Teraz jest 28 mar 2024, 22:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 kwi 2007, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 21:48
Posty: 15
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Ta prośba bardziej dotyczy fili amerykańskiej EA, ale może Polska strona mogłaby im to w jakiś sposób zasugerować.

Wchodzę dzisiaj na listę statystyk i co widzę. Pięciu panów z Ameryki znajduje się na samym jej szczycie. Stawce przewodzi niejaki Canner 77 z niewyobrażalną liczbą punktów 14 500 164. Nie było by może w tym nic dziwnego tylko:
1/ skąd ta celność, we wszystkich rodzajach broni 100 %,
2/ liczba zabici/zgony 89999.../0 (zgonów zero najwidoczniej nieśmiertelny, chociaż nie raz zginął pewnie sam wlazł na własną minę,
3/ tak duża ilość punktów, a tylko 6 bitw rozegranych 5 zwycięstw i 1 przegrana
4/ większość odznak zdobytych w jednym dniu.

Jeśli chodzi o celność broni jeszcze lepszy jest Killswitch 723, który w karabinku szturmowca może się pochwalić 105 %.

Utrzymywanie takiego stanu powoduje, że bezcelowym staje się cały ten system rankingowy. To że oszuści pojawiają się wszędzie, to rzecz ogólnie znana, ale chyba można z tym jakoś walczyć.

Apeluję o usunięcie ze statystyk (wyzerowanie kont ) graczyz flagą USA o nickach 1 Canner77, 2/ junior 1234567890, 3/ Silver, 4/dEAd'REVIVE_ME 5/ killswitch 723.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:04 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2007, 08:24
Posty: 49
gra sie dla zabawy a nie rankingu :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
O kurde chyba przestane grać w BF przez takich ludzi. Hahaha

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
jak jestes w top 10 to rzeczywiscie moze to przeszkadzac :wink: ale jesli nie (tak jak np. ja) to nir ma sie co cheaterami przejmowac :wink: i tak na 100% nikt nie wierzy w to co pisze w ich statach :roll: no moze poza nimi samymi

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
MSX atakuje !!! :lol:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:01 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 21:48
Posty: 15
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Szczerze mówiąc mi to nie przeszkadza, ale to co zrobili ci pseudogracze to już chyba zbyt duże przgięcie. Psują jedną z zalet tej gry. Rankingi przez to stają się nie tylko mało wiarygodne, ale po prostu śmieszne i jeżeli EA nad nimi nie panuję to może niech w przyszłości w ogóle z nich zrezygnuje.

Swoją drogą jak taka oczywista bzdura może się tak długo utrzymywać w statystykach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Znalezli znowu nastepnego buga co nikogo nie dziwi. Graj dla przyjemnosci, gra bedzie ciekawsza i mniej razy dostanie twoj crt ;p

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:27 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 21:48
Posty: 15
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Po zastanowieniu.

Czy na pewno nikogo nie interesują statystyki ?

Niebyłbym tego taki pewien. Wystarczy poczytać forum, a tam co chwila dyskusja o celności ze snajperki, o stosunku zabici/zgony itp. .

Statystyki są istotnym elementem tej gry i chyba nikt nie powie, że go nie rajcuje przesunięcie się o kilka pozycji, poprawienie celności o kilka %, Czy znajdzie się choć jedna osoba, która w ogóle w statystyki nie zagląda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 21:48
Posty: 15
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Pewnie,że gram dla przyjemności, przecież nie dla pieniędzy.

Chciałem tylko tym postem zwrócić uwagę szanownemu kierownictwu EA, bo może nie bardzo się interesuje swoją grą i nawet nie wie co to za przekręty odchodzą.

Dajmy im jednak trochę czasu, myślę, że to naprawią i już za parę dni znowu wszystko wróci do normy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 22:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
McWatt napisał(a):
Czy znajdzie się choć jedna osoba, która w ogóle w statystyki nie zagląda.

Ja i pewnie sporo innych. Statsy sa dla takich poczatkujacych dzieciakowz malymi... problemami ;] Psuja gre tylko, potem sie dzieciaki denerwuja i zakladaja tematy ze im sie statsy nie zuploadowaly

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2007, 23:27 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 21:48
Posty: 15
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Ok. ja też uważam, że mogloby statystyk nie być, ale są, ktoś je wymyślił i wrzucił do gry to niech ich teraz pilnuje. Te dzieciaki z dużymi.... problemami mają niemałą satysfakcję z tych kilku punktów, które z takim trudem zdobyli. Tak nawiasem mówiąc to zbieranie punktów na koncie przypomina mi nieco zdowywanie punktów doświadczenia w grach typy RPG. Tam zwiększanie doświadczenia stanowi istotę i cel nadrzędny dla gracza. W Battlefield nacisk położono na inne aspekty, ale nieumniejszałbym roli statystyk w potęgowaniu satysfakcji płynącej z gry.
Statystyki to poprostu jeszcze jeden atrakcyjny dodatek do gry, być może najmniej ważny, ale skoro już został wprowadzony, to niech go cwaniaczki pokroju tych panów z USA nie psują. Bo to pomniejsza wartość gry.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2007, 00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
McWatt problem w tym, że prócz ciebie nikt twoich statystyk nie ogląda ;) dzieci się martwią że mają słabe k/d itp, ale kto to zobaczy prócz nich samych ? Co ci mają takie fajne statystyki to też nie problem :) wystarczy ich ominąć i spojrzeć kto uczciwie nabił najwięcej punktów :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2007, 08:43 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 21:48
Posty: 15
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Szanowni forumowicze ja czegoś tu nie rozumiem. Polemizujecie ze mną na temat czy statystyki są potrzebne, czy nie, czy są dla dzieci, czy nie. Gdybym tak się tym przejmował to założyłbym temat w innym dziale forum. No chyba, że już był.

Ja natomiast tym postem (pierwszym) chciałem tylko zwrócić uwagę EA, żeby jak najszybciej naprawiła lukę w programie. Ewentualnie, żeby ktoś kompetenty wypowiedział się na forum co zamierzają z tym fantem zrobić.

Być może jestem przewrażliwiony, ale nie lubię kiedy produkt który kupiłem w sklepie jest niepełnowartościowy, choćby to była nawet bardzo mała skaza. Jeszcze bardziej nie lubię gdy ktoś nawet nie ma zamiaru tej skazy naprawić. Wiem, że może to niewłaściwy adres na reklamację, ae liczyłem na większą solidarność graczy. W końcu my wszyscy należymy do jednego obozu i o swój skarb (Battlefield) powinniśmy dbać.

Tak na marginesie oszust numer 1 znany powszechnie jako Canner77 gra sobie w najlepsz dalej. Rozegrał już 11 walk Dziewięć wygranych dwie przegrane i na obecnie 14 500 509 pkt. Oznaczało by to, że najwyraźniej stracił licencję na nieśmiertelność i w ciągu 5 walk zyskał 345 pkt. co dawał by średnio 69 pkt na jedną rozgrywkę
Czy to jest dużo, czy mało sami oceńcie koledzy, którzy statystyki macie w dalekim poważaniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2007, 09:16 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
A myslisz ze EA jest az tak slepe ? JA uwazam ze nie , druga sprawa , skoro nawet o wlos nie ocierasz sie o pierwsza 100 czy 1000 czy mzoe nawet 10000 czym sie az tak bulwersowac ? Wyluzuj troche poprostu , ja w 80% gram dla frajdy 20% dla statsow , umownie powiedzmy tak to dziele , statsy swiadcza o twoich umiejetnosciach , nie ma co sie przejmowac jak znajdzie sie banda cheaterow. Skoro az tak bola cie cheaterzy to moze lepiej odpusc sobie ta gre ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2007, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 21:48
Posty: 15
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Dobra, już dobra. Już biorę jakieś prochy na uspokojenie. Może pomogą. Przynajmniej na tydzień - ale jak po tygodniu zobaczę ich jeszcze w statystykach, to jak złapię za tą cienką jak opłatek płytkę Battlefielda, jak grzmotnę nią o ścianę, że aż .........

Tak na poważnie to nie my uczciwi gracze mamy odpuszczać cheaterom, a cheaterzy nam. Należy z tą chołotą walczyć, stosować sankcję. Dobrym przejawem tego byłoby (moja propozycja), gdyby wszyscy admin. serwerów rankingowych ukarali ww. panów oszustów banem. Tak dla przykładu tymczasem jak już wspomniałem Canner77 gra sobie dalej i punkty nabija.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL