Teraz jest 29 mar 2024, 09:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2008, 23:14 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
Tak, beryle w różnych wersjach,[tzn Kolimator, granatnik, itd,] ale czy nie można by zrobić takiego detalu, że beryl dla którejś klasy [np. medic bo troche standardowa ma bron...] miałby 2 magazynki złączone razem [jak AK101] animacja jest... bo taka jak do 101dynki, dało by się coś takiego zrobić? ^^ jest to raczej realne żeby np. medic który potrzebuje dość szybko przeładowywać [bo w każdej chwili musi reanimować kolegów,] zrobił sobie taki "trick" i związał 2 magi razem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2008, 03:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Tylko po co? Prędkość przeładowania i tak sie nie zmieni bo musi być zbliżona do prędkości przeładowania broni podobnej klasy. Poza tym wcale nie trzeba wiązać magazynków bo są do tego specjalne "uchwyty" (słowo zastępcze, zapomniałem jak to się nazywa) które umożliwiają łączenia ze sobą magazynków. Jasne, ładnie by to wyglądało tylko po co utrudniać sobie życie dla bajeru który nie będzie miał wpływu na rozgrywkę?

SARKAZM =ON=
Osobną kwestią jest to że ktoś to musi najpierw zrobić a jak widzisz, do roboty w tym projekcie ludzie walą drzwiami i oknami aż się opędzić nie można tak wiele osób chce coś zrobić dla projektu.
SARKAZM =OFF=

...Medyk co musi szybko przeładować bo w każdej chwili musi reanimować kolegów? Hmm... nie widziałem tego odkąd skończyłem grać w wanilię :twisted:

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2008, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
xd dobra racja, dużo jest roboty :P chętnie bym się do czegoś przyczynił ale nic kompletnie nie umiem prócz grania jeśli chodzi o PR :S [medyk jest dla mnie strasznie nudny... nic nie ma praktycznie a ktoś musi nim być ;d]


Ojj ile ja sie nagrałem w Vanillię ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2008, 14:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Gapis napisał(a):
chętnie bym się do czegoś przyczynił ale nic kompletnie nie umiem prócz grania jeśli chodzi o PR


Ty jesteś jedyną osobą która stoi na przeszkodzie byś zaczął coś robić. Nikt nie rodzi się z wyuczonymi umiejętnościami, wszystkiego trzeba się najpierw nauczyć. Część narzędzi wykorzystywanych do pracy w tym projekcie można ściągnąć za darmo z netu... trzeba tylko chcieć.

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2008, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
w pr jeszcze nikt nigdy (chyba) mnie nie reanimował jeden probował ale krotka seria z pkm-u ostudziła jego zamiary...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2008, 21:34 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
no widzisz, bo grałeś z niedoświadczonymi medicami xD owszem, ja też nie rzucę się do gościa który leży na otwartym polu i nawala w niego 2CKMistów [bo domyślam się że ty właśnie w takich miejscach padasz], ale parę razy udało mi się kogoś reanimować

co do tego że nie mogę się przyczynić- niestety to prawda, w PRa gram najwyżej od miesiąca [xS], nic nie umiem i nie znam nikogo kto mógłby mnie czegoś nauczyć- więc no nie da rady ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2008, 21:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Gapis napisał(a):
co do tego że nie mogę się przyczynić- niestety to prawda, w PRa gram najwyżej od miesiąca [xS], nic nie umiem i nie znam nikogo kto mógłby mnie czegoś nauczyć- więc no nie da rady ;d


Słaba wymówka, krótki staż w graniu w PRa w niczym ci nie przeszkadza a na necie jest mnóstwo tutoriali, wystarczy tylko przysiąść i poczytać. Po prostu palnąłeś typowy pocieszający tekst "z chęcią wam bym pomógł ale nic nie umiem" a teraz próbujesz się z tego wymigać :lol:

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2008, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
;d niekoniecznie, nawet nie wiem co mógłbym zrobić...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2005, 22:30
Posty: 258
Lokalizacja: Warszawa
Jak mnie wkurzują tacy ludzie co chcieli by pomóc ale nie pomogą bo nie mają jak. Normalnie jak Polscy politycy.

Ja nie wiedziałem jak sie robi mapy do CS:S nikt mnie nie niańczył śleńczałem parę dni nad tutorialami. Uczyłem sie na swoich błędach w końcu zrobiłem pare mapek, ale już nie miałem siły ich rozreklamować i poszły w zapomnienie.

Jak sie chce to sie coś zrobi. A gadać że się pomoże to każdy może... To nie jest problem.


PS: Co się stało z forum???

_________________
Światełko w tunelu — to reflektory nadjeżdżającego pociągu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
1- No lepiej tak mówić niż: "mam to w dupie róbcie co chcą ludzie, ja chce w to grać a nie coś robić"
2- Był upgrade Forum jakbyś nie wiedział :]
3- No ale wczytaj się, NIE WIEM CO MÓGŁBYM ZROBIĆ a jak to inna sprawa

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2008, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2005, 22:30
Posty: 258
Lokalizacja: Warszawa
To ma być niby lepsze myślałem że to jakaś wersja awaryjna czy coś bo serwer wyłączony a teraz to wygląda jak zwykłe darmowe forum. Wcześniejsze było o niebo lepsze no i co z tego że avatary nie działały...

_________________
Światełko w tunelu — to reflektory nadjeżdżającego pociągu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2008, 08:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Tyle, że wcześniej botów było od cholery, a modzi i admini musieli je usuwać. Że Tobie nie przeszkadzały (bo zdjęcia fajne) to inna sprawa. Pomyśl (jak to ktoś na forum napisał) że wejdzie 10letnie dziecko (wiem, że itak oglądają takie filmy w tym wieku-wiem po sobie). Podobno nowy layout ma być wkrótce więc musisz się przyzwyczaić

PS.
Po takim czasie przyzwycziłem się do tamtego forum i do tego też się będzie trzeba przyzwyczaić, ale cóż taki jesk kosz postępu. To wersja phpBB3(z tego co pamiętam to wcześniej było 2)-pewnie lepsza, a napewno bezpieczniejsza. Teraz żaden domorosły hakier (kupi taki książkę/CD i trenuje na publicznych forach) go nie zepsuje

PPS.
To jest wersja (wygląd) standardowa. Z tego co wyczytałem to ma być nowy skin i jakieś pluginy.

EOT!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL