Teraz jest 19 kwi 2024, 07:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Czy podobają ci się samoloty i helikoptery wymienione w moim temacie ?
Tak 46%  46%  [ 22 ]
Nie 54%  54%  [ 26 ]
Liczba głosów : 48
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 wrz 2007, 00:34 
Offline

Dołączył(a): 5 wrz 2007, 00:17
Posty: 17
Dobra to tak ten post edytuje na post z Szkicami i gotowymi modelami których tu niema lun są taki spis

Kod:
 Originally Posted by [R-CON]Uncle Blues  View Post
We (Polish Project Team) are making a new humvee for Project Reality. Early WIP version:

Obrazek
Obrazek

tak jak mowie niema jeszcze tutaj tego modelu jest on nieteksturowany jak znjade cos nowego dam znać w tym poście.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 wrz 2007, 19:40 przez Znawca Lol, łącznie edytowano 11 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 00:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
a czy jesteś jednym z twórców PP i czy jesteś normalny ?? :roll:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 02:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
He, he :) Mimo późnej pory o mały włos nie sfajdałem się ze śmiechu w gacie :D
Ty tak na poważnie o tych pojazdach? Bo jeśli to był tylko żart to ci sie naprawdę udał :) Brawo! Ale jeśli to było na poważnie... no cóż, jacyś dewianci zawsze się znajdą :D

Pośmialiśmy się to teraz na poważnie 8) . W założeniach twórców Polish Project wprowadzenie polskiej frakcji do Project Reality miało na celu pokazanie polskich żołnierzy walczących w Afganistanie z jak największa dbałością o szczegóły, stąd też nasi żołnierze w PR nie mogą dysponować sprzętem którego w Afganistanie nie mają i nie używają w rzeczywistości. Ze wszystkich przedstawionych pojazdów tylko STAR266 jest dobrym pomysłem (moim zdaniem) na Command Truck'a... chociaż na 100% nie jestem pewien czy pojechał z naszymi żołnierzami do Afganistanu.

PS. Ten śmigłowiec którego nazwy nie znasz to Mi-24 (która wersja, nie wiem).
PS2. Wątpię aby post który spłodziłeś był tylko wypadkiem przy pracy. Twój nick zdradza jakie są twoje intencje... Postanowiłeś zostać znawcą-prześmiewcą 8)

Pozdro wszystkim!

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2005, 10:03
Posty: 907
Lokalizacja: Wieliczka
Uwielbiam takie tematy, jakby twórcy nie znali wikipedii i musieli się konsultować ze znawcami. xD

_________________
a.k.a. MłodyRzyQ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Looollll gleba..... Prowokacja, albo założyciel jest....


Ragni polska ma Mi-24 w wersji D i W. To jest W. Chyba że mi się coś poprzestawiało w czaszce....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Cytuj:
hmm nie mamy takich za wiele ale zawsze myślałem że można dodać takie jak :

zawsze myslales?

ok ok mam pare pytań pierwsze :
grales kiedys w pr?
star: w ktoryms temacie juz to bylo nawet model 3d byl
wz 29: kpisz tak? ze nie mamy kto? rys, rosomoak
skot: przecierz od lat 90 jest wycofywany z woja
pza loara: skąd w pr altyleryjski zestaw przeciwlotniczy ??!! :shock: jestem (jeszcze) noobkiem więc moze gdzies jest (bosniacy pewnie tam po tych lasach na szyłkach jezdzą ;P
o mi 24 tez troche bylo
pzl 33 juz mi sie nie chce komentować
zagraj troche w pr poczytaj tematy w tym forum a noz widelec ci sie nie spodoba i nie będziemy narazeni na twoje kolejne "tfory"
w kazdym razie pozdrawiam Znawce LOL

aaa i jest taki dzial jak on sie nazywał hmmm cos takiego... chyba...jak... hmmm sugestje i pomysły?!!!? cus takiego

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Pza loara jest dobra a nawet bdb. W każdej armii ma swoje odpowiedniki. Linebackera, Geparda, 2k22 tunguska.... Tylko że te mają jeszcze rakiety. A u nas ma byc albo artyleryjska albo rakietowa. Albo artyleryjska i Poprady.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
temat ten uważam z a krótko mówiąc zbędny... co do większości podstawowych pojazdów ustalone jest już co będzie a czego nie będzie a także nie spodziewajcie się iż wsadzimy np 3 rodzaje opancerzonych transporterów piechoty gdyż to najzwyczajniej opóźniło by projekt... może umieszcze krótką listę aby już nikt nie wyskakiwał z dziwnymi pomysłami...
Jeep- Polska wersja humvee (tu czeka was niespodzianka jednak mogę was poinformować iż gdzieś na oficjalnym forum PR jest render który ktoś z ekipy umieścił po pijaku... nie szukajcie jednak w dziale Polish Forces ;))
APC- Rosomak
Tank- Leopard 2A4
Atack Helicopter- Mi 24
Transport Helicopter- XXX
Jet- F 16/ Mig 29 (być może oba)
Mobile Anti Air Vehicle-XXX
XXX- oznacza ze nie ustalone bądz nie chcemy zdradzić co ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 20:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
bagno napisał(a):
skąd w pr altyleryjski zestaw przeciwlotniczy ??!!


Mobilne artyleryjskie zestawy przeciwlotnicze w PR istnieją. Można je zobaczyć na mapach:
- Kashan desert,
- Daqing oilfields,
- Zatar wetlands,
- Road to Kyongan'Ni

.. i to chyba wszystkie.

Hi, Wyspa!
Po tym co napisałeś widzę że projekt się rozwija :) Przejrzałem listę i ogólnie jest wszystko co marzyłem zobaczyć w polskiej frakcji (jesteście jasnowidzami? :D, gratuluję słusznych decyzji :) ). Widzę że sytuacja śmigłowca transportowego jest "niespodziankowo-nieustalona", ale skoro na śmigłowiec bojowy jest już wybrany Mi-24 to może dałoby się zrobić prawdziwego Hind'a czyli śmigłowiec szturmowy i transportowy w jednym, tak jak to jest w rzeczywistości (taki latający bojowy wóz piechoty).
Co do pojazdu przeciwlotniczego... jeśli przeciwnik nie będzie posiadał samolotów czy śmigłowców to nie musicie sie martwić o obronę przeciwlotniczą. Jeśli jednak przeciwnik dostanie od dobrego wujka (zbieżność z Uncle Blues przypadkowa :) ) kilka śmigłowców czy samolot... no cóż chyba tylko polska modernizacja szyłki nam zostanie (chyba), bo nasze Gepardy chyba nie mają wyrzutni pocisków p-lot (chyba).
Ostatecznie to wy podejmiecie decyzję, życzę trafnych decyzji :)

Pozdrawiam 8)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Ostatnio edytowano 5 wrz 2007, 21:29 przez Ragni, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 20:56 
Offline

Dołączył(a): 5 wrz 2007, 00:17
Posty: 17
no heli tranposrter uważam że ten który podałem będzie dobry ... no nie wiem myślę że transporterem mógłby być star... a obrona jeżdżąca lotnicza też może ta którą podałem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
Ten render to nawet z dwóch ujęć jest....

Znawco, z ciebie żaden znawca ino troll. Star to ciężarówka, a rosomak to opancerzony kołowy bojowy wóz piechoty(taki se twór, bo to ni BWP ni KTO)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 01:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
popieram pomysł o stworzeniu smiglowca bojowo- transportowego,to byloby swietne ! zwykle smigla nie mają takiego uroku. mi 24 jest OK,super ze ten bedzie bo mi sie strasznie podoba :D 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
pan_michal napisał(a):
popieram pomysł o stworzeniu smiglowca bojowo- transportowego,to byloby swietne ! zwykle smigla nie mają takiego uroku. mi 24 jest OK,super ze ten bedzie bo mi sie strasznie podoba :D 8)

tak, używanie Mi-24 jako śmigłowca szturmowego i transportowego jest najlepszym pomysłem, mniej roboty a i efekt niezły (w którymś modzie jest podobnie, chyba w PoE). A jeśli chodzi o p-lota to proponował bym dać i Ose i
Loare, 2 pojazdy p-lot jak w PoE2 :wink: no ale trochę roboty może być :?

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Cytuj:
w którymś modzie jest podobnie, chyba w PoE


Było w wersji 1.6 mial miejsce do 8 osób bodajże.Tak,chyba było by to dobre rozwiazanie.No,ale nie my decydujemy :wink:

Sokoła tez mozna w poe2 zobaczyc,wersja bez dzialek :wink:

Btw,przed chwila sie dowiedzialem ze mi-28 tez ma takie ''ekstremalne'' miejsce dla 2-3 osób z tyłu :lol: Mi lepszy od Apacza :lol:

@Down.
No taaa ale jak bedzie np: ostrzal ze zwyklego kalacha to mamy 2 trupy.POzatym,za wygdonie to nie jest.Jednak mig ma maly schowke.W tym wypadku jak dla mnie ruskie zrobily lepszego heli :wink: Imo :wink: Ale nie o tym temat...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 wrz 2007, 18:01 przez MATiASSek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 15:42 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2006, 20:40
Posty: 243
MATiASSek,
patrz:
http://tinyurl.com/yomrkg
http://www.army.mil/-images/2007/08/28/ ... 141610.jpg
http://www.army.mil/-images/2007/08/28/ ... 141624.jpg
http://www.army.mil/-images/2007/08/28/ ... 141633.jpg
http://www.army.mil/-images/2007/08/28/ ... 141644.jpg
Apache może wziąść dwie dodatkowe. Jesli ktos jest ranny to mu jeden z pilotów miejsca ustępuje w kabinie.

A teraz to nawet Głuszca mogą dać...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL