Teraz jest 19 kwi 2024, 21:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 cze 2008, 11:22 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2005, 00:44
Posty: 79
Witam.

Rok temu pisałem:

"Patrzę na Wasz zapał, ale niestety - chciałbym ostudzić Wasze gorące głowy. W jednym z postów "szef projektu" napisał, że w tej chwili w projekcie chce wziąć udział grupa osób bez pojęcia o tworzeniu tego typu rzeczy. Wiedza wielu osób kończy się na umiejętności wyszukiwania zdjęć polskich żołnierzy i pojazdów.

Wklejono tu rozmowę z jednym z autorów PRa na temat polskiej frakcji. Co napisał? Że jest to bardzo trudny do wykonania kawał pracy. BARDZO TRUDNY!! Proponuję jeszcze za dwa razy się zastanowić, czy macie jakiekolwiek szanse na wykonanie tego zadania. Szkoda Waszego czasu. Oczywiście życzę Wam jak najlepiej, ale w tej chwili - nie widzę żadnych szans na zrealizowanie pomysłu."

Zostałem wtedy zakrzyczany przez młodych zapaleńców. Nie pisałem rok temu ze złośliwości. Pisałem z doświadczenia. Kierowałem dziesiątkami dużych projektów, stąd mój sceptycyzm w tamtej wypowiedzi. W dalszym ciągu życzę powodzenia Waszemu projektowi, choć widzę, że niestety zapał dawno minął a pracy ciągle dużo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2008, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
o juz nie przesadzaj... przeciez nie robimy calogo pra sami tylko z dwie mapy, z trzy pojazdy, bron i skiny. tak wiele tego nie ma. ja nie mialem bladego pojecia a teraz juz koncze mape... nie wiem jak mozna nie widzec zadnych szans na ukonczenie projektu? przeciez juz jest kawal zrobiony a jak by team zostal tak liczny co na poczatku to juz bysmy skonczyli. jak bym potrafil zatrzymywac czas to sam bym sie wszystkiego nauczyl i zrobil... lepiej wzial bys sie i pomogl :P

tak czy owak: dzieki za podniesienie moral! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2008, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
Martin, jesteś typowym pesymistą i nie wiem może kierowałeś jakimiś projektami ale nie wywyższaj się tak na tle innych, umiesz tylko gadać w tej sprawie, tak dużo umiesz, tak dobry jesteś to może im pomożesz?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2008, 12:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Dzięki za rzut okiem sceptyka rok później, daje do myślenia ;)

Czy za rok będzie można przeczytać post pt. "Okiem sceptyka - dwa lata później"? :mrgreen:
(taki żarcik)

Jakby ktoś miał problemy ze znalezieniem to tutaj możecie poczytać wcześniejszy post ;)

Nie chcę rozpoczynać bezsensownej dyskusji ale nadal zgadzam się z pierwszym zdaniem w poście pierwszej osoby jaka tobie wtedy odpisała (MichelCat) i drugim zdaniem ostatniej osoby jaka tobie odpisała (towarzysz) 8)


EDIT:
... Oo, widzę że ten temat przemieni się we flamewar.... :|

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2008, 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007, 16:14
Posty: 326
Lokalizacja: Olecko
Panowie, no offence. Dziecko siedzi, nic nie robi, nudzi mu sie. Kto czeka rok żeby napisać taką głupotę ? :P

_________________
Obrazek
Obrazek
"Rangers lead the way!"
"Sua sponte!"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2008, 08:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 09:05
Posty: 339
Lokalizacja: Olsztyn
Piszesz dziesiątki projektów czyli od 20 do 199...
nie chce być złośliwy ale wymień te projekty :P
ile z nich to projekty do bfa ??
i ile z nich zostało skończonych pod twoim kierownictwem ??

ja sam nigdy niczeg takiego nie robiłem ucze się dopiero mapy robić potem może obiekty itp,
ale mnie ciekawi jak można zrzędzić i nie dawać przykładu co zrobiłeś tylko mówisz że jesteś lepszy ...

_________________
Obrazek
"Nobody asks to be a hero, it just sometimes turns out that way"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2008, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 11:06
Posty: 235
Lokalizacja: CPM1a :P
o tak Lt Mic! obiektami mozesz sie zajac, bardzo mi sie przydadza :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2008, 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ale w czym problem? Przecież ten projekt nigdy nie miał szans na sukces. Jednak ci co próbują przynajmniej się czegoś nauczą. Pierwszy pojazd w rok a kolejny może już za pół roku! Grunt by były postępy i napływało doświadczenie :]

edit: Nie przyuważyłem daty ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2008, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2008, 19:59
Posty: 26
A ja powiem tak: możecie sobie nie wierzyć w to, że mod powstanie, ale po jakiego &%#$ deprymujecie jego twórców! Moim zdaniem to sabotowanie prac nad Project Reality - Polish Project. Prace nad FH2 też trwały długo, a mod wyszedł i ma przed sobą wspaniałą przyszłość.
Słowo do twórców: wierzymy w was, w wasze umiejętności i w to, że mod uda się zrobić.
ps.Czy trudno jest tworzyć mapy? Jeśli nie, to moge pomóc ( ale muszę sie trochę podszkolić).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2008, 15:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Latający camper napisał(a):
ps.Czy trudno jest tworzyć mapy? Jeśli nie, to moge pomóc ( ale muszę sie trochę podszkolić).


To zależy jak dobrze znasz j. angielski, bo nauka robienia map oznacza przebijanie się przez tutoriale napisane w tym języku ;)

Jeśli nadal będziesz zainteresowany to podeślę tobie kilka linków do tutoriali na początek :)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2008, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
Martin5_PL napisał(a):
Witam.
Zostałem wtedy zakrzyczany przez młodych zapaleńców. Nie pisałem rok temu ze złośliwości. Pisałem z doświadczenia. Kierowałem dziesiątkami dużych projektów, stąd mój sceptycyzm w tamtej wypowiedzi. W dalszym ciągu życzę powodzenia Waszemu projektowi, choć widzę, że niestety zapał dawno minął a pracy ciągle dużo.


Jak widzisz dzisiaj tez dzieci krzycza ;) Gapis aka "sa powody, ze sie nie odzywam" i kolejny orzel Latajacy camper aka Monty Pyton 2k8.
Drogie dzieci: Martin_5 ostrzegal, ze taki projekt to kupa roboty przez duze R. To sie nazywa kubel zimnej wody na rozgrzane glowy. Wtedy wiele z tych glow bylo jeszcze tak rozgrzanych, ze nie wyparowaly. Ale do dzis wiekszosc z nich juz wyparowala, para zeszla i sotalo tylko kilku najwytrwalszych. dolaczylo kilku nowych i powol wszystko idzie do przodu. Na szczescie nie jest to projekt komercyjny wiec marketingowcy nie zawracaja dupy i nie ma prasji czasu i kosztow.

Jak urazilem szanownych nastolatkow to wiedzcie, ze sie tym nie przejmuje. A wy zamiast mi odpisywac to niech jeden kupi sobie w koncu mikrofon a drugi zagra choc raz w PRa.

Pozdro
mil3k

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL