Teraz jest 19 kwi 2024, 03:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2007, 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Rosomak to konieczność. Narazie odkładamy go na później, ale kiedyś trzeba będzie go zrobić. Dlatego zachęcam do umieszczania tu materiałów dotyczących Rosomaka.

Tylko UWAGA!:
zdjęcia rosomaków tylko tych z afganistanu, z dodatkowym pancerzem, z tamtym malowaniem. Bez zdjęć prototypów, z targów w Polsce i pływających z ministrem Szczygło...

na początek, żeby mi nie umknęło:
http://www.wp.mil.pl/galeria/859/zdjecie_859_10644.jpg
http://www.wp.mil.pl/galeria/859/zdjecie_859_10643.jpg
http://www.wp.mil.pl/galeria/859/zdjecie_859_10642.jpg

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2003, 12:26
Posty: 45
Lokalizacja: Łódź
Czemu? Czy dla kogoś kto robi model istotne jest czy koło transportera jest pomalowane na taki czy inny kolor? I czy robiąc śrubę interesuje go jaką ma wieże?

Pozdrowienia

_________________
@',--


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
Hmm... Nie rozumiem cie vasquez.

Ja przy modelingu bardzo często sięgam po różne zdjęcia z różnych perspektyw, a wujek dobrze że zaznaczył tylko tych z afganistanu bo są różne wersje rosomaków, a te w afg. mają akurat wzmacniany pancerz i wygląda troche inaczej ;pp

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2003, 12:26
Posty: 45
Lokalizacja: Łódź
No dobra. Jeśli te zdjęcia Ci wystarczą to super. Bałem się, że nie. Takich Rosomaków z Afganu to pewnie wiele się w sieci nie znajdzie. A większość wyposażenia jest jednakowa dla wszystkich wersji.

Pozdrowienia

_________________
@',--


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Te w afganie mają dodatkowy pancerz Rafaela i troche się różnia od krajowych. Oprócz pancerza, jeszcze drut kolczasty z przodu itp.... Ale różnic jakichś specjalnych w bryle nie ma.
Zdjęć bedzie duzo więcej jak zaczną jeździc na patrole itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:12 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
tzn. wiesz, ja sie zajmuje broniami :D Modeli pojazdów jeszcze nie opanowalem :)

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
sroczka napisał(a):
Te w afganie mają dodatkowy pancerz Rafaela i troche się różnia od krajowych. Oprócz pancerza, jeszcze drut kolczasty z przodu itp.... Ale różnic jakichś specjalnych w bryle nie ma.
Zdjęć bedzie duzo więcej jak zaczną jeździc na patrole itd.


Afgańskie od krajowych różnią się tylko dodatkowym pancerzem, reszta to tylko dodatkowe wyposażenie przydatne w działaniach wojennych ... bryła jest niezmieniona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Droppshotter napisał(a):
Afgańskie od krajowych różnią się tylko dodatkowym pancerzem, reszta to tylko dodatkowe wyposażenie przydatne w działaniach wojennych ... bryła jest niezmieniona


To co napisałem??
Jedyna zmiana istotna dla grafików to ten drut kolczasty w pojemniku z przodu....
EDIT:
Dobrze że Uncle Blues przypomniał o pędnikach których nie ma.


Ostatnio edytowano 13 cze 2007, 15:36 przez sroczka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
dobra mądralińscy. to powiedzcie mi czy Rosomaki wyslane do afganistanu maja pędniki wodne tak ja te w Polsce? Jeśli czegoś nie wiecie to nie wprowadzajcie zamieszania. Rosomaki "afganskie" różnią się od "polskich". Niewiele i nie wiem na pewno o wszystkich różnicach, ale się różnią. poza tym nie chcę tu tysiąca niepotrzebnych zdjęć. nie problem znaleźc zdjecie Rosomaka z ministerm Szczygło, albo wersję "beta" ;) z jakiś targów. :x

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Nie mają. Oto dowody(ale jeszcze bez opancerzenia):
http://www.isaf.wp.mil.pl/fotogaleria_16.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
Uncle Blues napisał(a):
dobra mądralińscy. to powiedzcie mi czy Rosomaki wyslane do afganistanu maja pędniki wodne tak ja te w Polsce? Jeśli czegoś nie wiecie to nie wprowadzajcie zamieszania. Rosomaki "afganskie" różnią się od "polskich". Niewiele i nie wiem na pewno o wszystkich różnicach, ale się różnią. poza tym nie chcę tu tysiąca niepotrzebnych zdjęć. nie problem znaleźc zdjecie Rosomaka z ministerm Szczygło, albo wersję "beta" ;) z jakiś targów. :x


Pędniki wodne w Afganistanie są kompletnie zbędne dlatego zostały zdemontowane .... Rosomaki w A-Stanie są z zewnatrz takie same jak te w Polsce różnią się tylko pancerzem .... no i brakiem pędników wodnych ale to akurat logiczne, większe zmiany są w środku elektronika, łączność ale to też logiczne bo to są wozy które będą używane w walce a nie do przejażdzek ministra :lol:

Myśle że najwięcej i najdokładniej dowiesz się na nfow.pl, a nie z pospolitego ruszenia jak tutaj :)

Na przyszłość wystarczy zapytać a nie pisać o wprowadzaniu w błąd .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 18:13 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
na militarium.net nawet lepiej.... A część tego pospolitego ruszenia to wie i nie musi szukać. A jak nie wie to wie gdzie szukać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
sroczka napisał(a):
na militarium.net nawet lepiej.... A część tego pospolitego ruszenia to wie i nie musi szukać. A jak nie wie to wie gdzie szukać.


Nie chciałem nikogo tym "pospolitym ruszeniem" urazić :) , wiem że są tu ludzie którzy mają wiedze nie mniejszą niz ci z nfow .... niestety będzie też dwa razy tylu takich którzy zaczna wprowadzać zamęt pisząc brednie bez żadnego poparcia w rzeczywistości :wink:

Swoją drogą na nfow też się tacy zdarzają :lol:

Pozdrawiam i bez urazy mam nadzieje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2007, 20:18 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Nie urazy nie mam. Tylko wiesz żeby nie było że sam jesteś posiadaczem tej tajemnej wiedzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 cze 2007, 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
to kto wkoncu robi tego rosomaka?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL