Teraz jest 28 mar 2024, 12:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2008, 13:45 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
DeathName napisał(a):
Witam,

Dlaczego Tomek zapomniał o istnieniu sceny Battlefield? Mowa tu o propozycji zorganizowania LANParty (Battlefield 2 i Battlefield 2142). Sprawa ucichła, nie ma wiadomości na ten temat od... listopada.

Dodatkowo, czy EA planuje umożliwić polskim graczom (jakiejś garstce ludzi) zagranie w beta wersję C&C:RA3 oraz Battlefield Heroes, gdy takowe wersje będą? Nie mówię tutaj o fileplanet.com (gdzie w 90% przypadków trzeba płacić) tylko o akcji wprost z polskiego oddziału EA. Wydaje mi się, że np. po 50 kluczy do testów dla każdej z tych gier nie byłoby problemów dla polskiego oddziału EA. W końcu byłaby to jakaś forma reklamy produktów przed ich oficjalną premierą ;).


EATomek napisał(a):
1. nikt o istnieniu sceny Battlefeld nie zapomnial. Aktualnie opracowywane sa dwie nowej odslony tej serii - Bad Company i Heroes, wiec okazji do wspolnych inicjatyw nie zabraknie. Jesli tego chcecie, nie zabraknie ich rowniez w zwiazku z poprzednimi odslonami serii. Kilka miesiecy temu odbylem spotkanie z przedstawicielami Waszej spolecznosci i zostalo powiedziane, ze kwiecien/maj to dobry czas na zorganizowanie jakiejs fajnej inicjatywy. Miejmy nadzieje, ze sie to uda.
2. Wersja beta RA3? Oczywiscie - specjalny kod, umozliwiajacy wziecie udzialu w beta-testach gry Command & Conquer Red Alert 3 dodawny jest do wszystkich egzemplarzy Gniewu Kane'a. Na temat beta-testow BF Heroes nic mi na dzien dzisiejszy jeszcze nie wiadomo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2008, 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Mogl przynajmniej wejsc na to forum i powciskać nam kit ze caly czas monitoruje sytuacje ble ble ble xD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2008, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
przestańcie już pisać te bzdury,znowu chcecie być robieni w człona?niczego się nie nauczyliście?myślałem że naiwność ludzka ma swoje granice ale czytając ten temat widzę ze chyba nie

czy nowy pan EA community manadzer coś nowego wymyśli?czy cały czas stare zdarte i żałosne zapewnienia o nowych lanach i o pamieci o wszystkich częściach BF-a jak poprzednicy będzie roztaczał wokoło? :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2008, 15:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
A więc napisałem naszemu Tomeczkowi na forum gdzie odpowiada na pytania związane z EA. Na pytanie co do BFa 3 jak nie trudno się domyślić odpowiedział że DICE nie prowadzi nad nia produkcji i nic mu o tym nie wiadomo. I zadałem mu pytanie na temat lanu na który wszyscy tak tu rozprawiacie i tak oto mi odpowiedział:

A jesli chodzi o polska scene BF-a. Owszem, wiem ze "cos" Wam obiecalem. Wiem, ze to co powiem moze Ci sie wydac malo prawdopodobne, ale spolecznosc ta naprawde zapomniana nie zostala. Glupio byloby jednak przyjsc teraz do Was z pustymi rekoma, prawda? Kilka miesiecu temu przedstawiciele spolecznosci BF-a przedstawili mi pewien pomysl. Powiedzialem, ze do jego realizacji moze uda sie wrocic w kwietniu/maju, a zatem - bedziemy probowac. :-)

I tak oto kolejnym manewrem wymijająco-omijającym poczekamy zapewne do wyjści BF:Heroes aż odezwie się ze swojej łaski jakiś człowiek z EA. Ale to jest najgorszy że dałem mu link dokładnie do tego tematu żeby tu odpisał jednak połżył na to lache więc raczej możemy o tym lanie zapomnieć. O dziwo odpowiedział tylko na moje pytanie chyba go lekko zapieniłem :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
A czy to nie bedzie glupim odrzucaniem piłeczki?

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
w sumie mu się należy, chociaż ja proponuję o tym wszystkim zapomnieć i więcej żadnych gruszek na wierzbie od strony EA Polska się nie spodziewać

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 20:49 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
$towarzysz$ napisał(a):
w sumie mu się należy, chociaż ja proponuję o tym wszystkim zapomnieć i więcej żadnych gruszek na wierzbie od strony EA Polska się nie spodziewać

Zapisać to potomnym by pamiętali.

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
$towarzysz$ napisał(a):
w sumie mu się należy, chociaż ja proponuję o tym wszystkim zapomnieć i więcej żadnych gruszek na wierzbie od strony EA Polska się nie spodziewać

A to ktos od nich czegos oczekiwał? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 14:23 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
wszystkie lany były przez was organizowane ? nie ? brawo, EA tez się wstawiała

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
jak widzieli że będzie zysk z lanu(pokaz/premiera nowej gry itd)to tak ochoczo pomagali

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Nie ma czego ukrywać, najważniejszy jest aspekt ekonomiczny. W końcu gry wydaje się po to, żeby zarobić, nieprawdaż?

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
tak bylo jest i bedzie, nigdy nie bedzie jakiegos dobrego konkretnego lana bynajmniej w PL, no moze w cs i inne gierki beda ale bf ? wtf, omg rotfl ? ;|
pozostaje nam wyemigrowac do UK "heh.."

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2008, 17:51 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Ewentualnie ja mam jakieś 10 minut drogi do niemiec :P No i słyszałem, że na następnym PGA EA chce coś zrobić dla sceny BFa, ale nie ma co oczekiwać gruszek na wierzbie xD

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2008, 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Cytuj:
na następnym PGA EA chce coś zrobić dla sceny BFa,
hmm zgaduję...czyżby community manager załatwił jakieś koszulki z logiem EA wspiera BFa?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2008, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
HMm BF2 umarł jakiś rok temu a 2142 jest rozwijany w bólach i niepewnie. Jak wyjdą te 2 "nowe części"(heroes ma się tak do serii jak Kaczyński do polityki) to tym bardziej można będzie zapomnieć o staruszkach ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL