Teraz jest 28 mar 2024, 11:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2007, 23:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Jak w temacie. Wiekszosc graczy zainteresowanych modami uznaje PoE za nr1(wygrana w moty)wiem, ze i w Polsce sporo osob tego moda pobralo. Wciaz pozostaje jednak problem malej ilosci graczy(w sumie to ogolnie w modach) tak z ciekawosci chcialem sie spytac czego wam brakuje w PoE?(czasem gadam sobie z tworcami wiec moze argumenty dotra do wlasciwych osob ;P)

Moze zaczne...

-Zbyt mala ilosc helikopterow i brak map z duza iloscia sprzetu tego typu(tak jak np Smoke Screen w EF gdzie heli przoduja w walce)
-Nie czuje sie mocy broni. Moze to kwestia dzwiekow, ciezko ocenic
-Zbyt malo frakcji. Przy takiej lini fabularnej baardzo chcialbym zobaczyc wojska z bialo-czerownymi flagami na mundurze :twisted: Anglicy,Francuzi tez byliby mila odmiana od m16 i ak panujacych wszedzie gdzie sie da
-marzy mi sie tryb Objective gdzie nalezy np wysadzic jakas brame, utrzyamc most itd itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Nowe dźwieki, bronie, pojazdy, mapy, nawet nowe strony konfliktu nie pomogą PoE2. W tej chwili PoE2 i tak jest już najładniejsze, najładniej brzmi, ma najwęcej pojazdów i broni, a jakoś nie przekłada się to na ilość graczy...

IMO PoE2 brakuje jednego - większysch i bardziej radykalnych zmian samej mechaniki gry, gameplaya.

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 00:12 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2006, 20:07
Posty: 363
Lokalizacja: Drawsko Pom.
takich statsow aby zaliczaly sie do glownego bfa :lol: :lol:

( joke )

_________________
Użytkownik zbanowany. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 01:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Uncle najwiecej pojazdow i broni oraz map to ma PR zwlaszcza teraz gdy wchlonal wszystko to co mialo USI :wink:

Mowisz zmian, ale jakich? Tworzac topic chodzilo mi o bardziej konkretne przyklady.

(nie mierz wszystkich swoja miara, PR jest najwieksze, najwiecej broni, map, pojazdow a i tak ma ledwo 200-300 graczy co jest jak na ironie dobrym wynikiem w modach Bfa...dla mnie jednak jest niegrywalny za bardzo ale nie o tym tu :P)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2007, 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
Ja raz do czasu gram w PoE i bardzo mi się podoba, ale do pewnego momentu. Za dużo jest biegania od flagi do flagi, powinni zrobić objectiv lub flaga za flagą. Co do dźwięków to pełen wypas, granat dymny taki jaki powinien być (czego brakuje w BF2 a zwłaszcza w BF2142), odzwierciedlenie armi i sprzętu idealne.
W tym modzie zmienił bym tryb gry oraz zbalansował dokładniej obydwie armie. Tak to jest super zwłaszcza mapy no i język niemców (Sanitäter!!! :P )

Ja sam odzwierciedlam Bundeswehr wsumie cały nasz team w ASG, więc mi się podoba.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... f0ee7.html

http://www.team-delta-asg.tk/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2007, 20:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Jest tryb Objective-Nuke
Jest tryb FbF - Frontline

A, ze serwery rzadko maja je ustawione to nie wina tworcow...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2007, 01:05 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Karolix napisał(a):
takich statsow aby zaliczaly sie do glownego bfa :lol: :lol:

( joke )

I to jest chyba problem wszystkich modów :roll: (statsy i unlocki)

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2007, 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
nick_122 napisał(a):
I to jest chyba problem wszystkich modów (statsy i unlocki)

Grają ci którym na tym nie zależy, a szkoda :?
Nie wiem czy wiesz, ale ten mod ma swoje statsy i możesz się cieszyć awansami i punktami :wink:

A co do
Lailonn napisał(a):
Jest tryb Objective-Nuke
Jest tryb FbF - Frontline

to faktycznie zapomniałem o tym, ponieważ jak ujołeś rzadko to spotkać na jakimś pełniejszym serwerze :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 00:23 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Wiem że są , w podstawkę gram bardzo rzadko, przeważnie siedzę właśnie na POE. W PR również są rankingi, natomiast miałem na myśli to co napisał Karolix, że nie zaliczają się do głównego bfa tzn. punkcik do punkcika i będzie nowy unlock :lol: .Niestety część graczy tak właśnie postępuje.

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
Ściągnełem PR i porównam sobie grywalność.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 08:08
Posty: 187
Lokalizacja: Koszalin
no i jak?Pr to nie Arcade jak Bf wiec nie wiem do czego porównywałeś?

_________________
http://www.bf2player.com/index.php?page ... t=53201873


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
Powiem że PoE i PR to b.dobre mody, oczywiście mocno się różniące, dlatego gram w obydwa :) . Trzeba zagrać dobrą godzine z jakimś sensownym składem, aby przekonać się do tego moda.
Jak na moje potrzeby oceniam je po równo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2006, 00:27
Posty: 140
Lokalizacja: Polska
Wg mnie PR to juz ekstremalny realizm(i w koncu o to tworcom chodzilo) jednam momentami dla mnie troszke zbyt realistyczny. Mowie tu glownie o najnowszej v0.5, od momentu jej wejscia grywalnosc spadla, moim zdaniem, znacznie. Trzeba jednak powiedziec ze to bardzo dobry i dopracowany mod.
POE to bardziej zrecznosciowy mod jednak ciut bardziej grywalny - wg. mnie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2006, 14:45
Posty: 30
Lokalizacja: Nie wiem
Wczoraj pograłem w PoE kilka godzin i moje spostrzeżenia są takie:
+ rozgrywka jest szybsza
+ zauważyłem wreszcie (tego mi najbardziej brakuje w zwykłym BF) elementy defensywnej taktyki (może akurat taki komendant?)
+ jeszcze sporo innych mniej ważnych ale dających większą grywalność
+ gra jeszcze bardziej drużynowa niż BF, nie ma żadnej satysfakcji grając solo (w BF wbrew pozorom da się grać free)

- szkoda że tylko Ukraina vs. Niemcy
- jak na początek grania stwierdzam, że niemieckie bronie i pojazdy mają zdecydowaną, a przez to zbyt dużą przewagę. Najbardziej wg mnie to jest widoczne przy bojowym heli i przy broni supporta.
- niektóre mapy mają zdecydowanie za duże odległości między flagami. Długo się jedzie sprzętem, a co dopiero "z buta". Jeżeli np. w połowie drogi ktoś mi rozwali transport, to chyba wygodniej jest się zabić :\

Najważniejszy minus i główna przyczyna małej popularności modów to statsy, a właściwie nie zaliczanie ich do rankingu (akurat dla mnie nie, ale wiem, że to jest jakieś 75% ogółu).
Jest jeszcze spora część, która nie może (nie wie jak i skąd, nie wie czy im to czegoś nie poprzestawia w oryginale) zainstalować modów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
W kolejnej wersji moda dodadza USA albo Rosje, albo oba. Wedlug oficjalnego forum w momencie dodania USA do gry pojawia sie nowi gracze z tego kraju bo amerykanie nie graja w gry gdzie nie ma USA :shock: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL