Teraz jest 28 mar 2024, 17:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2006, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, 14:14
Posty: 557
Lokalizacja: Wrocław
co do artylerii sie calkowicie nie zgadzam bo jak ktos do niej wsiada to pruje na linie frontu zamiast czekac w bazie na rozkaz ostrzalu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2006, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Trochę OT: Może komuś się przyda - single player POE2 minimod: http://battlefield2.filefront.com/file/POE2_Single_Player_MiniMod;68919#Download
38MB

edit: Po obrazkach widzę, że to chyba tylko podmianka pojazdów i broni na standardowych mapach.

edit2: Eee, ten modzik to tylko dla napalonych zapaleńców - brak instalacji i wymaga podmiany oryginalnych plików PoE2 i edycji plików konfiguracyjnych a powrót do PoE2 multi jedynie z wczesniej zrobionej kopii.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2006, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Barcel napisał(a):
co do artylerii sie calkowicie nie zgadzam bo jak ktos do niej wsiada to pruje na linie frontu zamiast czekac w bazie na rozkaz ostrzalu


To swoją drogą. Tym niemniej sam pomysł jest fajny i wprowadza nowy element do gry. Wciąż jednak nie wiem jak z artylerii korzystać. Kiedy ktoś mi wyznaczy cel, to widzę go jedynie na minimapce, myślałem zaś, że dostanę jakieś trajektoria, które pomogą się odpowiednio ustawić do strzału.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2006, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
obslugujac dzialko zmien "bron" na radar i juz ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2006, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Hmm...ciekawe. Jakoś mi to nie przyszło do głowy. Muszę przetestować. Dzięki wielkie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2006, 23:48 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Nadchodzi POE:2 v1.1.0 patch
Więcej można poczytać tu: http://www.pointofexistence.com/
Trochę tych poprawek jest :) i pracują nad nową mapką :)

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2006, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Barcel napisał(a):
co do artylerii sie calkowicie nie zgadzam bo jak ktos do niej wsiada to pruje na linie frontu zamiast czekac w bazie na rozkaz ostrzalu


Racja ale rzadko kto wzywa artylerie a jak wzywa to w takie miejsca ze nikogo tam niema, czasami podjeżdżam pod jakaś flagę przeciwnika bo sie bardziej oplaca nisz czekać w bazie cala rundę i czekać .. :/

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, 14:14
Posty: 557
Lokalizacja: Wrocław
oto drugi powod porabanej arty tak jak wyzej nikt w niej nie chce siedziec i nikt jej nie obsluguje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ale to standardowy problem FFA. Jak znajdzie sie ktos kto wskazuje to nikt nie siedzi w arty. Jak natomiast ktos siedzi to nikt nie wskazuje. Nalezy winic tylko graczy z malym IQ a nie moda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 20 lis 2005, 18:36
Posty: 436
Ja chętnie siedze, ale nikt wogole nie reaguje na "Artillery ready". Ogólnie ludzie jakoś rzadko mają dobre zgranie. Spotkałem się z tym tylko kilka razy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 wrz 2006, 17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, 14:14
Posty: 557
Lokalizacja: Wrocław
nawaisem jak to dziala z tym ekranikiem od arty?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 wrz 2006, 18:18 
Offline

Dołączył(a): 20 lis 2005, 18:36
Posty: 436
jakoś tak widać cel z góry, ale ja np nie do końca umiem się tym posługiwać, bo nie wiem czemu lufa ustawia się jak chce.. może ma ktoś ochotę pokazać mi jak strzelać z arty ? 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 03:27 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:16
Posty: 120
Lokalizacja: Holandia
Mysliwiec Euro vs Frogfoot, bliska odleglosc 80% trafien(widocznych) do zagrzania dzialka i...nic.
Przy takiej seri z takiej odleglosci powinienem mu otworzyc wszystkie blachy lacznie z portfelem w kieszeni ;) nawet jesli zalozyli w grze lekkie opancerzenie...
Sprawdzcie tak przy okazji bo nie wiem czy mam zwidy(bo mi sie cos wydaje) czy zglosic im jako blad.
Ale...cos mi tu jednak nie gra.

Tak ogolnie.
Porownujac do klasycznego BF nie wydaje wam sie ze przewaga lezy po stronie Niemcow? Podobnie jak Amerykanow z "podstawowego"?
Niby cos tam jest wywazone,ale generalnie ja widze taka przewage mimo wszystko.

Kolejna rzecz dosc dziwna: rakiety p.panc amerykanskie trafiajace z gory rozwala kazdy czolg ,troche to dziwne ze trzeba poprawiac 2 raz.
Przynajmniej powinien zostac uszkodzony naped...zastanawiam sie czy wlasnie nie dac im takiego pomyslu.
To ze nie trafia,jest mylona,przeleci itd jest dobre,ale jak juz trafia....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2006, 14:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
O co chodzi? Ściągnołem POE2 z http://www.pointofexistence.com (torrentem) i kiedy próbuje go rozpakować Total Commanderem to pisze że nie można znależć programu pakującego,a kiedy próbuje uruchomić go przez "Mój komputer' to pisze ze hasło jest niepoprawne.

Czy ktoś mógłby powiedzieć w czym tkwi problem?I podać na wszelki wypadek ponownie hasło?Ładnie plosie bo mi się już znudził zwykły BF2:cry: :cry:

EDIT:
Teraz jak wpisuję hasło w "Mój komputer" to robi się "brak odpowiedz" i muszę wyłączyć program :shock: :cry: :cry:Sprawdziłem-pozostałe pliki bez problemu są wypakowywane,nie rozumiem o co chodzi?Chlip proszę o szybką odpowiedż bo 4 miesiące podstawki już mnie znudziły :cry: :cry:

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2006, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
A nie mozesz zainstalowac winrara? Jest darmowy...

Jaka masz instalke? 1 Plik czy 2 ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL