Teraz jest 23 kwi 2024, 10:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Ja tam nie wiem jak wygladaja bo tak czy siak u mnie BF fatalnie wyglada przez słabego kompa :/ A tak btw powodzenia w robieniu Polakow jak skonczycie albo wyjdzie ta nowa wersja (ta ktora tera jest beta) to se sciagne i popykamy razem (ta wiem nie lubicie nowych ktorzy lamia i w ogole ;) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Nie lubimy vaniliazy ktorzy nie przeczytaja FAQ na stronie PR i potem nie wiedza jak kita wziac albo co to rally point :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
heh grubber :P kiedys probowales w PR nawet u nas w klanie byles :P ale zrezygnowales :) no to powodzenia w powrocie :) duzo sie zmienilo od 0.4 ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2007, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
jak dla mnie to ten edytor jest zbyt skomplikowany :oops: a szkoda bo chetnie bym zrobil jakas mapke.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2007, 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
Obrazek
Miłosz,bylby swietnie jak Twoja mapka w tych gorach wygladalaby mniej wiecej podobnie, oczywiscie jest to moje subiektywne zdanie tylko :wink:
jak juz pisalem,jeden czolg,jedno apc, kilka hummerow i jakis smiglowiec np maly. tryb insurgency lub przejmowanie ptk kontrolnych na mapie. napiszcie jjak cos takiego bylscie widzieli :D

i mam pyt: czy zrobienie mapki to ogranicza sie do uksztaltowanie terenu,nalozenia obiektow jak budynki ,atmosfera czy trzeba pracowac tez nad np dzwiekiem,efektami?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2007, 14:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
WOW.. kisiel w majtkach... :omg: jaka zajebista wiocha.
(po dokładnym przyjrzeniu sie wielkośći autobusu na drodze, śmię twierdzić, że to miasto).

To byłaby rozpierducha na tej mapie. Tylko tryb AAS i do tego sporo pojazdów i kilka (min. 3) flagi do jednoczesnego przejmowania. Mieścina ma na oko ze 2kmy. Widoczność zrobić jak na Kaszanie, żeby można było się rozłożyć na środku ulicy i snajpić kolesi na jej końcu :twisted: Do tego jeszcze różne kinder niespodzianki poukrywać :mrgreen: i mapa miażdży... Do tego jeszcze pola maku i konopii dookoła.. ach spadam z tego topiku, bo gacie muszę zmienić tak mi kisiel pociekł :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2007, 14:57 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Sami chcieliście! Góry idą w odstawkę i robie tę mapkę :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2007, 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
:) osobiscie uwazam ze Polacy na taką mapke byliby swietni :D mil3k albo mi sie zdaje albo czuje ironie z Twojej strony. moze jakis dobry mapper wykorzysta ten pomysl i moze innym graczom PR tez sie spodoba. sam ostatnio robilem mape,ale moje umiejetnosci ograniczyly sie tylko do zrobienia terenu(beznadziejnej jakosci):evil: mapke tego typu mozna zrobic mniejszą ale sam jej wyglad jest porazający wg mnie :) tryby do wyboru,
to jest tylko propozycja (z ktorej bym sie zajefajnie cieszyl) :D
tylko co myslą inni.... :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2007, 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
mil3k napisał(a):
Tylko tryb AAS


na Insurgency też się wyśmienicie nadaje :) Ach już widzę te maplisty na serwerach city only gdzie będzie na pierwszym miejscu, jako jedyna :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
to bylaby dopiero swietna mapka
osobiscie jestem fanem miejskich starc, nie lubie mapek typu kaszan, gdzie sie zapierdziela 5km aby cie przejechal czolg :/ :stupid:
ta mapka bylaby idealna, jeszcze jakby domy mozna by bylo niszczyc to w ogole full wypas, po prostu 100% wojna, a saporci (czyli ja;P) byliby w niebie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
masterceo napisał(a):
, jeszcze jakby domy mozna by bylo niszczy


ta wszystkie do rozwalenia i 10fps gdy jest spokojnie :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
Michał to masz problemy z czuciem :) w moim poście niema za grosz ironii. Naprawdę taka mapa byłaby zajebista. Ja uwielbiam miejskie mapy.

ps. odpisuje juz drugi raz, bo niewiem gdzie zniknął mój wczorajsszy post...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
Michał to masz problemy z czuciem Smile w moim poście niema za grosz ironii
wiec sie ciesze mocniej,ze pomysl robi sie podpasowany :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, 23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2005, 22:30
Posty: 258
Lokalizacja: Warszawa
Ja sobie wyobrażam mape pustynną z jaskiniami (byłoby to miejsce spawnu insurgentów)w górzystym terenie byłoby pare wiosek, jeśli by sie dało to można było by zrobić dużą jaskinie która byłaby główną bazą Afgańczyków,
nie wiem czy to możliwe ale jak by sie dało zrobić sieć tuneli.

A mapperom polecam obejrzeć film 9 kompania, to jest właśnie o wojnie w Afganistanie

Oczywiście mapy "miastowe" też bardzo lubię tylko to pokazane, może być bardzo trudne do zrobienia dla mappera, btw zmiejszylbym trochę to miasto, i dałbym tam tylko apc przydałby sie tam jakiś most czy cóś żeby dać szanse insurgentom ;), to mogłaby być też nie zła mapka na tryb extraction tylko że mało osób gra w ten tryb (bynajmniej nigdy nie wdziałem serwera z choć 1 osobą...)

_________________
Światełko w tunelu — to reflektory nadjeżdżającego pociągu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 01:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
DARK KNIGHT napisał(a):
, to mogłaby być też nie zła mapka na tryb extraction tylko że mało osób gra w ten tryb (bynajmniej nigdy nie wdziałem serwera z choć 1 osobą...)


no to musisz się bardziej rozglądać bo zawsze można znaleźć Bashar z Insurgency i kilkoma ludami, sęk w tym że ten tryb jest sensowny dopiero od min 50 graczy na serwie

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL