Teraz jest 28 mar 2024, 21:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2006, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
mało też jest na tyle inteligentnych pilotów którzy zawisają nad jakimś obszarem do oczyszczenia z piechoty - bo przecież ciezko cos trafic i obserwowac caly rejon z zoomu gdy heli jest w ruchu

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2006, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 01:44
Posty: 111
Lokalizacja: A z nikąd
Wypraszam sobie, ja jako pilot heli słucham się gunnera, bo to on mnie dzieli od śmierci ;) Chociaż w tym modzie gunner już nie ma tych swoich rakietek... :D Co do screena od Lailonna - Gdybym miał Su-25, ojj, kiepsko by było z wami...

Lailonn mówił, że mało nowych dźwięków - a silnik A-10?? Aaach, zakochałem się... :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2006, 18:56 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2006, 12:19
Posty: 82
co do gunnera heli - fakt, ciezkiemu sprzetowi wiele nie robi (ale transportery i tak kosi:), ale poprobujcie na wiekszych serwach pograc dluzej bez niego - jak jest lepsza ekipa, to samotny pilot w heli nie zdarzy nawet zdjac dwoch, trzech celow zanim reszta kolesi zasypie go rakietami AA (polowa grywa mechanikami, ale jeszcze nie wszyscy kojarza,m ze jak na minimap widac zaznaczony samolot, heli lecace w ich kierunku to az sie prosi zeby wysiasc ze sprzetu, i poczestowac ich AA...)

Jak gralem z jakims kolezka, to ja zasypywalem kolumne wroga dzialkiem, koszac tych co chcieli zrobic uzytek ze swoich AA, a on kosil reszte, nadal w pojazdach - bylo naprawde niezle:)

_________________
Mess with the best, die like the rest...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 19:04 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Chyba żartujesz z tym AA. Dziś intensywnie katowałem tego modka i Apache po prostu wymiata - o ile jestes pilotem. A jak na dodatek jesteś sprytny to nie musisz sie obawiać AA :D Ogólnie stawiam tego moda wyżej niż Opk, PRMM, EF i AF razem wzięte. Tylko wielki DC może go pokonać - ale to bedzie bardzo trudne :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 04:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Wielki Desert Conflict? Ten mod jeśli wogóle się ukaże to będzie parodią DC. Jak na razie to mają jedynie kilka beznadziejnych modeli w jeszcze gorszych skinach. Heh przypominam sobie ile było śmiechu na forach gdy grupa od Desert Conflict wypuściła obrazki przedstawiające ich nowe 'dzieło' - F-16, które to pod żadnym względem F-16 jakoś nie przypominało. Obym się mylił - każdy mod na (ma) wagę złota. Ostatni ich model BTR-50P, chociaż zaprezentowany bez skina wygląda nieźle ale jedna jaskółka wiosny niestety nie czyni.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL