Teraz jest 28 mar 2024, 09:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobra myszka
PostNapisane: 23 paź 2012, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2012, 20:42
Posty: 3
Cześć chciałbym zasięgnąć Waszej rady co do kupna myszki.
Myszka służyła by mi w grach MMO (żeby miała więcej przycisków) i FPS'ach.
Mam małe palce. Mam do wydania 60zł na myszkę (wolałbym mniej) :P
http://www.saturion.pl/product/138679/S ... 00DPI.html
Co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2012, 19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Mam tą myszkę, kupiona w 2011 w Carrefour za 30zł, kupiłem ją na "potrzeby szkolne" bo pracując na MACach na tych ich myszkach się po prostu się nie dało. Kupiona jako rezerwa że gdyby mi się zniszczyła to nie było by mi jej szkoda. W domu na co dzień korzystam z A4 tech X7 i też jestem bardzo zadowolony, jedyne 2 różnice między tymi myszkami to, to że G55 jest 3 razy tańsza, i ma zwykłą diodę i chyba ma mniejsze DPI - to tyle różnic technicznych.
Teraz jako użytkownik, obie myszki co mam są tak samo funkcjonalne, z tą poprawka że G55 leży mi lepiej w łapie. W X7 tripleshot jest naprawdę fatalnie usadowiony bo prawa strona blisko brzegu - i trzeba się naciągnąć, to w twojej co zaoferowałeś przycisk jest po lewej (dla mnie plus) i w połowie klawisza co skutkuje że naciskasz go środkiem palca (mniej więcej pomiędzy stawami). Minusem jest natomiast cieniutki kabel więc jak szkubniesz to możesz wytargać go, trochę liche wykonanie i rolka która trochę bardzo lata na boki.
Kilkukrotnie zdarzyło mi się na niej grać w Open Arene na Linuxie xD. Pozytywnie się zaskoczyłem gdyż czip który w niej siedzi daje sobie radę na większym DPI.
Za tą cenę daje radę
Co nie zmienia faktu że mając ponownie kupować myszkę wybrałbym jakiś kolejny model X7 a jest ich trochę :P

wszędzie gdzie pisze Gaming nie znaczy że lepsze, wręcz często lecz nie zawsze przeciwnie, ale to taki szkopuł

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2012, 20:05 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Wtrącę swoje 3grosze :)
WoWo_Soldier napisał(a):
(...) Minusem jest natomiast cieniutki kabel więc jak szkubniesz to możesz wytargać go (...)

Mam razer Death adder, który jak widzę, także posiada cieniutki kabel. Bałem się o niego przez pewien okres czasu gdy myszkę nabyłem (swoją drogą za ok 1/3 ceny, bo nie dałbym ponad 200zł za mychę :stupid: ), że się przetrze, złamie(?), pęknie, wyszczerbi, pęknie, zahaczy i zerwie.. Nic złego się od ponad roku nie stało, a bywa, że gdy zaczepi mi się o kant biurka, to pociągnę go z nie mała przyłożoną siłą (fizyka :3) zamiast od razu się schylić i go odhaczyć (ew. stopą :) dodam, że krzesłem przejechałem chyba też kilka razy :) Patrząc na kabelek możesz być prawie pewny, iż wytrzyma katusze w normalnym domu :D

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2012, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2012, 20:42
Posty: 3
Dzięki za odpowiedź. Chyba ją kupię. Mam teraz zwykłą myszkę za 20 zł i nie narzekam. Głównie chodzi mi o przyciski na myszce aby było ich sporo.
Dzięki za rady ;d.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL