Teraz jest 28 mar 2024, 20:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 cze 2008, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
widze że kłania się czytanie ze zrozumieniem ja się poddaje prosze poczytajcie wszystkie posty zanim odpowiecie prosze prosze prosze

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2008, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2008, 00:44
Posty: 110
trzeab znalezc jakies osoby z dobrym glosem, i kogos kto zna te wszystkie komendy itp i ponagrywac.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2008, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2008, 22:22
Posty: 62
Lokalizacja: Nowa Wieś Tworoska
Ekhem. Poniewaz ten zaktualizowany (?) arkusz daje blad 404, pozwolilem sobie wziac plik od Walatcha i wrzucic go na Google Docs & Spreadsheets. Kazdy moze go obejrzec tutaj:
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=po1dCsn-hLCF6piQB8WkSOg&hl=en
Ale do edycji wymagane jest zaproszenie. Jesli ktos chce uzyskac prawa edycji, prosze o PMke z adresem e-mail, zebym mogl wyslac zaproszenie. Na razie przejrzalem to tylko pobieznie i widze duzo miejsca na poprawki, jutro sie przyjrze dokladniej.

Moj mikrofon dzis wrocil z pozyczki, takze sprobuje tez jutro cos ponagrywac. :) Nawet jesli moj glos sie do tego specjalnie nie nada to moge skombinowac przeciez kogos innego. Chodzi o ocene jakosci nagran - nagrywam mikrofonem Shure'a na karcie Creative'a, sprzet z granicy sredniej i gornej polki, rzeklbym (w kazdym razie na tyle dobry by nie generowac szumu, jesli mikrofon nie zbiera jakiegos dzwieku to jest totalna cisza, zero sygnalu), takze po odpowiedniej obrobce brzmienie powinno byc calkiem, calkiem. Po prostu uwazam, ze mozna niskim (czyt. zerowym) kosztem osiagnac jakosc, ktora nie bedzie odstawac od reszty odzywek w PR, i nie zatrudniac do tego studia nagraniowego.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2008, 22:22
Posty: 62
Lokalizacja: Nowa Wieś Tworoska
Bump!

No wiec, nagralem sobie cos. :) Nie chcialo mi sie tego obrabiac, takze tylko powycinalem cisze miedzy poszczegolnymi tekstami i wrzucilem.
http://www.wrzuta.pl/audio/a1TU9zloPt/probka_dialogow_dla_prpf
Tak jak mowilem, to ma raczej demonstrowac mozliwosci jakosciowe nagrywania. Nie zastosowalem jeszcze jednej fajnej sztuczki pozwalajacej usunac szum powstaly w wyniku "dmuchania" w mikrofon (powstajacy np. przy glosce "p"). :) Ale i tak jest niezle. Jak jeszcze sie na tym uzyje kompresora, to nie bedzie takich roznicy w glosnosci przy roznym poziomie "zaangazowania emocjonalnego" aktora ( ;) ), a symulator preampa jeszcze troche wypelni brzmienie. Posluchajcie, bo wydaje mi sie, ze mozna sobie odpuscic studio nagraniowe.

A, nie czepiajcie sie mojej dykcji, wiem, ze nie jest idealna. ;) Wyraznie slychac "poszet" zamiast "poszedł" i "pomuk" zamiast "pomógł", ale po prostu nigdy jeszcze kwestii mówionych nie nagrywałem, a w spiewie nie jest to az tak wazne. ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Całkiem nieźle... ;) Słyszałem o wiele gorzej nagrane głosy w tzw. profesjonalnych grach ;)

Dźwięki są naprawdę dobrze nagrane, pomimo twojej dykcji :)

PS. "Cholera, Przepraszam" i "Przepraszam..." ROX :D

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2008, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2008, 00:44
Posty: 110
Masz dobry głos, moim zdaniem pasuje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2008, 22:10 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Bardzo porządne dźwięki, tylko w kilku tekstach ewidentnie brakuje 'emocji', przełam się i wrzeszcz do mikrofonu (tylko najpierw go trochę odsuń) ;)

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2008, 23:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2008, 22:22
Posty: 62
Lokalizacja: Nowa Wieś Tworoska
Dzieki za pozytywne opinie, chlopaki. :) Chcialbym uslyszec, co ma na ten temat do powiedzenia ktos z ekipy.

Jak juz mowilem, nie wpraszam sie z moim "wykonaniem" tych odzywek czy cos, to mialo tylko zademonstrowac, ze jestem w stanie w warunkach domowych nagrac to w wystarczajacej jakosci. Aktorow mozna skombinowac jakichs innych. ;) Chociaz przyznaje, ze fajnie by bylo byc glosem polskich wojakow. :D

Oczywiscie jesli ekipa PF przystanie na ta propozycje, nagram to z wiekszym zaangazowaniem i naciskiem na dykcje. Jestem w stanie tez zalatwic pozostale glosy (czyli w sumie 3 meskie i 1 damski).

Ragni napisał(a):
PS. "Cholera, Przepraszam" i "Przepraszam..." ROX :D

Hehe. :)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2008, 01:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
IneQuation napisał(a):
Dzieki za pozytywne opinie, chlopaki. :) Chcialbym uslyszec, co ma na ten temat do powiedzenia ktos z ekipy.

Jak juz mowilem, nie wpraszam sie z moim "wykonaniem" tych odzywek czy cos, to mialo tylko zademonstrowac, ze jestem w stanie w warunkach domowych nagrac to w wystarczajacej jakosci. Aktorow mozna skombinowac jakichs innych. ;) Chociaz przyznaje, ze fajnie by bylo byc glosem polskich wojakow. :D

Oczywiscie jesli ekipa PF przystanie na ta propozycje, nagram to z wiekszym zaangazowaniem i naciskiem na dykcje. Jestem w stanie tez zalatwic pozostale glosy (czyli w sumie 3 meskie i 1 damski).

Ragni napisał(a):
PS. "Cholera, Przepraszam" i "Przepraszam..." ROX :D

Hehe. :)

Ja sam niewiele mogę dodać... dykcja i jakość jak najbardziej OK... tylko może rzeczywiście przydało by się czasami bardziej "krzyczeć" do mikrofony (Np z sanitariuszem itp)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2008, 01:49 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
dobre! jesli jeszcze mozesz to poprawic to zapowiada sie super. gj


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2008, 03:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2008, 22:22
Posty: 62
Lokalizacja: Nowa Wieś Tworoska
Wyspa napisał(a):
Ja sam niewiele mogę dodać... dykcja i jakość jak najbardziej OK... tylko może rzeczywiście przydało by się czasami bardziej "krzyczeć" do mikrofony (Np z sanitariuszem itp)

Heh. :roll: Nie chcialem sie drzec przy innych domownikach. ;) Wiadomo, jesli chodzi o "aktorstwo", to w finalnej wersjii to bedzie wygladac lepiej.

No to tylko potlumaczyc/popoprawiac teksty i zielone swiatlo, tak?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2008, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
uncleblues@gmail.com - wyślij zaproszenie. Miałem wcześniej popracować nad poprawkami, ale czasu i/lub paru innych rzeczy brakło... Teraz jak widzę, że się wszystko trochę ruszyło, to chętnie przy tym dziś w nocy posiedzię. Rzeczywiście jest tam trochę miejsca na poprawki.

A propos nagrań - jakość jak najbardziej zadowalająca.

Problem może być tylko jeden - o ile pamiętam, te kwestie Veres spisywał z wersji 0.6. W wersji 0.7 już jest kilka nowych, a pewnie do wersji 0.8 jest już kilka nowych przygotowanych. Wyspa, tu dla ciebie zadanie - skontaktować się z Devami i zdobyć listę kwestii dodanych/usuniętych w wersjach 0.7-0.8. Ktoś z ich teamu pewnie ma coś na wzór Veresowego arkusza. (oby)

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2008, 19:13 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2003, 14:25
Posty: 87
Lokalizacja: Rumia
Jakość wystarczająca, głos poprawny - wierze, że wersja finalna będzie w zupełności odpowiednia do PR.
Podziwiam Twoje zaangażowanie i inicjatywę - więcej takich jak Ty w Polish Project!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2009, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2009, 08:45
Posty: 1
Hmm.. ja mogę użyczyć np. Medykowi głos :)
Mam głośny - mocny i wyrazny głos więc mogę np. wydzierać się MEEDDYYKKKK! :lol:
Czy coś :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL