Teraz jest 28 mar 2024, 14:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2011, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2011, 01:08
Posty: 2
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Oj oj, projekt nie może umrzeć, to byłby pierwszy w Polsce taki dokładny polski mod :(. Jestem dobrych nadziei w każdym bądź razie .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2011, 00:11 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Życzmy PLPP świetnych sukcesów ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2011, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
życzymy njusów!!! do k&^%$ nędzy!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2011, 01:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Kawałek niezły. Pomijając fakt praktycznej śmierci moda za soundtrack są już chyba odpowiedzialni sami główni devowie czyż nie ?

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2011, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Sorry za offtop ale muszę to napisać. Nie rozumiem dlaczego kilku ludzi zabiera się za moda a później nie mają możliwości ukończenia go (brak czasu u twórców, nie ma kto wykonywać odpowiednich zadań), w tym momencie to 2-3 osoby od czasu do czasu starają się coś zrobić ale to za mało by w niedalekiej przyszłości zakończyć prace nad modem. Niestety 90% Polskich modów upada i jest to wina Polskiej mentalności, tylko pojedyncze jednostki potrafią coś zrobić ale zazwyczaj jest to członek zagranicznej ekipy. Gdybyście zebrali sporą ekipę (co najmniej 10-15) osób i ocenili sprawę to może szansa na zakończenie prac była by dużo większa niż teraz, jesteśmy 38 mln krajem a nie potrafimy zrobić moda, a Izrael który jest nie wielkim krajem zrobił swoją frakcję a nawet Hamas (może to kwestia rozgłosu o pracach nad danym modem). Być może jak wyjdzie PR:ArmA to znowu będzie "powtórka z rozrywki" (mam nadzieje że nie)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2011, 23:34 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Oh minuta życia nie zmarnowana ;]

Jak ja bym umiał coś zrobić to bym pomógł ale nie stety ....

Jam być małpiszon z kambodży i nic nie umieć :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2011, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
KaZe703PL napisał(a):
Oh minuta życia nie zmarnowana ;]

Jak ja bym umiał coś zrobić to bym pomógł ale nie stety ....

Jam być małpiszon z kambodży i nic nie umieć :P



Udajesz cffaniaka, bo Ci się nie chce.
Grafika jest nawet dla tych którzy nie mają zdolności plastycznych. Tu wyciąć tu wkleić, tu nałożyć filtr, i jakiś prześwit, tadam! Gotowe ;]
Tak to w skrócie wygląda, ale jednak jest trochę więcej pracy. Chcę tylko uświadomić, że nawet ten kto jest słabym plastykiem może być dobry w grafice komputerowej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2011, 12:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Sasquacz napisał(a):
Grafika jest nawet dla tych którzy nie mają zdolności plastycznych. Tu wyciąć tu wkleić, tu nałożyć filtr, i jakiś prześwit, tadam! Gotowe ;]
Tak to w skrócie wygląda, ale jednak jest trochę więcej pracy. Chcę tylko uświadomić, że nawet ten kto jest słabym plastykiem może być dobry w grafice komputerowej.


OGÓLNIE masz rację, ale, po pierwsze, trzeba wiedzieć że taki filtr w ogóle istnieje, po drugie, trzeba wiedzieć gdzie go znaleźć, a to wiąże się ze dziesiątkami godzin spędzonymi uprzednio z programem.

O ile zrobienie userbara, czy sygnatury z tutoriala jest łatwe, o tyle już taka tekstura od podstaw to już nie jest tak prosta sprawa, a przynajmniej dla mnie (chociaż ktoś kto zrobił już kilka/kilkanaście takich, powie, że to prościzna), a to dlatego, że nie wiem jak się za to zabrać.

Nie, żebym zniechęcał ludzi, ale nie można oczekiwać, że od razu będzie się robić, co tylko przyjdzie do głowy. To wymaga czasu, mimo, to zachęcam do kombinowania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2011, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
wczoraj wieczorem kombinowałem ale nie stety wyszedł mi jakijś karton z rurą :D [ a próbowałem zrobić T-34/76 ]

:P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2011, 00:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
PaulPL11 napisał(a):
a to dlatego, że nie wiem jak się za to zabrać.


Polecam zdjęcia obiektu zobaczyć ^^ ale jestem pewny że to zrobiłeś, bo model chyba też robiłeś. A więc te zdjęcia.
Tak z każdej strony, ogólny zarys elementów zrobić, gdzie jakieś narożniki, zagięcia wystające części, zobaczyć ile ona zajmuje. To co jest potrzebne to zakolorować alfe, to co nie, zostawić białą (czy to na odwrót było). I jechana powoli ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2011, 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Sasquacz napisał(a):
PaulPL11 napisał(a):
a to dlatego, że nie wiem jak się za to zabrać.


Polecam zdjęcia obiektu zobaczyć ^^ ale jestem pewny że to zrobiłeś, bo model chyba też robiłeś. A więc te zdjęcia.
Tak z każdej strony, ogólny zarys elementów zrobić, gdzie jakieś narożniki, zagięcia wystające części, zobaczyć ile ona zajmuje. To co jest potrzebne to zakolorować alfe, to co nie, zostawić białą (czy to na odwrót było). I jechana powoli ;]


Dzięki.
Jak będę miał chwilę, żeby się tym zająć, to dopytam się przez PW, żeby nie off-topować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL