Teraz jest 28 mar 2024, 10:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dźwięki
PostNapisane: 26 lip 2009, 22:02 
Offline

Dołączył(a): 26 lip 2009, 21:59
Posty: 3
Może coś góralskiego? Jakieś smyczki dynamiczne? Jest bardzo narodowe a nawet jak ktoś góralem nie jest to i tak czuje klimat. Co wy na to?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dźwięki
PostNapisane: 26 lip 2009, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2008, 22:22
Posty: 62
Lokalizacja: Nowa Wieś Tworoska
THE NATURAT napisał(a):
masterceo napisał(a):
wydaje mi sie, ze amerykanski hymn leci gdy amerykanie wygraja; jesli oni moga, dlaczego my nie? zwykle czepialstwo...


Hmm, może załóż, tak jak oni, bokserki z flagą narodową co?

Fajnie by się nosiło orzełka w TYM miejscu?

Wiesz, ale kultura amerykańska ma inne podejście do symboli.

Oczywiscie, ma inne podejscie. Dlugopisy, serwetki, wspomniane bokserki - wpychaja symbole narodowe gdzie sie da. Flage kupisz na kazdej stacji benzynowej. Dla nich to jest produkt, i to taki, ktory sie bardzo dobrze sprzedaje. I co? Sa patriotami, sa dumni z tego ze sa Amerykanami i okazuja to. A u nas trzeba sie nalatac jak glupek albo czekac na najblizszy miedzynarodowy turniej pilkarski gdzie nasza reprezentacja zakwalifikuje sie do finalow, zeby kupic flage i wywiesic na tego 11 listopada i 3 maja, bo nigdzie ich nie sprzedaja. Ja swoja kupilem w Tesco, kiedy zapodali gadzetami w czasie mistrzostw swiata w 2006 r. Gdyby byly slipy z bialym orlem (bokserek jakos nie lubie), to bylbym pierwszy, ktory by je kupil.

A do wszystkich rzucajacych nierealnymi pomyslami typu orkiestra symfoniczna - wsadzcie glowe pod zimny prysznic. To jest przedsiewziecie bez budzetu, wszystko trzeba zalatwic domowymi srodkami. @Pan u gory - zalatw przyzwoitych skrzypkow i nagranie ich to pogadamy.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dźwięki
PostNapisane: 26 lip 2009, 23:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Sugestie odnośnie muzyki podawajcie w tym temacie http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=70&t=19925&st=0&sk=t&sd=a&start=210 i przestańcie je podawać tutaj.... muzyka to nie jest cel tego tematu. :roll:

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dźwięki
PostNapisane: 26 lip 2009, 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Co do instrumentów i osób na nich grających to nie licząc gitary mam jedną znajomą która gra na jakimś tam flecie i jedną grającą na skrzypkach więc jeżeli ktoś ma dusze artysty i coś skomponuje to nie będe mia problemu z namówieniem ich do grania :D ale z nagraniem trudniej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dźwięki
PostNapisane: 27 lip 2009, 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007, 16:14
Posty: 326
Lokalizacja: Olecko
Ja mam kumpla, który już dobry rok gra na elektryku (gra w zespole no i potrafi zagrać co mu się podsunie - nie licząc bardzo trudnych utworów) :P

_________________
Obrazek
Obrazek
"Rangers lead the way!"
"Sua sponte!"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL