Teraz jest 19 kwi 2024, 02:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 gru 2008, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
tak jak Ragni powiedzial, potrzeba jeszcze duzo pracy nad ta mapa zeby jakos wygladala a co dopiero zeby dalo sie grac ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2009, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
http://www.realitymod.com/forum/f128-polish-forces-mod/37006-map-outpost-wip-9.html

devowie domagaja sie update'ow :F


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2009, 18:53 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
Obrazek

co myslicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2009, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 09:05
Posty: 339
Lokalizacja: Olsztyn
słodko :)
czy to już "nowa" trawa? (taka co nie znika z daleka)

_________________
Obrazek
"Nobody asks to be a hero, it just sometimes turns out that way"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2009, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
tak. trawa taka jak na fallujah tylko ze na calej mapie. fajne ma wymagania sprzetowe ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2009, 09:33 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2009, 11:32
Posty: 23
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
mapka zaje***** nie mogę się doczekaćaby naniej pobiegać polakiem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2009, 02:48 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2009, 02:33
Posty: 2
Hmm wszystko fajnie tylko:
A) :evil: Gdzie znajduje się baza wojsk Polskich?? Bo hmmm mam nieodparte wrażenie, że na morzu. :/ Co równałoby się z tym, że Afganistan ma dostęp do morza :/. Ja rozumiem, że ruchy płyt i tak dalej ale to lekkie przegięcie.
B) Nie znalazłem żadnego dużego miasta przy którymkolwiek dużym zbiorniku wodnym na Terenie Afganistanu.
C) Nie chce być upierdliwy ale... :cry: Talibowie atakują pomniejsze wioski i wojska koalicji w górach, a w miastach co najwyżej wybuchają bomby pułapki, a nie wielkie operacje oblężenia bazy wojskowej.

Do Twórcy mapy- Proszę o wskazanie domniemanego miejsca akcji przynajmniej w przybliżeniu, bo KURDE... Wyjdziemy na idiotów, jako naród. Jeśli będziemy szli za przypuszczeniami Stanów Zjednoczonych, ze Czechy i teraz Afganistan mają dostęp do morza :( .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2009, 06:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
PR jest nie jest w 100% zgodny z historią, jakby był to nie było by MEC i pozostałby nam tryb insurgency i walki Rosja vs Czecznia, Chiny nie prowadzą wojny także ich też by nie było. Baza wojskowa pewnie jest będzie/jest zrobiona ale nie widziałem screenów pomyśl też co się działo, gdy wkraczały wojska koalicji do Afganistanu. No cóż morza na tej mapie nie ma i nie będzie, ale to wszystko zależy od twórców.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2009, 10:35 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2009, 02:33
Posty: 2
Ok już nie czepiam się historycznych podstaw konfliktu i nie istniejących lokacji ale desant z morza to lekka przesada :( . Rozumiem że autor się napracował itd. nie chce tu wychodzić na marudę co i tak nic nie robi w tym kierunku aby mapa powstała, ale tylko próbuje zwrócić uwagę na pewien mankament, który mnie prześladował :!:.
To co twórca z tym zrobi to jego sprawa ale, chyba każdy z nas chciałby poczuć klimat Afganistanu. Niektórzy wypowiadający się w temacie podawali dobre zdjęcia z wiosek Afgańskich.
Jeszcze raz zaznaczam, że nie chodzi historyczność konfliktu, ale terenowo mogło być bardziej realistycznie. :arrow:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2009, 14:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
1. Akcja PR toczy się w niedalekiej przyszłości i nie ma żadnej fabuły.
2. Mapa jest WIP czyli WORK IN PROGRESS a co za tym idzie wersja finalna nie istnieje i wszystko może się zmienić w tym także ostateczny wygląd, frakcja przeciwna na mapie jak i tryb gry.
3. Mapa nie musi być zgodna z rzeczywistością ani reprezentować prawdziwych lokacji, jeżeli mapper stwierdzi że fikcyjna lokacja będzie lepsza dla planowanego gameplay'u niż prawdziwa.
4. Poświęciłem chwilę na przeczytanie postów w tym temacie i nigdzie nie widziałem by Bad1n (twórca mapki) napisał że mapka dzieje się w Afganistanie.... fakt, kilka razy wspomniał o talibach ale nie oznacza to wcale że mapka dzieje się w Afganistanie oraz że talibowie będą na tej mapce w wersji ostatecznej (patrz punkt 2).


PS. Jeżeli chcesz zagrać na mapce z klimatem Afganistanu to ją zrób...

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2009, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
ta mapa nigdy nie miala byc realistyczna. od poczatku stawialem na grywalnosc. nie byla tez oparta na zadnym istniejacym miejscu, wiec nie nazywa sie jak jakas wioska, miasto, prowincja w afganie - nazywa sie outpost. obiekty na niej sa typu middle east, nie china wiec mysle ze wyglad ma realistyczny i pasujacy tylko do afganistanu. moglem zrobic bardzie realistyczna mape ale to by byl klon op. archer... musial bym dac plaski teren z wioskami i pustkowiami a to nie jest zbyt grywalny typ mapy jesli nie ma czolgow. no i jaki cel w robieniu czegos co juz ktos zrobil? polacy maja najwieksza baze na ladzie, plus dwie wypadowe na wyspach (dla smiglowcow). co do przeciwnikow to nie wiadomo jeszcze czy to beda talibowie czy insurgenci, ktorzy tez nie tocza otwartych batalii w miastach.. co do tego morza to myslalem bardziej o jeziorze :P jesli cos z nia bedzie nie tak to sie ja poprawi.

poza tym to byla to moja pierwsza mapa, uczylem sie na niej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2009, 23:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2008, 12:46
Posty: 33
Lokalizacja: Hajnówka
W PR jest przecież Basra, w której raczej też wybuchają tylko bomby pułapki, a w grze można powiedzieć, że jest opanowana przez insurgents, to nie jest realne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2009, 23:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
AnDob50 napisał(a):
W PR jest przecież Basra, w której raczej też wybuchają tylko bomby pułapki, a w grze można powiedzieć, że jest opanowana przez insurgents, to nie jest realne.


Tak, dokładnie jest ;)

... a na dodatek na sunset city słońce zachodzi na północy i nikomu nie przeszkadza :lol:

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2009, 00:12 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
... a na dodatek na sunset city słońce zachodzi na północy i nikomu nie przeszkadza :lol:

A na Jabalu tama jest postawiona w złą stronę (chociaż słyszałem teorię, ze to jest w porządku - po prostu amerykanie zrzucili na spadochronach lotniskowiec do jeziora:) ) - i na dodatek nie ma sensu, bo 100 metrów przed nią jest płaski teren przez, który woda i tak tamę ominęła :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2009, 01:20 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
a na op. archer brama glowna jest zbudowana z kontenerow i drabinek dla pilotow x_X


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL