Teraz jest 24 kwi 2024, 13:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2005, 01:04
Posty: 572
Lokalizacja: Olsztyn
eee jesli juz to ukraina!!

_________________
PL4FC-FarRaider


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Xan się zapisał? Chłopak ma chyba za dużo czasu. Bierze równolegle udział w trzeciej kampanii Turnieju PR. :D

EDIT: no wlasnie. jesli juz to ukraina :wink:

to moze i ja sie zapisze, zeby szyłką pojeździć :twisted:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
Gecko napisał(a):
Przed chwila pogralem w POE.
Trafila mi sie fajna mapka - tylko inf. i mnostwo
krzakow :-) (nazwy nie pamietam) - klimaty Vietnama

Gra szybka, sporo punktow. Duzy minus to jednak brak UAV
wystarczylo ze przejelismy flage i poszlismy do nastepnej
A tu juz nam ta flage odbiera jakis pojedynczy zolnierz
ktory gdzies sie ukryl.


Ta mapka to: Fallen

link: http://www.pointofexistence.com/pns/PN/ ... ay&ceid=56

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2006, 07:06
Posty: 36
Lailonn napisał(a):
Ahahahahaha i niby na wspolczesnej wojnie zsyla sie gdzie popadnie arty a do tego zna kazdy ruch wroga dzieki "magicznej rozdzce"? :d

Poprawic mozna bledy. Bledem jest caly ten commander w Bf2 ;] i faktycznie go poprawili :D

Ciekawe jak ty grasz bo na ffa komendantów nie uswiadczysz ;]

no co ty ,teraz przegiołeś trochę, nie da się zrównać życia z grą , ze zwykłą grą ,po twoich wypowiedziach wygląda że jesteś troche bardziej inteligentny od reszty a tu takie rozczarowanie, chcesz zrównać zwykłego CS-a ,z BF2,tu kłania się trochę taktyki, a jak ktoś ma dowodzić ośmioma drużynami nie znając nawet w pżybliżeniu pozycjii wroga,brak uav, czy nawet samego skana to porażka, robią z niej zwykłego unreala, czy cs-a, żeby tylko sobie pobiegaći postrzelać, od kiedy to pilot samolotu atakuje w ciemno, to już XXI w. a ty siedzisz chyba w XIX w. wstyd wyglądałeś na rozumnego gościa, a bliżej Ci do kolca i innych dzieci neostrady .fakt że to właśnie dzieci neostrady pokroju kolca nie potrafią wyciągnąć z BF2 jego możliwości, ale to nie jest wina BF2, tylko wina dzieci .
ps. jestem rozczarowny twoją postawa, ja uciekłem od cs- żeby trochę zaznać realizmu,tego klimatu, a wielu tu chce z bf zrobić klona cs-a, tam jeszcze nie wziołeś broni już nie żyłeś, co to jest ja sie pytam, przedszkole dla dzieci neostrady ? dzieci neostrady niech sidzą w cs-ie


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 17:34 przez azet1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2006, 22:44
Posty: 13
Mam glupie pytanie. Zainstalowalem bez bledu PoE2. Wchodze do menu, ale nie mam zandych mapek ... Mappack (ok 600 MB) w zipie nie umiem otworzyc..
Folder PoE zajmuje ponad 400 mega (tyle co sama instalka bez mappacka).
Czy mam uszkodzone archiwum z mapami czy cos zle robie ?
Dzieki za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 17:35 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
Eeee.. No Ludzie... Ukraina ma przegiete bronie... A o medyku nie bede wspominal... Juz Asg celniej strzela i przedewszytskim mocniej... Bronie wg. mnie wogole nie zrownowazone... Niemcy maja duuzooo lepszy osprzet jezeli chodzi o bronie... Sniperka strzela jak 0.50 cala,a ta swd czy co to jest strzela jak wiatrowka..

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Jedni maja mocniejszego medyka inni kogos tam. Ogolnie balans jest :}

Kaan sciagniety mod to .exe i .zip. Aby porpawnie zainstalwoac musza byc w 1 fodlerze. odpalasz exe i on SAM zajmuje sie zipem. Ty masz tam nic nie grzebac :}

azet1 ale skoro oczekujesz realizmu i nagle wyskakujesz z komendatem to kto tu jest dzieckiem neo? Z gry potrafie wyciagnac wiecej niz ci sie wydaje :wink: Dzis rozpoznanie robi sie albo lotnicze albo satelity lub wysyla druzyne zwiadowcza(ale to ogolnie na misje a nie na pole walki)

Supply-zostawili
Scan moglby byc tym satelita-mogli go zostawic
Pozostale jednak zabawki totalnie nie maja prawa bytu - zwlaszcza w takiej postaci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Kaan napisał(a):
Mam glupie pytanie. Zainstalowalem bez bledu PoE2. Wchodze do menu, ale nie mam zandych mapek ... Mappack (ok 600 MB) w zipie nie umiem otworzyc..
Folder PoE zajmuje ponad 400 mega (tyle co sama instalka bez mappacka).
Czy mam uszkodzone archiwum z mapami czy cos zle robie ?
Dzieki za pomoc


PoE nie ma trybu single player więc mapek tam nie zobaczysz.

Gecko napisał(a):
Przed chwila pogralem w POE.
Trafila mi sie fajna mapka - tylko inf. i mnostwo
krzakow :-) (nazwy nie pamietam) - klimaty Vietnama

Gra szybka, sporo punktow. Duzy minus to jednak brak UAV
wystarczylo ze przejelismy flage i poszlismy do nastepnej
A tu juz nam ta flage odbiera jakis pojedynczy zolnierz
ktory gdzies sie ukryl.
(..)
Czy wy tez macie czeste problemy z polaczeniem -
tak jakby POE "bralo" znacznie wiecej przepustowosci lacza niz BF2 ??


Faktycznie b. fajna mapka i jesli się nie mylę chyba razem graliśmya. O ganianiu z flagi do flagi pisałem już wcześniej - za dużo flag, przydałoby się gdyby na przynajmniej paru mapkach(32) były tylko 2 góra 3 flagi do przejęcia czyli norma z BF42 lub PoE1.

Co do problemów z połączeniem - od jakiegoś czasu (patch 1.3?) przeważnie już w 2 lub 3 mapce mam: Connection problem i daję sobie spokój z dalszym graniem. Tyle, że to samo się dzieje i na podstawce - mam NEO512.

edit:
tfu 2,3 flagi nie na 32 a >32 powinno być.

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 18:20 przez skandal, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:08 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2006, 07:06
Posty: 36
Lailonn napisał(a):


azet1 ale skoro oczekujesz realizmu i nagle wyskakujesz z komendatem to kto tu jest dzieckiem neo? Z gry potrafie wyciagnac wiecej niz ci sie wydaje :wink: Dzis rozpoznanie robi sie albo lotnicze albo satelity lub wysyla druzyne zwiadowcza(ale to ogolnie na misje a nie na pole walki)

Supply-zostawili
Scan moglby byc tym satelita-mogli go zostawic
Pozostale jednak zabawki totalnie nie maja prawa bytu - zwlaszcza w takiej postaci.

czyżbyś to Ty był dzieckiem neostrady ? to gra, nie można wymagać zrównania gry z życiem to niewykonalne komendant to takie coś pośrodku, zreszta pisałem wcześniej że jakiś chociarz skan mógł by zostać a tak z bf2 zrobili klona cs-a, to ci się podoba ? nie na tak dużych mapach przy walce czołgami, komendant musi być i musi coś widzieć
ps. a broń sapera to błąd w bf2 i go powielili.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2006, 22:44
Posty: 13
Dzieki Lailonn !!
Juz instaluje. Problem byl w tym, ze mialem te 2 pliki na plycie. Po przekopiowaniu na dysk instaluje bez problemu :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
azet1 nie zgadles ;] 99% tego forum mowi, ze to ty jestes dzieckiem neo :D Ale bez zlosliwosci...

Co ty wiesz o CSie nazywajac POE jego klonem? Gram, w CSa 6 lat okolo a w BF2 i mody od wydania dema. Mam na koncie jeszcze wiele innych shooterow i jesli chcesz takiego cudownego realizmu w umiarze idz grac w Operation Flashpoint. Sa i pojazdy i duzo graczy i realizm.

W BF2 NIE MA komendantow. to co spotyka sie na FFA to zalosne karykatury tej funkcji wiec widac nie wiele wiesz o grze. Skoro jednak dla ciebie komendant z FFA w Bf2 jest "cudownym zlotym srodkiem" to n/c :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2006, 07:06
Posty: 36
hmmm, 99 % mówisz ? od kiedy to kolec i jego kumple z neostrady to 99 % ? chyba znowu przesadziłeś,ale .... te twoje 6 lat w cs-a , wiele wyjaśnia, n/c.więc nie pomyliłem się do ciebie a szkoda ,ale trudno.
ps. to przyznaj sie jakie używasz programiki w cs-e ? tylko nie mów że nie bo tam pewnego czasu wszyscy używali, 99,9 %, czyli ty też hehe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Nigdy w zadnej grze nie stosowalem zadnych dodatkowych bindow etc. Konfiguracja moich gier zawsze polega na zmianie ich w opcjach wiec nie sugeruj niczego :}

A skoro tak cie to interesuje to:

CS- okolo 6 lat
Americas Army - Ponad 3 lata
BF2-od dnia wydania dema

W miedzyczasie grywalem/grywam w taka ilosc shooterow, ze nawet nazw nie staram sie zapamietac.

Tylko co to ma do tego? raz po raz wypwoaidajac sie udowadniasz, ze ani o Bf2 ani tym badrzie j ocsie nie masz bladego pojecia...

zakonczmy ten OT. Nie podoba ci sie POE to nei graj i tyle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2006, 07:06
Posty: 36
hehem nie wierzę , :lol: :lol: w cs- a w pewnym momencie nie dawało się grać uczciwie, hehe, n/c, a PoE-jest taki sobie ,za jakiś czas jak się wszystko ogra to się zobaczy,właśnie wróciłem z poe i tam także był taki jeden znajomy który uważał żę trzeba umieć strzelać z czołgu do czołgu i jak zaczęliśmy walić to wyszło z 6 pocisków a i tak czołg nie został zniszczony, jak PoE poprawią to i może przyjemnie się pogra, przecierz to pierwsze wydanie, nie od razu kraków zbudowano(oczywiście strzelaliśmy z pocisków HAHA) :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2006, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
I znow udowadniasz swoja ignorancje...

http://www.pointofexistence.com/forums/ ... topic=8869

W najgorszym przypadku mozna zniszczyc czolg 5 strzalami.

Aby musiec wystrzelic wiecej nalezaloby trafiac wroga pod katem 45 stopni lub mniej. Nie wierze, ze w czasie walki czolgow tak by sie ciagle ukaldaly katy. Chociaz to teoretycznie mozliwe...jesli po 2 stronach beda totalni nowicjusze nie wiedzacy, ze warto manewrowac w czasie walki.

ps. to, ze ty nie umiesz grac uczciwie to twoj problem. Mam rozumiec, ze nie dlugo zobacze twoj nick na liscie banow w BF2? :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL