Teraz jest 28 mar 2024, 11:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sie 2007, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2007, 12:58
Posty: 29
Witam!

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli już w pierwszym poście pokrótce przedstawię się i wytłumaczę kim właściwie jestem ;)

Nazywam się Tomek Tinc, w firmie Electronic Arts Polska pełnię natomiast funkcję Ccommunity Managera, a więc ososby, odpowiedzialnej za kontakty ze społecznościami fanów naszych gier. W tym również - co oczywiste - z fanami serii Battlefield.

Bardzo zależy mi na tym, by już na początku mojej działalności w EA Polska zrobić wspólnie z Wami coś, co stanowić będzie impuls do dalszego rozwoju sceny. Myślę jednak, że najlepiej będzie jeśli to właśnie Wy powiecie, jakie są Wasze oczekiwania wobec polskiego oddziału Electronic Arts, jakie są Wasze propozycje, sugestie itp. Ja ze swej strony natomiast dołożę wszelkich starań, by wszystkie te propozycje wspólnie z Wami zrealizować.

A zatem Panowie i Panie - jeśli macie jakiekolwiek pomysły, sugestie i spostrzeżenia - piszcie. Chętnie zapoznam się jednak nie tylko z pomysłami, ale również i z Wami - przedstawicielami polskiej sceny BF-a.

Jeśli ktoś będzie miał do mnie jakąś sprawę "pozaforumową" - mój adres e-mail to ttinc@ea.com.

Do usłyszenia!
Pozdrawiam,
Tomek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 14:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
to tak na początek: witaj!

i mam już pomysł - zróbcie BF3 :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 15:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
Witaj

sprawa? co z lanem ktory sie zakonczyl 2miesiace temu ?! moze to

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2007, 12:58
Posty: 29
Odnośnie powstania Battlefield 3 - bez bicia przyznaję, że zwracasz się do złej ososby :)

A odnośnie Lan Party - naturalnie, jestem otwarty na propozycje organizacji kolejnych imprez tego rodzaju. Oczywiście - przy wsparciu z Waszej strony ;)

W Electronic Arts Polska pracuję od 1-go sierpnia, w związku z czym bardzo zależy mi na tym, by poznać Was jak najlepiej. Dlatego też - piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 15:40 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Ano Witamy w naszej skromnej społeczności :)

Co by tu napisać o nas... portal obumiera, scena również... żadnych pozytywów na przyszłość nie widać... no chyba, że ktoś nagle z worka wyjmie BF3 ;)

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
Ja jestem za żeby ruszyć naszego staruszka bf1942, jakiś lanik albo coś w tym rodzaju

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Pawciu napisał(a):
Ja jestem za żeby ruszyć naszego staruszka bf1942, jakiś lanik albo coś w tym rodzaju



lol po co

LAN bf2142 nawet inf albo turniej online na pewno znacznie byt pomogl scenie

skoro na wschodzie mozna -->

to czemu by nie u nas

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 20:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2004, 01:19
Posty: 179
Lokalizacja: Warszawa
EACman napisał(a):
Odnośnie powstania Battlefield 3 - bez bicia przyznaję, że zwracasz się do złej ososby :)

A odnośnie Lan Party - naturalnie, jestem otwarty na propozycje organizacji kolejnych imprez tego rodzaju. Oczywiście - przy wsparciu z Waszej strony ;)

W Electronic Arts Polska pracuję od 1-go sierpnia, w związku z czym bardzo zależy mi na tym, by poznać Was jak najlepiej. Dlatego też - piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie ;)


Tomek :) jemu chodzilo o lana ktory juz byl.. pod koniec czerwca.. i nadal nie maja nagrod ;) ale to nie sprawa do ea.. tylko do vgames ;p

_________________
http://vimeo.com/2254130 <= GENIUSZ GENIUUUSZ!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sie 2007, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 5 kwi 2006, 20:48
Posty: 2
Lokalizacja: z komputera
EACman napisał(a):
Witam!

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli już w pierwszym poście pokrótce przedstawię się i wytłumaczę kim właściwie jestem ;)

Nazywam się Tomek Tinc, w firmie Electronic Arts Polska pełnię natomiast funkcję Ccommunity Managera, a więc ososby, odpowiedzialnej za kontakty ze społecznościami fanów naszych gier. W tym również - co oczywiste - z fanami serii Battlefield.

Bardzo zależy mi na tym, by już na początku mojej działalności w EA Polska zrobić wspólnie z Wami coś, co stanowić będzie impuls do dalszego rozwoju sceny. Myślę jednak, że najlepiej będzie jeśli to właśnie Wy powiecie, jakie są Wasze oczekiwania wobec polskiego oddziału Electronic Arts, jakie są Wasze propozycje, sugestie itp. Ja ze swej strony natomiast dołożę wszelkich starań, by wszystkie te propozycje wspólnie z Wami zrealizować.

A zatem Panowie i Panie - jeśli macie jakiekolwiek pomysły, sugestie i spostrzeżenia - piszcie. Chętnie zapoznam się jednak nie tylko z pomysłami, ale również i z Wami - przedstawicielami polskiej sceny BF-a.

Jeśli ktoś będzie miał do mnie jakąś sprawę "pozaforumową" - mój adres e-mail to ttinc@ea.com.


strasznie pr`owo, wrzuć na luz ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
Tom@s napisał(a):
Ano Witamy w naszej skromnej społeczności

Co by tu napisać o nas... portal obumiera, scena również... żadnych pozytywów na przyszłość nie widać... no chyba, że ktoś nagle z worka wyjmie BF3


Tom@s ale z ciebie pesymista, chyba Ci zależy żeby portal padł to byś go nie musiał "adminować" :wink:

Odnośnie tematu: ostatnio nabyłem BF2 (2142 mam już od listopada), to rzuciła mi się w oczy jedna rzecz - mapy.
W BF2 mapy są o wiele bardziej złożone, a w 2142 mapy składają się z monotonnych, identycznych budynków i kontenerów.
Wydaje mi się, że patch (żaden płatny booster!) z kilkoma nowymi, złożonymi mapami rozgrzeje trochę scenę.

Tyle ode mnie :wink:

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 20:44 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Zar2Roc napisał(a):
Tom@s ale z ciebie pesymista, chyba Ci zależy żeby portal padł to byś go nie musiał "adminować" :wink:

hehe, nie po prostu nie lubię robić czegoś co jest nie rozwojowe, czyt. umiera śmiercią naturalną... wszystko się kiedyś kończy i niestety wydaje mi się, że BF właśnie się skończył :(

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 21:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
:lol: :lol:

Zar2Roc - tu nie chodzi o mapy, tylko o wsparcie ze strony EA....czyt. lany, turnieje itd.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
Tom@s napisał(a):
Zar2Roc napisał(a):
Tom@s ale z ciebie pesymista, chyba Ci zależy żeby portal padł to byś go nie musiał "adminować" :wink:

hehe, nie po prostu nie lubię robić czegoś co jest nie rozwojowe, czyt. umiera śmiercią naturalną... wszystko się kiedyś kończy i niestety wydaje mi się, że BF właśnie się skończył :(


Jak dla mnie BF skonczyl sie kiedy EA wydala BF2 ... Czyli swoj przedostatni gwozd do trumny.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 22:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
LipToN Earl Grey napisał(a):
lol po co

LAN bf2142 nawet inf albo turniej online na pewno znacznie byt pomogl scenie

skoro na wschodzie mozna -->

to czemu by nie u nas


Odpowiem ci tak samo:
LipToN Earl Grey napisał(a):
lol po co


Ten sam powod dla ktorego chcesz grac w moda 2142.

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
sytuacje uratuje jedynie BF1918 :P A póki co to lany, lany i jeszcze raz lany, aż do znudzenia. Patche, nowe mapy nic nie pomogą co najwyżej mody :wink:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL