Teraz jest 26 kwi 2024, 00:17

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 10:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 19:00
Posty: 194
Lokalizacja: Konin
Uncle Blues napisał(a):
2. nie będzie żadnego GROMu

Nikt nie proponował wprowadzenia GROMua, tylko scenariuszy zbliżonych do tych, które faktycznie z GROMem miały miejsce...
Uncle Blues napisał(a):
4. nie będzie kolejnych map dopóki nie skończymy pierwszej
Boshe, nikt nie mówi, że to ma być zrobione teraz i od razu :? Docelowo, jeśli dobrze pamiętam miały być 3 mapy, a to jest temat do rzucania propozycji... Dziwnie podszedłeś Uncle do tego :|

_________________
Obrazek

..:: http://www.racjonalista.pl ::..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
Uncle kto ci napisał że to ma być zrobione na teraz zaraz ? jak niechcesz naszych propozycji i sugesti to zamknij ten temat i cześć pieśni :?

Ja napisze tylko tyle :

Camo naszego pustynnego munduru jest delikatnie mówiąc "dalekie od rzeczywistości" zresztą poinformowałem już o tym Wyspe i chyba coś z tym zrobicie ?

Baki u naszego żołnierza robią z tego coś na wzór "THE SIMS ARMY EDITION" .... dajcie jeszcze każdemu jakąś "fajną" fryzurke co by miał "charakter" :lol:

Podejście szefa projektu do uwag osób postronnych przypomina zachowanie dziecka w piaskownicy "nie nie nie i nie" ..... a naprawde można to było napisać w inny sposób.


To tyle mojego zdania na temat, ja już się udzielać skończyłem :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
Droppshotter napisał(a):
Camo naszego pustynnego munduru jest delikatnie mówiąc "dalekie od rzeczywistości" zresztą poinformowałem już o tym Wyspe i chyba coś z tym zrobicie ?


Ja bym tylko Kontrast powiekszyl...


Roquen napisał(a):
Uncle Blues napisał:
4. nie będzie kolejnych map dopóki nie skończymy pierwszej
Boshe, nikt nie mówi, że to ma być zrobione teraz i od razu Docelowo, jeśli dobrze pamiętam miały być 3 mapy, a to jest temat do rzucania propozycji... Dziwnie podszedłeś Uncle do tego



I tu musze Requen'owi przyznac racje...

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 15:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Oj. poobrażali się. Miało być humorystycznie, a wyszło jak zawsze. :D
Po prostu, wielu z was oczekuje odpowiedzi na swoje propozycje, a przynajmniej oceny - więc... ostudzam emocje. Broń Boże nie staram się was uciszyć KAŻDA sugestia, propozycja jest dobra. Dajmy sobie całusa i poluzujmy zwieracze. :mrgreen:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 19:00
Posty: 194
Lokalizacja: Konin
W takim razie wiedz, że to smieszne nie było 8) Nie wyszło Ci :)

Kończąc, mam nadzieje, to małe zamieszanko, stwierdze, że hmm... chyba nie do końca oczekujemy jakiejś oceny czy odpowiedzi. Oczywiście mogę mówić tylko o sobie. Np. dałem propozycje. Spodoba się - fajnie, nie spodoba się - trudno. To kwestia praktyki, nie teorii, albo ta mapa będzie albo nie. W szczególności jeśli mapperowi pomysł przypadłby do gustu, może go później zamienić w faktyczną mapę. Sam też dawałeś pomysł na mapę, i nikt Ci nie jechał dupy w stylu "nie ma mowy, najpierw skończmy pierwsza!!"
Jasne, że wszystko po kolei, ale po co zaraz przechodzić na ton odrzucenia? :)

_________________
Obrazek

..:: http://www.racjonalista.pl ::..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Po prostu nie piszcie czy będzie czy nie, jak zrealizujecie to się wszyscy dowiedzą, jak nie to was za to zaraz nie zjadą, a potem zapomną.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
Uncle Blues napisał(a):
Oj. poobrażali się. Miało być humorystycznie, a wyszło jak zawsze. :D
Po prostu, wielu z was oczekuje odpowiedzi na swoje propozycje, a przynajmniej oceny - więc... ostudzam emocje. Broń Boże nie staram się was uciszyć KAŻDA sugestia, propozycja jest dobra. Dajmy sobie całusa i poluzujmy zwieracze. :mrgreen:


O Panie... :shock: Z każdym dniem mnie bardziej zadziwiasz :D:D Rozluźnijmy zwieracze i dajmy sobie całusa... :o Nie, dziękuję bardzo. My ass is my castle :lol: Chyba ci stres przed sesją wzrósł :D:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 16:13
Posty: 958
Lokalizacja: Aberdeen, Szkocja
$towarzysz$ napisał(a):
to może posterunek policji

byla taka akcja w Iraku ze nasi byli oblezeni na posterunku policji bodajze przez cala noc czy cus. Zatem jak najbardziej reality byloby :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
bardzo ciekawe by bylo, 900 tiketów i siedzienie w jednym budyku i np strzelanie przez okna do 32 arabów :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2005, 09:52
Posty: 596
Lokalizacja: Koszalin
Prawie jak Virtua Cop :twisted:

_________________
Obrazek
America's Army clan-zapraszam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2007, 13:47 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
pasqdnick napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
to może posterunek policji

byla taka akcja w Iraku ze nasi byli oblezeni na posterunku policji bodajze przez cala noc czy cus. Zatem jak najbardziej reality byloby :mrgreen:


Posterunek jako jedna flaga, a nasi muszą ich odbić z głównej bazy. Oczywiście po kolei przejmując inne flagi. Co by możliwe było również od strony posterunku. Jak to sie uda to bardzo duży drain dla rebeliantów....
I wtedy nabrołoby by to sensu bo obrona tylko nudna by była....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2005, 00:44
Posty: 79
Proponuję w kolekcji pomysłów map uwzględnić sugestię dość małej mapy miejskiej lub przemysłowej, gdzie główną rolę odgrywać będzie piechota. Żadnego ciężkiego sprzętu, żadnych dużych odległości. Po protu typowa mapa infantry z równo wyważonymi siłami.

Patrząc na dużą popularność Muttrach City - pomimo tego, że mapka jest źle wyważona - zgaduję, że duża liczba graczy PR lubi takie mapy. Pamiętam z BF1 Desert Combat - bardzo popularna mapa - zacumowany w porcie duży statek, sporo urządzeń portowych - większość walk odbywała się na terenie o rozmiarach 300x150m.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem przesycony mapami o rozmiarach rzędu kilku km2.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 10:47 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Drugi mapper jest poszukiwany na gwałt do mapki miejskiej więc odpalać edytor, czytać tutoriale i próbować!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
Poszukiwany również animator do poprawienia animacji ak47 do beryla itp. Wymagany 3dsmax i wystarczające doświadczenie. ;]

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
Meewosh47 napisał(a):
Drugi mapper jest poszukiwany na gwałt do mapki miejskiej więc odpalać edytor, czytać tutoriale i próbować!

ja bede probowac,ale jak juz skoncze sesje,kompletnie sie na tym nie znam,ale bede probowac zrobic swoją mapke :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL