Teraz jest 19 kwi 2024, 02:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 mar 2010, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2008, 22:08
Posty: 164
Lokalizacja: Sosnowiec
Chciałbym zapytać się która konsola jest lepsza pod względem graficznym i czy różni się czymś od Peceta, ponieważ chcę sobie kupić konsolę do grania w BFBC2.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 10:34
Posty: 74
Lokalizacja: Szczecin
Ja swojego xboxa sprzedalem poniewaz bardzo razila mnie grafika i drasteyczne spadki fps w grach.W xboxie i ps3 niema antyalisingu co na duzym telewizorze daje koszmarny efekt.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
koszmarny?? może nie miałeś full HD, to jest tak na xbox'sie xbox live jest tak jakby nie legalny ale i tak wszyscy na nim grają, tylko tak xbox 360 to przyszłościowa inwestycja bo istnieje on już pare lat cały czas go ulepszają i dodatkowo wychodzi projekt NATAL :):) dzięki czemu konsola dużo zyska, ps3 nigdy nie miałem ale podobno ciutek lepsza jest grafika ale to zależy od gry i telewizora też:)( były gdzieś screeny nie wiem czy na necie czy na forum innym gdzie porównano grafike z xboxa i ps3 na grze battlefield bad comany 2 i wyszło że na ps3 na dalsze odległości jest bardziej zamazany obraz:p)

ja posiadam xbox'a i jestem z niego zadowolony, i jak nie będziesz mieć kasy zawsze można przerobić konsole:p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2008, 22:08
Posty: 164
Lokalizacja: Sosnowiec
A po za tym SONY nie będzie w tyle. To jest duża konkurencja i wprowadzą takie coś szybciej albo później. Wadą Xbox 360 jest też, że trzeba płacić co miesiąc za multi, a plusem ps 3 jest chyba 9 albo 8 rdzeni w procesorze.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
cezar122 napisał(a):
W xboxie i ps3 niema antyalisingu co na duzym telewizorze daje koszmarny efekt.

:lol:
Błagam, skoro już musisz siać FUD to wysil się i napisz coś bardziej wiarygodnego.
Rocki napisał(a):
a plusem ps 3 jest chyba 9 albo 8 rdzeni w procesorze.

Przerasta nawet człowieka spojrzenie na wiki...

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2010, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2002, 19:14
Posty: 496
Lokalizacja: Z Frontu
LoL panowie jak sie na czyms nie znacie,to dajcie sobie spokoj i zamknijcie japy.

Dla kolegi co sie zastanawia nad kupnem konsoli to wybor jest prosty GRY.
Jesli jara Cie seria Halo,Forza i dobry online cotent bierz Xbox360.
Jesli natomiast twoja miloscia jest Gran Turismo,Killzone,Uncharted itd. oraz filmy Blue-Ray bierz PS3. Online w ps3 troche kuleje w stosunku do tego co oferuje Xbox Live! Za to ten na ps3 jest darmowy,a na Xbox platny 100zl za rok.
Oczywiscie tv hd ready z hdmi to podstawa aby cieszyc sie graniem na ww konsolach.

Ja osobiscie polecam i posiadam Xbox'a. Sadze ze wiecej gier korzystajacych z online przyciagnie CIe przed tv z nowym BF:Bad Company 2 na czele.

Powodzenia w wyborze.

_________________
Life Is A Bullet
War Is Hell


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2010, 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
W PCa pchaj kasę a nie konsole jakieś. Konsole są do bijatyk i samochodówek, nie do FPSów :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2010, 22:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Odpowiedz sobie na pytanie czy masz pieniądze na gry po 199zł na PS3? Jeśli nie to kup Xklocka, ja osobiście mam Playstation, ale ze względu na Blueraya.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
Atrus napisał(a):
Oczywiscie tv hd ready z hdmi to podstawa aby cieszyc sie graniem na ww konsolach.

Podstawą to równie dobrze może być monitor.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2002, 19:14
Posty: 496
Lokalizacja: Z Frontu
Tez,ale monitor jest za maly aby dawal takie dozania jak min. 32 calowy tv.
Bierz Xbox'a i sie nie zastanawiaj. Jest najtanszy i jest dostepna masa gier w przystepnych cenach,jak sie nie spodoba zawsze mozesz sprzedac i kupic ps3.

_________________
Life Is A Bullet
War Is Hell


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2010, 16:31 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
a ja polecam z konsol tylko i wylacznie Wii. i wszystkie wasze argumenty sa INVALID :P
a tak serio... jesli masz kompa policz co mozesz w nim zrobic za ta kase ktora wydasz na konsole.
wracajac do konsl, czemu Wii? jesli robisz imprezy ze znajomymi to nie ma lepszej rozrywki naz nawalanka w box na Wii itp... naprawde projekt natal i to co ma wydac sony na ps3 nie wiadomo jak bedzie wygladac - zreszta natal bedzie dostepny chyba tylko w jezyku angielskim...
a w fps zawsze lepiej gra sie na PC.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2010, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2002, 19:14
Posty: 496
Lokalizacja: Z Frontu
Jak fan Nintendo i posiadacz (snes,n64,NDS itd.) tez polecam,aczkolwiek Wii jest raczej dla waskiego grona graczy ktorzy nie sa hardcore gammerami. Dostepnosc tytulow na polskim rynku tez troche wplywa zaporowo. Jest allegro wiem,ale czasem fajnie pomacac przed zakupem.

_________________
Life Is A Bullet
War Is Hell


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Atrus napisał(a):
aczkolwiek Wii jest raczej dla waskiego grona graczy ktorzy nie sa hardcore gammerami.


Niestety, wyniki sprzedaży Wii i mało ambitnych tytułów przedstawiają nas "hardcorowców" jako wąskie grono graczy :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 22:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2002, 19:14
Posty: 496
Lokalizacja: Z Frontu
Widzisz nie kumasz,Wii jest skierowane do kazdego i takie gry sie sprzedaja w tych milionowych ilosciach (Wii Sports,decha do cwiczen itp.). Sprzedaz gier typu (zajebista gra) Mad World czy Dead Space to porazka. Co sami wydawcy w wielu newsach,wywiadach przyznali.
To ze gra 100 baniek ludzi na Wii nie oznacza ze sa hardcor gammerami. Graja po kilka h w tygodniu i tyle. Nie trzepia w BF:BC2 100h tygodniowo jak nie wiecej. Poprostu Wii uderza w klienta ktory nie potrzebuje pixel shader 4.0,grafy HD i online contentu.

_________________
Life Is A Bullet
War Is Hell


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 09:09 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2010, 11:29
Posty: 31
Lokalizacja: War!szawa
Patrz na wydane exclusivy i te, które są dopiero zapowiedziane-diametralne różnice w nextgenach wychodzą właśnie tutaj. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie: Killzone czy Halo, Forza czy GTourismo itp itd etc. Wii jest bardzo fajna, bo jest ukierunkowana mocno na zabawę typu "hot seat", z mocnym ukłonem do casualostwa (można wkręcić rodziców/drugą połowę do zabawy). Powiedzenie tego przychodzi mi z trudem, ale takie "lekkie" gry dają naprawdę dużo frajdy, no i można się też trochę poruszać. Z nextgenów osobiście wybrałbym PS3 ze względu na odtwarzacz blu-ray (zawsze jedno pudło mniej pod tv) i exclusivy, które mnie osobiście bardziej leżą (MGS4, Uncharted, Heavy Rain).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL