Teraz jest 28 mar 2024, 21:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
link do plikow serwer'a

http://213.202.216.189/bf2/poe/PoE2-1.1 ... server.zip

link do clienta

http://213.202.216.189/bf2/poe/PoE2-v1.0.0-v1.1.5.zip

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2006, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
A więc jednak jest incremental. Ufff... Już myślałem, że znów ponad 1GB będę musiał zasysać.

15.10.2006r.

Dziś sobie pograłem kilka rundek w "nowego" POE2 i nasunęło mi się kilka uwag oraz wątpliwości.
1. Czy artyleria (ta mobilna, nie stacjonarna tworząca zasłonę dymną) ma jakieś ograniczenie jeśli chodzi o zasięg? Wiele razy bywało, kiedy w niej siedziałem, że padała prośba o ostrzał, wybierałem radar, ale jedyne co widziałem to "no signal"...
2. Brak UAV (bo skan można by sobie darować) to istna męka i cofnięcie się do poprzedniej epoki. Dziś byłem komendantem jedną rundę, i zaznaczanie ręcznie wrogich jednostek to istna makabra. Tym bardziej, że często to się nie udaje za jednym razem.
3. Chłopaki od tego moda mają poczucie humoru. Mam na myśli mapkę "Spies like us" i komentarz do niej. Kto nie wie o co mi chodzi, niech się sam przekona ;)
4. W wyszukiwarce zapomniałem odznaczyć "rankingowe" i o dziwo...znalazły się dwa serwery :shock: Pograłem na jednym z nich, 64-slotowym o nazwie "Warzone Short Valley POE2 All Maps Server" (IP 83.255.249.201:16567). W trakcie rozgrywki niektórzy się pytali o to, czy zdobyte tutaj punkty liczą się do statystyk EA, ale nikt chyba nic nie odpowiedział. Sądziłem, że POE będzie jedynie w systemie ABR, ale on chyba dla tego moda jeszcze nie został uruchomiony, prawda? Najśmieszniejsze, że każdy gracz miał swoją rangę, tzn. taki stopień, jak na rankingowych serwerach EA.

Generalnie modzik wymiata, choć kilka rzeczy (np. dodanie UAV) mogliby poprawić.

P.S. Wie ktoś może o co dokładnie chodzi z tym mini-modem POE2 single player?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2006, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2006, 14:29
Posty: 123
Lokalizacja: Łódź
Terapuls napisał(a):
P.S. Wie ktoś może o co dokładnie chodzi z tym mini-modem POE2 single player?


POE2 nie ma botów. Ten mini-mod umożliwia po wgraniu opowiednio dokonfigurowanych map grę z botami. Są dostępne nawet mapy z podstawki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2006, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Ktoś mi może odpowiedzieć co z tym zasięgiem mobilnej artylerii? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2006, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Pierwszy slysze. Moze jakis bug?

Dzis w koncu pogralem w 1.1.5(instalki nie mialem 1.0 :P) i jest fajnie. Zbalansowano pojazdy i bron, dodano pare bajerow jak np nowa mape a nie zepsuto nic(nie zauwazylem) Pierwsze co mi sie na mysl napatoczylo to wypowiedz EA jak to nie moga zbalansowac J10 bo wymagaloby to tygodni testow i poprawek. Ekipa POE2 jak widac balansuje co i jak sie da w ekspresowym tempie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2006, 01:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Terapuls napisał(a):
Ktoś mi może odpowiedzieć co z tym zasięgiem mobilnej artylerii? :roll:


zasięg jest ograniczony tylko i wyłącznie przez możliwości działa. Jeśli masz napis "no signal" to znaczy, że ... że nie ma sygnału! Ktoś musi wezwać arty za pomocą lornetki i radia. Wtedy znowu widzisz kamerę z głowicy pocisku.

Faktem jest, że jak już ktoś wezwie arty to wcale nie musisz strzelać tam gdzie ją wezwano, tylko gdzie popadnie (czytaj -> tam gdzie już się wstrzeliłeś - np. lądowisko heli, skrzyżowanie, brama, bród itp.)

Może dlatego ograniczono możliwości tego działa. W myśl zasady "Jeśli nie będziesz strzelał, tam gdzie cię o to proszą, to nie będą cię prosić." = nie postrzelasz sobie...

BTW - grałem w poprzednią wersję - może coś w arty się zmieniło... :roll:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2006, 09:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Problem w tym, że prośba o arty padała (widziałem czerwony znaczek arty na mapce), a ja mimo to nie miałem sygnału na radarze. Tak działo się w większości przypadków, ale nie we wszystkich, kiedy ktoś poprosił o ostrzał. :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2006, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
o ile się nie mylę to w najnowszej wersji PoE rodzielili arty commandera i te z działa. Może ikonka jest ta sama, a wezwanie nie było do ciebie tylko do commandera?

to już czyste gdybanie. :D nawet nie mam najnowszej wersji PoE :lol:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2006, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
W sumie możesz mieć rację. Nie pomyślałem o tej możliwości, a nie zwróciłem uwagi, czy obydwa oznaczenia wyglądają na mapce identycznie. Jeśli tak jest, to wg mnie chłopaki od POE2 powinni to w jakiś sposób poprawić, np. zmienić kolor symboli pokazujących się na mini-mapce w zależności od tego, czy jest to artyleria dymna, czy prośba o ostrzał z mobilnej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2006, 23:09 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Nie wiem czy to ważne ale W POE2 pojawił się system rankingowy(niestety zła wiadomośc dla "kolekcjonerów", brak unlocków)
Więcej tutaj: http://www.poestats.com/

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2006, 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
nick_122 napisał(a):
Nie wiem czy to ważne ale W POE2 pojawił się system rankingowy(niestety zła wiadomośc dla "kolekcjonerów", brak unlocków)
Więcej tutaj: http://www.poestats.com/


Dziala to z abr ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2006, 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
No raczej to jest ABR. BTW, fajnie że stopnie wojskowe są różne dla obu armii :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:44 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Ak-47 napisał(a):
Dziala to z abr ?

Nie nie działa z ABR, jest to samodzielny system statystyk(podobnie jak w podstawce), od momentu wejścia na serwer nalicza statystyki.
Nie jest potrzebny żaden dodatkowy program.

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2006, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Coś głucho w temacie. Czyżby popularność moda mocno przygasła? :roll: Słychać może już coś o nowej łatce, która ma zawierać anonsowane na stronie moździeże?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2006, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Graczy wciaz sporo. Nie ma problemu z zagraniem. Cisza troche sie zrobila po updaty sa rzadziej ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL