Teraz jest 16 kwi 2024, 19:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy gryzoń
PostNapisane: 27 gru 2010, 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Nazbierało się trochę kasy od dziadków i już chyba najwyższy czas zamienić mojego 5-letniego już Logitecha na coś nowszego (zwłaszcza, że ostatnio często odmawia mi posłuszeństwa). I tu powstaje dylemat: z jednej stronę odzywa się przywiązanie do niezawodnej marki, z drugiej chęć spróbowania czegoś innego. Z Logitecha wybrałbym G500 (odświeżona wersja G5), który nie różni się wiele od mojego G7. Niestety, jedyne sklepy w których można go nabyć są mi kompletnie obce. Zastanawiam się też nad przejściem na Razera, konkretnie na TEGO.

Co wy byście wybrali/polecili ? Jeśli już wybiorę Razera to czy mam się rozglądać za jakaś specjalną podkładką od tej firmy czy może TAKA szmacianka w zupełności wystarczy?

Ps. Nie chce czytać niczego o myszkach firm A4Tech ani Microsoft :)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 17:30 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Mam G500 i polecam. Jedyne co przeszkadza to wrażliwy scroll, który na początku notorycznie się przechyla zamiast wciskać ( mi zajęło jakieś 2 miesięcy opanowanie tego :D ) i trochę dupne oprogramowanie, które czasem, nie wiedzieć czemu, po prostu nie startuje razem z systemem, co potrafi wkurzyć gdy odpalasz BFa i żaden z dodatkowych przycisków nie działa. Kółko macrogear czy coś takiego się dość często przydaje wbrew pozorom, a przycisk do jego obsługi jest w bardzo wygodnym miejscu (w przeciwieństwie do G9). Natomiast diodki, wbudowana pamięć na 1 tylko profil i milionowe wartości DPI to nieprzydatne pierdoły. Razera którego podajesz bym nie brał, bo ma malutko przycisków. Ja w swojej myszce mam ustawione czynności wstecz/dalej/ciszej/głośniej/odśwież/nast piosenka/poprz piosenka, wszystko pod ręką i bez zmieniania profili. A w tym razerku jedynie 2 przyciski boczne :shock:

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Rzeczywiście mysz rewalka, dobrze że nie zdecydowałem się na tego Razera bo te 3 przyciski z boku bardzo się przydają. Do tego można za pomocą programu tworzyć własne makra :D

Temat do zamknięcia

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL