Teraz jest 24 kwi 2024, 18:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2007, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
Ja moge ewentualnie zrobić zdjecie pleców mojego mora wz.93 zielonego ;p bedzie w lepszej jakości.

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2007, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
hmm byloby ok ale wczesniej wyprasuj :P sa mi one bardzo potrzebne bo praktycznie stanowia caly podklad tekstury na ktorym umieszcza sie reszte
ekwipunku...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 09:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
właśnie sobie zdałem sprawę z kolejnego problemu... jeśli mielibysmy przeteksturować USMC to model ciężkiego żołnierza jest murzynem... Można oczywiście przeteksturować twarz, ale coś czuję, że z tymi grubymi ustami i wielkim nosem nie będzie dobrze wyglądał z białą skórą...

Myślałem o Euro Forces, ale te modele sa beznadziejne. Poza tym jest o jeden model mniej - tak jak na przykład u rebeliantów w SF. To równie dobrze możemy wziąć USMC bez modelu z murzynem.

Zdecydowałem robimy USMC. Sprawa jest ustalona. :D

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 09:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
ja sie zastanawiam czy nie da sie nalozyc innego ekwipunku na model zolnieza USMC, zauwazylem ze model podtawowy zawiera tylko umundurowanie z kamizelka, natomiast helmy, plecaki i wszelakiego rodzaju manierki i worki to oddzielny model... a jesli chodzi o muzyna mozna dorobic mu wasy i przemalowac moze bedzie wygladalo lepiej (zakryje gorna polowe ust):P


Ostatnio edytowano 11 cze 2007, 09:22 przez Wyspa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 09:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
ja sie zastanawiam czy nie da sie nalozyc innego ekwipunku na model zolnieza USMC
da się. spójrz chociażby na kit oficera w PR 0.5/0.6.

Próbuję opracować całą listę klas i nasz rifleman i oficer potrzebuje optyki. Nie kolimator, tylko lunetkę. Nie mam pojęcia jaki.

Zadanie:
Wybadać jakiej optyki używają nasi żołnierze na Berylach. A jak zabraknie danych to wyjść z własnymi propozycjami, jaką możemy użyć my.


Pamiętajcie, że wierność rzeczywistości nie jest priorytetem. Konflikt w PRrze jest umieszczony w bliskiej przyszłości / alternatywnej teraźniejszości.

EDIT:
już znalazłem:

Celownik kolimatorowy CK-3

Lunetka celownicza LKA-4

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:43 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
A nie lepiej wziąść Heavy soldiera czy jak mu tam z MECow?

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Ustalmy, że za kity, modele żołnierzy i tekstury na nich odpowiedzialny jest Wyspa, a jak on się zawacha to zwóci się do mnie, ok?

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
Nie no spoko wodza, ja tylko daje propozycje.

@Wujek: Tak w ogóle, to już mówiłem że moge mape/mapy zrobić tylko czekam na twoje potwierdzenie wujek żeby się wziąść do roboty.

@Wyspa: Jak bedziesz robił polski opatrunek moge ci dać na tekstrury fotki tego opatrunku bo mam. Zgłoś sie do mnie na gg (1192624) jak coś to zrobie te fotki. A no i jeszcze fotki mora ci zrobie.

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 17:28 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2007, 17:14
Posty: 2
Ok pany. Jestem tutaj nowy więc się może przedstawię na początek :)
W BF2 gram od wydania, w PR od roku. Tzn odkąd gram w PR'a to nie gram już w vanile ;)

Do rzeczy. Myślałem żeby zgłosić się do RDev czy im nie pomóc przy czymś, no ale obecnie moje życie wygląda tak, że nie jestem w stanie przewidzieć ile mam czasu. Na dzisiaj go mam, za miesiac już mogę go nie mieć... stąd nie chciałem się wykazywać słomianym zapałem.

Dziś znalazłem przypadkiem na ich forum ogłoszenie, że powstaje polska frakcja i zajrzałem tutaj.

Obecnie pracuję w Okręgowych Warsztatach Technicznych (Wojska Polskiego) jako cywil. Naprawiam optykę (celowniki lornetki busole kolimatory itp). Jestem też w stanie podejrzeć parę innych pierdół (stoją np u nas STARy RWS (wozy wsparcia technicznego - takie do naprawiania pierdółek) z malowaniem do Afganistanu ;). Były też Stary z oplotkami ZU (23mm). Są gożdziki, Dany (haubica na tatrze) były honkery.

Na rusznikarnie wstępu nie mam, ale może jakieś informacje bym zdobył gdyby były potrzebne.

Mógłym się podjąć zrobienia tekstur i ewentualnie coś w 3D (ale długo nic nie dłubałem w 3d). Tyle że jak mówię nie wiem ile czasu będę miał w przyszłości (sprawy osobiste i zawodowe :wink: )

Jeżeli prowadzący ten projekt chciałby pogadać dokładniej co i jak to zapraszam. GG podam na priva.

Na zakończenie, myślę że podstawą są modele żołnierzy plus bronie. Wstępnie można też przeteksturować humvee i jakiś bmp/apc. Na początek wystarczy. Plus mapy jak Egg napisał... Jeśli projekt przeżyje do tego momentu to można pomyśleć dalej.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
CyC_AnD napisał(a):
Mógłym się podjąć zrobienia tekstur i ewentualnie coś w 3D (ale długo nic nie dłubałem w 3d).

Nie jest ważne czy robiłeś w 3D wczoraj czy dawno temu. Jeśli umiesz to robić to jesteś dokładnie tym, kogo nam potrzeba. Jeśli potem jeszcze to co zrobisz oteksturujesz to gotowi jesteśmy ci jeszcze za to zapłacić. ;) Sytuacja jest taka, że chętnych jest od groma, ale nikt w zasadzie nic nie umie. Jasne - jest dużo tutoriali na necie, ale lepiej jest się nimi tylko podpierać niż żeby od nich zależała cała praca. Witamy w teamie Cycu (tak odmieniać ksywkę?).

Co mógłbyś zrobić:
Przede wszystkim Beryla. Broń to podstawowa sprawa. A nie mamy nikogo, kto czułby się pewnie w trzech wymiarach. ;) A jeśli jesteś naprawdę dobry i znajdziesz czas to zawsze coś dla ciebie znajdziemy (może kiedyś zrobisz nawet modele żołnierzy - narazie planujemy przeteksturować USMC). W końcu podobni jestesmy, nie?
Obrazek

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Po bezowocnych poszukiwaniach polskiego kamuflazu pustynnego (pustynna pantera) zdecydowalem zrobic go sam... oto wyniak oceniajcie i powiedzcie czy cos schrzanilem... to poprawie http://img230.imageshack.us/img230/3299 ... nnavr6.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:04 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Fajneeee.... Na pierwszy rzut oka ciężko sie skapnąć. Jeszcze jak ktos widział to tylko w tv/gazecie to pomyśli że to oryginalny wzór.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2007, 17:14
Posty: 2
W czwartek mam obronę więc w weekend postaram się odświeżyć coś z 3d. W jakim programie robi się modele do bfa tak wogóle ;). No i sam model 3d to mało, potrzebne animacje (przeładowywanie itp), dźwięki...

Ostatnio siedziałem najwięcej we flashu (praca dyplomowa) i photoshopie.

RWSy do Afganistanu są malowane: zielony/brązowy/czarny, trochę mnie dziwiło takie malowanie, ale tak wyglądają...

Pelotki za to były normalnie zielone całe z tego co pamiętam.

Typowa lornetka wojska polskiego to 7x45z, naprawiam takie na codzień ;). Oprócz lunet myśliwskich nie widziałem jeszcze u nas lunet wojskowych (nie pracuję długo), ale celownik svd jest poprawny (oprócz zeskalowania :roll: ). Wiem też, że jest wykorzystywany, więc kolejną broń byśmy już mieli...

Mam kumpla, który jest emerytem wojskowym (szkolił żołnierzy) i na broni zna się nieźle, więc jakby jakieś problemy z czymś były to mogę do niego napisać...

A jeśli już mielibyśmy mieć samolot to mig29 chyba byłby najodpowiedniejszy ;)

ps.2. Może być cycek, może być andi, whatever.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:53 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2007, 19:38
Posty: 543
o Kurde Uncle jak to wyjdzie to zasysam PR.
W kazdym bądz razie mam kilka propozycji.
Mapy:
Ulica smierci - miejscie gdzie polscy zolnierze bedą "pracowac" w Afganie.
to tyle...
Pojazdy:
Nie zapomniajcie o: Dziku!(jeden z nielicznych POLSKICH pojazdów pancernych)
Przydało by się tez dodac starą dobrą F16'stke
Hummery Hamburgerow tylko przerobic - dodac flage.
To Tyle na 1 minute wymyslania.Jezeli trzeba to moge podac kilka zdjęc wszystkiego czego wypisalem :wink:
Pozdrawiam i Zycze powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Aktualnie robię mapę górską aby odświeżyć wiedzę ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL