Teraz jest 29 mar 2024, 11:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2007, 22:31 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2007, 22:03
Posty: 19
wiem że to nie to miejsce, ale tutaj może ktoś odpowie, chciałem sobie to zainstalować, ale wyszły i patche i dwie części PoE, ,nie bardzo wiem jak to ugryźć , jak zacząć,co jest potrzebne, rozumiem że podstawka, i potem instalacja PoE, pomoże ktoś jak z tym ruszyć ? skąd to ściągnąć ? w jakiej kolejnoiści instalować ? dzięki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2007, 00:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Przenioslem do odpowiedniego dzialu.

Jasne, ze sie gra. To jeden z 2 czolowych modow do Bf2 wiec nie moze byc inaczej ;]

Zajrzyj tu:
http://www.battlefield.pl/komentarze/?id=1963

BF2->Dodatki(lub nie jesli nie masz)->Patch 1.41->Mod


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2007, 11:49 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2007, 22:03
Posty: 19
dzięki
ps. aha ,jedynka miała do uruchomienia kod, rozumiem że 2 jako kontynuacja nie wymaga, czy potrzebuję tego czegoś jeżeli pierwszy raz instaluję PoE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2007, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
Ja tam niczego prócz instalki nie potrzebowałem.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 11:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2006, 13:17
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
Ja mamtyakie pytanie bo sciagnolem wczoraj PoE2 1.1.5 ainstalowalem i mialem tylko 2 serwery.Czy po zainstalowaniu PoE2 1.1.5 mam jeszcze zaktualizowac jakims patchem bo b.podoba mi sie ten mod.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
Odznacz serwery rankingowe w filtrach.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2007, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Cos widze ze malo ludzi w to gra a mam zaznaczone tylko ten sam mod ;/

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2007, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
widocznie inne mody są lepsze... :roll: :twisted: :mrgreen:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2007, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Ciekawe które ?? PR np ?

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2007, 23:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
sam sobie na to pytanie odpowiedz... w PoE2 gra mało osób w inne mody powiedzmy, że wystarczająco dużo... :twisted:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2007, 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Ehh pamiętam premierę poe2 sporo serwerow i osób a teraz nawet niema jednego servera pełnego ;/ :?

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2007, 10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Najwiecej graczy ma PR a potem wlasnie POE2. Jednak zachwyty nad PR powinny byc mniej bunczuczne bowiem to mod, ktory ma juz 6? wydanie natomiast POE dopiero 2. Co wiecej tworcy POE maja chyba racje piszac, ze jesli mod ,ma byc popularny i ma w niego grac sporo osob(a najwieksza grupa sa amerykanie) to USMC musi zostac dodane. POE2 nie mialo USA(bedzie miec w kolejnej wersji) i faktycznie najwiecej serwerow pochodzi z europy a zwlaszcza z niemiec(jedna z nacj iw modzie) natomiast PR gdzie mimo wszystko glowna sila jest wlasnie USA wiekszosc serwerow pochodzi o dziwo z USA jak i wiekszosc graczy ;]

Nie zapominajmy tez, ze PR wchlonal USI na czym zyskal bardzo wiele(zwlaszcza modeli pojazdow).

ps. w DCon gra aktualnie 8x wiecej ludzi niz w PR. Czy to oznacza, ze jest najlepszym modem? ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 12:24 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2007, 12:18
Posty: 48
Lokalizacja: Częstochowa
Lailonn, faktem jest, że PoE cienko przędzie - nie jest na drugim miejscu pod względem ilości serwerów, tylko co najmniej na trzecim - drugie ma teraz Eve of Destruction (bo nowe jest). Szkoda moda, bo bardzo dopracowany jest - ale ludzie nie grają nie dlatego, że nie ma USMC - moim zdaniem brakuje mapek miejskich, takich w stylu Karkand czy PRowej Basry/Muttrah

a jeżeli chodzi o serwery PR, to mylisz się, ale nawet ponad połowa z nich to serwery europejskie - i zwykle jest na nich więcej ludzi niż na tych za oceanem.

_________________
6[7]|**Keyser // All hail the Mighty 6th! Or die :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Gdy pisalem tamtego posta, wpierw zajrzalem na game-monitor wiec oparcie w faktach bylo. W tym momencie wyglada to tak:

DCon - 106
EOD2 - 1
OPK - 12
POE2 - 68
PR - 268

Jesli chodzi o rozklad serwerow by country:
EOD2 - 15) Niemcy 14) USA + 10 z reszty swiata
POE2 - 58 ) Niemcy 26) USA 3)Ukraina + 19 z reszty swiata
PR - 54) USA 23) Niemcy 19) UK 10) Holandia + 42 z reszty swiata

Porownaj te liczby z nacjami wystepujacymi w modach a teoria o graniu w produkcje gdzie wystepuje nasz narod jest dosc trafna. Najwiecje na swiecie serwerow stoi w Niemczech(36k)(znaczy wedlug statsow game-monitor) a zaraz potem w USA(30k) wiec dominacja serwerow niemieckich powinna byc oczywista i naturalna. Tak jest jednak tylko w 1 przypadku - POE2. EOD opowiada o wojnie w Wietnamie a ta jest do dzisiaj dosc kontrowersyjna sprawa w USA wiec moze dlatego popularnsoc nie jest taka jak np PR.

ps. Nawet na forum POE2 tworcy w dyskusji o dodaniu kolejnej nacji napisali, ze USA musi byc aby wyraznie zwiekszyla sie ilosc graczy. Sami gracze(z USA) napisali, ze USA jest "super krajem" i musi byc dodane albo nie beda grali wiec...w tej samej dyskusji dowiedzialem sie, ze Polska to male gowno, ktore sie nigdy nie liczylo i nigdy liczyc nie bedzie a w czasie WWII to bylismy "najslabsi"(kto zna historie to wie, ze prawda zupelnie inna byla - nie mowie o liczebnosci wojsk)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 18:26 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2007, 12:18
Posty: 48
Lokalizacja: Częstochowa
ja bym powiedział raczej, że to ile i gdzie jest serwerów wiąże się z narodowością twórców. PR jest amerykańsko-angielski jeżeli chodzi o autorów. PoE2 jest niemieckie. Jedni są aktywni na scenie swojej, drudzy na swojej. Na przykład - gdyby powstał w Polsce dobry mod do BF2 w którym są Amerykanie i Arabowie, to i tak grałoby w niego mało ludzi spoza Polski, bo community by się wytworzyło tutaj, polskojęzyczne. A mody napędzane są przez community, a nie przez marketing.

_________________
6[7]|**Keyser // All hail the Mighty 6th! Or die :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL