Teraz jest 28 mar 2024, 19:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 10:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Pogralem chwile i jestem rozczarowany niestety. Sa nowe mapy no i fajnie ale to mod a nie map pack. Dodano kilka nowych pojazdow lub je przemodelowano. nie wiedziec czemu APC mi podskakiwalo jak glupie. Pociski czolgu natomiast leca tak wolno, ze trafic jadacy pojazd to cud zreszta karabin tak samo dziala(tu problemem jest trafic ludzika ^_^)

Dodano nowe rakietnice(rpg zamiast eryxow i inzynier ma jakas dziwna rakietnice jeszcze. Dziwna bo pojazdom nic nie robi wlasciwie) i to wlasciwie tyle zmian w kitach. Gdzieniegdzie zmieniono ilosc amunicji ale to detal. Swoaj droga ta nowa rakietnica ni cholere nie idzie trafic. Podzialka jaka jest w jej hudzie(cos jak w granatniku) powinna pomagac celowac. Tymczasem tak nie jest.

Helikoptery no coz...Jak wsiadlem to gra zaczela tak piekienlie skakac, ze po 200m sie rozbilem. Dziala toto gorzej niz w SF.

Nowe dzwieki w broniach sa troche sztuczne ale moze to przyzwyczajenie. Natomiast zwiekszono rorzut broni i trafic cokolwiek to czasami cud. Nawet gdy snajpera wzialem i elzalem z innym gosciem andachu to musielismy oddawac po 3-5 strzalow by choc jeden trafil w cel oddalony o nie cale 100m :o

Pogram jeszcze 1-2 dni ale cos czuje, ze USI pozegna sie z moim kompem ;*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Dla każdego coś dobrego :) Nie miałem jeszcze czasu pograć w multi, obejrzałem jedynie mapki/sprzęt. No i chyba USI to coś dla mnie. Duże pustynne, świetnie nadające się do walk czołgowy mapki, z dużą ilością sprzętu lub całkiem inne mapki asfaltowe to jest to czego brakowało mi trochę w BF2. Nowy sprzęt prezentuje się świetnie a i ten przemodelowany wygląda naprawdę lepiej niż z podstawki. Całość bardzo przypomina POE pod BFV (czyli i stare, dobre DC) - A-10, SU-25, HMMWV Avenger, BeeMPy a już w szczególności 2 rodzaje amunicji w czołgach. Juz nie mogę sie doczekać by to wszystkom wypróbować.

edit:
Pograłem w multi, jak na razie PoE pod BFV lepsiejsze - sentyment, melancholia :twisted: . No cóż poczekamy zobaczymy, na razie USI to pierwsza beta. P.S. Qrcze zginął 8) mi gdzieś BFV wraz z instrukcją (i serialem), BFV mam zainstalowane ale przeinstalowywałem system, no i ryba, brakuje mi CD-keya, żadne key changery seriala nie widzą, shit i damn beer, godz. 14.39 a juz naj$%$% jestem. 'Trza' uważać :roll:

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 11 maja 2006, 14:39 przez skandal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Owszem nowe modele sa ladniejsze niz z podstawki. Mapki rowniez sa udane. Jednak wciaz wydaje mi sie, ze tego wszystkiego troche za malo :/ Ale nie bede wyrokowal po paru godzinach gry. Oficjalne stanowisko zajme za dzien/dwa w recenzji :P

Pogralem na localu i o dziwo heli dzialaja ok. Nic tez nie podskakiwalo. Dziwne ale coz. Jedno co musze powiedziec to podabaja mi sie 2 detale. Lampki na smiglowcach i samolotach migajace co chwile tworza fajny klimacik. Natomiast radio/muzyka w jeepach USA(szkoda, ze tylko tu) przypomina mi BF:V. Najlespz w tym, ze takich etali dotadn ie widzialem nigdzie i pokazuja, ze mozna isc krok dalej. Ahh jakby tak muza w BH byla albo we wszystkich jeepach to rox ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2004, 19:44
Posty: 306
Lailonn napisał(a):
Pogralem chwile i jestem rozczarowany niestety. Sa nowe mapy no i fajnie ale to mod a nie map pack. Dodano kilka nowych pojazdow lub je przemodelowano. nie wiedziec czemu APC mi podskakiwalo jak glupie. Pociski czolgu natomiast leca tak wolno, ze trafic jadacy pojazd to cud zreszta karabin tak samo dziala(tu problemem jest trafic ludzika ^_^)

Dodano nowe rakietnice(rpg zamiast eryxow i inzynier ma jakas dziwna rakietnice jeszcze. Dziwna bo pojazdom nic nie robi wlasciwie) i to wlasciwie tyle zmian w kitach. Gdzieniegdzie zmieniono ilosc amunicji ale to detal. Swoaj droga ta nowa rakietnica ni cholere nie idzie trafic. Podzialka jaka jest w jej hudzie(cos jak w granatniku) powinna pomagac celowac. Tymczasem tak nie jest.

Helikoptery no coz...Jak wsiadlem to gra zaczela tak piekienlie skakac, ze po 200m sie rozbilem. Dziala toto gorzej niz w SF.

Nowe dzwieki w broniach sa troche sztuczne ale moze to przyzwyczajenie. Natomiast zwiekszono rorzut broni i trafic cokolwiek to czasami cud. Nawet gdy snajpera wzialem i elzalem z innym gosciem andachu to musielismy oddawac po 3-5 strzalow by choc jeden trafil w cel oddalony o nie cale 100m :o

Pogram jeszcze 1-2 dni ale cos czuje, ze USI pozegna sie z moim kompem ;*


Tylko należy wziąć pod uwagę, że to jest pierwsza wersja i po kolejnych napewno będzie można sięspodziewać usprawnień

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 12:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Biore to pod uwage. Poki co moj dysk opuscilo OPK :P bo oferuje najmniej z wszystkich modow. USI bede jescze ostaro testowal i mam nadzieje, ze pierwsze "nie najlepsze"odczucia sie zmienia. :wink: W sumie aktualnie do zarzucenia mam po prostu tyle, ze to bardziej map pack niz mod ale moze sie myle :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Mylisz się 8) i warto kupić wiekszy dysk ... teraz to grosze :D

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
http://totalbf2.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=157892

polecam tego linka....czasami predkosc dochodzila do 213 kb....wlasnie sciagnalem i instaluje :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Wciaz nie podoba mi sie rozrzut broni. Jednak bardzo fajnie bylo pograc na mapie "pancernej". Chyba okolo 20 czołgów + drugie tyle roznych APC + jeepy. Fajna mlucka. Brakuje jeszcze troche graczy ale mod sporo zajmuje wiec zanim ludzie sciagna minie dzien/dwa.

edit: pogralem na mapkach z heli. W sumie fajnie, ze sa stingery dla inzyniera tylko teraz heli maja przechlapane ;P Z drugiej strony maja wiecej rakiet no i pilot ma rakiety powietrze-ziemia naprowadzane wiec to rekompensuje. Im dluzej gram tym bardziej mi sie podoba ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Mogłoby być mniej flag do wzięcia. Dwie, trzy wystarczyłyby a tak towarzystwo w tych czołgach i śmigłowcach rozpierz**** się po całej mapce. Przez co gra traci na dynamice.


edit:
A i wogóle to chyba jedyny mod/gra z serii BF w której mi coś nie idzie. I nie wiem dlaczego? :? Może jak pisałem wyżej za dużo pi#$ska dzisiaj było, może to, że od dłuuuuższego czasu gram w BF2 grenadierem z ulubionym DAO-12 a w modach DAO niet. Chociaz na dopingu zwykle grało mi się lepiej :lol:

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 11 maja 2006, 23:02 przez skandal, łącznie edytowano 7 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ale to wynik tego, ze na wielu serwerach 32 osobowych grane sa mapki 64, ktore nie sa przewidziane na tylu graczy. Gdy gralem w 16 na 16 bylo cacy. w 30 na 32 tez nie narzekalem ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
skandal napisał(a):
Mogłoby być mniej flag do wzięcia. Dwie, trzy wystarczyłyby a tak towarzystwo w tych czołgach i śmigłowcach rozpierz**** się po całej mapce. Przez co gra traci na dynamice.


edit:
A i wogóle to chyba jedyny mod/gra z serii BF w której mi coś nie idzie. I nie wiem dlaczego? :? Może jak pisałem wyżej za dużo pi#$ska dzisiaj było, może to, że od dłuuuuższego czasu gram w BF2 grenadierem z ulubionym DAO-12 a w modach DAO niet. Chociaz na dopingu zwykle grało mi się lepiej :lol:


edit: a dlaczego napisało mi pod postem, że zmieniałem 7 razy jak zmieniałem 3x. I dlaczego zagwiazdkowało mi część wyrazu 'rozpierzch0je'? :twisted:

Tfu, sorki zamiast zmień dałem cytuj i niepotrzebnie wyszedł nowy post :?

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2006, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ja tam nie narzekam :p Zabijam wciaz wiecej niz gine :P Im dluzej gram tym bardziej mi sie podoba :} Aktualnie to chyba najlepszy mod jaki wyszedl i najbardziej dopracowany. Dzieki Bogu problemy, ktore mialem przy pierwszej grze byly wynikiem lewego serwera a nie moda bo pozniej juz wszystko bylo ok :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2006, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2005, 23:08
Posty: 173
Lokalizacja: Wilanów naturalnie
jak bozie kocham ten zoom w czołgach TO JEST MARZENIE !!!! NA JAWIE!!!!


minus za dupiastą sukę. lata krowiasto. gun robi wrażenie optyczne ale co więcej. i pytanie, czy wieżyczka w brdm (z rakietami on top) nie kręciła się w DC 360 stopni?

_________________
|MON.BF2|Cochise / [crap]Cochise_PL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2006, 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Co lata krowiasto? Samolot czy hind? Jesli hind to on ma latac w ten sp[soob chyba. W JS tez dziwnie sie tym steruje. Natomiast mod ten jest przykladem na to, ze heli moga byc bardzo mocne a i tak nie opanuja mapy. Co z tego, ze masz duzo rakiet do tego jeden typ samonaprowadzany niszczacy wszystko za 1 razem skoro kazdy piechociarz moze nosic ze soba stingera? ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2006, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2005, 02:34
Posty: 557
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży :P
Cochise [PL] napisał(a):
jak bozie kocham ten zoom w czołgach TO JEST MARZENIE !!!! NA JAWIE!!!!


uuu, zerżnęli zoom w czołgach z Project Reality? not very nice :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL