Teraz jest 24 kwi 2024, 03:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Martin5_PL napisał(a):
Igor, Project Reality ma odwzorowywać fizykę walki, a nie konkretne potyczki "z życia wzięte". Polska działalność za granicą to jakieś patrole i transporty. Chcesz takiego realizmu, gdzie w ciągu 2 lat zginęło dwóch żołnierzy? I to nie w bitwie. Jak to się ma do realizmu planowanych mapek? NIJAK!

Więc dlaczego nie można pójść na całość i dokopać Amerykanom? Czy to taki problem wymyślić "realny powód" do takiej potyczki? A wzrost grywalności byłby zapewne iluś-set-procentowy. W końcu byłbaby walka, z takim samym sprzętem po obu stronach.

To tylko GRA. Ma być ciekawa - bo tego się od gry oczekuje.


a czy wiesz jak bylibyśmy postrzeganie u graczy innych narodowości :wink: Nie wywołuj kundla z lasu bo cię osra

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2007, 23:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Po pierwsze my nie tworzymy moda tylko dodajemy nową armię... Polska jest zakwalifikowana jako jeden z krajów sprzymierzonych z USA i GB Dev'om zapewne inny pomysł się nie spodoba... mi się nie podoba... Ale droga wolna jeżeli chcesz możesz podzielić się swoim pomysłem z Dev'ami PR'a jeżeli oni cię poprą i dostane od nich wiadomość o rozważeniu tego pomysłu zobowiązuję się przeprowadzić odpowiednią ankietę tu na forum i na forum PRa na podstawie której zostanie podjęta ostateczna decyzja... jednak cóż szanse masz nikłe... a i tak nie uważam tego za dobry pomysł... to tyle żeby nikt nie mówił iż nasz team jest głuchy na prośby zainteresowanych czyli "graczy"... naprawdę staramy się sprostać waszym oczekiwaniom ale są tez pewne granice... zresztą każdego zapraszam, do współpracy (a ludzi nam trzeba...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 08:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
z takich pokręconych pomysłów już lepiej zamiast hamerykanów na przeciwnika dać ruskich...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 10:20 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2005, 00:44
Posty: 79
Wyspa, osobiście nie będę rozmawiał o moim pomyśle z twórcami moda, ale jeśli ktoś ma ochotę zrobić to za mnie - to ma na to moją pełną zgodę.

Bądźmy otwarci na nowe pomysły. Czasem te, które na pierwszy rzut oka wydają się nieciekawe, czy wręcz "niesmaczne" - mogą trafić na podatny grunt. PR jest w tej chwili na etapie stagnacji - takie odnoszę wrażenie. Ilość serwerów jest mniejsza niż rok temu. Może próba stworzenia nietypowych scenariuszy (na przykład mapka ze sporą ilością małych wysepek i wojny "pontonowe" na wodzie, albo jakiś duży biurowiec z celem - opanowanie jego dachu, czy wreszcie skorzystanie z możliwości nierównowagi sił - dwóch-trzech wrogów na każdego amerykanina z odpowiednio dobraną mapką) przyciągnie nowych graczy.

Tymczasem my idziemy w kierunku "odwzorowywania" historycznych potyczek - to się źle skończy, bo współczesna wojna to wojna technologiczna, gdzie kilkuosobowy oddział może pokonać 20x liczniejszego przeciwnika. Pytanie, czy ktoś będzie chciał grać po stronie "mięsa armatniego" - ja nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Oj nie byłbym taki pewny... co do mapy która przygotowywujemy to planuje parę niemiłych niespodzianek dla polaków... po pierwsze mapa jest górzysta i wbrew pozorą aby zdobyć niektóre pozycje trzeba będzie się postarać... także planuje rozmieścić parę aa które będą miały ładny widoczek na dolinki którymi będą się poruszali Polacy więc co do balansu tego bym się tak nie obawiał... gdyż Polska armia będzie musiała ostro walczyć o każdą pozycje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2005, 09:15
Posty: 122
Lokalizacja: Szczecin
Martin5_PL napisał(a):
Igor, Project Reality ma odwzorowywać fizykę walki, a nie konkretne potyczki "z życia wzięte"
\

Hmm a to ciekawe to czemu np w pr0.6 w Basrah stacjonują teraz Brytyjczycy a w 0.5 byli amerykanie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
Martin w sumie ma racje 8) realizm do rozgrywki,a nie do sytuacji. w sumie w pr i bf2 tez usa walczylo z chinolami,ale czy bylo cos takiego w rzeczywistosci? moze sie nie znam,ale chyba NIE! :lol: wiec robcie jak uwazacie,ale pomysl jest dobry i nie ma racjonalnego powodu dla ktorego mialoby nie byc takiej potyczki :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Cóż... chodzi o realia... o ile konflikt z Amerykanów z Chińczykami jest możliwy to już z Polakami nie... Realia są ważne i nie robimy wszystkiego tak jak się to dzieje naprawdę... gdyby tak było nie robiłbym miga czy innego sprzętu którego Polacy nie wysłali do Iraku czy Afganistanu również nie było by walki z MEC... Realia Ludzie! Nie tworzymy tu Alternatywnej historii tylko jej przewidywalny dalszy przebieg... (Prędzej byłbym za walkami z Rosjanami ale tu z kolei nie sądzę aby ekipa rosyjska chciała przenieść swoja armię do obozu MEC i Chin...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2007, 10:03
Posty: 2
Ludzie. przede wszystkim mozna by sprobowac wprowadzic takze kbkm wz 2003 (prototypowy, o ile wiem tylko 4 konstrukcje na calym swiecie moga kozystac i z tasmy nabojowej i z magazynkow, ta bron jest jedna z nich) bylby dla supporta. poza tym polacy w afganie NIE MAJA PKM!!! TYLKO UKM wz. 2000!!
(inny kaliber 7.62x51 NATO zamiast 7.62x54R). Z tym SWD sie zgodze. Do poza tym mozna by wprowadzic ZSU-23/4M BIAŁA (modernizacja ZSU23/4, posiada 4 rakiety grom, inny uklad namierzania, lepsza pradnice i wogole takie tam ;) )
Pozdro


Ostatnio edytowano 14 paź 2007, 12:45 przez Mike_Connors8, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Ma, 18bdsz z BB.
Były rendery Sako. Na to miejsce spasiłby jeszcze BOR/ALEX.
A wie co to loara??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2007, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2005, 09:15
Posty: 122
Lokalizacja: Szczecin
Fajnie to może jeszcze modele zrobisz gratis i od razu oteksturujesz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2007, 10:03
Posty: 2
Loara? :D to wtedy bylo by bardziej jak w PoE2 - jedna arakietowa (odpowiednik MTLB przeciwlotniczego) i jedna lufowa (odpowiednik ZSU-23/4) jednak bym polecal ZSU-23/4M BIAŁA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2007, 17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2006, 01:07
Posty: 79
Lokalizacja: z domu
ja mam małego "pomysła" niestety nie wiem czy dałoby się dodać go w polskiej armii czy w następnym pr
otóż myślę ze fajnym pomysłem byłoby dodanie drugiego rodzaju płotu w wersji light . Byłby on tylko w niektórych miejscach . Chodzi mi o to że byłby słabszy od zwykłego płotu który niewygląda zbyt grubo ale niestety jest nietykalny . Dzięki temu małemu "dodatkowi" można by było go rozwalić np. jadąc jakimś jeepem udezyc , albo jeszcze jeden pomysł żeby dla komendanta albo do kitu dowódcy drużyny dodać nożyce do cięcia drutu i powtarzam jeszcze raz W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH NA MAPIE ! :P

_________________
Obrazek
NICK : GeneralCombo
"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci sk......e zginęli za swoją." George Patton


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2007, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Skoro juz jestesmy przy takich fantazjach :P w fh w którejs fińskiej mapce bylo radyjko ,ktore gralo jakies tam przeboje ,zastanawialem sie czy nie moglibyscie dodac w bazie polaków takiego radia z którego plyneło by wezwanie o pomoc dla oddzialów które wpadły w zasadzke , czy jakieś rozkazy.

Bylo by bardzo klimatyczne.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 paź 2007, 21:27 przez bagno, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2007, 21:20 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
bagno , popieram :]

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL