Teraz jest 28 mar 2024, 16:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kilka pytan
PostNapisane: 12 gru 2006, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Witam. Czesc pytan byla w moim wywiadze, na ktorego nie uzyskalem odpowiedzi wiec korzystajac z okazji dam je tu ;]

1.Dlaczego w Polsce nie wydano zlotej edycji Battlefield 2? przypomne, ze jest to wersja zawierajaca BF2+BF2:JS spatchowana do najnowszej(wtedy to 1.3 chyba) wersji. Czy mozemy liczyc na wydanie takowej w kraju? Sadzac z ilosci graczy,serwerow Bf2 nie umarl i ma sie dobrze wiec moze warto? :}(jesli tak to fajnie byloby aby byl w wersji 1.41 juz ;D)

Przy okazji zauwazylem, ze pojawila sie rowniez kolekcja "Booster pack" - Oba boostery na cd !! oczywiscie nie w Polsce ^_^

2.Co sprawilo, ze skierowano do nas Booster Packi na zasadach panujacych na zachodzie? Mam na mysli cene. Zgodnie z szumnymi zapowiedziami mialy byc pewna czescia ceny dodatku(nie pamietam jaka) i faktycznie byly ale nie w Polsce. Mozna by rzec, ze BF2 i BF2:JS byly w Polsce taniej niz zagranica ale chyba raczej powinno sie mowic, ze to Boostery byly u nas duzo drozsze niz w innych krajach. Narzucono nam cene w euro a jak wiemy Polacy nie zarabiaja tak jak np Niemcy...Wielu graczy deklarowalo chec zakupu boosterow jesli ich cena bedzie wahala sie w okolicy 30zł(3 mapy tylko badz co badz a JS oferujace duzo, duzo wiecej jest za okolo 80zl)Tymczasem cena tych mini dodatkow wynosi az 50zl !!!! Mysle, ze to jest w wielkim stopniu przyczyna kleski boosterow w Polsce - mam oba i imho sa fajne ale coz...Co wiecej brak cd w opakowaniu mial zmniejszyc koszty. U nas nie dosc, ze gry bez plyt to i tak duzo drozsze

3.Dlaczego w Polsce nie zmieniaja sie ceny gier? Przegladajac zagraniczne sklepy wyraznie widac, ze wraz z wyjsciem 2142 Bf2 mocno spadl w dol(dodatki rowniez+nowe wydania) W Polsce NIC!!

4. Ktos zajmuje sie wasza www? Mam troche gier EA i o dziwo w 90% przypadkach nawet nie ma u was informacji, ze w ogole patch wydano jakis. Juz o downloadzie nie wspomne. A zeby bylo na temat to wedlug tej www nie bylo nigdy patcha do BF 1942 ani vietnama...

5. Obiecano serwer BF2 32 slotowy - jakies konkrety? Pisales, ze chcesz 2 serwery 2142 i jeden bf2. Patrzac na ilosc graczy moge smialo stwierdzic, ze drugi serwer pod 2142 jest w Polsce zbedny. Jeden 32 slotowy pod 2142 i jeden 32 slotowy pod Bf2 wystarcza ;] - po co zbedne koszty?

To tyle na poczatek ;]


Ostatnio edytowano 13 gru 2006, 16:21 przez Lailonn, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2006, 00:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2004, 14:56
Posty: 321
Lokalizacja: tymczasowo Poznań
Podpisuję się pod owymi pytaniami obiema rękami, zwłaszcza w kwestii polskiej strony EA. Moim zdaniem niedopuszczalne jest, żeby na stronie nie było żadnych informacji o starszych wydaniach starszych gier (np Battlefield 1942 jest tylko w wersji z oboma dodatkami) ani o patchach do nich (bądź co bądź bywają to gry multiplayer, w których bez patcha ani rusz).

Tym bardziej, że próba połączenia się ze stroną http://www.ea.com kończy się natychmiastowym przekierowaniem na polską jej wersję... Nadal wydaje mi się to ciut niekulturalne, przydałoby się raczej odsyłanie do menu wyboru języka...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2006, 00:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
mnie natomiast strasznie interesuje polityka cenowa w/w firmy w której kompletnie brak logiki BF2 mający już swój wiek jest w takiej samej cenie co nówka BF2142,gdzie tu sens?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 22:06 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Kiedy bf2 zostanie wydany jako 'classic' ? Tzn. za 50 zł i w brzydkim pudełku?

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Zbierajcie pytania i tworzcie moze oddzielne topici. Mi w tym zalezy na odpowiedzi na moje pytania a nie na cudze :P

Co do classica to nie predzej jak za rok/dwa - sadzac po poprzednich czesciach :]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL