Teraz jest 24 kwi 2024, 23:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
A czyli szuka czegoś lepszego od tego Radeona?
Jaki ma budżet?

Mogę coś doradzić ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:55 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
pytał konkretnie o tą karte ,a ze mnie taki doradca jak wcale ;))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
Karta dobra warta swojej rynkowej ceny.
Powinien być zadowolony. Radeony serii 4, 5, 6 dają radę.
Także polecam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:45 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
poczytałem troche i wydaje mi sie że przy konfiguracji jego kompa ten radek bedzie ok ;) no chyba że jest coś porównywalnego w cenie do 450-460zł .
Swoją drogą wracam do mojego leciwego komputera. Multi w BF3 to mega pożeracz . Co mapa to musze kombinować ;) to zniżyć,to coś zmienić. zostałem przy 1280x1024 przy conquescie np na Caspian border i detale low.Tylko textury wysokie i efekty.wyłączam pierdoły typu AA , HBAO , Bloom.Co ciekawe wchodze np na TDM -kanały , metro i wydajnosc dziwnie spada.coś przytnie czasem.musze zjechać do 1024x768 i zmniejszyć odświeżanie np do 60-75.Za cholere tego nie kapuje. Mozna to jakoś optymalnie ustawić bym nie musiał kombinować co zmiane mapki ?:) czy programy typu Game Gain , Gamebooster mają jakiś wpływ na poprawe wydajnosci??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
Oj kurcze. Nie słyszałem o tych programach.
Ale może warto spróbować.


BF3 jest moco żerny. Jak sam wiesz potrzebuje dobrego kompa.
Myślę że na LOW nie wygląda źle, do tego podniesiona rozdzielczość, może tekstury itp., itd.
Może dodać kilka GB RAM

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:52 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
No wiesz;) Ja po tej przesiadce to i tak odczuwam KOLOSALNĄ różnice. Wg mnie ta gra przykładowo na 1280x1024 wygląda pięknie.Fajnie by było zagrać w HD przy 1080p ale musze sie cieszyć tym co mam;) Miałem gorzej a teraz jest OK;) zostane przy LOW ,bo uważam że BF3 i tak wygląda miodnie.Z drugiej strony nie włączam multi dla fajerwerków ,bo przecież nie zwiedzam mapy tylko gram.Niektore bajery wręcz w multiplayerze przeszkadzają odciągając swoim pięknem oko od tego co najważniejsze(rozgrywka na mapie). posprzątam troche w kompie , pozamykam co moge w procesach . myśle że bedzie OK :) pozdrawiam


PS: jaką masz ksywe w grze? może sie kiedyś złapiemy na serwerze... ;)

dorzucam jeszcze pytanie :
czy najnowsze sterowniki dla Nvidii to 285.62 ? i ATI to 11.12 ??
dla windows7 64bit


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Też się nad tymi 550Ti zastanawiam bo ceny niezłe. Kumpel poleca mi http://www.proline.pl/?p=GIGA+GV-N550OC-1GI, ma 3 jajowego procka i 4GB ramu 800mhz (takie same jak moje) i mówi, że spokojnie gra na high z bajerami. No dobra wszystko fajnie ale obecnie mam kartę z 256bit szyną a te 550 mają 192. Czy jest to jakoś bardzo odczuwalna różnica w przepustowości ? Procka mam póki co C2D E8400 ale planuję odkupić od ziomka Q6600 i podkręcić nieco, dodatkowe "jaja" przydadzą się nie tylko do nowego BFa :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
mój nick to Mariusz_PL_Army xD

Owszem przede wszystkim liczy się dobra zabawa i grywalność.
Jak ładnie wygląda na LOW to nic tylko grać.

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 11:12 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
Witam! rozwiązałem problem z BF3 który mnie nawiedzał.Odnosnie ścinek podczas grania.Teraz FPS nie spada tak drastycznie nawet w największym młynie.Gra sie płynnie na każdej z map ,czy to conquest czy to TDM np na mniejszych mapach.

co zrobiłem???
otóż na wstępie postawiłem system od nowa -> windows 7 ultimate 64bit + wszystkie aktualizacje windows update.W sumie wyszło(wydaje mi się że sporo) 73aktualizacje!!Troszke to trwało ,ale cierpliwość to cnota.Wyłączyłem bajery pulpitu AERO.Dalej najnowsze sterowniki NVIDIA.Na Płycie mam zintegrowaną karte realtek,a używam Soundblastera Audigy OEM , wiec dziadostwo wyłączyłem w Biosie. Co dalej? Wiadomo , instalka BF3 :) + aktualizacja PB z evenbalance.com.Polecam coś do poczyszczenia kompa , rejestru.CCleaner , Windows Washer albo coś w ten deseń.Zassałem programik Gamebooster chyba w wersji 2.1 spatchowałem ten programik do pełnej wersji.skubaniec blokuje niepotrzebne procesy i upłynnia działanie sprzętu.

Mapy ładują sie normalnie,Zmieniają sie bez problemów,zero zwiech,wywalania z serwerów.Wszystko CACY!!
jak musiałem grać na low tak teraz medium z pomieszanym high przy wysokich rozdzielczosciach niezależnie od mapy i zamieszania na serwerach. cud miód i orzeszki! to tak w skrócie

może komuś ten post rownież pomoże.U mnie na leciwym sprzęcie działa w końcu przyzwoicie i można cieszyć sie grą! jestem zachwycony poprawą!


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
To super że wszystko hula :D
To teraz nie robić nic innego jak oddać się rozgrywce i czerpać przyjemność.

Pozdrawiam Kolego :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 16:12 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
powiem tak ;) jestem niewyspany,nietomny! zarwałem noc na kombinowaniu co i jak ;) o 5 wstawałem do pracy ! ale co tam ;) warto było. przeżyć dniówke a siły po wyjsciu z pracy same przyjdą.Piweczko i BF3 ! moja kobieta ma mnie już dość no ale co tam ;))) jestem wniebowzięty

Mario nie moge Cię znaleźć na Battlelogu:)

panowie prosze o podanie mi komendy do konsoli by sprawdzić ilość fps w danym momencie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 08:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
To super xD
Ach z tymi kobietami :p ale nie będziemy teraz o nich pisać - temat rzeka. :D

A widzisz moja wina podałem Ci nick do BFBC2
Oto Nick do BatleBlogu : InzMariuszCebula Ale będe zmieniał na mniej oficialny ;p

Pozdrawiam.

PS: nie ma jak dobra runda przy zimnym piwku

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 13:25 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
Mario mam kolejne pytanie :D
Ramy ;) czy opłaca sie kupować 2x4gb?? czy opłaca mi sie wsadzać to w moją starą płytke?? chcialbym wiedzieć czy te pamiątki np do 200zł za 8gb opłaca sie kupować.Ile ramu tak naprawde wykorzystuje BF3? mam 2x2gb kosci i nie mam wolnego slota już.jestem ciekaw czy opłaca mi sie kupić 2x4gb ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL