szału nie zrobisz przed kolegami). Natomiast ładując "klocka" w stacjonarny da radę pograć w całkiem nowe tytuły. Składanie komputera też nie jest problemem, zawsze możesz znaleźć kogoś kto zrobi to za Ciebie (w sklepie lub naprawie). Kolejną rzeczą jest to, że jak kupisz za taką cenę laptopa to za rok nie będzie on miał już prawie w ogóle wartości, a jak dostaniesz jakiś zastrzyk pieniędzy (komunia? :D ) to zostaniesz z trupem. Ja obecnie mam laptopa którego kupiłem nowego za 2300 zł i GTA 4, NFS Shift czy MW2 działają elegancko na high detalach a z AutoCAD-em też nie ma najmniejszych problemów, więc zastanów się czy nie lepiej trochę odłożyć i poczekać. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
spoko oko, ale komunia już była.
A croolic, jaki to masz laptop i kiedy kupiłeś?
Nie sądzę żebym w urodziny dostał więcej niż 200 zł więc mam nadzieję że jakaś taka w miare dobra i udana sztuka sie trafi.
Co do komputera nie umie składać mózgu i innych organów. po prostu nie umie. nie wiem co do czego i jak. a pozatym gdzie ja pójde z tymi wszyskimi badziewiami do serwisu?
Albo mnie wyśmieją albo zamówie se informatyka.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
A w ogóle do czego jest Tobie potrzebny laptop?
Jeśli chodzi o stacjonarki, to mogą złożyć nawet w sklepie. A sprzęt stacjonarny będzie tańszy i wydajniejszy niż lapek.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 21:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Przyznam sie szczerze, ze ja sobie kupilem laptopa za 3k i juz skladam nowego PC.
Wiec nie inwestuj w lapka do innych celow niz wielki pendrive z ekranem, czy do ogladania filmow / surfowania po sieci.
A jak juz chcesz do grania to litosci, nie za 1300zl :lol:

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
moge se te częsci wymienić, ale nie wiem czy będą sie ze sobą zgadzały i takie tam.
a pozatym laptop to komputer w każde miejsce. Cienki, przenośny, wszystko w jednym. Nie chcę mieć internetu, mi chodzi o taki komputer wszędzie. jakieś słabe gierki na xp. typu 2 wojna światowa. to ma śmiesznie małe wymagania. a kopmutera nie będe modernizował po 1 gre. jakoś sie czuje na zmysłach, a taki procek z 2.8 Ghz to spokojnie 400zł(z intel core duo)(taki ta gra potrzebuje) i karte też nową.To się składa tak ładnie 800-900-1000 zł, na komputer który będzie tylko w domu :omg:
po kija mi takie coś?? :roll:
taki laptop nawet za te śmieszne 1300 udżwignie gre z takimi wymaganiami:
Pentium II 450 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 4 MB (Riva 128 lub lepsza), Windows 98 SE/2000/XP
Nie chodzi mi tutaj o skąpstwo, ale o laptop do gier super fajnych, a wymagająco żałosnych.
W sumie tylko po to bym chciał laptop.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, 00:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Cytuj:
...typu 2 wojna światowa...


Jaka to dokładnie gra?

Cytuj:
Pentium II 450 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 4 MB (Riva 128 lub lepsza), Windows 98 SE/2000/XP


To są pewnie minimalne wymagania, nie wiadomo czy to grywalne będzie... nie wiemy jaką grę masz na myśli.
Battlefield 1942?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, 00:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
ASUS K70IO
http://www.allegro.pl/item929894070_asu ... fv_gw.html
Był on bez systemu i kosztował 2300 zł w inwazjapc. Za 50 zł dodawali jeszcze myszkę, torbę i słuchawki ale widzę, że już nie mają go w aukcjach. Pamiętam że gdy kupowałem to ok 10 metrów dalej w drugim sklepie ten laptop kosztował 3200. :shock:
Szczerze to przemyśl czy aż tak Ci jest potrzebny laptop. Mi osobiście nie byłby on potrzebny gdybym nie musiał robić projektów w AutoCAD-zie i latać z nimi na politechnikę. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, 02:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
jokermen napisał(a):
moge se te częsci wymienić, ale nie wiem czy będą sie ze sobą zgadzały i takie tam.
a pozatym laptop to komputer w każde miejsce. Cienki, przenośny, wszystko w jednym. Nie chcę mieć internetu, mi chodzi o taki komputer wszędzie. jakieś słabe gierki na xp. typu 2 wojna światowa. to ma śmiesznie małe wymagania. a kopmutera nie będe modernizował po 1 gre. jakoś sie czuje na zmysłach, a taki procek z 2.8 Ghz to spokojnie 400zł(z intel core duo)(taki ta gra potrzebuje) i karte też nową.To się składa tak ładnie 800-900-1000 zł, na komputer który będzie tylko w domu :omg:
po kija mi takie coś?? :roll:
taki laptop nawet za te śmieszne 1300 udżwignie gre z takimi wymaganiami:
Pentium II 450 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 4 MB (Riva 128 lub lepsza), Windows 98 SE/2000/XP
Nie chodzi mi tutaj o skąpstwo, ale o laptop do gier super fajnych, a wymagająco żałosnych.
W sumie tylko po to bym chciał laptop.

Z tego, co widzę, to jakoś niespecjalnie potrzebujesz lapa - dla mnie argumentacja typu "jest fajny, można go zabrać ze sobą" itp., nie ma sensu. Twoja kasa, Twój problem - to nie ja wywalę ją w błoto. W laptopie płacisz za mobilność - i nie są to grosze, chyba, że można tak nazwać praktycznie połowę jego wartości. Gratis dostajesz brak możliwości rozbudowy, opóźnienie w stosunku do sprzętu stacjonarnego, pomijając dysk czy RAM - brak możliwości samodzielnej naprawy, brak części zamiennych na rynku i drogie serwisowanie.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
dzięki za laptop.
Nie chcę laptopa do pracy, ale do gier strategicznych, one z reguły nie mają wielkich wymagań.Nie potrzebuje ulepszać szprzętu na bodajże 3 gry. No może se sparwaie jeszcze jakieś.
Neta nie potrzebuje, bo nie będe grał przez neta.
Co do gry to:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1714

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL